Opinie o PPUH POKO-AL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPUH POKO-AL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH POKO-AL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH POKO-AL w Gdańsk

Wiesz jak wyglądają zarobki w PPUH POKO-AL? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Nicki

Zarobki dzielą się na oficjalne i nieoficjalne. Wypłata w dwóch przelewach...(usunięte przez administratora). Nawet jeśli po zsumowaniu jest to suma "godziwa" to podczas wizyty w banku w sprawie kredytu trzeba się nagimnastykować. Ale kłamstwo chodzi na krótkich nogach, więc wszystko w swoim czasie.

reCAPTACHA

PONAWIAM WPIS - Szanowni wielbiciele tej strony. Informuję ja jako Prezes tej firmy Jerzy Pokojski muszę nadmienić ,że ta firma już nie istnieje od 5 lat. Firma portalu GO WORK.PL chce zarobić kasę dla siebie wykorzystując ten podły sposób. Proszę moich wszystkich pracowników do zgłaszania się bezpośrednio do mnie o nurtujących Was problemach. Odpowiem na każdy telefon. Podaję namiary 0048 601 68 34 47. Muszę Was poinformować o bezpośrednie kierowanie uwag na mój adres . j.pokojski@pokoal.pl

Kula..
@reCAPTACHA

Witam Pani Jerzy...Były pracownik tak nazwijmy z pełnym Szacunkiem do Pana bo W pana Firmie Tylko można z Panem sęsownie rozmawiać. Na wstępie zyczę zdrowia mam nadzieję ze z Kolanem wszystko dobrze.Spotkaliśmy się na wizycie w szpitalu. Panie Jerzy jeśli chce pan mieć szacunek u pracowników niech pan zmieni trochę podejście do pracownika ..w tych czasach firma bez pracownika nie istnieje .i pewnie nasze drogi z tego powodu się rozeszły..ale kto wie może kiedyś wrócą Szanuję bardzo pana za jedną decyzję ......podjętą w moim kierunku. dziękuję panu za To ..i zawsze kiedy będzie Pan potrzebował pomocy postaram się podać rękę ....gdzie wiem ze pan uniesie się honorem,,,Ale czy warto.no nic do pana należy decyzja .. Panie Jerzy chciałem poświęciłem firmi się pana kompletnie ,,obowiązki ,,obowiązki ..kazdego dnia wypełniałem sumiennie... co złego to nie ja ,,ale do pana opinii to należy Mój numer telefonu pan posiada jak i Czarek pewnie ...chyba ze skasował.... Panie Jerzy Pozdrawiam ,,,życzę zdrówka...i mniej oszustów w Polsce jak i za Granicą ...ale to zostawię sobie.. Pozdrawiam ........

@Kula..

Niestety Szefostwo nie umie zmienić nastawienia do pracownika i o dziwo nawet w czasie tzw. Rynku Pracownika... Zatrzymali się na okresie, kiedy ludzie stali do nich w kolejce po pracę, a teraz niestety nie są w stanie niczym przyciągnąć nowych pracowników( na dłużej niż do pierwszej lub drugiej wypłaty), a o starych też średnio dbają. Zostają u nich ludzie albo z przyzwyczajenia, albo ze strachu przed zmianą, bo kredyt, bo wiek tuż przedemerytalny,bo w nowym miejscu trzeba się wykazać itd itd...

Hej, czy w firmie PPUH POKO-AL płacą za nadgodziny?

ha ha ha

oczywiście

@ha ha ha

Haha dobry żart ..

Kilka lat temu, pracowałem w firmie Poko-Al na kontrakcie w Niemczech. Zacząłem w zasadzie bez doświadczenia w branży i od podstawowej stawki 1370€. Po kilku miesiącach praktyki monterskiej zarabiałem już 1800€ i byłem kierownikiem montażu fasad. Ostatnią stawką jaką mi zaproponowano było 2000€ po 9 miesiącach pracy. Uważam że to uczciwe warunki szczególnie jak doliczy się niemieckie urlopy, zwroty i socjale. Jedyny problem jaki widziałem w tej firmie to pracownicy, którzy nie przyjechali do pracy (alkoholicy i degeneraci). Pan Prezes uczciwy, rzeczowy i pomocny.

mały p....l

Chłopie jakie socjale miałeś?od kiedy jakieś zwroty liczą się do pensji?chłopie zejdz na ziemię

@mały p....l

Podałem tylko to co nazywamy pensją. KG jest socjalem. Dla mnie liczy się to co wpływa na konto, nie ważne pod jaką nazwą.

