Carport Sp. z o.o.
counter
3 23 67 5 1

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Carport Sp. z o.o.?

TOMEK Nowy wpis
Klient

POTWIERDZAM - (usunięte przez administratora). NA 16 WYGRANYCH AUKCJI ; KUPILEM '' JEDNEGO .CZY TO SZCZESCIE? HYBA PECH OKAZALO SIE ZAMASKOWANA TAXI O CZYM NIE POWIEDZIELI WCZESNIEJ

CAR-PORT Nowy wpis
@TOMEK

Szanowny Tomku, dziękujemy za Twoją opinię, jednak pragniemy przypomnieć, że Gowork to miejsce do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik. W przypadku reklamacji prosimy o wiadomość na adres e-mail bok@car-port.pl.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

Czy pracownicy w Carport Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Czarek

Dobry pracodawca ale mówi mądre powiedzenie, ten nie popełnia błędów kto nic nie robi, polecam prace w firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nie_polecam
@admin

Nieterminowo wypłacane wynagrodzenia, niesłowni.

Tak4Nie1
@Nie_polecam

Szanowny "Nie_polecam", w firmie zatrudniamy wszystkich pracowników wyłącznie w oparciu o umowę o pracę. Z wszelkich obowiązków, które reguluje Kodeks Pracy, w tym z terminowości wypłacania wynagrodzeń wywiązujemy się sumiennie. Nigdy w naszej organizacji nie wystąpiło opóźnienie z zapłatą pensji - co gwarantujemy. Jeśli uważasz inaczej - prosimy przedstaw nam swoją umowę o pracę i wyciąg z konta - jeśli udowodnisz nam,że otrzymałeś pensję nieterminowo-zwrócimy Ci należne odsetki powiększone dziesięciokrotnie :)

Niedoszly
@CAR-PORT

Dostałem propozycję wyłącznie na samozatrudnienie - to nieprawda, co napisaliście. A warunki tej umowy były bardzo ryzykowne dla mnie.

TakNie1
@Niedoszly

Szanowny @Niedoszly, Pana komentarz dotyczy sytuacji we firmie sprzed dwóch lat. Jesteśmy elastyczną, rozwijającą się jednostką, dlatego współpracujemy ze specjalistami z całego rynku na różnych zasadach, szczególnie jeżeli chodzi o technologie IT (na specjalistę w tych obszarach Pan aplikował). Dajemy kandydatom wybór, dlatego zaproponowano Panu obie koncepcje zatrudnienia, przy czym Pana wymagania na zasadach umowy o pracę były w Pana przypadku nie do spełnienia, ze względu na Pana doświadczenie i umiejętności. W przypadku umów B2B stawiamy naszym Partnerom odpowiednio inne warunki, takie chociażby jak rozliczanie z efektów. Te dla Pana okazały się nieakceptowalne, i to szanujemy, a jednocześnie jesteśmy wdzięczni za rozwiązanie tej kwestii na wstępie, lub wręcz przed nawiązaniem współpracy. Mamy nadzieję, że szanuje Pan naszą decyzję i znajdzie Pan pracę o odpowiadających parametrach, czego oczywiście serdecznie życzymy!

@Nie_polecam

nieprawda, zawsze jest pensja terminowo - sprawdź sobie wpływy na konto - masz niby później niż 10 każdego m-ca ?

@admin

wynagrodzenie jest takie jakie sobie wynegocjujesz przy zatrudnianiu , wypłacane terminowo

TakNie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Carport Sp. z o.o.? Ktoś coś?

jak 12/12 ?- pracuje się po 8h

Kacperek

Jak długo zwlekają z wypłatami? Dużo osób już miało ten problem?

@Kacperek

od kilku lat pracuję - jeszcze w żadnym miesiącu nie było opóźnienia, zawsze jest terminowe; jak 10. przypada w weekend pensja jest już w piątek czyli wcześniej.

TakNie

Hej, czy w firmie Carport Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

@Pytanie

z zasady nadgodziny są rozliczane poprzez odbiór czasu wolnego

Agata

Jak tam zarobki? Są jakieś zniżki?

Paronamiks
@Agata

Zarobki słabe. Podwyżki w tej firmie nie istnieją. Brak dodatków typu premie świąteczne, opieka medyczna, premia za wyniki (nierealna poprzeczka) Wyzysk pracownika jak w latach 90. Firma od lat stoi w miejscu, brak perspektyw. 3 lata tu pracuje, czas uciekać.Co chwile kogoś zwalniają. Nie polecam.

Radek
@Paronamiks

No ciekawe , jak tak by niby było to po co tam pracujesz ? Łatwo napisać opinie jak się pod nią nie trzeba podpisać - nieprawdziwe opinie mają nieprawdziwe podpisy i tyle w temacie

@Paronamiks

Szanowny @Paronamiks, przykro nam, że wystawiasz nam negatywną opinie w sieci. Pamiętaj, że lubimy rozmawiać i rozwiązywać problemy, dlatego zachęcamy Cię do odwiedzenia swojego przełożonego w celu rozmowy na temat Twoich oczekiwań i sugestii dotyczących funkcjonowania firmy. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wypracować na prawdę dobrą współpracę.

