KamlegIT Kamil Legenc

Rzeszów

Opinie o KamlegIT Kamil Legenc

klijent 2014-01-21 15:28:38
szeroko pojeta bezmyslnosc a nie informatyka calkowicie nieodpowiadzialni ludzie i w dodatku bezslowni sformatowali mi dysk niepowiem drogo nie bylo zainstalowali mi nowego linuksa i chula,ale fanatyk nie skopiowal moich danych z kompa ktore gromadzilem przez 5 lat jak tu sie nie (usunięte przez administratora)
marek 2014-03-26 23:46:38
polecam firmę. są słowni, rzetelni i znają się na swojej pracy. jak najbardziej polecam.
moris 2014-05-06 14:36:46
Dobra obsługa, dobry kontakt polecam.
programista 2014-06-28 22:02:46
Firmę odradzam jako pracodawcę.(usunięte przez administratora)
web developer 2014-08-20 18:03:58
Polecam firmę, pracowałem w kamlegIT 1 rok lecz zrezygnowałm gdyż wyprowadziłem się z rzeszowa. Szefa znałem głównie przez skype gdyż mieszka za granicą. Jest to uczciwy człowiek.
informatyk 2016-01-21 14:35:29
Nikomu tego nie polecam, firma oszustów i krętaczy!!!!
programista 2016-01-21 14:39:01
co ty za głupoty piszesz? Kamil Legenc nigdy nie mieszkał za granicą a do pracy przychodzi jak się wyśpi i naje!!! Znam go lepiej osobiście niż ty jak widać. Co do zarobków to zatrudnia osoby na dofinansowanie a następnie ich zwalnia i tak cały czas. Krętacz jakich mało!!!!!!!!
JolTym 2016-08-01 23:01:08
Kiedy utraciłam wszystkie dane z dysku, nie wierzyłam, że jeszcze mogę cokolwiek z niego odzyskać. Firmę KamlegIT znalazłam przez stronę internetową. Po krótkiej rozmowie otrzymałam informację że będą przeprowadzone analizy i od stopnia uszkodzenia dysku będzie zależała cena i wówczas będę mogła zaakceptować warunki lub zrezygnować z usługi. Tak też się stało. Po 3-4 dniach skontaktował się ze mna pracownik firmy i przedstawił jak wygląda sytuacja. Ponieważ dysk był uszkodzony wstępnie dowiedziałam się że będą wstanie odzyskać ok.95%. Otrzymałam dysk z "obiecanymi danymi". Po sprawdzenie zawartości miałam poinformować z których folderów nie odzyskały się dane. Tak też zrobiłam i po 2 dniach otrzymałam informację, że po dalszych analizach udało się odzyskać kolejne dane.Jestem mile zaskoczona. Teraz czekam tylko na przesłanie danych. Firmę bardzo profesjonalna i mogę ją polecić. Minusem jest tylko wysoka cena.
Błoński 2016-10-08 17:01:54
Ja też gorąco polecam firmę. Firma w której pracuję na skutek awarii serwera utraciła wszystkie projekty które tworzone były od lat. kilka lokalnych firm od razu skierowało nas do nich nie podejmując się tematu. w kamlegIT dostaliśmy wycenę ponad 10 tys pln, dość spoko lecz nasze dane były warte więcej. Dane odzyskaliśmy a w naszej firmie teraz kamlegIT sprawuje umowną opiekę nad bezpieczeństwem danych biorąc umownie cała odpowiedzialność na siebie. Teraz mamy spokój.
bartek 2016-10-09 20:07:42
Piszecie jako klienci w sumie spoko czytać, że firma wywiązuje się ze zobowiązań..ale jak to jest z drugiej strony? Jakiś czas temu czytałem jakieś negatywy ale nie jestem pewien czy były one szczere. Ktoś może mi pomóc w tej sprawie i napisać jak jest naprawdę?
Zostaw swoją opinię o KamlegIT Kamil Legenc - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KamlegIT Kamil Legenc