Opinie o KamlegIT Kamil Legenc w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KamlegIT Kamil Legenc. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KamlegIT Kamil Legenc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KamlegIT Kamil Legenc w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w firmie KamlegIT Kamil Legenc są regularne szkolenia pracownicze?

Zainteresowany pracą Nowy wpis

Cześć Wam. Chcę zacząć pracować w KamlegIT. Chciałbym się dowiedzieć, po jakim czasie otrzymam informację zwrotną po wysłaniu swojego CV. Po zakończeniu studiów chciałbym rozpocząć swoją przygodę w "zawodzie".

Agata

Ej, a ten brak podwyżek i za dużo obowiązków na głowie to prawda, nadal aktualne? Chciałam aplikować do nich bo szukają na stronce pracownika ds. administracyjno-biurowych, może na tym stanowisku lepiej troszkę niż na takich typowo związanych z IT? :) Niestety nie ma tam w ogóle informacji oprócz nazwy stanowiska, może zna ktoś obecne warunki? Jaka umowa i stawka? Jakieś benefity pozapłacowe też oferują?

I na tym się kończy, czy przykładowo po zleceniu jest jakaś dalsza droga i przykładowo propozycja umowy o pracę? Tak głośno myślę i chcę się dowiedzieć, jak to w sumie wygląda, bo sam jestem zainteresowany. Zawsze praca w biurze fajna ale no nie ukrywam umowa o pracę by się przydała. Tu w ogóle jest taka opcja, czy nie liczyć? Też staż, ile z reguły trwa?

Nie Nowy wpis
@Paweł

Staż trwa 9 miesięcy (6 z urzędu+ 3 obowiązek zatrudnienia). Odpuść. Serio nic dobrego cię tam nie czeka. Nie nauczysz się niczego przydatnego w innych firmach. Pensja (usunięte przez administratora). Lepiej już iść do call center, albo na wsk

@Nie

Serio nic się nie można nauczyć i złapać doświadczenia. Nawet jak ktoś jest bez kwalifikacji? Pensja na stażu jest taka sama jak na tym trzymiesięcznym okresie próbnym?

Co jaki czas w KamlegIT Kamil Legenc można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżka? Prędzej śmierci się doczekasz (z zapracowania) jak podwyżki. Najwyżej możesz dostać obietnice podwyżki, która skończy się obniżką.

Aplikowałeś do firmy KamlegIT Kamil Legenc? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z KamlegIT Kamil Legenc? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Odchodzą sami

Odchodzą sami przez niegodne warunki pracy i łamanie prawa.

Magda
@Odchodzą sami

Czesc, jak jest tutaj na stażu ? Bo mam propozycje odbycia właśnie stażu w tym miejscu, i nie wiem rak do końca czego się spodziewać , zarówno finansowo jak i czy można stad coś wynieść ..z góry dzięki za odp :)

Zofia
@Magda

Kto Ci zaproponował ? :) Czyli cały czas są tutaj przyjęcia ? :) Jakie warunki Ci podali ? ;)

Magda
@Zofia

Generalnie warunki dość tradycyjne, podstawa stażowa plus pare stówek dopłaty, pytanie czy opłaca się w ogóle iść na ten staż i czy serio warunki będą ok Bo patrząc po opiniach to juz sama nie wiem :/

Dariusz

Firma nierzetelna , nie kompetentna, to co zrobili a mieli zrobić to dwie różne kwestie . Zmarnowany czas i pieniądze- nie polecam

Łukasz
@Dariusz

Możesz dokładniej opisać tę sprawę? Co poszło nie tak?

Klient10

Niestety najgorsza firma z jaką kiedykolwiek współpracowaliśmy, kontakt trudny, nie odbierali telefonów , pracownika odpowiedzialnego nie było dostępnego prawe nigdy. Kreatywność zero. Brak pomysłów władnych, najlepiej gdyby ktoś za nich wszystko zrobił a sami podpisaliby się tylko pod projektem. Brak możliwości podjechania do klienta, głębokie średniowiecze . Gdyby choć czytali sugestie klienta może coś udało by się wypracować . Generalnie pieniądze zgarnęli a projektu nie wykonali. Ich propozycje były tak nieudolne że wstyd byłoby je zamieścić na stronie. Niestety za partactwo policzyli słono . Uciekajcie od nich jeśli możecie .

Klaudia

Firma ma niezwykle niską jakość obsługi klienta. Oferuje porady prawne choć nie posiada odpowiedniego do tego pkd. Rekomenduję omijać. Niewiarygodna firma.

Czy KamlegIT Kamil Legenc ma ściśle ustalone godziny pracy?

Makłowicz

Tak, 9-17

Janina

Nie polecam pracy tam nikomu

wacus

Współpraca z tą firmą to po prostu katastrofa przestrzegam wszystkich którzy chcieliby kiedykolwik cokolwiek w niej zamawiać

@wacus

Proszę, opisz dokładnie jakie masz doświadczenia ze współpracy z KamlegIT. Piszesz jedynie, że przestrzegasz wszystkich przed zamawianiem u firmy czegokolwiek ale nie wyjaśniasz dlaczego.

