Carport Sp. z o.o.

Baranowo

Opinie o Carport Sp. z o.o.

Iga

Maruderzy zawsze znajdą coś żeby oczernić firmę. Czy to jest uczciwe??

Maciunia

Na 15 wygranych aukcji zaakceptowali tylko 1 samochod....... tak troche slabo bym powiedzial

Waldeq
@Maciunia 12.02.2018 09:12

W Europie Zachodniej sredni poziom akceptacji wynosi 20% , w naszym kraju , w zaleznosci od dostawcy auta wskaznik ten waha sie tylko na poziomie 7 - 9 % i nic tu na razie sie nie zmieni .

anonymous

JA KUPUJE NA WRECARZE I JESTEM ZADOWOLONY ,JEDYNY MANKAMENT TROCHE MALO AKCEPTACJI AUT.DLA TYCH WSZYSTKICH (usunięte przez administratora) CO TU SIE WYPOWIADAJA -IDZCIE DO BIEBRONKI PRACOWAC TAM DAJA 2500 LESZCZE

Piter

Witam WRECAR to duży przekręt nie wpłacajcie żadnych pieniędzy bo tylko będziecie w plecy, wygrałem parę aukcji i nie kupiłem żadnego samochodu ,czekają do końca 21 dni i dostajesz odpowiedź ,że niestety brak akceptacji porażka !!!!!!!!

anonymous

Chodziło o firmę WRECAR, ale to to samo bo są powiązani !!!!!! UWAGA NA WRECAR!!!!!

anonymous

Ta firma to jeden wielki przekręt. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!! NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!!!! Straciłem tylko czy aż 200 zł., ale boli. Pomimo wygranych czterech licytacji nie mogłem kupić żadnej z tych "okazji"

Zalaszeareweirdos

Ludzie pracujący (WSZYSCY, oprócz panów Zalaszewskich) prawie jak rodzina, troche plotkują o sobie wzajemnie, ale powiedzmy, że się szanują. Atmosfera przyjemna, ale pomiędzy personelem. prezesi nielubiani przez chyba każdego pracownika, uważają sie za pępki świata, maksymalnie nastawieni na zysk ku swojej osoby. Nie ma w nich nic człowieczeństwa, tylko kasa kasa, po trupach do celu, kombinatorzy, oszuści, matacze, niesłowni. Oczekują góry lodowej na pustyni za grosze, prościej-"Na początku mydlą oczy, następnie Cristiano Ronaldo ma grać za 2000 brutto". Ogólnie ciemnogród. Mam nadzieje, ze to przeczytają, pozdrawiam.

poszkodowany

WITAM i zapraszam wszystkich do kontaktu ze mna na kry1981@interia.pl ktorzy zostali oszukani przez ta firme, ja byłem dziś na policji w tej sprawie i niestety musi być więcej poszkodowanych, auta na tych aukcjach nie sa w ogólle na sprzedarz wiem bo udało mi sie zdobyc kontakt do dwóch właścicieli pojazdów ktore wylicytowałem i oni nic o tym procederze nie wiedzieli SMIAŁO MOZNA PISAC NA MEILA Z MIŁĄ CHĘCIA OSZUSTÓW UKARAM

expracownik

Dobra praca dla miłośników aut. Można dobrze poznać rynek motoryzacyjny. Atmosfera pozytywna, płaca ok i zawsze do 10-tego. Polecam

oaliek

raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.

bezniku

Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Nie_polecam
@admin 20.08.2015 19:22

Nieterminowo wypłacane wynagrodzenia, niesłowni.

Zostaw opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.