Opinie o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

Naszym osiągnięciem jest wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszy, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych. Wychodząc naprzeciw klientom postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność o sklep internetowy, aby zapewnić klientom wygodę robienia zakupów.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

Spider

Ludzie nie ma co narzekać, najlepiej iść i się przekonać samemu jeśli macie taką okazję, bo każdy odbiera rzeczywistość inaczej :) To, co jest normalne dla pająka... ...jest chaosem dla muchy. ;)

Mycha

Trochę pracowałam w Inkonie i nie powiem, że zawsze było idealnie, ale uważam ten okres pracy za świetny start.

Past

Pracowałam tam w 2010r. i powiem szczerze że nie mogłam narzekać. Płacą uczciwie i na czas.

KM

Wiem ze swojego doświadczenia że jak się chce komuś pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. W każdej pracy są plusy i minusy. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonywał swoja prace to nikt nikogo się nie czepiał. Przychodziły osoby do pracy które już na samym wejściu trzeba było dziękować że przyszły do pracy. Ogólnie praca w handlu jest pracą ciężką bo trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i uznawać rację klienta, ale jeżeli ktoś decyduje się na takie stanowisko to powinien się z tym liczyć. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inkon Edyta Filipkowska.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Martusia

Jak już się człowiek wdroży to w sumie praca bardzo fajna. Obowiązki są jasne i klarowne, nic nadzwyczaj ciężkiego czy skomplikowanego. Najważniejsze żeby na początku ogarnąć jak to wszystko działa, system zamówień, wysyłek itp, a potem to już na luzie ;)

Żaneta

Jak ja pracowałam tam lata temu to w biurze były tylko 2 osoby, a dopiero później p. Edyta zatrudniła kolejne. Poza tym pracownicy nie siedzą tam po 10 lat, bo to nie tego typu praca żeby się zasiedzieć :) więc moim zdaniem trochę osób mogło już pracować w Inkonie. Ja za mojej kadencji mogę polecić :)

Weronika

Pracowałam tam kiedyś przez chwilę, bo niestety musiałam wyprowadzić się z miasta, ale praca była w porządku :) z tego co pamiętam to na tamte czasy zarabiałam dość dobrze, z innymi dziewczynami w miarę się dogadywałam. Normalnie były przerwy na obiad i chwila na luźne pogawędki :)

Hermionaa

Dziewczyny w biurze bardzo fajne, lubią się, więc praca mija szybko i przyjemnie. ;) Szefowa dokłada tylko kropkę nad i :) POlecam

Renata93

Ja podziwiam szefową za umiejętność utrzymania balansu w relacjach. Z jednej strony mila atmosfera, ale z drugiej cały czas pamięta się o tym, że to praca. Także szacunek

Witold

Jeśli dla kogoś to jest pierwsza praca to przez pierwszy tydzień może mieć głowę kwadratową od nadmiaru nowych informacji, ale później wszystko się układa i praca dość przyjemna. Wynagrodzenie co miesiąc na koncie. Bez zastrzeżeń. :)

Ktos
@Witold

A od kiedy tam są zatrudniani mężczyźni?

Dagna

skoro tutaj zamieszcza się opinie o pracodawcach to napisze krótko: Pani Edyta to złota kobieta

Patrycja

Ja po roku pracy w Inkonie nie miałam żadnych problemów ze znalezieniem nowej pracy, a dodam, że to była moja pierwsza praca, więc bardzo dużo się w niej nauczyłam w wielu dziedzinach.

Mała

Ja również miło wspominam pracę w Inkonie.

Madziara

Właśnie, szkolenie tam jest niezbędne, ale wszystko jest na spokojnie, bez spiny i stresu. Każdy przecież kiedyś się uczył. Polecam

Pozdrawiam, Ola

Kiedyś tam pracowałam i fajne było to, że jak się uczyłam to nikt nie krzywił się na popełniane błędy, tylko dziewczyny cierpliwie mnie wprowadzały w temat :)

Agataaa

Jakieś dziwne znaki zapytania mi wskoczyły :D Właścicielka jest uczciwą osobą, dbającą o swoich pracowników. Czasami musi wymagać, przecież to praca ważne, że merytoryczną rozmową da się wszystko załatwić i rozwiązać ewentualne konflikty.

Agataaa

Właścicielka jest uczciwą osobą, dbającą o swoich pracowników. Czasami musi wymagać, przecież to praca ???? ważne, że merytoryczną rozmową da się wszystko załatwić i rozwiązać ewentualne konflikty ????

Justyna W

Zgadzam się, to była moja pierwsza praca i bardzo miło wspominam :)

Maffefka

Praca dobra dla studentek zaocznych, również dobre wprowadzenie do kariery zawodowej :) Atmosfera w biurze fajna :)

Dobry, rzetelny pracodawca. Wypłaty na czas, szacunek do pracownika. Wszystko na swoim miejscu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Inkon Edyta Filipkowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Inkon Edyta Filipkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Inkon Edyta Filipkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Inkon Edyta Filipkowska
2.3/5 Na podstawie 137 ocen.

Inkon Edyta Filipkowska