Opinie o Bora Poland Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bora Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bora Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bora Poland Sp. z o.o. w Radomsko

Miki Nowy wpis

Hej. Chciałbym się dowiedzieć czy jakiś autobus miejski jeździ typowo pod bore? Jak tam wygląda praca na dziale utrzymania ruchu? ????

@Miki

Witam , sa przyjecia na Utrzymanie Ruchu

Czy Bora Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Miki Nowy wpis

Podobno umowa o pracę przez agencję na okres 6 miesięcy. Później przez firmę jesteś zatrudniony/ona

Kandydat Nowy wpis

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia do firmy?

Witam chciałbym się przyjąć do pracy w tym zakładzie wie ktoś może czy są jakieś przyjęcia na jakie działy czy jest wgl możliwość zatrudnienia się komuś z ulicy dziękuję z góry

Brałeś udział w rekrutacji do Bora Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Radomsko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator kalmara
ERONTRANS SP. Z O.O
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bora Poland Sp. z o.o.?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bora Poland Sp. z o.o.?

Jbd

Kasa marna ludzie pracujący w tej firmie powiedzmy 5 czy 7 lat mają mniejszą podstawę niż ci co przychodzą nowi. Odpowiedź wysoko postawionego przełożonego na temat podwyżek brzmi : Niech się cieszą że mają pracę.

Jak się pracuje z ludźmi z Bora Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedż

Jak sie pracuje? To zalezy jakie wrazenie zrobisz na ludziach. Jak jestes kumaty i starasz sie wykonywac dobrze robote to spoko. Ale psychike trzeba miec bo tylko niektorzy sa wporzadku. Wiekszosc to (usunięte przez administratora) i kolesiostwo jak w kazdej pracy. Obrabianie (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym. Chamstwa tam nie brakuje

Iwona
@Odpowiedż

A jak płaca? Jesteś zadowolony? Jakie są widełki? czy firma daje tylko podstawę czy są jeszcze jakieś benefity czy socjal ? Może bony na święta ?

@Iwona

Placa jedna z nizszych ktore sa dostepne na strefie ale nie jest az tak niezle. Premie moga byc ale w innych firmach wiecej oferuja o wiele wiecej

Roman
@Odpowiedz

Rozumiem. A jak z rozwojem? Pisałeś o kolesiostwie. To awansować można tylko po uważaniu czy jednak każdy ma szansę na lepsze stanowisko?

@Roman

Kazdy ma szanse wystarczy ze masz ambicje mierzyc wysoko

il capo di tutti i capi

Bora Poland jest jednym z lepszych zakładów na strefie , a kilka miałem nieprzyjemność sprawdzić . Praca wyjątkowo lekka 60% produkcji to kontrola komponentów , po racy ręce nie wloką się za tobą. Przerwa 30 min. , Chcesz skorzystać z toalety to to robisz nie musisz się prosić nikogo. Masz ochotę zapalić , idziesz i palisz , wszystko oczywiście w granicach zdrowego rozsądku . Urlop jest do twojej dyspozycji , potrzebujesz zgłaszasz 3 dni wcześniej i masz , 4 dni na żądanie żaden problem dzwonisz masz , nikt ci za to głowy nie suszy .Ambitni i pracowici mają tu bajkę . Zdecydowana większość negatywnych opinii jest wystawiana przez sflustrowany nieudaczników , beneficjentów zasiłku dla bezrobotnych . Jeśli chodzi o kadrowca jest trochę ospały , ale idzie załatwić wszystko .

Jotu
@il capo di tutti i capi

Siema. W 100% zgadzam się z tym komentarzem. Praca nie wymagająca, lekka, żadnego dźwigania( suwnice, wózki widłowe), biegania. Nie wiem skąd te zle komentarze o brygadzistach, pewnie jeszcze złego brygadzisty nie widzieli ???? W każdej sprawie po ludzku można się dogadać z kierownikiem, normalny facet jak każdy na hali. Przerwa w innych miejscach to 15 min i przez resztę czasu nawet pierdnąć nie wolno tylko tyrać a tutaj 30 min. Musisz wyjść wcześniej, później zacząć, wziąć urlop bezpłatny bo już wykorzystałeś 26 dni a tu wrzesień dopiero, nie ma sprawy. Ktoś napisał że zapylenie od oleju, bzdura albo że ludzie dostają uczulenia, jeśli są uczuleni na substancje z którymi akurat tam mają styczność to chyba naturalna kolej rzeczy? Trzeba uważać na siebie i innych bo krzywdę można sobie lub komuś zrobić bardzo łatwo, chodzi o ostre krawędzie komponentów, blachy wszelkiego rodzaju itp. ale jeśli idziesz do pracy żeby pracować a nie przebimbać 8h to napewno będziesz pozywanie zaskoczony. Nawet koszy na śmieci nie trzeba opróżniać bo jest od tego sprzątaczka na hali. Młoda ekipa, mnóstwo osób przed 30tka. Pozdrawiam

bb
@il capo di tutti i capi

praca lekka, jak ktoś nic nie robi to lekka, dźwiganie non stop przez 7,5 h

@Jotu

Lekka praca ?! Chyba jak jesteś brygadzistą, bo normalny "operator prasy" to musi sobie przez te 7,5 h sam wszystko ogarnąć. Przywieźć, zawieźć, spakować, złożyć kartony, wydrukować, wypisać, oczywiście biegle znać włoski, bo tam wszystkie maszyny i komputer jest tylko w tym języku. Jest sporo osób, które się jawnie obijają i nowym pracownikom nie chcą nic podpowiedzieć, ani pomóc, interesuje je tylko papierosek i telefonik. Na hali ciągłe przeciągi i szybko można się rozchorować, hałas ponad normę i ten olej,który jest dosłownie wszędzie. Samowolka wśród pracowników i ciężka praca to prawdziwy obraz Bory...