mały p....l

KG to jest rodzinne a nie socjal,chłopie gdzieś w dzwony biją ale nie wiesz w którym kościele

@mały p....l

Doskonale wiem, w którym kościele. Kindergeld to jest świadczenie socjalne inaczej zasiłek socjalny, czy też zasiłek rodzinny jak Pan woli, bo nie przypominam sobie żebyśmy byli na ty. Widać, że słoma z tych chlopskich butów ogranicza panu horyzonty.

mały p....l

PANIE od kiedy świadczenie socjalne czy zasiłek socjalny to Kindergeld na zasiłek socjalny to można iść PAN jeżeli pracuje się w de na niemieckiej umowie min rok czasu widzę że PAN ma bardzo szerokie horyzonty i dużą wiedzę na temat zasiłków socjalnych w de

Arman

Hm...Dlaczego w takim razie jesteś były.Wpis z (usunięte przez administratora)

Tenetowy

(usunięte przez administratora) się w łeb gościu. Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Śmieszek

Skoro uważasz, że 2000 euro dla kierownika to dużo to polecałbym zmienić dealera albo psychiatrę. Grunt, że prezes był tak miły, że już jest były, bo rozumiem, że już tam nie pracujesz lizocIupie...

Uczciwy? (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPUH POKO-AL? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracowniczek

Kontrakty ludzie wiecie co się wyrabia jedno pijaństwo codziennie na kacu chodzenie do pracy gdzie są kierownicy co pilnują rygoru alkomat i won do domu .Może i wykonują swoją pracę dobrze ale wszystko jest do czasu póki komuś coś się nie stanie złego.

@Pracowniczek

Na jakim kontrakcie dokładnie? Zglaszales kierownikowi? Nie? To zgłoś.

nick2

Nick a Ty się z choinki urwałeś?nie wiesz że w POKO pracują sami fachowcy a każdy fachowiec pije

@nick2

Nie, słyszałem że szef pijakom mówi NIE

Hiena.

Zalegaja z pensjia,przez rok ani razu nie nyla ma czas.

@Hiena.

W Polsce czy w Niemczech?

Żona pracownika
@Hiena.

Dokładnie nieplaca na czas a teraz jeszcze wymyślili sobie ze będą płacić w ratach tak stwierdzila nowa ksiegowa to po prostu śmiech na sali. Co to za firma której niestac na obecnych pracowników a poszukują nowych ciekawe za co im za płacą ????

@Żona pracownika

Pracowałem tam w Monachium pare lat temu, (usunięte przez administratora) i krętacze, podwyżki ? A co to? Nigdy więcej, niech ta firma zginie

@Tenetowy

Myślę, że dni każdego pracodawcy, który spóźnia się z wypłatą,nawet o kilka dni i nie widzi w tym problemu, są policzone... Panie Prezesie odliczanie czas zacząć...

Tenetowy

Zygmunt już zdechł? Chętnie bym mu napluł w twarz

Kula..

Panowie wiadomo i sam pan Jerze wie ze jest okradany w Niemczech . Przeróbki za (usunięte przez administratora) gdzie sam o tym nie wie .Teraz Czarek zaczyna z tym walczyć , Ale czy mu się uda ?? To tak jak w Polsce zrobili sobie Marcin ( Muminek ) Ala folwark i wszystko robią pod siebie .a jeśli ktoś im wejdzie w drogę lub za wiele potrafi pozbywają się delikwenta .. i tak zrobili zemną / Pamiętaj zawsze jak się odwrócisz to Muminek i Ala wbiją Tobie nożyk w plecy ....taka ich zasada Zwykłe świnie bez honoru .i niestety każdy wie że tak jest. a Potem muminek dorabia na boku...na fakturach firmowych za paliwo hotele ......czysty przekręt a gotówka w kieszeń

Adam1234

NIE POLECAM !!! Nikomu nie polecam tą firmą to jakiś syf robisz 10h dziennie gdzie w umowie bylo 8h za nadgodziny nie placa za sobotę dają ci pół dnia wolnego zarobki ? Na pewno nie takie jak w umowie o wiele wiele mniej! Chamstwo. Pracownicy co dłużej robią zamiast pracować to chodzą i się odbijają lub popijają jak kierownika nie ma co tu jeszcze powiedzieć. Wyplata 1370euro i to kazdy prnsja stala godzin maaz 230h..Największy błąd żeby tam jechać pracować.. szkoda słów i nerwów na taką okłamaną firmę a ludzi multum się przewija nowych i nie na długo..

