Opinie o PPUH POKO-AL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPUH POKO-AL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH POKO-AL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH POKO-AL w Gdańsk

obiektywny

Panowie, wszystkich Was do szkoły ortografii się uczyć! Może przy okazji i rozumu nauczą. Sami sobie jesteście winni zaistniałej sytuacji! Wywalić wszystkich i budować zespół od podstaw. Jedyne sensowne rozwiązanie. Na moje oko to każdy z Was to potencjalny kapuś! I nic tu już groźby kolegów współpracowników nie pomogą.

mac

praca na fasadach polega na zaufaniu kolegi czesto jestesmy na linkach musimy bardzo dbac o asekuracje kolegow

jejkej

Najdziwniejsze że to właśnie żołnierze z Opoczna w dużej mierze działają przeciw nam i sprzedali swojego Kierowniczka...i nas

Ade Poko-al

Wystarczył jeden zadłużony desperat i możemy wszyscy skończyć w pośredniaku. A reszta poszła za nim w świńskim pędzie. Najgorsze jest to, że każdy z nas Polaczków na tym straci. Nawet nasz "kolega" wkrótce obudzi się z ręką w nocniku bo zobaczy, że był tylko pionkiem w grze, jego koleżki jeszcze szybciej. A oglądać się za siebie będzie trzeba baaardzo długo.A eksportowcy ze Szwajcarii zamiast biednych 12 franeczków zarobią teraz w Polsce bogate 3 CHF.Jeśli będą mieli trochę szczęścia. Jak to ktoś powiedział "po chudych latach przychodzą tłuste a po tłustych..."

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPUH POKO-AL? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

ks

Wielu tu się na nich już szykuje... szczególnie na Organizatora akcji i tych Opoczniaków zbuntowanych co już dawno powinni z hukiem wylecieć

mac

my pracujemy tzw na eksporcie jest mi ciezko lecz gdy moja zona idzie do bankomatu to i ja sie ciesze bo on nie jest pusty

NIE FIRMĘ NIE SZEFA ale SPRZEDALI KOLEGÓW!

monter.

Edzio widzę ze masz dobre info co do sytuacj w pokoal i tedo co się ostatnio wydazylo w Szwajcarii. Może byś opisał sytuacje jak wygląda. Napewno dużo osób będzie zainteresowanych.

monter.

Koledzy i co dalej z firmą dajcie jakieś informacje jak coś wiecie bo niewiadomo co robić szukać roboty.

Ciekawe czy którys zastanowil sie gdzie prace znajdzie bo raczej w PL ciezko na fasadach mu bedzie, ale nie wiem czemu ich nie żałuje :)A ten najbardziej poszkodowany Pan Piotr L ciekawe dlaczego musiał wyjechac skoro sam prowadzil firme

Kuba widać że żal i zawiść przez twoje 4 litery przemawiają... czyżby nie udało ci się dostać na kontrakt i musisz spełniać zachcianki swojej żony z tych 2tys, noi wcale mnie nie zdziwi jak spłacasz kredyt. A chłopaki zapewne w wiekszosci z uczciwie zarobionych pieniedzy domy postawili i nie zdziwie sie jak bez kredytow. A co do Pana P to szkoda bo dzieki niemu te kilkadziesiąt osób miało co do garnka włożyć.

piotr

KUBUŚ TOBIE PEWNIE NIE UDAŁO SIĘ WYJECHAĆ CO?NASZE DOMY I ŻONY TO NASZA SPRAWA

@piotr

piotr jestes pewien ze twoj dom i twoja zona to tylko twoja sprawa

kuba

pewnie ze dobrze,niech wszyscy wróca do Polski i tak jak inni zarabiają uczciwie swoje 2 tysie,a ich leniwe żony podniosą tyłki i tez się ruszą do roboty a nie wysylaja swoich chlopow za marne 10 tysięcy za granice. skoncza się budowy domow i czas będzie splacac kredyty.

zmartwiona

no i co teraz z tą firmą

student

Mili koledzy myślę o zatrudnieniu się w takiej firmie możecie opisać jakie są w niej umowy, stawki, ogólnie jakieś info. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

"ćpunek"

szanowna żono kolegi nie mam pojęcia co pani powiedział mąż ale jedno wiem na pewno a mianowicie trzeba na prawdę zasłużyć sobie na zwolnienie z poko-al`u a wiem co pisze bo również "pozwolono mi się zwolnić"

gufi

firma jest spoko pieniadze sa na czas jak sie komuś nie chce pracować to wypisuje bzdury bo jest wielce poszkodowany są oczywiśccie niedomówienia ze ktos jest forowany czy ma względy ale tak jest wszędzie gzie pracowałem zawsze takie rozmowy są na bokach to są gówniarskie osądy tych co nie nie mieli styczności z prawdziwą charówą za parę złotych i nie wiedza jakim kosztem to trzeba było zarobić tu można zarobić nie wyp ruwając sobie flaków przesadnie to moje zdanie a pan pokojski chce dac zarobić nie jest ażtaki chytry jak inni szefowie

mac

wiem jedno ja tam pracuje ja i moi koledzy zawsze bedziemy czekac i ich oczekiwac wszedzie

kula1979

jest ok

PIOTREK

Pracuję od roku! Niektóre z przeczytanych opinii są naprawdę fajne - ale jedna podstawowa zaleta to to, że pieniądze są zawsze na koncie przed 10.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH POKO-AL - Gdańsk

• Jak się pracuje w PPUH POKO-AL?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH POKO-AL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH POKO-AL