Opinie o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

Naszym osiągnięciem jest wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszy, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych. Wychodząc naprzeciw klientom postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność o sklep internetowy, aby zapewnić klientom wygodę robienia zakupów.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

GD

Dziewczyny polecam prace w inkonie.

Niki

W sumie głównie praca biura, ale nie do końca, bo zamówienia też trzeba kompletować. Dobrze się pracuje, bo człowiek nie jest przyklejony przez 8 godzin do krzesła i komputera.

Agnieszka

ohoho :D potwierdzam o tych pracodawcach co robią fochy :D mój były szef jak dowiedział się, że nie będę przedłużać umowy to przez mój ostatni tydzień pracy się do mnie nie odzywał :D :D haha :D a co do Pani Edyty i firmy Inkon to podpisuję się pod wcześniejszymi pozytywnymi komentarzami.

Stały klient - Tomek

Ja tam polecam zakupy w tej firmie. Mają duży asortyment, szybki czas realizacji i miłą obsługę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inkon Edyta Filipkowska.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Serdecznie polecam

Jakimś cudem udało mi się tam dostać i było to moje pierwsze doświadczenie w cv i szukając kolejnej pracy nie miałam żadnego problemu z jej znalezieniem, a wiadomo chyba każdy chce się rozwijać, więc w końcu trzeba było odejść.

Izzy

Firma daje ogólne pojęcie i dobre wprowadzenie w karierę zawodową.

Beata

Inkon to przyjazne miejsce, dla młodych dziewczyn jak znalazł.

Gabi

Umowa szybko podpisana, zarobki to kwestia kompromisu obu stron. Przez pierwsze kilka dni myślałam, że nie ogarnę tego wszystkie i mózg mi wybuchnie, ale po pierwszym tygodniu już było z górki.

KlAraa

Obowiązki rozrastają się wraz z długością pracy w firmie, ale to chyba zjawisko naturalne występujące w każdej pracy. Ogólnie im większa ilość rzeczy do ogarnięcia tym większa satysfakcja, że udało się sprostać :)

Sabina

Ja tam bardzo miło wspominam prace w Inkonie :) czasem były lekkie spięcia w ekipie, ale ogólnie byliśmy zgrani i można było pożartować. Praca ogólnie zajmująca, wiec szybko czas leciał i nikt się nie nudził.

Sylwia

Telefony, maile, obsługa sklepu, faktury, kompletowanie zamówień - to tak w skrócie. nic ciężkiego, a moim zdaniem jak na takie obowiązki to dobrze płatne

dobra firma

Jeju dobra firma, nie ma co roztrząsać Polecam.

Obserwator

Pani Edyta stara się żeby dziewczynom dobrze się pracowało, ale widziałem, że nie zawsze jest to docenione.

KeM

Umowa + Czas pracy + Wynagrodzenie + Atmosfera +

Dominika

Racja, studentki mogą się tu wiele nauczyć i przyzwoicie zarobić.

Osa

Jest okej, może nie jest to praca na całe życie, ale na studiach jak najbardziej odpowiednia.

Wioletta

Jak komuś się nie spodoba to zawsze może odejść, ale jeśli tylko ktoś ma trochę chęci i zaangażowania to z reguły się wdraża i zostaje, bo atmosfera jest fajna.

Serio

Można spróbować pracy w inkonie, uwierzcie na złe to nikomu nie wyjdzie.

Irmina

Firma dbająca o pracownika, przy odrobinie chęci ze wszystkim można dojść do porozumienia.

Zzz

Ja osobiście polecam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inkon Edyta Filipkowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Inkon Edyta Filipkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Inkon Edyta Filipkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Inkon Edyta Filipkowska
2.3/5 Na podstawie 137 ocen.

Inkon Edyta Filipkowska