Opinie o Wrecar (Carport Sp. Z O.O.) w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carport Sp. z o.o. w Baranowo

Maciunia

Na 15 wygranych aukcji zaakceptowali tylko 1 samochod....... tak troche slabo bym powiedzial

Waldeq
@Maciunia

W Europie Zachodniej sredni poziom akceptacji wynosi 20% , w naszym kraju , w zaleznosci od dostawcy auta wskaznik ten waha sie tylko na poziomie 7 - 9 % i nic tu na razie sie nie zmieni .

@Maciunia

Nie oczerniam firmy..... poprostu na dzis dzien 27 wygranych aukcji i tylko 1 samochod odebrany. Faktycznie w Angli procent ten jest znacznie wiekszy...... 15 wygranych aukcji 8 odebranych samochodow......

@Maciunia

35 aukcji wygranych. Czas mija do ostatniego dnia i przysylaja brak akceptacji...... troche malo to skuteczne...... zaprzestaje dalszej wspolpracy......

@Maciunia

Maciunia - zapraszamy na aukcje Carport. Zdecydowanie proporcja aukcji wygranych do zaakceptowanych jest odwrotna niż piszesz. Zapraszamy do kontaktu na bok@carport.pl - zweryfikujemy czy tak było, a jeśli tak to szczegółowo odpowiemy Ci dlaczego.

@CAR-PORT

Wrecar. Ale jesli chcecie to sprawdzic to prosze bardzo..... po mailu dojdziecie Carexport@onet.pl Czekam na odpowiedz

@Maciunia

Szanowny Maciunia, Gowork to miejsce do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik. W przypadku reklamacji prosimy o wiadomość na adres e-mail bok@car-port.pl.

robson

Ja również uważam, że zakup pojazdu w aukcji WRECAR jest mało realny. Wygrałem kilka z nich ale za każdym razem dostałem odpowiedź negatywną. Fakt - wygrałem pojazdy za śmieszną cenę, ale jeden dla sprawdzenia wylicytowałem za kwotę na pograniczu opłacalności i w tym przypadku również odpowiedź negatywna. Dzwoniłem do firmy WRECAR, pytałem czy tylko ja mam takiego pecha, czy to norma, że nie dochodzi do sprzedaży wylicytowanych pojazdów i usłyszałem, że 98% aukcji dochodzi do skutku. Byłem zalogowany dwa miesiące i skończyłem z tym, myślę że sposób na biznes w takim przypadku to abonament ok. 100zł/m-c - i niech się frajerzy przebijają z nadzieją trwającą 21 dni że kupili okazyjnie auto. Zauważcie przy okazji jak takie licytowanie jest wciągające - jak hazard. Ja np. po każdym włączeniu kompa zaczynałem od wrecar i gapiłem się w to kilka godzin dziennie - nawet w pracy. Ps. mój kolega również wygrał jedną aukcję i też dostał odpowiedź negatywną, ale on miał abonament za 1zł przez promocyjny miesiąc.

gorzka wódka
@robson

Hah ,na 80 aukcji wygranych 1 samochód ,,,wygrałem i odebrałem,,,osoba rzecoznawca ,pytał się mnie przy odbiorze auta jak ja to zrobiłem ze wygrałem ,,,,

@robson

Witaj Robson, Gowork to miejsce do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik.

Wygrałem ok 60 aukcji i nikt się nie odezwał Wielka ściema !!!!!!!!!!!!!! Strata czasu i kasy Pracownicy nie odpisują na wiadomości

@anonymous

Witaj anonymous, prosimy o przesłanie na adres mailowy: bok@car-port.pl kontaktu do siebie oraz kopii wysyłanych do nas wiadomości, na które nie otrzymał Pan odpowiedzi zwrotnej. Wyjaśnimy szczegółowo jak jest tego przyczyna.

Brakinfo

A jak sie wylicytuje samochod osobowy, ktorego jednak nie chcemy kupic to jakie kary sa? Czy sa szanse na odstapienie od umowy?

@Brakinfo

Szanowny Panie, wszelkie informacje na ten temat zawarte są w Regulaminie zamieszczonym na naszej stronie. Możemy jednak powiedzieć, ze CAR-PORT jako poważny portal aukcyjny, nie może sobie pozwolić na dobrowolność decyzji Nabywcy po wygranej aukcji. Dlatego zamieszczamy obszerne opisy pojazdów, a nasz system za każdym razem prosi o potwierdzenie złożonej oferty, aby takie sytuacje nie miały miejsca lub były bardzo marginalne. Pana pytanie jednak świadczy o dojrzałości aukcjonerskiej. Cieszymy się z tego, gdyż lepiej jak klienci pytają, niż po aukcji znajdują się w niekomfortowej dla nich i dla nas sytuacji.

Doradca Klienta

Rozmowa przeprowadzona na poziomie bardzo niskim. Osoba przeprowadzająca rozmowę, nie bardzo się do tego nadaje ( sam kierownik ). Test z MS Excela na poziomie 3 klasy podstawowej.

Pytanie kierownika o dziewczyną. Myślę, że to nie jego sprawa, było to bardzo nieprofesionalne i krępujące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Baranowo
Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
zadowolona

Dobry pracodawca, atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Każdy wie jakie ma obowiązki i oczywiście musi się z tego wywiązywać. Szkoda, że nie ma za wiele dodatków pracowniczych, ale jak na małą firmę pracowało się dobrze. Ten co narzeka chyba nigdy nie poznał realiów polskich pracodawców.

