Opinie o Piwpol Płock Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piwpol Płock Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piwpol Płock Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwpol Płock Sp. z o.o. w Płock

Krzysztof

to znowu ja Krzysztof do janosika kolego albo chcesz pracować albo tylko zastanawiasz się czy warto pracować bo co to za pytanie czy warto składać cv to ty sam sobie odpowiedz na to pytanie i czy ty masz ochotę pracować tak naprawdę ? Tam przyjmują porządnych pracowitych i uczciwych ludzi bo kontakt z klientem jest szeroki

Krzysztof

Karol do czego ci opinia o pracodawcy będziesz dobrym pracownikiem to spoko i pracodawca będzie w porządku ja tam pracowałem i chłopaki pracują po 15 i więcej lat

guśka

Polecam firmę Piwpol. Bardzo profesjonalna obsługa. Potrafią doradzić indywidualnie dobór produktów. Są elastyczni, wciąż się rozwijają i poszerzają asortyment.

j23

pracowałem tam Radek 2015 pracodawca jest w porządku a poco rozpytujesz o ni firma też jest ok

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piwpol Płock Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
służba zdrowia

Pozwoliłam się włączyć do dyskusji mają dobre produkty , sprawdzone ,pewne, na naturalnych wodach z uzdrowisk /produkty lecznicze i kosmetyczne/ obsługa również doskonała zakupy u nich to jedna mała chwila przyjemności dbają o klienta dbają o towar pracownicy mile ,uczciwie obsługują takie wpadki jak wcześniej wymienił klient rozczarowany obsługą musiał nie słuchać co mówią panie na sprzedaży nie dopytał uważam że obwinianie i ostrzeganie innych jest nie w porządku po prostu za gapowe trzeba czasami zapłacić

Krzysztof

jestem ich klientem nie mam z nimi problemów ,jest tam miło, przyjemnie doradą podpowiedzą jest wolność więc nie podoba ci się koleś to kupuj w innym miejscu i po jednym incydencie nie wydawaj opinii o całej firmie jesteś małym wyjątkiem mówię o tym co cię spotkało powodzenia ci życzę Ja jestem bardzo zadowolony

klient piwpolu

dziewczyny w Piw-polu na sprzedaży informują jaka jest procedura kupujesz jest twoje opakowanie zawierasz umowę czytaj dogaduj ją z właściwą osobę ale nie wypisuj bredni jak jesteś zły bo przeoczyłeś coś ja jestem zadowolony jak wielu innych, istnieją przeszło 30 lat to zadaj sobie pytanie jakim cudem by przetrwali tyle lat korzystam z ich usług bardzo długo i będę korzystał bo są osoby które za wszelkie swoje niepowodzenia winią innych, rada dla innych czytaj z staranną dokładnością to co podpisujesz /tak jak kredyt w Banku/ Uważam ich za porządną uczciwą firmę

Zuza

Ale to jest forum pracownicze. Tu ludzie mają możliwość napisać o pracy w firmie!

Helmut

Macie jakieś informacje czy firma potrzebuje teraz ludzi?

Michalina122
@Helmut

Helmut, z tego co wiem od znajomego to tam od lat są Ci sami pracownicy. Nie ma za bardzo rotacji, a jedynie przyjmują na wakacje dodatkowych, ale także cieżko się dostać.

Witam .kupiłem w Piwpol skrzynkę oranżady i kiedy chciałem oddać skrzynkę z butelkami Pani sprzedająca oznajmiła mi że oni nie przyjmują skrzynek z butelkami tylko może mi wymienić na inną z pełnymi butelkami.Szkoda że podczas zakupu jak pytałem czy mogę oddać nie powiadomiono mnie że nie oddadzą mi kaucji za skrzynkę Gdybym wiedział że nie zwrócą mi kaucji to bym kupił np 10 butelek luzem . Więcej tam nic nie kupie .Tego samego dnia pojechałem do sklepu w Duninowie i tam Pani bez problemu dała mi kaucje za ową skrzynkę z butelkami. To się nazywa poszanowanie klienta .

Natalia

@Monika a czy pracownicy Piwpol Płock mogą korzystać z jakiś dodatkowych benefitów? To dobrze, że uczciwie pracujący są zadowoleni z zatrudnienia w firmie. To bardzo pozytywny sygnał. Dla wielu osób informacja o dodatkowych benefitach jest kolejnym motywatorem do aplikowania.

