Opinie o AVS Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy AVS Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVS Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVS Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zuzanna

Dość niejasno to brzmi @prezesik. Biuro może być zamknięte ale to nie musi przecież oznaczać, że wewnętrznie pracownicy nie muszą pracować. Doprecyzujesz czy chodzi o przekraczanie czasu pracy czy o jakąś inną sytuacje, która w AVS Polska ma miejsce?

odpowiadam
@Zuzanna

Wszystko to co wchodzi w pojęcie "niestandardowego czasu pracy" - "Biuro może być zamknięte ale to nie musi przecież oznaczać, że wewnętrznie pracownicy nie muszą pracować." - jesteś pewna? czy obarczanie pracownika ryzykiem przedsiębiorcy uważasz za słuszne?

Prezesik

Uwaga, opinie na temat wskazanego przedsiębiorstwa są prawdziwe. Część ludzi jest bardzo miła -druga nie, standardy nie uległy zmianie. Największy minus - nie ma czegoś takiego jak czas prywatny, biuro zamknięte, pracownik pracuje.

Zuzanna

@Nikodem jak duża jest ta rotacja? Ile osób odeszło w ciągu np. ostatnich kilku miesięcy? Wiesz może, co jest jej przyczyną?

Nikodem

Znowu szukaja pracownika na wlkp. Tam jest rotacja jak na zbiorze truskawek.

Firma AVS Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Windykator terenowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zuzanna

@Anonimdlaczego tak twierdzisz? Co według Ciebie dzieje się w firmie?

Mega tandeta pora żeby tam skarbówka wpadła i pozamiatała raz a dobrze

Darek

Ta fkrma jest juz out. Pozamiatane na maxa. Konkurencja ja źdarła.

Pazdziarz

Od dawna nke bylo zadnych wpisow, wiec podejrsewam ze to badziejstwo wypadlo z rynku windykacyjnego.

Pazdziarz

rtyu

no tak bo przecież tak na prawde to ejdnak atmosferę tworza ludzie i to wszystko od nich zależy na kogo trafisz a dobrze by było gdyby można się było dogadac

renata

Ja czekam na grudzien i od razu wysylam tam inspekcje pracy jak sie dowiem od meza ze jest tzw wigilia :)

Byly policjant

Pracowalem w tej firmie pare lat temu. Tam sa jakies dziwne ukladziki miedzy zarzadem a dyrekcja. Praca koordynatorek na fatalnym poziome, jezeli jeszcze pracuja. Nie wspominam tej firmy dobrze.

Byly policjant

Janosik

Jak pracuja w windykacji pewnie to i praca stresujaca. Wiec trzeba co nieco wypic ! Ale czy wtedy skutecznosc sciagania naleznosci od klientow jest duza ?

Janosik

Tam trzeba wiec podrzucic inspekcje pracy. Moze tez popijaja w pracy i skontrolowac lodowke i biurka. Co tam sa za pijaki i oni maja windykowac po spozyciu.

precelek

przede wszystkim firma nie ceni czasu prywatnego pracowników. organizuje 3 dniowe "szkolenie" które tak na prawde jest libacja alkoholowa. we wszystkich firmach po szkoleniu pracownicy jada do domu. w tej firmie jest inaczej - siedzisz trzy dni bo tak sobie wymyslili, patrzysz na pijanstwo "kolegow" i pozostalych a szkolenie ? nikt nic nie pamieta. nastepnym razem trzeba naslac kogos z alkomatem niech sprawdza jak sie firma doszkala. a naszym dzieciom firma zabiera ojca na trzy dni z domu, po to by uczestniczyl w libacji alkoholowej zwanej szkoleniem. na szczescie dla mnie z tym koniec.

nautilus

Ta firma to pitulin geszeft na obrzeżach miasta. Totalna porażka.

mlody

To, że szukają nowych pracowników może świadczyć jedynie o tym, że firma się rozrasta a nie, że ludziom jest źle i odchodzą.

saba wlkp.
@mlody

Niekoniecznie, firma AVS to prowizorka wielkiej światowej korporacji w którym więcej pseudo kierowników niż pracowników, a skojarzenia.. to opary zupki chińskiej z knora ( mimo to ocena dostateczna)

windykator

Na pewno to umrzemy, a oferta pracy to oferta. Ja apikowałem do Kruka, szukają doradców terenowych na cały kraj. Ponadto zakupili wierzytelności w Rumunii i na Węgrzech. Mają duże struktury i mnostwo szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o AVS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVS Polska Sp. z o.o.?

AVS Polska Sp. z o.o.