Kierowniczek
@Adam1234

Trzeba było się uczyć to nie musiałbyś gibać za 1370 euro. Zapewne byłeś na budowie Adidas i nadawałeś się tylko do klejenia gumy jak połowa smarkaczy po zawodówkach. Zamiast się uczyć wolałeś pić piwo za sklepem w trakcie przerwy w "zawce", a teraz uważasz, że praca za ponad 6000 zł dla kogoś kto umie tyle co kot napłakał to małe pieniądze ? Weź się chłopie naucz fachu i żądaj pieniędzy, bo szlag mnie zalewa jak tacy ludzie jak ty wielki H..... umieją a potem oczekują gruszek na wierzbie. Pokaż na co się stać a z pewnością zostaniesz doceniony. Powiedz, że za prace w soboty masz Ulraubstunde (pewnie nawet nie wiesz co to słowo znaczy) i jedziesz na 2 dni do domu. A nadgodziny są wypłacane i nie wiem co ty za farmazony opowiadasz gościu. No sam widzisz jakich mamy pracowników co chodzą i popijają to przez to się ich tyle przewija ! I to świadczy źle o firmie, że daje szansę każdemu ? Najwidoczniej nadajesz się tylko do kopania kartofli a tu i bym pomyślał ...

HAHA dobre
@Kierowniczek

Kiedyś praktyka i przyuczenie do zawodu było płatne, teraz przychodząc na budowę chcą nic nie umiejąc po 12 tysięcy bo on zwlókł się rano z łóżka i nawet się spocił !!! ŻENUJĄCE

GRUBY
@Adam1234

Kierowniczek 1370 euro =5.600 zł a nie 6000 zł a 1370 euro podzielone przez 230 h=5.90 euro śmiech na sali prawda Kierowniczku?my pracujemy w de a nie w kraju i posługiwanie się PL walutą jest nie na miejscu a za zjazd do domu to ja podpisuje urlop bezpłatny,Kierowniczek pewnie nie jakie kierownictwo taka załoga

Kierowniczek
@GRUBY

A SOKA BAU OŚLE DOSTAJESZ ? W KWOCIE 287 Euro miesięcznie TO ten urlop to jest z kontowni ? Najpierw poczytaj prawo niemieckie a potem dyskutuj, bo nawet nie wiesz za co pieniądze bierzesz a chciałbyś nie wiadomo ile. Żeby zarabiać to trzeba mieć trochę oliwy w głowie...

@Kierowniczek

Wstaw może zdjęcie umowy która pracownicy podpisują??? I kontrolę godzin jaka pokazujesz jak kontrola przyjdzie????

@Kierowniczek

Kierownicze urlop należy Ci się, a nie jakieś odliczanie do wypłaty. Jeśli pracujesz 210 h w miesiącu i za to dostajesz 1370euro to wychodzi 6,52 euro na godzinę. Ale wy wibijacie ludziom że 1370+soka bau+zwrot podatku to wychodzi ok1800 może 1900 euro. Dodatki należą ci się extra takie palancie jest prawo w Niemczech.

Monter fasad
@Kierowniczek

No widzę Kierowniczku, że dobrze znasz prawo niemieckie, więc ustawowy urlop (w zaokragleniu 2 dni za przepracowanych miesiąc) na kontrakcie w Niemczech się nie należy?. No i w sumie w Polsce też nie, bo pracujesz za granicą. BRAWO BRAWO. W takim razie może firma płaci delegacje? Hmmm... chyba nie. Praca w soboty za zjazdy do Polski hmmm... pomyślmy :zjazd jest w weekend (dni wolne od pracy) wyjazd w piątek po pracy,no czasami w czwatek powrót w poniedzialek, czyli jeden góra dwa dni, to gdzie kasa za nadgodziny i czwartą sobotę? Zawsze na zjazd (nawet na świeta) jest wpisywany urlop bezplatny, ale kto go podpisuje? bo napewno nie pracownicy. I kto tu nie rozumie czego?

Farbowany rudzielec

Tak masz racje Stefan pozory czasami mylą ale tylko czasami

Maja

@anonymous na forum nie można wstawiać zdjęć, więc jakbyś chciał je zobaczyć? Czy możesz wytłumaczyć czemu te zdjęcia miałyby służyć? Jaką masz opinię o firmie PPUH POKO-AL? Możesz coś na ten temat powiedzieć?

Maja

@Henry a skąd posiadasz takie informacje? Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem firmy PPUH POKO-AL i słyszałeś to od kogoś? Czy ta osoba zechciałaby podzielić się z nami swoją opinią o tym pracodawcy? Czy po tych informacjach zaaplikowałeś do firmy?

