Opinie o Jb Multimedia Jerzy Bielecki w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jb Multimedia Jerzy Bielecki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jb Multimedia Jerzy Bielecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jb Multimedia Jerzy Bielecki w Biała Podlaska

były Nowy wpis

Biuro na wypasie. Ale jest to bardzo religijne miejsce. Działają wg. "filozofii chrześcijańskiej" ale moim zdaniem to śmieszna przykrywka. Wyleciałem po trzech tygodniach bo jednak mieli lepszego kandydata tj. pracownice która akurat zdecydowała się na powrót z urlopu macierzyńskiego na jakiś ułamek etatu. Rozumiem wszystko ale wywalić kogoś z dnia na dzień nie proponując alternatywy trochę kłóci mi się z ich katolickim stylem życia. Oficjalny powód zwolnienia? Zdaniem "kierownika", który nawet ze mną nie porozmawiał "pomoc nie była wystarczająca". Osoba której asystowałem była na urlopie w momencie kiedy mnie zwolnili. Nie zostałem porządnie wdrożony w pracę i jako asystent chyba w ich mniemaniu miałem zacząć działać na własną rękę? Moim zdaniem durny pretekst do wymiany pracownika na lepszego i tańszego. Z ich strony zero feedbacku dla wdrażającego się pracownika. Matka Boska Kodeńska pięknie wisi przy schodach do biura i co z tego. Podejrzewam, że to sposób na odwrócenie uwagi od swoich nieetycznych działań. Ja nie polecam.

cooler Nowy wpis

Pracowałem w JB multimedia kilka lat temu. Były umowy o pracę, benefity (karta na siłownię), "ciotka" wyciskała pracownikom świeże soki w ogólnodostępnej kuchni. Zdarzały się wycieczki czy imprezy firmowe z dobrym jedzeniem. Na imieniny czy święta bony na sprzęt elektroniczny czy drobne, gustowne upominki (fajny koc mam do dzisiaj) . Do tego porządne biuro - oświetlone, klima, krzesła i biurka z górnej półki, komputery raczej na czasie, łącze internetowe "na wypasie". Natomiast z tego co słyszałem, kością niezgody były niekorzystne dla pracowników zmiany "targetów", oraz fakt, że często "miejscowi", "starzy" pracownicy mogli liczyć na bieda-pensje w sytuacji gdy firma była w stanie godnie zapłacić nowym osobom z zewnątrz. W sumie sam byłem świadkiem, gdy osoba z zewnątrz na B2B zgarniała wielokrotność mojej stawki, za robotę którą ja byłem w stanie wykonać szybciej, lepiej i bardziej profesjonalnie, gdyby tylko ktoś mnie poprosił. Siła marketingu :). Ogólnie miło wspominam.

Lidia Nowy wpis

Ktoś wyjaśni w końcu, czemu odradza pracę w firmie? Często jest tak, że ktoś został zwolniony i zostawia takie komentarze. Widziałam tu wpisy, że pracodawca nie chce dać umowy na czas nieokreślony, naprawdę tak jest?

Marek Nowy wpis

Nie polecam, sprzęt psuje się, a bielecki odmawia naprawy z rękojmo mówiąc że to wda eksploatacyjna :)

Firma Jb Multimedia Jerzy Bielecki szukała nowego pracownika na stanowisko Programista / Programistka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jakub

Przeczytałem że nie ma umów na stałe. To na jaki kontrakt można liczyć? Tylko dają zlecenie czy też na czas określony? Bo na śmieciówce nie chciałbym jednak.

Basia
@Jakub

Daj sobie z nimi spokój ,serio.

Jakub
@Basia

Czemu, bo widzę odradzasz a przydałyby mi się konkrety co jest nie tak. Wiadomo że każdemu pasują inne warunki pracy. Co tobie nie pasowało?

Zenek
@Jakub

Jak ci ktoś odradza to wie co mówi.

lordvader

Niestety nie mogę polecić pracy w tym miejscu. Doświadczonych pracowników traktują jak (usunięte przez administratora), do tego nowy menager, który myśli że jest coachem skutecznie rozwalił kilka działów w firmie. Zatrudniają ludzi jak leci bo muszą pilnować Tarczy antykryzysowej a po miesiącu zwalniają. Także jeśli ktoś się zastanawia to stanowczo odradzam. Na jakąkolwiek podwyżkę czy umowę na czas nieokreślony nie ma co liczyć.

Krzysztof
@lordvader

Niestety muszę się zgodzić z tą opinią - sama prawda, omijać szerokim łukiem.

Karol

Trudno mi ocenić skąd cisza w tym wątku, dlatego może zamiast pytać o to zapytam o warunki zatrudnienia, które pracodawca ten oferuje? Nie ukrywam, że z chęcią ustaliłbym, czy praca w firmie Jb Multimedia jest pracą o którą warto się ubiegać? Chętnie poczytam opinie osób, które mają na ten temat ściśle określone zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jb Multimedia Jerzy Bielecki - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Jb Multimedia Jerzy Bielecki?

Zobacz opinie na temat firmy Jb Multimedia Jerzy Bielecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jb Multimedia Jerzy Bielecki
2.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Brzeska 107a
    21-500 Biała Podlaska