Carport Sp. z o.o.

Baranowo

Opinie o Carport Sp. z o.o.

Zalaszeareweirdos

Ludzie pracujący (WSZYSCY, oprócz panów Zalaszewskich) prawie jak rodzina, troche plotkują o sobie wzajemnie, ale powiedzmy, że się szanują. Atmosfera przyjemna, ale pomiędzy personelem. prezesi nielubiani przez chyba każdego pracownika, uważają sie za pępki świata, maksymalnie nastawieni na zysk ku swojej osoby. Nie ma w nich nic człowieczeństwa, tylko kasa kasa, po trupach do celu, kombinatorzy, oszuści, matacze, niesłowni. Oczekują góry lodowej na pustyni za grosze, prościej-"Na początku mydlą oczy, następnie Cristiano Ronaldo ma grać za 2000 brutto". Ogólnie ciemnogród. Mam nadzieje, ze to przeczytają, pozdrawiam.

poszkodowany

no i masz ci los, zadzwonił do mnie jakiś pam z naziwska nie moge powiedziec i zagroził procesem o oszczerstwa wiec sprawa jest jasna i zamknięta coś boli. Co licytujecie w tej aukcji to pojazdy powypadku dla ubezpieczealni i jest to "realna cena rynkowa " jak mi napisał ten pan w meilu, poprostu ubezpieczalnia sobie w ten sposób wycenia auta, a przy okazji może właściciel sie zgodzi na zaproponowaną ceną i wam auto odsprzeda. Od i caøa historyja, tyle, æe na dwa abonamenty i okoøo 10 pojazdóå æadnej akceptacji. WIEC ZASTANÓW SIE CZY CHCESZ MARNOWAC KASE NA CO§ JAK BAÑKA MYDLANA. FIrma nie oszukuje bo tak jest regulamin napisany a nie inaczej, Oni tylko dokøadnie nie wyjaßniajá jak to sie odbywa.

poszkodowany

WITAM i zapraszam wszystkich do kontaktu ze mna na kry1981@interia.pl ktorzy zostali oszukani przez ta firme, ja byłem dziś na policji w tej sprawie i niestety musi być więcej poszkodowanych, auta na tych aukcjach nie sa w ogólle na sprzedarz wiem bo udało mi sie zdobyc kontakt do dwóch właścicieli pojazdów ktore wylicytowałem i oni nic o tym procederze nie wiedzieli SMIAŁO MOZNA PISAC NA MEILA Z MIŁĄ CHĘCIA OSZUSTÓW UKARAM

expracownik

Dobra praca dla miłośników aut. Można dobrze poznać rynek motoryzacyjny. Atmosfera pozytywna, płaca ok i zawsze do 10-tego. Polecam

oaliek

raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.

bezniku

Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )

Nie_polecam
@admin 20.08.2015 19:22
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz....

Nieterminowo wypłacane wynagrodzenia, niesłowni.

Zostaw opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.