Opinie o PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPU KIEL-TECH SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. w Kielce

Angelika Ł.

Witam, składam od jakiegoś czasu teczki w Kiel Techu, ale zastanawia mnie to jaki jest miesięczny limit teczek do zabrania i czy cennik się zmienił. Proszę o informację i pozdrawiam wszystkich.

@Angelika Ł.

Dzień dobry a skąd dokładnie ma pani te teczki a czy potrzebują jeszcze kogoś do tej pracy

Zastanawiam się czy tu można jeszcze pracować. Kielce wstępnie za pracą sobie przeglądam, tutaj jakoś mało komentarzy jest i w dodatku chyba ostatnio się urwały... Możecie opowiedzieć o tych teczkach, o których pisały dziewczyny wcześniej? Jak teraz taka praca może wyglądać, jak za to płacą?

Angelika Ł.

@Angelika Ł.

Dzień dobry czy pani jeszcze się zajmuje sklejania teczek jak tak to bym prosiła o kontakt z tą firmą co pani bierze te teczki

@Angelika Ł.

Dzień dobry czy pani jeszcze ma tą pracę

@Karolina

Przepraszam za ciekawość, ale czemu Pani aż tak bardzo zależy na tych teczkach? Chodzi o pracę czy produkt?

@Kamila

O pracę

Kaśka
@Karolina

A ile pani zarabia w miesiacu?

@Kaśka

Możliwe, że od tego roku stawki podskoczyły? Generalnie czy to jest ostatecznie praca na akord? Jakie są obecne zasady wynagradzania za pracę?

Karolina Nowy wpis
@Angelika Ł.

Jaka umowa obowiązuje w PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. podczas okresu próbnego?

Joshua Nowy wpis

Pracowałem kiedyś w tej firmie jako magazynier. Owszem zarobki jak na Kielce były ok, choć sama robota dość ciężka. Ot typowe rwanie z krzyża kilku ton dziennie np śrub, nakrętek, gwoździ itp. Nie wiem jak obecnie wygląda tam atmosfera wśród współpracowników. Za moich czasów była mówiąc w skrócie gęsta. Owszem były tam wówczas osoby wporzo np. Grzechu, Andrzej, Rafał, Seba, zato reszta szkoda gadać i dlatego tam mnie już nie ma. Układy rodzinno towarzysko kierownikowe nie były dla mnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PPU KIEL-TECH SP. Z O.O.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Kaśka

Witam czy ta prace można wykonywać w domu

Chyba nic z tego nie będzie

Kamila

dzień dobry, chciałabym się zorientować na jakie stanowiska będą prowadzone tutaj nabory od przyszłego roku. Po komentarzach widzę, że nie jestem jedyną zainteresowaną. Interesowałyby mnie przede wszystkim bieżące stawki oraz sama specyfika pracy. Czy w tym roku można się spodziewać jakiś podwyżek?

Ignaś

Dobra praca i niezłe wynagrodzenie to wystarczy żeby nie było specjalnie chętnych do zostawiania na forum opinii.Polecam.

Brylant
@Ignaś

Magda, sama pisałaś ten komentarz? ;)

Magda
@Brylant

Brylancie- gdybym to ja pisała ten komentarz podpisałabym się swoim imieniem tudzież nazwiskiem ;) Poza tym nie widzę sensu pisania przez siebie takich komentarzy. Prawda sama się obroni :)

Magda
@Ignaś

Ignaś dziękujemy za pozytywną opinię :)

@Ignaś

Czy do pani ktoś z tego się odezwał i czy ta praca aktualna jest jeszcze

Mona o kontakt z państwem 512247529

Damian

Czy jest jeszcze wolny stanowisko na składanie teczek?

Jak długo czekaliście na odzew z PPU KIEL-TECH SP. Z O.O.? Oddzwaniają zawsze?

Vader

1 dzień

Dawid

Czy nadal są przyjęcia na magazyniera w firmie ?

Mateusz

Jakie macie zarobki na magazynie ?

magazynier

Witam, od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie na stanowisko magazyniera w tej firmie. Może ktoś napisać jak tu się pracuje?

Agnieszka

@Pracownik No dobrze, ale co wpłynęło na Twoją pozytywną opinię? Proponuję, żebyś napisał nam coś więcej na temat tego, jak wygląda praca w PPU KIEL-TECH. Czy pracownicy mogą liczyć, oprócz pensji podstawowej, na premię oraz dodatki pozapłacowe? Na jaką formą umowy można tam liczyć na samym początku współpracy?

Polecam! super atmosfera! Fajna pensja

Guest

WW jakich godzinach się tam pracuje? Chodzi o dział produkcyjno-magazynowy.

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy? Koniecznie zapoznajcie się ze stroną internetową PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. - http://kieltech.pl/o-firmie-kieltech.html A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

karol

osob zatrundiaja sporo aczkolwiek wczesniej moze zatrudniali i nie tylko na wspomniane przez ciebie stanowiska ples' bo suzkali nawet przedstawicieli handlowych czy operatorow, ale ostatnio jakos cicho sie u nich zrobilo i nie maja zadnych nowych ofert pracy.

ples

Witam czy firma kiel tech to jest duza czy mala firma? czy ktos wie ile zatrudniaja osob? z komenatrzy widze ze rozmawiamy o produkcji opakowan... i chodzi mi o to ile osob wlasnie w tym dziale firmy pracuje nie uwwzgledniajac sprzedazy srub?

Zostaw merytoryczną opinię o PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. - Kielce

• Jak się pracuje w PPU KIEL-TECH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PPU KIEL-TECH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPU KIEL-TECH SP. Z O.O.?

PPU KIEL-TECH SP. Z O.O.
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jana Karskiego 2
    25-214 Kielce