Michał

@paronamiks a napiszesz dokładnie, ile da się zarobić w firmie ? Będę wdzięczny.

TakNie

Jakie wartości są cenione w Carport Sp. z o.o.?

@Pytanie

W CAR-PORT najbardziej cenione wartości to: - zaangażowanie, - kreatywność, - samodzielność oraz podejmowanie odpowiedzialności za wykonywane zadania, - umiejętność współpracy z innymi w zespole i dobra komunikacja.

maxima

maxima Miałam przyjemność pracować w Carporcie. Praca interesująca, rowijająca. Ludziska bardzo przyjaźnie nastawieni do współpracowników. Dyrekcja i Kierownicy, bardzo pomocni, choć wymagajacy to bardzo sympatyczni ludzie. Płaca nawet ok, choć brakowało wachlarza socjalnego. Firma rzetelna, godna polecenia, a przedewszystkim szanująca ludzi .

@maxima

Maxima - dziękujemy za Twoją opinię. Miło nam czytać Twoje słowa. Mamy nadzieję,że układa Ci się zawodowo i prywatnie - czego Ci życzymy. Pamiętaj, że w Carporcie mamy najlepszą kawę na świecie - nie dość, że aromatyczna, to na dodatek pije się ją w sympatycznym towarzystwie - wpadnij zatem nas odwiedzić!

Cośmituśmierdzi
@CAR-PORT

Przeglądając wypowiedzi na tym wall'u, nie do końca zgadza mi się ilość zadowolonych Pań pracujących kiedyś w CARPORT i ogólna ilość personelu żeńskiego, która faktycznie (zgodnie z prawdą) pracowała i pożegnała się z tym pracodawcą. Ba - z tego, co kojarzę to nie były to w pozytywne rozstania. Oj, coś mi tu śmierdzi : )

Tak5Nie3
@Cośmituśmierdzi

Szanowny "Cośmituśmierdzi" - wszelkie opinie zawieszone tutaj, są opiniami zawieszonymi z własnej inicjatywy. Jesteśmy ciekawi na jakiej podstawie udało Ci się zweryfikować ilość osób w naszym zespole oraz z jakiego okresu pochodzą te dane. Jednak rzeczywistość jest inna niż piszesz.

PRACOWNIK

Witam.A ja jestem pracownikiem tej firmy i muszę przyznać że jeżeli wykonujesz sumiennie i starannie swoje obowiązki to nie ma co narzekać. Kasa zawsze na czas .A jak sie godzisz na takie a nie inne uposażenie to Twój problem że po miesiącu chcesz podwyżkę ☺Ogólnie polecam.Atmosfera pomiędzy pracownikiem a menadżerem na luzie .Z zarządem można wogule się nie widzieć chyba że na sie w tym jakiś cel.To wtedy warto się umówić i przestawić swój punkt widzenia .Są dyspozycyjni 3-4 dni w tygodniu.

@PRACOWNIK

Naszemu Proacownikowi dziękujemy za dobrą i rzeczową opinię :-)

Maciunia

Na 15 wygranych aukcji zaakceptowali tylko 1 samochod....... tak troche slabo bym powiedzial

Tak24Nie1

Waldeq
@Maciunia

W Europie Zachodniej sredni poziom akceptacji wynosi 20% , w naszym kraju , w zaleznosci od dostawcy auta wskaznik ten waha sie tylko na poziomie 7 - 9 % i nic tu na razie sie nie zmieni .

Tak4Nie

@Maciunia

Nie oczerniam firmy..... poprostu na dzis dzien 27 wygranych aukcji i tylko 1 samochod odebrany. Faktycznie w Angli procent ten jest znacznie wiekszy...... 15 wygranych aukcji 8 odebranych samochodow......

Tak7Nie
@Maciunia

35 aukcji wygranych. Czas mija do ostatniego dnia i przysylaja brak akceptacji...... troche malo to skuteczne...... zaprzestaje dalszej wspolpracy......

Tak8Nie
@Maciunia

Maciunia - zapraszamy na aukcje Carport. Zdecydowanie proporcja aukcji wygranych do zaakceptowanych jest odwrotna niż piszesz. Zapraszamy do kontaktu na bok@carport.pl - zweryfikujemy czy tak było, a jeśli tak to szczegółowo odpowiemy Ci dlaczego.