Czy w KamlegIT Kamil Legenc zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

rychu

Prawdopodobnie jest taka możliwość

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie KamlegIT Kamil Legenc?

Żymianin

System czego? :D to jest najbardziej skąpa firma w całym Rzeszowie. Nawet normalnej umowy na pelny etat nie dostaniesz,a co tu mówić o premiach

Damian

Nie polecam. Właściciel umawia się na probne ale płatne zrobienie projektu dla klienta. Akceptuje go bez żadnych poprawek bo czym urywa kontakt. Nie odpowiada na maila ani nie odbiera telefonu. Jeśli klient zrezygnował z realizacji strony to warto by o tym poinformować. A tak ani pieniądzy za parę dni pracy ani nawet informacji i wyjasnienia poprostu olanie sprawy. Nie polecam, strata czasu.

Byly pracownik
@Damian

Szef najprawdopodobniej sprzedal stronę klientowi, zgarnął pieniądze dla siebie, a z Tobą urwał kontakt. Ta firma ledwo ciągnie, nie stać ich na zatrudnianie ludzi na pelny etat i kombinują jak mogą. Żona dentystka musi dokładać do tego biznesu xD Niestety takie zachowania są w tej firmie na porządku dziennym, szkoda tracić czasu... A jezeli ktoś mimo wszystko chce kandydowac do pracy tam, to niech chociaz podpisze umowe na ten tydzień próbny itp

Webdeveloper

Te strony co tam tam robią, to wstyd komukolwiek oddawać. Każdy "doświadczony programista" wie, że ten shit nie ma nic wspólnego z IT. Klient mógłby sam to "wyklikać", zresztą czego się spodziewać po stronie za kilka stówek... A co do pracy... ludzie szanujcie się, w biedronce zarobicie więcej

Pracownik Krystian

Każdemu, kto myśli o pracy w tej firmie, zdecydowanie to odradzam. Właściciel zatrudnia głównie młodych ludzi, bez większego doświadczenia i płaci im głodowe pensje, zatrudniając na umowach na 1/8 etatu. Nawet ludzie, którzy pracują tam 6-7 lat mają takie umowy, oczywiście pracodawcy chodzi o płacenie jak najmniejszych składek. Ale mniejsza z tym. W samej firmie pokutuje wiele tajemnic i niepisanych zasad, o które trudno podejrzewać z początku. Generalnie wszystko opiera się na jechaniu po kosztach, braku profesjonalizmu i szczerości. Wysyłają ludzi na zlecenia bez informacji, co jest do zrobienia, bez potrzebnych danych dostępowych , o sprzęt najlepiej też zadbać samemu, choć nie jest to regułą. Jeśli za to jesteś przyjęty jako web developer, to wiedz, że dłużej niż parę miesięcy na tym stanowisku zagrzała jedna(!) osoba. Ciekawe dlaczego. Jako wisienkę na torcie pozostawiam fakt, że spora część pozytywnych opinii tutaj i w innych miejscach w internecie piszą pod przymusem osoby zatrudnione w firmie, wiem, bo widziałem na własne oczy.

Heheszki
@Pracownik Krystian

Wystarczy popatrzeć na opinie google. Masa osób pisze po jednym komentarzu, oczywiście wszystko dotyczy tworzenia stron internetowych, jakie to och i ach. Każdy, kto ma IQ powyżej średniej wyłapie, że są to komentarze pisane przez pracowników.

Igor

Może wiecie czy potrzebują teraz pracowników i jakie są szanse dostać tu pracę?

Jaka atmosfera jest między działami w KamlegIT Kamil Legenc?

Krzysiek

Bardzo w porządku, koleżeńska atmosfera. Wszyscy są pomocni i skoży do wspólnego rozwiązywania realizowanych zadań.

Czarek

Bardzo dobra firma pod wieloma względami, bardzo dobrze oceniana na wielu portalach!!!

web developer

Polecam firmę, pracowałem w kamlegIT 1 rok lecz zrezygnowałm gdyż wyprowadziłem się z rzeszowa. Szefa znałem głównie przez skype gdyż mieszka za granicą. Jest to uczciwy człowiek.

programista
@web developer

co ty za głupoty piszesz? Kamil Legenc nigdy nie mieszkał za granicą a do pracy przychodzi jak się wyśpi i naje!!! Znam go lepiej osobiście niż ty jak widać. Co do zarobków to zatrudnia osoby na dofinansowanie a następnie ich zwalnia i tak cały czas. Krętacz jakich mało!!!!!!!!

Nie doszły
@programista

Miałem złożyć CV ale sobie jednak daruję.Dzięki za pomocną opinię

Zostaw merytoryczną opinię o KamlegIT Kamil Legenc - Rzeszów

• Jak się pracuje w KamlegIT Kamil Legenc?

Zobacz opinie na temat firmy KamlegIT Kamil Legenc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KamlegIT Kamil Legenc
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Starowiejska 6
    35-083 Rzeszów