@zadowolona

Zadowolona - dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam niezmiernie miło, że nas tak oceniłaś. Konkretnie, realnie. Życzymy Ci powodzenia zarówno zawodowo jak i prywatnie :) Wpadnij do nas na kawę odwiedzić dawny swój TEAM.

Iga

Maruderzy zawsze znajdą coś żeby oczernić firmę. Czy to jest uczciwe??

@Iga

Iga, dziękujemy za Twoją tezę. Całkowicie się z nią zagdamy. To miejsce jest do zamieszczenia opini nt. pracodawcy. Każdy, totalnie każdy może napisać wszystko co tylko chce, nie ma jakichkolwiek weryfikacji typu czy autor wypowiedzi zna w ogóle firmę. Ale cóż - taki jest internet :)

JA KUPUJE NA WRECARZE I JESTEM ZADOWOLONY ,JEDYNY MANKAMENT TROCHE MALO AKCEPTACJI AUT.DLA TYCH WSZYSTKICH (usunięte przez administratora) CO TU SIE WYPOWIADAJA -IDZCIE DO BIEBRONKI PRACOWAC TAM DAJA 2500 LESZCZE

Piter

Witam WRECAR to duży przekręt nie wpłacajcie żadnych pieniędzy bo tylko będziecie w plecy, wygrałem parę aukcji i nie kupiłem żadnego samochodu ,czekają do końca 21 dni i dostajesz odpowiedź ,że niestety brak akceptacji porażka !!!!!!!!

@Piter

To miejsca do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik.

Chodziło o firmę WRECAR, ale to to samo bo są powiązani !!!!!! UWAGA NA WRECAR!!!!!

To miejsca do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik.

Ta firma to jeden wielki przekręt. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!! NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!!!! Straciłem tylko czy aż 200 zł., ale boli. Pomimo wygranych czterech licytacji nie mogłem kupić żadnej z tych "okazji"

@anonymous

Anonymus, opinia zawieszona o CAR-PORT nie dotyczy platformy CAR-PORT. Uczestnictwo w aukcjach oraz składanie podbić jest bezpłatne.

bezniku

Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )

@bezniku

Szanowny "Bezniku", faktem jest, iż wskazany w komentarzu Kierownik był osobą stawiającą zadania ponad ludzi. Właśnie to było powodem we wrześniu 2016r. podziękowania mu za współpracę. Przepraszamy, za tę sytuację.

oaliek

raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.

@oaliek

Szanowny "Oaliek" dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło czytać pozytywne opinie. Oczywiście ją potwierdzamy :)

expracownik

Dobra praca dla miłośników aut. Można dobrze poznać rynek motoryzacyjny. Atmosfera pozytywna, płaca ok i zawsze do 10-tego. Polecam

@expracownik

Szanowny "Expracownik" dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż pomiomo że nasze drogi zawodowe rozeszły się pozostało o nas dobre wspomnienie. Życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.

poszkodowany

WITAM i zapraszam wszystkich do kontaktu ze mna na kry1981@interia.pl ktorzy zostali oszukani przez ta firme, ja byłem dziś na policji w tej sprawie i niestety musi być więcej poszkodowanych, auta na tych aukcjach nie sa w ogólle na sprzedarz wiem bo udało mi sie zdobyc kontakt do dwóch właścicieli pojazdów ktore wylicytowałem i oni nic o tym procederze nie wiedzieli SMIAŁO MOZNA PISAC NA MEILA Z MIŁĄ CHĘCIA OSZUSTÓW UKARAM

@poszkodowany

Szanowny "Poszkodowany", z prawdziwym żalem przeczytaliśmy zamieszczoną opinię. Nasz portal CAR-PORT działa na rynku od ponad 10 lat i w tym czasie zbudował zaufanie zarówno u Kupujących jak i Sprzedających pojazdy za naszym pośrednictwem. Jakość naszych usług na przestrzeni lat została potwierdzona wieloma prestiżowymi nagrodami, które zdobyliśmy. Wszelkie roszczenia dotyczące transakcji prosimy składać mailem na adres reklamacje @car-port.pl Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by wyjaśnić sytuację, które Pan opisuje.

Zalaszeareweirdos

Ludzie pracujący (WSZYSCY, oprócz panów Zalaszewskich) prawie jak rodzina, troche plotkują o sobie wzajemnie, ale powiedzmy, że się szanują. Atmosfera przyjemna, ale pomiędzy personelem. prezesi nielubiani przez chyba każdego pracownika, uważają sie za pępki świata, maksymalnie nastawieni na zysk ku swojej osoby. Nie ma w nich nic człowieczeństwa, tylko kasa kasa, po trupach do celu, kombinatorzy, oszuści, matacze, niesłowni. Oczekują góry lodowej na pustyni za grosze, prościej-"Na początku mydlą oczy, następnie Cristiano Ronaldo ma grać za 2000 brutto". Ogólnie ciemnogród. Mam nadzieje, ze to przeczytają, pozdrawiam.

@Zalaszeareweirdos

Szanowny "Zalaszeareweirdos" nie możemy się zgodzić z Twoja oceną. Uważamy ją za nieprawdziwą i niesprawiedliwą. Jednak będąc otwartym na dialog z każdym, zapraszamy do rozmowy. Jeśli masz powody by tak nas ocenić - porozmawiajmy, wyjaśnijmy sobie wątpliowści. Wierzymy, że zawsze gdy jest wola rozmowy - jest możliwość znalezienia porozumienia i właściwych wyjaśnień. Co do siatki płac, czyli wynagrodzeń, zapewniamy że są one proporcjonalne zarówno do wykształcenia, doświadczenia oraz umiejętności i kompetencji pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w Carport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carport Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carport Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carport Sp. z o.o.