Opinie o PTF Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PTF Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PTF Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTF Services Sp. z o.o. w Warszawa

właśnie otrzymałem list zgadnijcie co tam jest !!! FV za bezgotówkowe korzystanie z auta poleconego przez Skoda AutoWimar, co z tym robimy ?

Dario
@Adam

Ja również dałem się podejść procederowi za pośrednictwem Auto Wimar. Po trzech latach otrzymałem dokumenty nakazujące zapłatę, ale coś mnie tknęło, aby skontaktować się z ówczesnym ubezpieczycielem, który przekazał mi, że kilka miesięcy po wynajmie odbyła się sprawa sądowa, w której nakazano zapłatę za użyczenie i ubezpieczyciel wykonał wyrok. Nie miałem żadnej wiedzy ze strony ubezpieczyciela, ani PTF/PM Serwis, że toczy się jakieś postępowanie praktycznie bez mojej wiedzy. Pomimo prawomocnego wyroku sądowego nakazującego zapłatę na rzecz PTF po dwóch latach uporczywie nękano mnie (dwie radczynie prawne) pismami ponaglającymi do zapłaty. Najpierw PTF (który informował, że teraz to jest spółka PM), a później radca reprezentujący Finaay OU z Estonii. Skończyło się na tym, że za pomocą "swojego" radcy prawnego przygotowałem dokumentację, wygrałem rozprawę w sądzie i dodatkowo przesłałem szeroką korespondencję m.in. do Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

Misia Nowy wpis

Opinii nie ma prawie pod roku a widzę ze księgowa jest teraz potrzebna. Możecie ocenić aktualne warunki? w średnich wpisano maksymalne widełki do 7,800 zł ale nie wiem czy ktoś się na to teraz łapie? Zastanawiam się czy warto aplikować

Jan
@Adam

Ale co niby chcesz z tym zrobić że tak pytasz?

I jak to załatwiłeś?

@Paweł

widzę, że ten sam problem. Czy ktoś z Państwa wie jak sobie z tym poradzić ?

Dario Nowy wpis
@Adam

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie PTF Services Sp. z o.o.? 6 maja na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Alex

Szanowni Państwo, Jest nas wiele więcej, a sprawy ciągną się już od zeszłego roku.Firma współpracowała z serwisami ASO Skody AutoWimar, wv, mazdy...na FB jest nasz wątek, a sprawa zaczyna nabierać nie tylko rozpędu ale i poszkodowanych. Zapraszam do grupy "Poszkodowani przez Finnay". Musimy działać wspólnie...nic innego nam nie pozostaje

XOLS
@Alex

Możesz podrzucić link bezpośredni, bo nie mogę odkopać grupy ?

lucjan
@Alex

Dołączam się do tej grupy. Identyczny problem. Czekam na zatwierdzenie, przyjęcia do grupy. pozdrawiam

Mr
@Alex

Na gowork jest drugi taki sam watek, ale z firma PM services, ale wszystko dokladnie jak u nas, wiec jest nas naprawde duzo

Jola
@Alex

Ja też jestem jedną z poszkodowanych, którzy dostali podobne pisma już rok temu (PM Services, SZ24H..., Finaay). Zachęcam do dołączenia do grupy na Facebooku i zgłaszania się do Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie gdzie sprawa jest bardzo dobrze znana. Osoby fizyczne mogą liczyć tam na dużą pomoc w przygotowywaniu pism itd. a ci z Was którzy są przedsiębiorcami na pewno skorzystają z faktu, że rzecznik przygotował opinię dot. nieuczciwych praktyk stosowanych przez te podmioty więc będą mogli udowodnić, że sprawa jest bardzo szeroko zakrojona, poszkodowanych jest setki a sposoby działania i osoby stojące za całym procederem (mimo ciągle zmieniających się nazw spółek) te same. W tym wypadku w liczbie siła - im większa grupa tym łatwiej udowodnić, że nas perfidnie oszukano.

Taiho
@Jola

Czy można prosić o link do grupy na email? Chyba jest ustawiona na prywatną, bo nie mogę jej znaleźć. taiho21@protonmail.com

Ula Ula
@lucjan

Czy mogę prosić o linka do grupy bo nie mogę znaleść

Joan

Proszę o link do grupy

Slawek

A gdzie znajdę ta grupe

Beata
@Jola

@Jola Czy ta opinia jest gdzieś ogólnodostępna? Czy mogłabym prosić o link?

anna
@Alex

ja korzystałam z innego serwisu po wypadku nie z mojej winy, tez mi dali zastępcze auto, dzisiaj przyszło pismo z ptf service o wykupieniu długu. Trochę się rozejrzałam na Nowogrodzkiej 50 maja wirtualne biuro a Prostej 28 nie znalazłam. Nie wiecie co dalej z tym robić ? Jak się można dostać do tej grupy na fb?