Henry

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca i czytać się nie chce tego narzekania!!!!

Jugo
@Henry

Słyszałeś?W głowę się uderzyłaś na rusztowaniu?

Yuma

Praca w tej firmie to pełen luz,chodzisz i szukasz sobie zajęcia,żeby tyko mały kierowniczek ,,R,, widział że coś w ogóle robisz.Robota dla emerytów-dorobić do emerytury bo kasa żadna.Desperatów-w PL nie stać ich na ułożenie sobie życia.No i dla tych trunkowych-o tak dla tych idealna.Wspomnę również o ,,apartamentach,, oferowanych pracownikom-tragedia.Rozumiem,że nie będą to pokoje o wysokim standardzie z pięknym widokiem,ale tam jakich kolwiek standardów brak.Podsumowując tą organizację wszystko na NIE.Zostawiam do przemyśleń dla tych którzy wybierają się na tą wyprawę.Ze smutkiem stwierdzam,że dla tych których wciągnął ten podmiot gospodarczy ratunku nie ma.Mimo wszystko trzymajcie się panowie.

Naumiany
@Yuma

Naum siem stawiadz przecinki i pisadz po polskiemu

@Naumiany

Jak wnioskuję wszystko zrozumiałeś.I się gotujesz.

Byly pracownik poko alu

Jako byly pracownik powiem tak . 1370 miesiac w miesiac . Nie wazme czy pracujesz 180 godzin czy 230 tyle dostajesz. A i tak to wszystko wyglada tak 180 (dni) : 1370 = 7.6 euro na godzine . 230 (dni) : 1370 = 5.95 euro na godzine . Pozdrawiam tego kto to wymyslil do dzis sie smieje . Bo co miesiac wychodzi na to masz inna stawke. Hahha nie no delikwent mial pomysl. Warunki mieszkaniowe fatalne niekiedy z tym sie tez zgodze. Atmosfera? Wiekszosc to alkocholiki nie bede wymienial z nazwiska ale wiadomo o kogo chodzi. Kierownictwo ? I ci starczy i teraz dwoch nowych to totalne nieporozumienie. Donoszenie tam to codzienność na pracownika a to zle zrobil a tamto a to robil na kwaterze . No zal. A smiech mnie ogarnal jak gosciu mowi ze on zarabia 1370 ma kindergeld podatek urlop i sumowal wszystko i wychodzi ze zarabia cos 1700 albo 1800 na miesiac. Czyli najnizsza krajowa to jego maksimum. Wielu takich jest. Nie dziwne ze sa pdzypadki ze butelki zbieraja po budowach i nie tylko by sprzedac je i dorobic do dniowki . Takze panowie jak chcecie byc ponizani za najnizsza krajowa . Zycze powodzenia. Serwus;)

Naumiany
@Byly pracownik poko alu

A co to te alkoCHoliki ? Poza tym fajnie pisać "ó" zamiast "o", bo WODA to nie zawsze WÓDA :)

Astrofizyk
@Byly pracownik poko alu

180 (dni) w miesiącu ? Czy praca odbywa się na Saturnie gdzie miesiąc ma 882 dni ? Toż to wyzysk w biały dzień tyle dni w miesiąc :(

Maja

@reCAPTACHA czy strona internetowa http://pokoal.com/o-nas to strona firmy? Jeśli tak, to nie wynika z niej jakoby firma nie istniała. @Obserwator Podziel się nami bardziej szczegółowymi informacjami. Z jakiego źródła i co konkretnie dobrego słyszałeś o PPUH POKO-AL? @farbowany1 A Ty masz może jakieś aktualne informacje o PPUH POKO-AL? Może Ty mógłbyś nam opowiedzieć o swoich spostrzeżeniach o tym pracodawcy?

Obserwator

Słyszałem, że firma ma dobra opinię.

farbowany1
@Obserwator

A gdzie to słyszałeś Obserwator w Radio Maryja?

Poko

Ciekawe kto w tej firmie zarabia 2 lub 3 tyś euro!!??

trol
@Poko

Kto zarabia 2000 czy 3000 tyś euro w POKO?nie wiesz?ja zarabiam 1370 Euro,sprzątaczki i opiekunki mają więcej,wstyd to jest k......wstyd

Wywiad

Konkurencja inspiruje do pisania??

Filipek

W internecie taszystko wyglada na firmę działającą , jesli jest tak jak ktoś tu pisze to skasujcie stronę!!

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH POKO-AL - Gdańsk

• Jak się pracuje w PPUH POKO-AL?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH POKO-AL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH POKO-AL