Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Być Może NowyPracownik

Witam. Szukam pracy wyłącznie na nocki. Na jakie stanowiska/dział mogę liczyć w Ferrero? Jedynie "produkcja" czy jakieś inne stanowiska również? Jeśli chodzi o umowę to tylko przez zew. firmy? Nie ma szans by umowę podpisać z ferrero od razu? Pozdrawiam

@Być Może NowyPracownik

Dodam jeszcze, że jestem kobietą. Wykształcenie wyższe. Na jakie najwyższe/najlepsze oferty mogę liczyć. Oczywiście i produkcją nie pogardzę. Byle by to była jedynie zmiana nocna. Jeszcze raz pozdrawiam

Tom z Ferrero
@Być Może NowyPracownik

Na same nocki to bd miała ciężko system 3 zmiany w biurokracji też na same nocki nie robią

@Tom z Ferrero

Rozumiem, że pracownicy nie maja możliwości sami się dogadać?. Oczywiście informując o tym przełożonego. Myślałam, że da się dogadać np. ja biorę nocki, ktoś ranki, ktoś popołudnia. Zapewne większość osób woli pierwsze dwie zmiany. Może coś wie Pan jak to wygląda z umową? Na początek tylko przez zew. firmę? Nie ma innej możliwości? Pracy fizycznej, ciezkiej się nie boję ale nie wiem czy agencje pracy to na moje nerwy;)

Er
@Być Może NowyPracownik

Na początek tylko firma zewnętrzna trzeba przerobić pewną liczbę godzin i w tedy może umowa przez Ferrero

Grażyna ever

Pozdrawiam kierowniczke Eweline z UGP4. Kobieta bez doświadczenia i kultury osobistej,(usunięte przez administratora), baluje na dyskotekach i melinach w każdy weekend a później przenosi emocje na życie zawodowe, odbija się to na pracownikach, sama osobiście byłam świadkiem nie jednej, a notorycznych dziwnych zachowań, żaden operator nie chce z nią pracować i się z tym nie kryje, każdy z jej zmiany ma jej dosyć i przebywa na L4 żeby unikać konfrontacji z nią, odbija się to na Lini i na pracownikach z innych zmian gdyż są zmuszeni przychodzić na godziny nadliczbowe by zapewnić braki w ludziach, każdy z pracowników twierdzi że ta kobieta ma problemy psychiczne bądź zażywa narkotyki w pracy, jak można zwracać ludzią uwagę rzując gumę na Lini produkcyjnej, bądź korzystać z telefonu a innym zwracać uwagę. No ale cóż, ludzie nie mogą sprawdzić godziny na telefonie, gdy ona przegląda Facebooka bądź odpisuje na wiadomości, nie pochwalam również jej zachowania po pracy, lecz to nie miejsce by to poruszać, zastawia mnie fakt iż ludzie sobie pozwalają na takie zachowanie, mowa o pracownikach na liniach, innych kierownikach, kadrach czy ambasadorze Lini. Serdeczne nie pozdrawiam...

THsRadoM
@Grażyna ever

Zapomniałaś dodać o codziennych spóźnieniach do pracy :) gdy wszyscy wychodzą już przez bramki , Kierowniczka Ewelina dopiero idzie jak dama z papierosem obrażona na cały świat... Z jednej strony jest to śmieszne, z drugiej żałosne, powinni wszyscy od niej pójść na zwolnienie lekarskie, może wtedy ktoś zobaczy że rzeczywiście jest coś nie tak, pozdrawiam.

Memory5Siara
@THsRadoM

POTWIERDZAM, SŁOWO W SŁOWO

Zawisc
@Grażyna ever

A wedlug mnie opinia Wasza jest w wiekszosci wyssana z palca albo z innych czesci ciala zawistnych kolezanek bo zazdrosc to najgorsza cecha. Prawda nie jest idealem, ale zadajcie sobie pytanie czy Wy nimi jestescie. Jest wiele gorszych osob typu(usunięte przez administratora) Z kontroli. To jest jawny bezczel.

Greg
@Grażyna ever

Pani Ambasador linii ma to gdzieś, skupia się tylko na swoich pupilach których promuje. Wystarczy popatrzeć na błyskawiczną karierę pana (usunięte przez administratora) Pan W może wszystko, a starych pracowników, baaaardziej doświadczonych traktuje jak powietrze.

Greg
@Zawisc

Pani Ania to ewenement na skalę światową, wszyscy doskonale wiedzą, że bez kierownika wszyscy wiemy którego to pani Ania nie istnieje! Przez tyle lat Pan kierownik wyspecjalizowal się w kryciu wpadek pani A. Pani A z pania Beata są najgorsza kontrola na białym batonie.

