Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Marzena

Jeśli jesteś taka odważna Elwira to czemu nie podpisujesz się prawdziwym imieniem brak ci odwagi może czas by napisać o tej Lesbijce która była na baluckim która każdemu łatkę umiała przypiąć a nie widziała swojego problemu jaki miała ze sobą ,która każdemu opinie wydawała pracowałam tam i wiem jak tam było

Funia

Betka ty coś przyćpalas bo w twojej wypowiedzi ni ładu ni składu..pewnie z atrulas się pleśnią z kabanosow u Piekarskich hahaha

betka

No tak ale w jakiej kadencji to Anka była kierownikiem?Tutaj mozna wiele pisac nawet książki!Nie kazdy wie kto jest kierownikiem na bałuckim ?A to boli brak wiadomosci do rozsiewania nowych plot!Hahaha jaki prymitywny Naród piszcie sobie nadal nowe bajeczki!

Agnieszka .K

Ja pracowałam na baluckim i pracowałam za kadencji Anki to dopiero podpierdalacz był wydzwaniala do menadzerki podpierdalala na każdą ,też wyszła mi bokiem praca na baluckim to było kawał francy ta Anka non stop jej było źle

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Marlenka Wu

Elwira szacuneczek za szczerą i prawdziwa opinię...

Marlenka Wu

:)widzę ze praca na Baluckim nie tylko mi wyszla bokiem hahaha..tez mialam nieprzyjemnosc pracowac z lizusami o podpierdalaczami..nawet mysle ze dostawala za to premie bo nie wierzę ze można bez powodu napierd...na koleżanki z pracy!!!!!takich ludzi trzeba omijać szerokim łukiem

elwira

Jak ta rura Marlena zapomniała jak sama wchodziła pani menadzer w tyłek i narobiła krzywdy tym ktorzy z nią pracowali.Zadufana w sobie Krowa Marlena opinie sobie wyrobiła plociuch i podpierdalacz numer 1.Ktoś kto z Ńia pracował wie czym smierdzi ta rura

Marlena

Chyba się podpisalam

Marlena .J

Jeśli piszesz opinie to podpisuje się swoim imieniem

Marlena

Najgorsza i nie szanująca ludzi firma.Zrzeszenie plotuchow i włażäcych w (usunięte przez administratora) lizusów.Niskiej jakosci towar....no i zaslugujaca na szczegőlna uwagę manager.Kobieta której celem jest mieszanie na sklepach,która nie ma pojęcia O zarządzaniu personelem i sklepem.Osoba skupiająca się na prywatnym życiu pracownika.jej jedynym obowiązkiem jest wejście do sklepu i popatrzenie w lady oraz ocena towaru czy nie jest za stary i jeszcze nadaje się do sprzedaży....przesłuchania na zapleczu i zastraszania zwolnieniem to też jedna z metod "marketingu" i "zarzadzania" firmy.Ogolnie syf z gilem.Agnieszka pasuje reputację firmie!!!!!!!

klient

Tak po prostu to się nie poprawi... jak ktoś jest jełopem i nie szanuje ludzi to tak jest,jak się w dupsko nalewa to nawet pracownik z miesięcznym stażem zostaje kierownikiem...... a tak przy okazji,gdzie się podziewa pani menadzer??? i pani Danusia???hahahaahahahahahhahahaah

cicha

Zgodzę się, że właściciele prowadzą w firmie kumoterstwo i nepotyzm. Uwielbiają konfidentów i donosicieli, którzy w "dupę" im wejdą. Nie potwierdzą informacji, tylko opierają się na stekach bzdur jakie usłyszą. Sprzedaż i tak im siada, poza tym młodzi szefowie nie mają pojęcia o szacunku dla pracownika zatem nie wiem, kto będzie im pracować

zasmucona

TAAAAA jak ten oszołom Agnieszka zacznie sprzedawac to firma padnie

klient

Wreszcie ktos napisal cos madrego,jest taki wybór ofert pracy ze czekam z niecierpliwoscia az pani PREZES badz DYREKTOR(jak kto woli) AGNIESZKA stanie za lada bo juz nikt w tej firmie nie bedzie chcial pracowac i zamiast sie smiac zacznie sprzedawac stary towar prosto spod lady

.............

Ta pani Agnieszka to miesza i miesza od początku świata i tak będzie mieszała do końca! Ludzie jak nie ma ludzi nie zastąpionych tak ona jest nie zasstapiona i Piekarscy maja w nosie te wszystkie opinie Was może nie być ale Agnieszka będzie do końca świata i jeszcze jeden dzzień dłużej tak jak ... Owsiak ze swoją orkiestra,bo Piekarskim pasuje taki mega szpieg i plotuch,myśle,ze rodzina Piekarskich jest taka sama jak ta menager i w dupie ma pracowników zdanie,pracownik ma zapierda... i napierdzzelać na koleżanki a gdy tego nie robi to jest do zwolnienia,oooo taka polityka w tej firmie i tyle,nie ma co się srac tylko szukac innej roboty wsrod normalnych szzanujacych sie ludzi i olac cieplym moczem te firme.

klient

A ja uważam,że tą cała panią Agnieszkę należy wystrzelić w kosmos!!!!!!! Szkoda,że sama nie zawiesi broni!!!!!!!!!!! Robi krzywde ludziom a przy tym wszystkim jest taka milutka,sympatyczna,uśmiechnięta...!!!!!!!!Dziwie sie,ze jeszcze ktoś ja pozdrawia,hahahahahaha

gaja

A ja sądze,że ta pani Magda B. ma rację i wielki szacun,że odważyła się napisać i podpisać imieniem i nazwiskiem.

Magda Boruszczak

Jestem zdziwiona postawą szefostwa,ze to nie Oni decydują o załodze zespołu pracującej w ich firmie... tylko decyzje personalne podejmuje pani Agnieszka...(Menager przez duże M-jak ze mnie baletnica)przykre to jest,że ta Pani zamiast zajmować się marketingiem,reklamą,dobrem firmy,handem,zajmuje się plotkami,inwigilacją w życie pracowników i kłótniami wśród ludzi.Jednym słowem jest fałszywa i nakręca złą atmosferę wśród pracowników i daje zły przykład, co szkodzi firmie ''PIEKARSKI"Nawet więcej psuje renomę,a konkurencja nie śpi,tylko obserwuje i działa,a nie oszukujmy się,bo to sprzedawca i reklama jest dżwignią handlu,a nie pani menager stale szukająca sensacji,Pozdrawiam pani Agnieszko,nie pracuje w tej firmie dzięki pani...Magdalena Boruszczak

funia

Klijentka????? Hahahaha....analfabetka raczej!!!! Z takim wyksztalceniem tylko stac na zakupy u Piekarskich

P.KASIA KLIJENTKA

JESTEM OBURZONA OBSŁUGA NA STOISKU PAŃSTWA NA H.BAŁUCKI RYNEK ROBIE ZAKUPY OD DAWNA ALE TAK JAK BYŁAM OBSŁURZONA W SOBOTE PRZESZŁO LUDZKIE POJĘCIE ROBIE DUŻE ZAKUPY ALE NIESTETY TO BYŁO PORAZ KOLEJNY P.PEWNA NIE ROBI ŁASKI W OBSŁUDZE BO TO ONA POTO TAM JEST JEEŚLI PAŃSTWO NIE ZWRACACIE UWAGI NA FORMĘ OBSŁUGI TO WSPÓŁCZUJĘ P.W RUDYCH WŁOSACH JEST NIE MIŁA NASTROSZONA WRONA TOTALNA PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski - Koluszki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski