Bama-Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Bama-Polska Sp. z o.o.

ana 2013-02-20 10:34:25
Niestety miałam okazje pracować w tej firmie, uważam że jest to firma która z premedytacją wykorzystuje ludzi, obowiązkowa praca po 10 godzin i to za darmochę dla idei firmy.Dyrekcja oszukuje ludzi pustymi wymogami SC. Johnson, której mottem jest : praca w rodzinnej firmie, masz w pracy się czuć jak w rodzinie....świetnie takiej rodziny bym nigdy nie chciała mieć.[usunięte przez moderatora]...nie liczący się z człowiekiem, z tym że potrafią zostawić na bruku bez środków do życia,obiecując złote góry, a później wyrzucają jak niepotrzebny mebel.Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie, bo nie jestem sama którą tak potraktowali.Wykorzystują brak pracy na rynku,więc robią co chcą.
fff 2014-05-01 18:56:02
zgadzam się z przedmówczynią w 100%
prawda to? 2014-09-29 20:38:17
Witam, podobno w Bamie można sobie drugą pensję zarobić na towarze wynoszonym z fabryki? Jakieś dezodoranty, skarpetki, pasty do obuwia? I nawet przełożeni kradną na potęgę i przymykają oko na to że robole też kradną? Jeśli to prawda to się zgłaszam jutro do roboty :P
kinga 2014-11-03 12:11:27
Robol to ty jestes dzbanie.
piekny 2014-11-14 16:06:42
Nie polecam pracy w tym kołchozie. Wszyscy w koło sa fałszywi kazdy kazdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rabie.nie zajmuj sie praca tylko brygadzistki chodza na fajki i plotkuja kto z kim spi
Wścibski 2015-08-05 14:19:59
Każdy orze jak może. Jak pensje chuj..e,to każdy stara sobie jakoś radzić.Płacą grosze za inwentaryzację,to trzeba sobie dorobić.Nie raz, to można zarobić nie drugą,a trzecią pensję nawet.Palety,skarpety,żelki,dezodoranty,pasty,kleje itd. to chodliwy towar.Aby w to wejść,to trzeba mieć jednak jaja i się nie bać.
Boczek 2016-07-14 17:47:11
Ty się nie udzielaj za dużo,tylko zapłać za zamówienie,które odebrałeś w kwietniu i do tej pory nie uregulowałeś płatności. Wędzenie,to też ciężka praca jak filetowanie:)
Asia 2016-10-21 17:56:08
Czy to prawda, ze ta firma to przykrywka dla przerzutu muzulmanow do Polski? Czy jeden z jej dyrektorow jest wlasnie latwo wizualnie rozpoznawalnym Arabem?
anna 2016-11-23 12:18:17
kto jest kierownikiem bamy
Zostaw swoją opinię o Bama-Polska Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bama-Polska Sp. z o.o.