V
@Grażyna ever

Tak a wartiosciowe brygadzistki jak G. Które odeszyly a miały pijecie na wszystkich linkach UGP4 byłyby świetnymi kierownikami niż Grażyna.(usunięte przez administratora)

V
@Greg

W. Tragedia... (usunięte przez administratora). Przespać i legenda... nigdy mu nie dorówna...

Grt
@Grażyna ever

Dobrze robią pozdrawiam cała ekipę dobry przekaz leci dla nich

Bombo

Pozdrawiam Anitke z kbw

Fakty
@Grażyna ever

Ewelinka ludzi ma za nic, dlaczego nikt nie zadaje pytania dlaczego dostała stanowisko kierownicze skoro gdzieś tam jak legenda głosi dostała wypowiedzenie dyscyplinarne za mobbing? Coś wiecie o niej więcej??

Fakty
@Greg

Pani ambasador zachowanie określam jako chamskie? Kojarzę o kogo może chodzić?

Piękna Malwina

Pani Ewelina wraca do łask

Wolny
@Piękna Malwina

A co jej tam znowu kombinują jeszcze lepszą posadke??

Piękna Malwina
@Wolny

Wraca na swoje stanowisko tak to załatwia się w tym zakładzie

Wuu
@Piękna Malwina

No i dobrze, sprawa ucichnie, może zapomną to co było w Radomiu i jakoś to będzie, ręce i nogi ma to się nadaje! Niech pracuje!

pepe
@Grażyna ever

Pracowac i pracowac do upadku czekolady

Zniesmaczona Grażyna ever
@Grażyna ever

Na miejscu przełożonego też bym nie dała Pani odpisywać na wiadomości. Patrząc, że owy wpis to tylko dwa zdania. Nie licząc pozdrowień oczywiście;). Jedyne mądre słowa to "...,lecz to nie miejsce by to poruszać". Skoro przez chwilę doszła Pani do takich myśli to raczej nie powinna publikować takich rzeczy. Jeśli tak bardzo interesuję się Pani życiem osobistym innych to lepiej to zachować dla siebie;). Rzuca Pani ciężkimi słowami i to o życiu prywatnym. Sugeruje Pani, że kierowniczka zażywa narkotyki w pracy. To jest przestępstwo przeciez. Także niech Pani zastanowi się następnym razem co pisze w Internecie. L4 nie wystawia się z powodu braku ochoty przebywania z przełożonym. Nawet lekarzom Pani pojechała;) i pracownikom, którzy biorą zwolnienie bez powodu.To już jest hejt to co Pani robi. Pozdrawiam Panią i życzę więcej przemyśleń niż postów;)

Młody

Co zrobić by nogi nie jebaly w tych super butach po całym dniu w systemie pracy 12/12

Weqti
@Młody

Moczyć w soli

Pomocny
@Młody

Pryskac higieniksem w buty po pracy.

Siwy

Czemu codziennie są.oferry na.olx do roboty ciężko się tam robi na wózku widłowym

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
M

Witam ile teraz dostaje mechanik przyjęty przez ferrero? Wiem że Ci co pracuja jakiś czas mają dobre pieniądze a czy nowi mają podobne stawki? Proszę o odpowiedź

12gość

Witam czy jest szansa pracowania tyko na 1 zmianę ? jakie sa stawki godzinowe

Szalony

Wie ktoś jak pracuje się na tavollette(czekolada) i czy jest tam ciężko

Werta
@Szalony

Dla faceta ok, dla kobiety na pakowaczce tragedia! Robota ciężka, szybka i stojąca

BubbleTea
@Werta

Hej, a pakowacz ile zarobi na start? Chce aplikować ale nie pracowałem wcześniej na maszynie wiec pewnie na pakowanie mnie by wrzucili. Ciężko się dostać wgl do firmy? Mieszkam niedaleko i obawiam się, ze to bd jedyny plus.

Dadisa
@BubbleTea

Przez firme zewnetrzną bedziesz mial stawke stałą i nie bedzie ona zależala czy jestes na pakowaczce czy na palecie czy gdzie indziej chyba operatorzy maszyn mają większą

BubbleTea
@Dadisa

A ile to jest teraz wgl?

Banan

Szykują się awansy na piecach na nowe piece po jednej osobie ze zmiany

Krzysztof
@Banan

Skąd to wiesz? Znasz kierowników i wiesz że tak będzie czy po prostu rozpuszczasz plotki?

Bv
@Krzysztof

O co Ci chodzi?

