Opinie o KamlegIT Kamil Legenc w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KamlegIT Kamil Legenc. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KamlegIT Kamil Legenc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KamlegIT Kamil Legenc w Rzeszów

Witalij

Bardzo dobra firma ale wiadomo, że dla ludzi którzy chcą dobrze pracować .

Wojtek i Karolina

Bardzo polecam firmę KamlegIT, pomogli nam odzyskać bardzo ważne dane z uszkodzonego dysku. Ceny są trochę wysokie, aczkolwiek przystępne, oczywiście zależy od tego, jak ważna jest zawartość uszkodzonego dysku.

Byłem w tej firmie przez kilka miesięcy. Mocne obsuwy w projektach. (usunięte przez administratora) Przenoszą się do nowego biura, bo obecne jest za drogie.(usunięte przez administratora)

Maciek29

Firma rzetelna i warto powierzyć im wykonanie strony internetowej! Osoby tworzące witrynę bardzo cierpliwi i pomocni! Polecam!

Aplikowałeś do firmy KamlegIT Kamil Legenc? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Adrian

Bardzo miła i luźna atmosfera, polecam.

Jakub

Dobra firma

Paulina

@Mateusz dobrze wiedzieć, że w firmie KamlegIT Kamil Legenc jest dobra atmosfera, możliwość nauki. A w czym przeszkadzała Ci wielkość firmy? Czy problemem było to, że widziałeś się w dużej, międzynarodowej korporacji? Może jednak warto było spróbować budować swoją karierę w miejscu, które polubiłeś?

Mateusz

Ja mogę polecić firmę jako były stażysta. W gruncie rzeczy wiele się nauczyłem, poznałem ciekawych ludzi . Gdyby nie to, że firma jest mała pewnie próbowałbym zostać na stałe. Ciekawe projekty, miła atmosfera.

Paulina

Wchodząc na stronę KamlegIT Kamil Legenc w zakładę Firma, a potem rekrutacja dowiecie się więcej o całym procesie rekrutacji. Myślę, że każdy przed wysłaniem aplikacji powinien się zapoznać z treścią. To pomoże lepiej się przygotować i będziecie wiedzieli jak długo aplikacja będzie trwała. Czy podoba Wam się jak pracodawcy umieszczają takie informacje na swoich stronach?

Paulina

@Mati czyli poleciłbyś pracę w KamlegIT Kamil Legenc? Powiesz czemu byłeś zadowolony, nie mówiąc o zarobkach? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe profity dla swoich pracowników jak spotkania integracyjne czy benefity? Zainteresowani udziałem w rekrutacji na pewno będą wdzięczni za każdą dodatkową informację o pracy w firmie.

Mati

witam ja pracowałem w dziale tworzenia stron internetowych w kamlegit w oddziale rzeszów i byłem zadowolony z mojej pracy. byłem głownie odpowiedzialny za utrzymanie zakładek na stronie głównej np. https://www.kamlegit.pl/tworzenie-stron-www-rzeszow.html zarobki też na odpowiednim poziomie były więc polecam

Paulina

Zainteresowani pracą w KamlegIT Kamil Legenc? Zachęcam do zapoznania się z informacjami, które możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: https://www.kamlegit.pl/rekrutacja.html Z jakim stanowiskiem macie już jakieś doświadczenia?

Firma Państwa.

Taka sytuacja, pracuję w firmie państwowej, powinno być wszystko dopięte, ale... informatyka mamy z łapanki... dane były "niby zabezpieczone". Jest grudzień, i... pada dysk w dziale księgowości. I co? I informatyk rozkłada ręce bo nie ma kopii zapasowej. Dysk wysłaliśmy do nich, za darmo sprawdzili. Odzyskali dużo, ale dużo tez uszkodzonych. Kopia zapasowa była ale w obrębie tego dysku - dzięki temu nie straciliśmy najważniejszych baz księgowych. Ale podsumowując, też mogę ich polecić. Mało to nie kosztowało - niestety. Ale informatyk już został wymieniony na nowy egzemplarz. Dziwne że musieliśmy firmy trzeciej szukać do tego.... Przestroga dla wszystkich - róbcie kopie! Czytając te komentarze uczcie się na błędach innych.

Krzysiek-93

Nic nie ma za darmo, mi też padł dysk z pracą inżynierską (skrzybotało w środku). Dostałem wycenę na naprawę i pytanie czy dane chcę odzyskać. Uzgodniłem naprawę i zgodziłem się na wycenę odzyskania. Kilka dni później miałem sprawny komputer. Wycenę odzyskania robili za darmo. Okazało się że mechanika i że trzeba trochę wydać. 3 tygodnie później miałem dane z powrotem - polecam.

bartek

Piszecie jako klienci w sumie spoko czytać, że firma wywiązuje się ze zobowiązań..ale jak to jest z drugiej strony? Jakiś czas temu czytałem jakieś negatywy ale nie jestem pewien czy były one szczere. Ktoś może mi pomóc w tej sprawie i napisać jak jest naprawdę?

Błoński

Ja też gorąco polecam firmę. Firma w której pracuję na skutek awarii serwera utraciła wszystkie projekty które tworzone były od lat. kilka lokalnych firm od razu skierowało nas do nich nie podejmując się tematu. w kamlegIT dostaliśmy wycenę ponad 10 tys pln, dość spoko lecz nasze dane były warte więcej. Dane odzyskaliśmy a w naszej firmie teraz kamlegIT sprawuje umowną opiekę nad bezpieczeństwem danych biorąc umownie cała odpowiedzialność na siebie. Teraz mamy spokój.

JolTym

Kiedy utraciłam wszystkie dane z dysku, nie wierzyłam, że jeszcze mogę cokolwiek z niego odzyskać. Firmę KamlegIT znalazłam przez stronę internetową. Po krótkiej rozmowie otrzymałam informację że będą przeprowadzone analizy i od stopnia uszkodzenia dysku będzie zależała cena i wówczas będę mogła zaakceptować warunki lub zrezygnować z usługi. Tak też się stało. Po 3-4 dniach skontaktował się ze mna pracownik firmy i przedstawił jak wygląda sytuacja. Ponieważ dysk był uszkodzony wstępnie dowiedziałam się że będą wstanie odzyskać ok.95%. Otrzymałam dysk z "obiecanymi danymi". Po sprawdzenie zawartości miałam poinformować z których folderów nie odzyskały się dane. Tak też zrobiłam i po 2 dniach otrzymałam informację, że po dalszych analizach udało się odzyskać kolejne dane.Jestem mile zaskoczona. Teraz czekam tylko na przesłanie danych. Firmę bardzo profesjonalna i mogę ją polecić. Minusem jest tylko wysoka cena.

informatyk

Nikomu tego nie polecam, firma oszustów i krętaczy!!!!

programista

Firmę odradzam jako pracodawcę.(usunięte przez administratora)

moris

Dobra obsługa, dobry kontakt polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KamlegIT Kamil Legenc - Rzeszów

• Jak się pracuje w KamlegIT Kamil Legenc?

Zobacz opinie na temat firmy KamlegIT Kamil Legenc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KamlegIT Kamil Legenc
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Starowiejska 6
    35-083 Rzeszów