Paweł Nowy wpis

Gdzie jest ta grupa?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Światłowód - zlecenia dla gotowych ekip w firmie PTF Services Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Greg

Ja też dostałem od tego serwisu do zapłaty za wynajem samochodu po ponad 3 latach ,miało być bezgotówkowo z ubezpieczyciela sprawcy , widzę że jest nas więcej i ta firma chce się na nas dorabiać . Uwaga NIE POLECAM - PTF SERVICES sp.zoo

Witam , ja właśnie wczoraj otrzymałam pismo z kancelarii prawnej odnośnie niezapłaconej faktury za korzystanie z auta w czasie kiedy moje było naprawiane. Od szkody minęło ponad 3 lata, wcześniej żadnej informacji…. Bardzo proszę o linka do grup.

@Marta

ja identycznie , dostałem wezwanie do zapłaty za korzystanie z auta zastępczego mimo że minęły już dwa lata , wcześniej żadnej informacji :( miało być rozliczone bezgotówkowo z ubezpieczycielem .

Tomasz

czy moge prosic o kontakt do firmy?

Otrzymałem od Was (PTF SERVICE sp.z o.o) pismo z 3 grudnia 2021r. wypowiadającom mi jakąś umowę przelewu wierzytelności do inkasa z dnia 29.06.2018 r. Autorem pisma jest Katarzyna Podolec. Proszę o kontakt w tej sprawie. Z poważaniem Marek Czechowski. 600.646.636

Mirek
@Marek

też dostałem i nie wiem o co chodzi?

Pan Vaclaw

Każdy z nas miał auto zastępcze z tej firmy.

@Pan Vaclaw

Nie z firmy PTF Service tylko z firmy SZ24H530. PTF Service to firma skupująca długi.

Bartosz

Tez dostałem identyczny list

@Pan Vaclaw

Coś więcej na ten temat? Rozumiem że auta zastępcze były rozliczane podczas napraw w jakis serwisach?

@Paw

Rozumiem że firma sz24h540 to jedno i to samo co sz24h44. Obydwie są zarejestrowane na łuckiej 15. W jednej prezesem jest MIchał Korneć w drugiej Dzyuba Ihor który był prezesem pop 24h sp z o o na ulicy stasinek 2. http://www.osoby-krs.pl/Kornec,Michal,d0595c239ad2ba6683e7ff8d5397b602.html

@Marek

mam wrażenie ze ptf wypowiada umowe firmie sz24h....... a umowa dotyczyła pana.....

Pan Vaclaw

Wygląda na to jakby firma PTF wypowiadała nam umowę cesji wierzytelności jaką podpisaliśmy podczas wynajmu auta. Potem PTF występowała przed sądem w naszym imieniu w sprawie zwrotu poniesionych kosztów wynajmu auta z wypożyczalni. Wypożyczalnią była sz24 od której zresztą nie dało się wypożyczyć auta będąc osobą z ulicy.

@Pan Vaclaw

Wszyscy przy okazji naprawy bezgotówkowej dostaliśmy auta zastępcze. Problem w tym że podpisując umowę najmu tego auta podpisaliśmy ją z firmą sz24h a nie z serwisem który tę firmę nam wcisnął. Druga sprawa na umowie widniał dobowy koszt 240 PLN w przypadku auta z segmentu C. Stawka którą płaci ubezpieczenie za C to max 130 PLN/dobę, o tym wie zarówno serwis jak i firmą sz24h. Trzecia sprawa to fakt że my o tej rozbieżności nie wiemy a przy okazji podpisujemy umowę w której jest zawarta informacja że ewentualne rozbieżności pokryjemy. Tym samym w przypadku segmentu C ubezpieczenie zwraca firmie sz24h 130pln a 110 za każdą dobę firma teraz chce wyciągnąć od nas.

@Django

I tu teraz ciekawostka. Zaczęły przychodzić faktury za wynajem auta na 100% wartości.

@Pan Vaclaw

Myślę, że powinniśmy jakos działać wspólnie. Dostałem dzisiaj identyczne pismo z kancelarii adwokackiej. Ta strona to zbyt mało, proponuję kontakt mailowy z opcją wysyłki maili do wszystkich zainteresowanych. Proszę zatem o kontakt do mnie tanga_pilot@tlen.pl

@Pan Vaclaw

W ogóle czy ktoś otrzymał kopie umowy przy podpisywaniu wynajmu w 2018 od firmy SZ?

@Pan Vaclaw

Wydaje mi się, że obecną sytuacja w jaka jesteśmy zamieszani może być wynikiem jakiegoś zapisu, który był zawarty w tej wlsnsie umowie.

lucjan
@Marek

Też otrzymałem takie pismo a zarazem 14.12.2021 otrzymałem pismo od pełnomocnika tejże firmy Kancelaria Adwokacka Michał Pankiewicz Lucka 15 Warszawa obszerne wyjaśnienia podparte wyrokami sadowymi z przed laty odnośnie wynajmu samochodu na czas naprawy w serwisie. Propozycja ugody a jednocześnie nakaz zapłaty..itp. Coś należy z tym zrobić. Pozdrawiam 600759401

@Paw

Kopii wynajmu nie mam bo chyba nie było, Mam natomiast umowę cesji praw. W której jest zapis że gdyby firma nie odzyskała pieniędzy za wynajmem to będą od nas żądać pieniędzy. Gdyby nie to że nasze roszczenia się przeterminowały, To tą fakturę można by przedstawić ubezpieczycielowi. Który zapewnie zwrócił by przynajmniej częściowo koszty. Wysłałem swoje namiary mailem.