Awansator
@Krzysztof

Wie bo zna i idzie

Terry

(usunięte przez administratora)słabo sprząta straszna lipa

Henryk obserwator
@Terry

Chyba nie widziałeś everu

KonserwatorPowierzchniPłaskich
@Terry

Nie przesadzaj. Sprzątaczka w Ferrero to najcięższy zawód świata. gdybyś popracował to byś wiedział. Czasami nawet nie ma kiedy ręczników wymienić a jeszcze chodzą te ludzie złośliwie i depczą kiedy się schody akurat myje. Ni ma gorszej roboty... P.S. Dobrze że ta Ukraina jeszcze robote za was odwala. Gdyby nie one to byście wreszcie się musiały wziąć do pracy. Ale komu tu pracować jak to same kierowniczki (usunięte przez administratora) kierowniczek brygadzistki i inne takie które są już zmęczona a to dopiero 6:10

Pytaniednia

Czy ktoś wie kiedy kończy się przezbrojenie na figurze?

Witam. Ktoś wie coś na temat pracy na dziale kinder cards?

Kamila
@.

Tzn. co konkretnie chcesz wiedzieć o tej pracy? Bo to takie mało konkretne to twoje pytanie.

Damnoc

Pracuje na mastello idealna praca . Ludzie mili i z kulturą . Tylko jest tam wi fi ale nie mogę nigdzie znaleźć loginu i hasła . Zna ktoś niech poda . Z góry dziękuję.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Pan Waldek Obserwator

Bardzo dobra atmosfera uwielbiam tam pracować pozdrawiam Kolegów i koleżanki z KB2 i oczywiście kierowników którzy wprowadzają nas w ten wspaniały nastrój

Pan Waldek Obserwator

Przyjdz zobacz co to dobra atmosfera w pracy

@Pan Waldek Obserwator

(usunięte przez administratora) przewspanialy nastrój tam panuje...

Siemanko, podbijam z pytaniem Jak obecnie wygląda praca w ferrero? Opłaca się przyjść na linie produkcyjne albo na wózki? Znajomi którzy pracują nie narzekają, ale po przeczytaniu tych opinii zaczynam się zastanawiać czy zmieniać robotę xD Tak tak, mogę przyjść i się przekonać, natomiast do obecnej pracy raczej powrotu by nie było a na miejscu nie mam żadnej alternatywy, więc trochę ryzyko

Roko

Nie polecam pracy na piecach!! (usunięte przez administratora)

piec master
@Roko

nie pracowałes tu,nie kłam,nikogo nowego tu nie było

Roger fererro
@Roko

Nie nadawales sie to nie polecasz

Bard

Najgorsze miejsce na zakładzie to magazyn odzieżowy. Kobiety niemiłe, nigdy nie ma ciuchów w odpowiednim rozmiarze, a jak są to wybrakowane, fartuch bez guzików, albo buty bez wkładki. W magazynie pracuje 2 czy 3 osoby, a pracowników obsługuje jedna. Patrzy się na ludzi spod byka, a bardziej zainteresowana jest rozmową z koleżanką i tym co kto powiedział niżeli tym, że pracownicy czekają, ale czego się spodziewać po młodej, zatrudnionej zapewne dzięki mamie czy tacie, myśli że jest nietykalna.

Kropa
@Bard

Zgadzam się z Tobą, pracownice opryskliwe wręcz obrażone, że muszą pracować.Żenada.

Madzia
@Bard

Potwierdzam niezbyt miłe Panie tam pracują

Robus
@Bard

Ciekawe czy wszyscy dla tych Pan są tacy mili i nikt nigdy nie zepsuł im dnia stąd taki humor.

Amela
@Bard

Zgadzam się całkowicie z tym opisem.????

Niuuuu

Czy za wymianę fartucha po terminie 2 dni roboczych są kary? Jeśli tak, to jakie?

Maly

Jestem tu nowy dzis dowiedzialem sie ze tu można wystawiac opinię jest to bardzo dobry pomysl i strona kto nią zrobil

Biała Rawska

Dzień dobry nie chce już tam robić nie mam umowy na lipiec a nie oddałem karty i ubrań czy muszę to zrobic czy same se wyjmą z szaflki

Pracuś
@Biała Rawska

Poradzą sobie ????

@Biała Rawska

Kartę i klucz do szafki musisz zwrócić.

Wodzu

Nic nie musisz. Mam do dnia dzisiejszego i kartę i klucz i nic czy nikt do mnie nie dzwonił. Tak samo miałem dość roboty tam i z dnia na dzień im powiedziałem " dziękuje"

Kondzix

Nic nie musi zwracać kto ci takich bzdur naopowiadał

Anonimowy

W Ferrero pracowałam w tym roku jak i ubiegłym. Problemem tam nie jest sama w sobie praca, a praca przez agencję. (usunięte przez administratora) ludzi co do ilości pracowanych godzin. Na produkcji ludzie są różni. Każdy może mieć zły dzień. Kierownicy są tam chyba najgorsi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 32 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.