Opinie o Bora Poland Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bora Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bora Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bora Poland Sp. z o.o. w Radomsko

Wiecie może czy w Bora Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Xyz

Szukają jedynie roboli bo są zwiększone zamówienia A potem czesc jak czapka

Angelika Kasiborska

Szkoda, że drogi użytkowniku wykorzystałeś moją osobę na wyrażenie swojej opinii :) nic już mnie nie zdziwi. Przypadek, że akurat dzisiaj kiedy się zwolniłam. Skoro masz tyle do powiedzenia idź do biura i to załatw. (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że namierzą Twoje IP.

Bez komentarza

Wiekszych pustaków nie widziałam niż na tym forum. Ludzie zajmijcie się robota(usunięte przez administratora)

Wolna

(usunięte przez administratora)Płacą najniższą krajową a wymagania maja jak by się było doswiadczonym od wielu lat pracownikiem. Zapylenie olejem wciąż jest, ludzie dostają uczulenia od tego. Coraz częściej się zdarza że starsi starzem pracownicy odchodzą. Nowi pracownicy czasami pracują 1/2/5 dni i się zwalniają. Rzadko się zdarza żeby ktoś pracował dłużej. Atmosfera do bani. Brak możliwości dużego rozwoju we firmie. A o jakiejkolwiek większej kasie można zapomnieć. Ludzie co pracują już powiedzmy 5/8 lat mają mniejszą podstawę niż na start w innych firmach na strefie no chyba że się zajmuje wysokie stanowisko.

Brałeś udział w rekrutacji do Bora Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator kalmara
ERONTRANS SP. Z O.O
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
xxx

Coż ta firma to po prostu ,,dom schadzek,,

Paulina
@xxx

Powiedz lepiej, jakie oferują warunki w Bora. Dobrze płacą na produkcji? Duże mają oczekiwania?

Głowa w betoniarce auuuu!

Cygan w pośredniakuuuuu!!!!Mądry i Tadek na dźwigu! Wjeżdża petarda auuu bez kituuuu!!! Wapno pod nosem auuuu!!

Uuaaa
@Głowa w betoniarce auuuu!

To jest właśnie ten poziom haha :D

Mecenas
@Głowa w betoniarce auuuu!

Normalnie Polski James Bond agent IQ 0.07 ????

Manzoni 800

Taki łysy kierownik produkcji Pan Krzysztof jest tak wredny że tylko mu się z wyglądu nie przypodobasz to tylko czeka aż popełnisz jakiś błąd żeby później się na tobie wyrzyć. Fakt faktem niektórzy mają tam dobrze tak zwani " wybrańcy" lizo tyłki. Pieniądze najmniejsze na całej strefie brygadziści są szowinistami i patrzą tylko na ładne cycki i tyłki. Co wypłata pieniądze się nie zgadzają. Każdy problem zgłoszony do biura zostaje zamieciony pod dywan. Szczególnie odradzam tam pracy. Niestety jeszcze tam pracuje, ale już nie długo :)

Maria
@Manzoni 800

Pamiętaj, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Akceptujesz go przed dodaniem wpisu. więc zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze opisujące konkretnego pracownika firmy łamią jego postanowienia. Skoro jednak postanowiłeś zabrać tu głos, to może powiesz nam jeszcze, czy firma oferuje swoim pracownikom możliwości rozwoju zawodowego?

Asiula72

Jeśli chodzi o samą pracę jest okej. Natomiast załatwić cokolwiek w biurach wola o pomstę do nieba. Pan kadrowiec nigdy nie ma na nic czasu a szczególnie jeśli ktoś przyjdzie do niego z jakimkolwiek papierkiem do wypełnienia to stwarza wrażenie jakby mu ktoś kazał robić coś co nie należy do jego obowiązków. A jeszcze gorzej jest jak się nie jest jego "ulubieńcem". To już wogole ma się przesrane. Pomyłki w wyplatach na porzadku dziennym jak się samemu nie liczy to można zostać orżnietym I nawet się nie wie. Potem oczywiście problem to wyjaśnić bo księgowa znajduje się na drugim końcu Polski. Pod tym względem dno i wodorosty

Roman

Od jakiegoś czasu nie piszecie nic na wątku. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Jak obecnie prezentuje się jej sytuacja? Czy poszukują pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska prowadzona jest rekrutacja w Bora Poland? Zachęcam osoby znające firmę do aktywności na forum.

Beznicku
@Roman

Pracuje półtorej roku. Nie narzekam. Pieniądze okej, atmosfera jak najbardziej. Cały czas nowe osoby są zatrudnianie więc trzeba skontaktować się z agencją pracy i dowiedzieć się więcej

Imv1000
@Roman

Pracuje już dwa lata jak najbardziej odradzam przyjęcie się do tej firmy. Pieniądze są małe jak na strefę najmniejsze. 1720 Netto do ręki dodatkowo 200 premi i nic wiecej. Atmosfera jest bardzo nie miła ludzie są uszczypliwi. Brygadziści wredni i podli.

Maria
@Imv1000

W związku z tym, że byłeś aktywny na forum ponad dwa miesiące temu, a jesteś pracownikiem firmy, to chciałabym się Ciebie zapytać o obecne warunki zatrudnienia w Bora Poland. Czy zmieniły się one przez ten czas? Jeżeli tak, to napisz na jakie i czy są one satysfakcjonujące.

Roman

@Beznicku, czy firma zapewnia fundusz socjalny lub premie świąteczne? Czy oferowane są pracownikom Bora Poland dodatkowe profity? Pracodawcy często oferują dofinansowania na dojazdy do pracy i karty sportowe. Jak pod tym względem oceniasz firmę?

Magda22

Witam, chciałabym zlożyć cv do firmy. Jakich zarobków brutto mogę obecnie oczekiwać?

Xyz123

Jak wygląda atmosfera w firmie Bora Poland, zarobki, czas pracy?

PoszukującyPracy

Jak wygląda teraz praca w firmie? zastanawiam się nad złożeniem tam papierów

Romek

firma jak firma jedna klika i nie warto jest tam banda niedouczonych ludzi i kwasnych brygadzistow hm

kwasny
@Romek

pieniądze się nigdy nie zgadzają i zawsze brakuje co najmniej 50zł u każdego. bynajmniej jak się już przejdzie na firmę z agencji. nie polecam..

artur
@Romek

a tak w ogóle podejrzewam że ładnym jesteś być kretynem, że sobie rady nie dałeś i narzekasz na brygadzistów. z brygadzistami się tam w ogóle nie pracuję i nie ma się z nimi prawie w ogóle kontaktu. więc musisz być nie samowitym downem. pozdrawiam.

adam

desmond08 buja się stąd dziadu!

adam

Wie ktoś może jak wygląda tam praca jako operator maszyn? Ile zmian, jakie pieniądze na początek ile dni w tygodniu się pracuje jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Bora Poland Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Bora Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bora Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bora Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bora Poland Sp. z o.o.