Press-Glas S.A.

Radomsko

Opinie o Press-Glas S.A.

pracuje tutaj prawie 3 lata szczerze nie polecam praca cieżka na 3 zmiany nocki najgorsze wymagająca myślenia cały czas a pieniądze małe praca w dużym hałasie wszystko szybko szybko biegiem trzeba robić najlepiej jeszcze te soboty i nieraz niedziele latem gorąc jak w Egipcie sauna szkoda czasu i zdrowia na ten zakład ludzie sami stąd uciekają jak trochę porobią nie polecam!!!!!

pressglasowiec
@pracownik 23.12.2017 17:56

Święta prawda kolego szkoda życia na ten zakład kołchoz normalny ludzie się zwalniają sami jak zobaczą co tutaj jest zarobek mały jak na taką prace nawet nie 3 tys na reke bez sobót co to jest? odradzam wszystkim tą firme

Buahaha
@pracownik 23.12.2017 17:56

Spoko 3 lata pracuje a nie poleca roboty bo źle, dobre haha. Jak by tak zle bylo to 3 miesiecy bys nie przerobil. Chyba ze kredycik trzyma i komornik zawsze po robocie wita Cie z radoscia w drzwiach

Jak

Jak dostać się tu do pracy, bo już tyle cv wysłałam i cisza.

mm

zgadzam się, naprawdę za taką pensję można już normalnie pracować, bo wiadomo, że gdzie indziej bywa gorzej i dobrze, że doceniacie swoją pracę w tym miejscu kochani :) poza tym z tego co wiem jest system socjalny przy zatrudnieniu na umowę o pracę ;)

Były

Nie polecam. Pracowałem 2 lata Licha firma. Żeby zarobi trzeba pracować w sob i nied.

Ciekawski

Witam wszystkich byłych i aktualnych pracowników firmy Press Glass w Radomsku już jakiś czas działa nowa hala produkcyjna 2015r. ale widzę że bardzo duży przemiał ludzi po tyg. a nieraz 2 dniach ludzie odchodzą wracają co swoich prac i doceniają je w tedy... :) ile jest na tej umowie normalnej brutto niby obiecuje około 1900zł na ręke za pierwszy miesiąc plus 2 umowa o dzieło na nadgodziny i soboty.

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Press-Glas S.A.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Press-Glas S.A. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press-Glas S.A.