Opinie o Piwpol Płock Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piwpol Płock Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piwpol Płock Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwpol Płock Sp. z o.o. w Płock

shetts

No oczywiście, że jest dobra do zdobywania doświadczenia i kwalifikacji @pozon.

Sławek

Witam ja wystartuję za kierowcę może w tym roku mi się uda bo znowu jestem bez roboty, a znajomy mój jest ich klientem i mówi że warto mają wymagania ale i ograniczenia w ilości pracowników jak wszędzie ????

JAN

Potrzebują serwisanta ,elektryka coś takiego słyszałem od kumpla

jarek

grzesiek warto dostarczyć cv jak będą potrzebowali to się odezwą jak do mnie tam jest ok.klient ma rację jest tam obsługa super

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piwpol Płock Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Grzesiek

Witam czy nie orientujecie się czy są przyjęcia jakieś teraz ?

klient

uważam ze atmosfera w firmie jest ok.,lubię wodę często kupuje tam własnie pracownicy są fajni obsługa również zawsze wkładają mi towar do bagażnika, widać że team zgrany i że się lubią sprzedają wody pod kątem zdrowia ,sami pytają co dolega klientowi i podpowiadają którą wodę warto popić. Zawsze kupuje dziadkowi. Ja tam daje POZYTYWA

sławek

ja też chciałem się tam przyjąć ale się nie udało ale tam mają tylko tylu ile jest potrzeba pracują od 7-15.00 płacą na czas i co więcej chcieć ale będą jeszcze próbował bo u nas dostać normalną pracę graniczy z cudem

j23

pracowałem przez wakacje zapłacili w/g umowy i ja jestem zadowolony ale współczuję tym niezadowolonym bo to w nich widocznie jest problem

radek

ja tam pracowałem popieram Marka jak ktoś jest pracowity to pracuje długo , leni i nieuczciwych nie tolerują a tak poza było ok.

marek

firma jest ok. tylko trzeba pracować szybko łapią kto jest leń

grzegorz

sam tam byłe i nie przyjmowali ale myślę że ten co wyjechał z tym Braciakiem to musi się zastanowić nad tym czy spoko braciak był pracowity czy może olewał robotę a tam chłopaków jest mało więc nikt za niego nie chciał pracować albo może chodziło o coś innego,a może do nich nie pasował tak też bywa nie oceniam bo po takich wypowiedziach zawiedzionych lub zwolonych wniosków nie wyciągam

grzegorz

zawiedziony

Bylem tam kilka razy ale mi się nie udało dostać może innym razem ,chciał bym tam parcowac wbrew tym niektórym durnym opiniom wiec poczekam ale nie myślę wypisywać że mój brat ,swat czy inny z rodziny tam pracował i narzekał jest to głupi ok.

Jurek

ciekawy jestem kto tak świetnie poinformowany jest o tych WZ-kach ,a może odpowiedzi udzielał pracownik który to robił ,sam chciałem tam się dostać do pracyw maju ale już kogoś przyjęli ,więc chyba te oskarżenia o złodziejach to pisał zawiedziony że się tam nie dostał sam bo z tego co słyszałem to tam płacą na czas i nie oszukują

NIC TYLKO ŚMIECH

MUSZĘ DO WAS NAPISAĆ CHŁOPAKI BO ROZWESELILIŚCIE MNIE OGROMNIE BO JAK KTOŚ MOŻE ROBIĆ TYLKO KANAPKI TO SPOKO ZGŁOŚCIE SIĘ DO PIZZERII TAM TEŻ MOŻE JEST LEKKO ALE I ZAROBKI SĄ LEKKIE MOŻE NAWET BARDZO

facio

ludzie tylko narzekacie już nawet nie będę tego czytał potraficie tylko krytykować nie znam tej firmy ale słyszłem Ze jest tam spoko

gość

popieram czytającego opinię cwaniak na siłownię jesteś cienias butle są 20 kg kanapki lubisz robić więc pomyliłeś adres pracowałem i wiem nie jest lekko ale zapytam gdzie cię posadzą ? wszędzie trzeba pracować mam pomysł wystartuj na radnego tam tylko debatują jest lekko zapewniam cię .

czytający opinie o piwpolu

czytam szczególnie opinie te dwie ostatnie i myślę że się panowie nakręcili bo ostatnio tam pytałem o pracę na kierowce i na pewno od co najmniej trzech lat jeżdżą te same chłopaki bo często ich widzę więc jak masz możliwość lepiej zarobić to czy zagranicą czy w Polsce to tam się zatrudnij u nich niestety taka jest specyfika pracy ale o tym mówią jak za ciężko to idę tam gdzie jest lżej . ale niektórzy wolą posmęcić po krytykować .ok! ponarzekać i po krytykować

cwaniak007

ZGAdzam sie z kolegą jak wyżej lepiej iść do MAKA pracować i kanapki robić zamiast 30 kilogramowe butle robić gdzie pottem łapa odpada!

kalwi007

A ostatniego argumentu jakiego użyje to taki: że czemu na waszej stronie internetowej jest oferta pracy ta sama od 2 lat??? jeśli było by tak dobrze płatne to z pewnością byście kogoś na stałe przyjęli.

Zostaw merytoryczną opinię o Piwpol Płock Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piwpol Płock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Piwpol Płock Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Kutnowska 36
    09-400 Płock