Dobmate
@Marek

Ja również otrzymałem wypowiedzenie. Przesyłam swój kontakt na maila.

@Dobmate

Czy też Wasza kwota ugody opiewa na 80% wartości należności, którą jesteście "winni" firmie SZ24?

@Paw

Wysyłam moje namiary na maila

100% i ew więcej jak dojdą odsetki

@Paw

Też otrzymałam taki list, umowy nie mam, ponieważ było powiedziano że to formalność i koszty pokrywa ubezpieczenie sprawcy. Piszę na podany mail. Pozdrawiam

@Paw

U mnie to SZ24H486 Sp z o.o. Tych Spółek jest tyle, że każdy ma umowę z inną spółką SZ24H :(((

@Paw

Ja mam, znalazłam w dokumentach.

@Paw

Zapewne nikt, odbywało się to na zasadzie: umawiasz się do serwisu (my aso Skoda na Modlinskiej) akurat nie mają aut, ale mają zaprzyjaźnioną firmę i pożyczają samochody. Podpisujesz druk do czego potrzebne auto. Nie ma umowy. Kiedy zdajesz samochód dostajesz podliczenie z 3-4krotnie zawyzonym czynszem za dobę i umowę cesji. Masz o jic sue nie martwić, bo to nie Twój problem.. a po ok 3 latach bum

@Alex

My też korzystaliśmy z serwisu AutoWimar na Modlinskiej. Teraz po trzech latach też mamy niespodziankę pod choinkę :((((

@Olga

Niestety nie tylko my ???? poniżej w wiadomości podałam link do grupy na fb... jest nas znacznie więcej. Bardzo wiele osób poszkodowanych jest nagrabionych tej firmie przez m.in. autowimar modlińska

Iz.
@Marek

Polecam sprawdzić wątek na gowork z PM Service.. Ta sama sytuacja.. Ludzie rok temu też dostali pisma. Mieli wypadki nie ze swojej winy tylko w 2017 roku. Wypożyczyli auto zastępcze i tak dalej. Chciałam Wam tylko wytłumaczyć jak to będzie wyglądało.. Dostajecie pismo od ich prawnika, aby zapłacić za to czego nie zapłacił ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Jeśli nie zapłacicie sprawa będzie skierowana do e-sadu w Lublinie.. Należy napisać sprzeciw. (Możecie zwrócić się z pomocą do rzecznika praw konsumenta) Zazwyczaj e-sad oddala nakaz zapłaty po napisaniu sprzeciwu. Kolejny ich krok to skierowanie sprawy do sądu rejonowego. (Ja jestem na tym etapie) Polecam jeszcze sprawdzić Waszą umowę najmu pojazdu i czy jest korzystna dla konsumenta. (Ja pisząc sprzeciw odnosiłam się do klauzul abuzywnych, a w późniejszym etapie i mój prawnik). Wierzę, że wygramy. :) Trzymajcie się!

Robert

Też dostaliśmy takie pismo co z tym robimy ?

koala

Hej, też jestem ich byłym klientem którego ścigają. Marek dzięki za założenie wątku. Dobrze wiedzieć że jest nas więcej.

Olga

Czy wszyscy mamy napisane że wypowiadają umowę z czerwca 2018? Dlaczego nie ma w necie info o umowach z innych miesięcy?

@Olga

Bo dotyczy to spraw, które mogłyby ulec przedawnieniu. Dlatego idą pisma hurtem do wszystkich poszkodowanych. Wcześniej cesjonariuszem firmySZ24H71 itd. była inna firma. Teraz poszły pisma od ptf. Wszystko to firmy (usunięte przez administratora) bez wiarygodnego adresu, bez telefonów. Wszystkich nas poszkodowanych załatwiło ASO...tylko oni mieli z nimi kontakt

Dostałem identyczne pismo, a potem kolejne z nakazem zapłaty 11 tysięcy za wynajem samochodu, który rzekomo miał być darmowy. Musimy działać razem, podaję kontakt do siebie: alekalek1234@gmail.com

zdziwiony

też dostałem takie samo pismo, wygląda na (usunięte przez administratora) mimo wpisu

Django

Też dostałem takie pismo. Wg KRS prezes ma kilka firm . Powiązania to jakaś piramida firm i prezesów . Kapitał firm między 2.5 a 100 tys PLN.

@Django

Dajcie znać jakby coś ktoś wiedział w sprawie tych pism.

@Pan Vaclaw

Dziwnym zbiegiem okoliczności pani prezes tej firmy jest powiązana z radiologią na Banacha.

Pan Vavlaw

Też dostałem takie pismo. Zero namiarów na firmę

batman123456

kim oni są

Zostaw merytoryczną opinię o PTF Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PTF Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PTF Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTF Services Sp. z o.o.?

PTF Services Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Nowogrodzka 50
    00-695 Warszawa