Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Skośna 16, 62-081 Baranowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej, weryfikacja i kontrola jakości wyprodukowanych elementów, praca przy maszynach w systemie 3 zmian: 6-14, 14-22, 22-6

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 14.02.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, doświadczenie mile widziane

Pracodawca

Nazwa: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ EMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BELZACKA 97B, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1