Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

wykonawca Deweloper.

Nie polecam tego pracodawcy.obiecuje baaardzo dużo. potem jesteś zostawiony sam sobie.-opinie z rynku. najmłodszy stażem tzw.techniczny to parodia....jedzie plecach innych wręcz chwali się tym klientom,których i tak prawie nie odwiedza bo po co kiedy się ma kolegę dyr. Wielokrotnie próbowałem się z nim skontaktować bezskutecznie, żadnej odpowiedzi z jego strony oraz nowego szeffa śląska kolejny nie poważny. Jako wykonawca szanuje swój czas, profesjonalna firma Isover zaraz mnie otoczyła opieką i doradztwem,używam ich produktów jak wielu moich kolegów z branży.

Doradca techniczny.
@wykonawca Deweloper.

Szanowny Panie Wykonawco. Mimo krótkiego stażu pracy jako tzw Techniczny, nie przypominam sobie sytuacji, żebym kogoś olał jak to Pan nazwał. Jeżeli jednak cos takiego sie wydarzyło, bardzo prosze o przedstawienie się. Z najwieksza przyjemnością przyjade wyjaśnić sytuację. Domniemam jednak, ze takiej sytuacji nie było. Co mnie dziwi, ze strasznie dużo Pan wie na temat kto jest kogo kolegą w firmie. Dlatego jeżeli ma Pan jakieś zastrzeżenia do mojej pracy bardzo proszę o kontakt do mnie lub mojego przełożonego. Tak to chyba robią szanujący sie ludzie. Wypisywanie anonimowo takich rzeczy jest bardzo nietaktowne. Z poważaniem doradca techniczny nazwany przez Pana "parodią."

X

atmosfera.na początku pięknie.obiecują co tylko chcesz.podpiszesz dok. i zostajesz zostawiony sam sobie.wyczuwam kolesiostwo i układy.na szczęście mam gdzie wrócić.wielu klientów chwali powszednika którego zaszczuli tak mówią w rynku. widać ze dwie wcześniejsze opinie są wkładem p.Z lub marketingu

Y
@X

Święta prawda, zero pomocy ze strony przełożonych, masz sam sobie radzić i tyle, a jak nie potrafisz to się nie nadajesz. Poza tym Regionalni tak naprawdę nic nie mogą zero decyzyjności, a z każdą decyzja biznesową musza się meldować u Dyr. Generalnego i to od niego wszystko zależy, regionalni to tylko łączniki i przekazywacze informacji. Na górze ręka rękę myje i nikt nie da sobie zrobić krzywdy, nawet gdy w sądach toczą się sprawy przeciwko przełożonym o stosowanie mobbingu.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 24 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Ursa Polska Sp. z o.o.?

Hanys

Atmosfera staje się bardzo nieciekawa, nerwowe ruchy w zarządzaniu, zmiany cennika, pogarszające się warunki handlowe dla klientów, brak konsekwencji. Konkurencja zaciera ręce aby wykorzystać tą sytuację. Piana przejmuje rynek. Złe czasy nadchodzą dużymi krokami.

@Hanys

To nie jestes w temacie. Ursa ma 80% rynku

okoń
@Ger

Yhy w jakim regionie napewno nie w Polsce

@okoń

Wlasnie ze w Polsce, zaskoczony?

okoń
@Ger

80 % czego ? napewno nie udziału w rynku. Jak by tak było to Isover, Knauf, Rockwool, Clomowool by nie istniały. Kto ci płaci za taką propagandę.

@okoń

Czy ja oceniam Twoje opinie? Mam taką opiniei się z nią dzielę. Jestem zarzadcą Cechu Budowlańców w Poznaniu. A Ty kim jesteś? Izolując poddasza stosujemy tylko Ursę. Nie dość, ze doradztwo techniczne na wysokim poziomie to dostępna w każdej hurtowni? A Isover? Nie dostać, ze droższy to niczym specjalnym się nie wyróżnia. Rockwool - raczej elewacje.

Okoń
@Ger

Jak można mieć opinię o udziale w rynku? To są twarde dane, opinie możesz miec o jakosci produktu , obsługi ale nie o udziale w rynku. Nie wprowadzaj ludzi w błąd takimi stwierdzeniami.

Klient nie z PSB

Klient nie z PSB. Ludzie co wy piszecie, przecież były już pracownik firmy Ursa na Śląsku poprzez swoją prace tylko osłabił i tak słabą pozycję tej firmy na rynku Śląskim ( jak on pracował to koleżanka z Isovera tylko zacierała ręce), z tego co mi wiadomo, to tylko dlatego ten Pan tak długo pracował mimo osiąganych bardzo słabych wyników, firma go trzymała ze względu na trudną sytuację rodzinną o której wiem od samego już byłego pracownika, także nie dajmy się zwariować, bo wszyscy zainteresowani wiedzą jak pracował Pan ze Śląska a takich jak on to są tysiące. Firmie życzę znalezienia wreszcie odpowiedniej osoby na odpowiednie miejsce bo wiele w tej firmie zmieniło się na lepsze i brakuje tylko człowieka rozgarniętego do pracy. Śluzak

Szpilka
@Klient nie z PSB

Z tego co wiem to Ursa "tak długo" trzymała tego pracownika, bo NSZZ Solidarność pomogła mu w trudnej sytuacji, a nie firma (niestety)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
REAL

Czy Ta firma jest godna zachodu....piany natryskowe dominuja I przejmuja rynek.Kazdy zorientowany wie co sie na rynku dzieje.Uzywajac wlasciwej uzyskujesz lepsze parametry od welny.Jak sie rozeznalem wykonawcy przechodza na to docieplanie a wykonujacy dominuja rynek z set% wzrostem obrotow.Szybko dobrze w dzien max dwa gotowe. Wiec komu sprzedaz...