@ja

Tu się z tobą zgodzę ludzie są tam okropni i wredni i naprawdę trzeba uważać potrafią się tylko madrowac i po za tym nic więcej nie nauczą nic nowego pracownika bo same nic nie umieją tylko grają

Praca jest ok nie jest ciężko i wszystkiego się można nauczyć pieniądze też dobre ale ludzie są okropni trzeba uważać co się mówi są tam panie które są zwykłymi numerami a maja się za nie wiadomo co w sumie nie umieją nic ale wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają jak ktoś jest lepszy od nich to pisane są donosy i stosowany mobik jeżeli masz nerwy ze stali i odpowiednią buzię która potrafi powiedzieć co myśli polecam tą pracę bo naprawdę nie jest tam źle

Dlaczego każdy niepochlebny post o tej firmie, mobbingu bądź innych patologicznych i niepożądanych zachowaniach w tej pracy jest kasowany?

Aneta

Co ty mówisz? Masz jakieś dowody? To mocne oskarżenia…

Pracuje w tej firmie i nie spotkałem się z taką (usunięte przez administratora)nigdy szczególnie jest taka osoba która jest tępa pustą i naprawdę mało inteligetna moim zdaniem książkę to ona widziała na wystawie ma trzeciego gacha rządzi się w pracy jak chcę a (usunięte przez administratora) umie wszystkim (usunięte przez administratora) obrabia nawet kierownikowi AK tak że uważajcie na nią i na jej gangstera bo to Patoka

@Anonim

Chyba dość mocno się nie polubiliście, skoro aż tak krytycznie ją opisujesz. To że pracownicy obgadują innych to akurat żadna nowość. Na pewno obydwoje nie zrobili Ci czegoś o wiele gorszego niż opisujesz? Bo widać, że serio masz ostre cięcie na nich

Edyta

Ok jestem pod wrażeniem tych rymów, gdyby nie te wulgaryzmy to już całkiem byłoby cacy. Czyli według Ciebie to co napisał jest bezpodstawne?

Widzę że niektórym osobom się coś troszkę pomieszalo .. Wszędzie trzeba pracować. Trzeba sobie drukować etykiety i sklejać pudełka? Etykiety drukują się jednym kliknięciem.. W większości praca nie wymaga nawet używania mózgu bo wszystko zrzucone jest na brygadzistów i ustawiaczy. Dlatego nie dziwię im się że się czasem denerwują bo robią pracę swoją i jeszcze "operatorów". W firmie jest raczej taki problem że jest dużo ludzi tutaj z aspiracjami inżyniera albo dyrektora, niestety głównie po podstawówce czy ledwo jakieś szkole średniej. Chyba nigdzie nie działa to w ten sposob że pieniądze ogromne za obijanie się i nie wykazywania nawet chęci do pracy. Mnostwo roszczeniowych ludzi często odklejonych od rzeczywistości. Jak to mówią "zarobić to by każdy chciał, ale robić to nie ma komu". Myślę że pieniądze nie są złe, adekwatne do wykonywanej pracy i potrzebnych umiejętności

@Anonim

Czyli według Ciebie jedynym problemem tutaj jest atmosfera i ludzie? Bo podobno jest tu fatalne podejście do pracowników, prawda to? Ktoś kogoś jednak źle traktuje?

Jak to mawia pewien pan, który zarządza Polskim oddzialem Bora " jak się nie podoba- tam są drzwi, powinniście dziękować, że macie pracę". Wady: -Wynagrodzenie na bardzo niskim poziomie. -Stosunki międzyludzkie fatalne -Podejście do pracowników fatalne. -Pracownicy, którzy się wykazują są niedoceniani ( podwyżki dla każdego takie same - dlatego średnio co 2lata zmienia się cała kadra ok 50-70osob) Zalety: -Praca lekka fizycznie. -Niestety nic wiecej Reszty tematów nie poruszę. Ci, którzy pracują, to wiedza. A ci, którzy nie- zapraszam do wymiany zdań pod ww komentarzem.

Uwaga

Praca jest ok nie ma tragedii ale dla młodszych dziewczyn odradzam. Pracuje tam do tej pory chłopak(usunięte przez administratora) który jest nakręcony na młode dziewczyny. Dziewczyny omijać szerokim łukiem

Whatever
@Uwaga

Ja pracuje tu odkąd skończyłam szkołę jakoś żadnego takiego nie widziałam :)

Dobry
@Uwaga

To zgłosić to do szefostwa. Moje zgłoszenie poszło

Roman
@Dobry

Ale co niby ten jegomość robi, nagrywa te dziewczyny czy co? Bo nie rozumiem.

Porko Dio

Przemyślenia składnia i bystrość umysłu powala . "AMEBA umysłowa".

Frutti di mare

Z takim podejściem szybko zostaniesz zweryfikowana przez pracowników i zaczniesz normalnie pracować Będzie trzymane króciutko

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bora Poland Sp. z o.o.?

Bor

Jak się się spotkasz na wyjazd z kolegami z zakładu to wtedy masz wyjazd integracyjny.

Czy do firmy są przyjęcia? Czy jest sens aplikować? Bo słyszałam/czytałam różne opinie nt Bora Poland.

Rekrut

Witam. Jak z atmosferą w pracy? Jak jest stawka na początek? Na jaki dzial polecacie rekrutować, a na jaki nie? Czy warto??

zadowolony

Dobry pracodawca, szanuje swoich pracowników a to, że czasami zatrudnia na czas określony to nic zdrożnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Bora Poland Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Bora Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bora Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bora Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bora Poland Sp. z o.o.