Opinie o Karcher AKS Sp.j. w Reguły

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Karcher AKS Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karcher AKS Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karcher AKS Sp.j. w Reguły

Ja Nowy wpis

Firma bez rewelacji. Tyle co proponują na start na stanowisko sprzedawcy to proponuję przenieść oddział na Ukrainę, może się znajdą chętni.

Norbi Nowy wpis

Niektórym najlepiej wychodzi biadolenie. Szkoda, że zadowoleni ludzie nie maja takiej potrzeby pisania. Okazałoby się, że Karcher AKS to fajna firma.

Julita Nowy wpis

Czy ktoś z zaglądających tu forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Karcher AKS Sp.j.? Jakie są proponowane warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie przyjmuje nowych pracowników? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

ŁośSuperKtoś Nowy wpis

synonimy: (1.2) pot. fiasko, pot. klapa, klęska, niepowodzenie, plajta, przegrana, strata[2]

Czy po rozmowie w Karcher AKS Sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
maja

A co dla ciebie oznacza słowo porażka @ŁośSuperKtoś? Bo mimo, że szukam pracy to jakoś nie przekonuje mniej twój negatyw kiedy go w ogóle nie wyjaśniasz

ŁośSuperKtoś

Serwis porażka Firma porażka Właściciele porażka Zapraszamy do pracy:-)

SławekZłodziejNadZłodziejami

O firmie AKS w skrócie można napisać, że to dom Wariatów. Rola pseudo prezesów,a w szczególności Czubka polega na bieganiu po firmie,robieniu wielkiego niepotrzebnego szumu, szpiegowaniu pracowników i patrzeniu komu zabrać,uciąć coś z ciężko zarobionych pieniążków. Jak wcześniej już ktoś pięknie to napisał,wypłata zależy od topniejących lodowców na Antarktyce. Jest on człowiekiem bez honoru i jakiego kol wiek kręgosłupa moralnego,pluć mu na twarz a on powie,że pada deszcz;) Odradzam każdemu pracowanie w takiej firmie,a za resztę pracowników trzymam kciuki by jak najszybciej znaleźli nową pracę,nie ma co się męczyć z Czubkami;)

Nilfisk

Witam w firmie musi być bardzo źle bo ich Dyrektor przesłał do swojej konkurencji z Pruszkowa CV, chyba ucieka z tonącego statku ?!

barbara

No wlasnie narzekacie a pracujecie nadal w tej firmie mysle ze tak zle nie jest Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna....pomozecie?

były
@barbara

Firma jasno przedstawia warunki współpracy tylko potem te warunki łamie.Część wypłaty płaconej pod stołem jest nieustannie zmniejszana,regulowana do dołu.Właściciele to naciąciągacze traktujący pracownika jak za czasów faraonów.Pracowałem tam 1,5 roku i o 1,5r. za długo.Szczerze nie polecam

czytelnik

Skoro tak źle jest w tej firmie, to dlaczego wypowiadający się tu nadal tam pracują?

Rafał Ś.

AKS chyba najgorszy serwis karcher w Polsce, obsługa sprzedaży w serwisie żenada ,tam nmikomu nie chce się pracować ,na czele z właścicielami tego czegoś. Wole już jechać do Łomianek niż do tego bałaganu w Regułach. Nikomu nie polecam AKSu

bimbuś

Siema wszyscy pracownicy AKS nie przejmujcie się tym wyższym snobem i jego wspólnikiem przekrętem. U wyższego choroba sknerstwa się pogłębia niedługo będzie patrzył czy przetworzone produkty wychodzące z jego jelit nie będą się nadawały do powtórnego wykorzystania. Uciekajcie stąd gdzie indziej będzie tylko lepiej. Niech sami zasuwają jak są tacy mądrzy.

Aks

Cały czas pracuje w tym chlewie, z tymi pazernymi ludzmi i kazdego dnia zadaje sobie pytańie po co bo zadne pieniadze nie sa warte takiej atmosfery jaka robi wlasciciel, przerost formy nad trescia. Nie masz pieniedzy to nie [usunięte przez moderatora]pana bo sie osmieszasz. Wszystko co wyzej to prawda.

Aks Karcher KrzysztoF Boruta Sławomir Czuba

Witam Firmę tworzy [usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] zrujnował firmę przez kilka lat, a [usunięte przez moderatora] ten krótszy kręci placki dodatkowo na jelonkach. Generalnie firma swojego czasu miała złote czasy, ale zarządzanie ludźmi i chciwość właścicieli doprowadziła do tej ruiny co jest teraz. Maja tez jeszcze marionetkę zwolnionego z "Ramirentu" z aspiracjami na Dyrektora, ale dział handlowy to 2 os więc co to za dyrektor z wykształceniem podstawowym? Rotacja ludzi swojego czasu jak w tesco na kabatach, poziom pracy podobny. Na 300 metrach jest 30 kamer jak w Big Brotherze - syndrom prześladowcy?. Pieniążki płacone pod stołem w kopercie, aby nie dało sie przeliczyć, generalnie wałek na wałku. Mają tez ściemnioną myjnie na Jerozolimskich i rozcieńczone płyny i oszukane zegary. Generalnie nie polecam...mam nadzieje ze się niebawem zawiną.

były

Jak tam 4 lata mogles wytrzymac? Ja bylem krotko,bo dbam o swoje zdrowie psychiczne, ale to co tam sie dzieje to jakas paranoja. Nie szanuja ludzi, wedlug wlascicieli kazdy jest glupkiem i powienien przeprosic ze zyje i cieszyc sie ze daja mu te marna prace. Zero pojecia o zarzadzaniu. To sie nadaje do sadu bo to co uprawia ten wiekszy to [usunięte przez moderatora], wszyscy sa wyniszczeni psychicznie i wypaleni. A do tego nie placa tyle na ile sie umawiali. Z dala od tego miejsca.

Witam W AKS pracowałem przez cztery lata i uważam że to najgorsza firma jaka istnieje na świecie. Pracodawcy zakłamani i specjaliści w oszukiwaniu nigdy nie było wypłaty na czas i ponadtto płaca większość pod stołem i w dodatku ocszukują żenada czy duży [usunięte przez moderatora] czy mały konus to obydwaj [usunięte przez moderatora]. duży to był molestowany w dzieciństwie i tak mu zostało a [usunięte przez moderatora] to ostatni tepak jednym słowem każdy jest dojony pracownik klient nawet jest tak że duży rąbie małego [usunięte przez moderatora] na kase bez poważania dla nich

wala

Nadal nie wypłacają wszystkiego w terminie.Na każdym kroku starają się oszczędzić.

eskulap

Zgadzam się z opiniami pracownik jest tam traktowany jako złodziej,[usunięte przez moderatora] i leń.Za nadgodziny się nie płaci.Tu zawsze pracodawca ma rację i nie ma znaczenia który to z szefów .Firma krzak , aż dziw że Karcher daje im autoryzację.

łuk

Aż dziwne że jeszcze znajdują pracowników. Desperatów nie brakuje z powodu bezrobocia.Stanowczo nie polecam!

Robo

Jestem klientem tej firmy a raczej bylem. Współczuję byłym pracownikom, ponieważ - jak czytam - traktowani byli w identyczny sposób jak i klienci, czyli z kompletną nonszalancją. Jednym słowem - jeżeli lubisz adrenalinę i stany poddenerwowania to polecam AKS, jeżeli cenisz spokój i chcesz być traktowany w profesjonalny sposób to zdecydowanie wybierz inną firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Karcher AKS Sp.j. - Reguły

Karcher AKS Sp.j.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 313
    05-816 Reguły