pracowałam tam wcześniej i powiem wam tak: lenie, obiboki i nieuczciwi nie mają co tam szukać bo są szybko rozszyfrowani może czasami przez jakiś czas tolerowani i ci co narzekają to tak jak napisał jeden oceniający w nich jest coś nie tak , uczciwie pracując można być zadowolonym bo praca przyjemna przywracają ludziom zdrowia trochę jak by ich nie było to wielu by latało po lekarzach, znachorach a czasami wystarczy popić na przykład Javy i organizm odkwaszony bez leków fajna atmosfera i klient który tam przychodzi jest zadowolony i wdzięczny szkoda że jeszcze tak wielu naszych mieszkańców nie wie o ich 30 letnim istnieniu polecam wszystkim wody /bankowo z uzdrowisk/ i warto iść tam do pracy ocenia pozytywnie

student -pracownik

słuchajcie czytałem te opinie o nich i powiem że ten koleś "bebe" co napisał w 2015 roku to zrobił chyba ze złości a może go pogonili a może to on sam robił to co napisał bo teraz w te wakacje pracowałem u nich i naprawdę porządna firma co uzgodnili to zapłacili nawet się umówiłem że zadzwonię jak będę znowu chciał popracować i zarobić ale potrzebują na pewno kierowcy młodego fajnego z BC i dziewczyny potrafiące coś z księgowości ze smykałką handlowca Tam naprawdę atmosfera jest fajna chce się pracować zachęcam wszystkich młodych jak ja ale muszą coś potrafić są ok .

Natalia

Aktualnie poszukują kierowców oraz handlowców @RadosławzGostynina oferują umowę o pracę i gwarancję wolnych weekendów

Radosław z Gostynina

koleś też słyszałem że potrzebują dziewczyny fajne które znają się na kompie i księgowości i chłopaków sprytnych,uczciwych i miłych no i pracowitych takich z charakterem

Paweł z Płocka

firma dobra też słyszałem od kolegi że potrzebują do pracy dziewczynę /podobno taką co umie też coś z księgowości/ i chłopaków na magazyn ,kierowcy trzeba wystartować może będzie można się tam dostać

Marcel

to dobra firma oni w Płocku pierwsi wprowadzili wody z uzdrowisk ,pierwsi rozwozili po domach/osobach prywatnych/ tak mi opowiadała moja mama bo my też jesteśmy ich odbiorcami chyba ze 20 lat podobno nie ma nigdzie już takiej firmy która by się zajmowała tylko wodami i to w taki sposób ktoś tu nawet napisał że panie z obsługi klienta zawsze proszą o kupowanie wody pod kątem zdrowia bo " i tak za tą wodę trzeba zapłacić więc warto pod regenerować zdrówka" inni sprzedawcy mają wody tylko chodliwe takie co idą w dużych ilościach bo zarobek na wodach to chyba słaby interes .,ale nie powiem mnie się ich praca podoba naturalna regeneracja zdrowia to teraz będzie podstawa bo czytałem wile artykułów że nasze kochane antybiotyki i suplementy kupowane w aptekach mały dają skutek wiec ludzie będą uciekać do ziółek ,pszczółek ,wód i to co naturalne jeszcze chodzę do szkoły ale tam chciałbym pracować bo to wdzięczna praca /odrobinę zdrówka dla innych/ wystawiam im b.dobra opinię bo warto mała ale solidna firma.

olek

potwierdzam również pozytywne komentarze załoga zgrana fajni ludzie ale są specyficzną firmą bo wody wszędzie jest dosyć w każdym sklepie tylko u nikogo nie dowiesz się na co jaka i co pić pod kątem zdrowia ,mają mało znane wody z uzdrowisk i okropnie dużą konkurencję a naprawdę prawie na każdą chorobę mogą zaproponować wody lecznicze /a wodami można się podleczyć/ jestem ich stałym starym klientem

Adrian90

Potwierdzam pozytywne komentarze. Fajni ludzie, zgrany team. To widać na każdym kroku. Kupuje tam wodę, a mój wujek pracował w Piwpolu ponad 10lat i zawsze sobie chwalił, przede wszystkim atmosferę, spokój i życzliwość. Pozdro

Marzena84

Jestem ich Klientką od 2010 roku i z tego co widzę pracują tam cały czas Ci sami pracownicy. Gdyby było tak źle jak co niektórzy tu piszą to raczej rotacja byłaby co kilka miesięcy. Panie przy obsłudze bardzo miłe i pomocne. Zawsze mi doradzą jaką wodę zamówić. Mają ogromną wiedzę nt. wód i dla nich to chyba raczej misja niż zwykła sprzedaż jak w Auchan. Panowie są przesympatyczni i zawsze chętni do pomocy. Jeszcze nigdy nie pozwolili mi dzwigać nawet 1 zgrzewki. Nie wiem jakie są warunki wewnątrz firmy, ale na zewnątrz wygląda to bardzo dobrze i nie sądzę, żeby ktoś się chciał męczyć w firmie, aż tyle lat gdyby było coś nie tak. Na stronie czytam, że działają na rynku już 28 lat, więc nie mogą sobie pozwolić na słaby team. Zawsze się znajdzie ktoś kto nie pasuje, jest leniwy, albo mnie wymagania jak Królowa Elżbieta - a takich trzeba eliminować z dobrego teamu. Ja tam jestem zadowolona i też daje pozytywa!

Zostaw merytoryczną opinię o Piwpol Płock Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piwpol Płock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Piwpol Płock Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Kutnowska 36
    09-400 Płock