Gruby
@REAL

Z takim podejściem nikomu. Tylko idiota dociepli pianą, która się pali jak rozpałka. Znajdź do tego wykonawcę, który zamknie firmę po aplikacji i masz komplet.

szukający

ktoś się orientuje jak się wełna sprzedaje kiedy tak ciepło i tyle rodzai na rynku, jak kasą i planami w tej firmie?

PSB

Widząc , że wpis "klient nie z PSB" jest infiltrowany przez Ursę .Nieładnie Szanowny Panie tak oczerniać choćby byłego pracownika, który jak każdy wie włożył duży wkład pracy w i tak rozregulowaną odgórną politykę cenową swojej firmy.Nieładnie wyciągać problemy handlowca na forum, zarazem widać ,że firma się od niego odwróciła.To informacja dla następcy czy warto z nimi współpracować lub aplikować

ISOVER

Nie wchodzę na takie portale...jednak doszło do mnie z rynku od znajomych z punktów, że ursa zrobiła kolejny nie wybaczalny błąd na Śląsku dla tylko siebie , konkurencja jeszcze bardziej zyska. Pozbycie się Romka jest posunięciem nie wytłumaczalnym i dziwnym. Osobiście byłem bardzo zadowolony z współpracy z tym handlowcem-polegam go. Na pewno ten bardzo dobry handlowiec pojawi się na rynku w lepszej i rozsądnej firmie.

PSB

Śląsk stracił bardzo lojalnego i pracowitego pracownika, na tym trudnym rynku.Ja byłem bardzo zadowolony z współpracy z nim jak inni udziałowcy PSB. Mam nadzieje ,że Ursa pójdzie po rozum do głowy i przywróci chłopaka na stanowisko , który na prawdę się starał a mało takich handlowców teraz. Roman wróć do nas udziałowcy PSB

Hanna

@lopez dziękuję za odpowiedź. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w dziale księgowości? A może jest tu ktoś, kto pracuje lub pracował właśnie w księgowości? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Ursa Polska.

klient

Zwolnili mojego I nie tylko lubianego przezemnie handlowca.Dajcie go. spowrotem.! Wiecej tym towarem towarem nie bede handlowal.

klient

nowy właściciel wejście na zbyt dużą ilość marketów, niszczenie rynku i zachłanność firmy.rotacje już się zaczęły....nie będe dalej z nimi pracował Knauf jest bardziej elastyczny i tańszy jakość taka sama bonus wyższy a Isover sam mi schodzi nie muszę się prosić ludzi o zbyt lub przekonywać.

Hanna

@lopez dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, znalazłam informacje o tym, że Ursa Polska od początku następnego roku powinna być już częścią Grupy Xella. Jednak z informacji na stronie internetowej firmy wynika, że ma ona funkcjonować jako niezależna jednostka. Wiecie już jakie konkretne zmiany będzie to oznaczać dla pracowników?

Tako
@Hanna

Chcemy z powrotem SL Macrona...tesknimy!!!!

lopez
@Hanna

zwolnienia które juz są redukcje finansowe okrojenie kadry biurowej już skromnej nic dobrego

Hanna

@Szpilka czyli Ursa Polska Sp. z o.o. ma obecnie problem z rotacją? Czy dotyczy ona konkretnie któregoś ze stanowisk/działów firmy?

lopez
@Hanna

handlowe działy nie polecam tej firmy jest kolejny właściciel tej firmy....tragedia

Szpilka
@Hanna

Nie ma problemów z rotacją.. Tylko w księgowości ruch ogromny

@Szpilka

W księgowości rotacja bo tam praktykant zarządza???? pozdro

Hanna

@Dariusz Krzemiński, bardzo nam przykro, nie dostaliśmy żadnej informacji ze strony firmy, że wywiad jest nieaktualny.

Hanna

Czytaliście już wywiad - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,92339,wywiad-dariusz-krzeminski ? Czego dowiedzieliście się ciekawego? ;)

@Hanna

Radzę czytać ze zrozumieniem - to się czegoś dowiesz. Myślałaś ze kwotami będzie operował?

Hi Hi
@Hanna

Tak Haniu, czytaliśmy ten wywiad już 5 lat temu. A tak swoją drogą, ile kosztuje ocieplenie wizerunku Ursy?

REAL

tracą rynek, w tym ciągłymi zmianami w cenach i kompresjach. Plany w górę a sprzedaż i budowlanka podupadła. rośnie duże niezadowolenie załogi kolejni szefowie... regionów odchodzą lub odejdą niebawem

black

Pojawiło się ogłoszenie w woj. pomorskim na stanowisku Regionalny Szef ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy. Warto aplikować? Po powyższych opiniach mam mieszane uczucia. Jakie warunki? Auto? Podstawa?

Donosiciel
@black

Śmiało aplikuj. Tylko pamiętaj, że będziesz sprzedawał śnieg w środku zimy... :-)

Zadowolony pracownik
@Donosiciel

Teraz ocieplenie klimatu, więc śnieg w zimie będzie rarytasem

@Zadowolony pracownik

Śniegu dużo i wełny dużo...

Łabądź

dyr południa podobno luźny gość...., kolejna firma, poprawi sobie CV na posadzie starego kapitana.Na Goldenie też daje plamy.jak słuchy idą wielu szuka roboty złote czasy mineły a chore realia obrotów dają. dalej stracą na roszadach kadrowych

Umarłem ze śmiechu

Ten nowy regionalny na południu wystawiony jest na Goldenie z info: Edukacja Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Zarządzani i Marketing, licencjackie od wrzesień 2008 (od 8 lat i 5 miesięcy) Koleś chyba zapomniał, że już do wojska nie potrzebują.

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.