@CAR-PORT

Wrecar. Ale jesli chcecie to sprawdzic to prosze bardzo..... po mailu dojdziecie Carexport@onet.pl Czekam na odpowiedz

Tak2Nie
@Maciunia

Szanowny Maciunia, Gowork to miejsce do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik. W przypadku reklamacji prosimy o wiadomość na adres e-mail bok@car-port.pl.

robson

Ja również uważam, że zakup pojazdu w aukcji WRECAR jest mało realny. Wygrałem kilka z nich ale za każdym razem dostałem odpowiedź negatywną. Fakt - wygrałem pojazdy za śmieszną cenę, ale jeden dla sprawdzenia wylicytowałem za kwotę na pograniczu opłacalności i w tym przypadku również odpowiedź negatywna. Dzwoniłem do firmy WRECAR, pytałem czy tylko ja mam takiego pecha, czy to norma, że nie dochodzi do sprzedaży wylicytowanych pojazdów i usłyszałem, że 98% aukcji dochodzi do skutku. Byłem zalogowany dwa miesiące i skończyłem z tym, myślę że sposób na biznes w takim przypadku to abonament ok. 100zł/m-c - i niech się frajerzy przebijają z nadzieją trwającą 21 dni że kupili okazyjnie auto. Zauważcie przy okazji jak takie licytowanie jest wciągające - jak hazard. Ja np. po każdym włączeniu kompa zaczynałem od wrecar i gapiłem się w to kilka godzin dziennie - nawet w pracy. Ps. mój kolega również wygrał jedną aukcję i też dostał odpowiedź negatywną, ale on miał abonament za 1zł przez promocyjny miesiąc.

Tak7Nie1
gorzka wódka
@robson

Hah ,na 80 aukcji wygranych 1 samochód ,,,wygrałem i odebrałem,,,osoba rzecoznawca ,pytał się mnie przy odbiorze auta jak ja to zrobiłem ze wygrałem ,,,,

@robson

Witaj Robson, Gowork to miejsce do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik.

anonymous

Wygrałem ok 60 aukcji i nikt się nie odezwał Wielka ściema !!!!!!!!!!!!!! Strata czasu i kasy Pracownicy nie odpisują na wiadomości

Tak2Nie

@anonymous

Witaj anonymous, prosimy o przesłanie na adres mailowy: bok@car-port.pl kontaktu do siebie oraz kopii wysyłanych do nas wiadomości, na które nie otrzymał Pan odpowiedzi zwrotnej. Wyjaśnimy szczegółowo jak jest tego przyczyna.

Brakinfo

A jak sie wylicytuje samochod osobowy, ktorego jednak nie chcemy kupic to jakie kary sa? Czy sa szanse na odstapienie od umowy?

@Brakinfo

Szanowny Panie, wszelkie informacje na ten temat zawarte są w Regulaminie zamieszczonym na naszej stronie. Możemy jednak powiedzieć, ze CAR-PORT jako poważny portal aukcyjny, nie może sobie pozwolić na dobrowolność decyzji Nabywcy po wygranej aukcji. Dlatego zamieszczamy obszerne opisy pojazdów, a nasz system za każdym razem prosi o potwierdzenie złożonej oferty, aby takie sytuacje nie miały miejsca lub były bardzo marginalne. Pana pytanie jednak świadczy o dojrzałości aukcjonerskiej. Cieszymy się z tego, gdyż lepiej jak klienci pytają, niż po aukcji znajdują się w niekomfortowej dla nich i dla nas sytuacji.

zadowolona

Dobry pracodawca, atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Każdy wie jakie ma obowiązki i oczywiście musi się z tego wywiązywać. Szkoda, że nie ma za wiele dodatków pracowniczych, ale jak na małą firmę pracowało się dobrze. Ten co narzeka chyba nigdy nie poznał realiów polskich pracodawców.

@zadowolona

Zadowolona - dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam niezmiernie miło, że nas tak oceniłaś. Konkretnie, realnie. Życzymy Ci powodzenia zarówno zawodowo jak i prywatnie :) Wpadnij do nas na kawę odwiedzić dawny swój TEAM.

Iga

Maruderzy zawsze znajdą coś żeby oczernić firmę. Czy to jest uczciwe??

Tak4Nie1
@Iga

Iga, dziękujemy za Twoją tezę. Całkowicie się z nią zagdamy. To miejsce jest do zamieszczenia opini nt. pracodawcy. Każdy, totalnie każdy może napisać wszystko co tylko chce, nie ma jakichkolwiek weryfikacji typu czy autor wypowiedzi zna w ogóle firmę. Ale cóż - taki jest internet :)

anonymous

JA KUPUJE NA WRECARZE I JESTEM ZADOWOLONY ,JEDYNY MANKAMENT TROCHE MALO AKCEPTACJI AUT.DLA TYCH WSZYSTKICH (usunięte przez administratora) CO TU SIE WYPOWIADAJA -IDZCIE DO BIEBRONKI PRACOWAC TAM DAJA 2500 LESZCZE

Tak4Nie
@anonymous

To miejsca do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Carport Sp. z o.o.