Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Agata

@Merio nie jestem pracownikiem ZPC OTMUCHÓW S.A., więc niestety nie wiem o czym mówisz. Chętnie jednak zrozumiem, więc jeżeli możesz napisać jaśniej, to będę wdzięczna.

Agata

@aaabbbccc, a możesz opisać panujące warunki pracy? To co opisujesz brzmi trochę tajemniczo, a wiele osób czeka na konkrety, czyli jaka jest umowa, zmiany, stawki, godziny pracy, premie? To dla potencjalnych pracowników ZPC OTMUCHÓW S.A. liczy się najbardziej.

Merio
@Agata

A co to b i a takie zawiedzione ze nie one nie zastepuja kierownika tylko (usunięte przez administratora) nie doceniono takich niezastopionych pracusiow widocznie jest ktos lepszy i kto potrafi ludzi poszanowac

Xxxxc
@Agata

Stawka to (usunięte przez administratora) brutto premia jak dadzą 3 zmiany system 4-brygadowy

Agata

O jakich zwolnieniach w ZPC OTMUCHÓW S.A. mówicie? Każde zwolnienia generują nowe rekrutacje do pracy, a w tej chwili nie widać nowej rekrutacji do pracy w firmie. Z czego to może wynikać?

aaabbbccc
@Agata

Jasne nie widać , ha, ha technolog (znowu ???) , kontroler jakości ( też już było), magazynier, kierowca ( to jest ciągle), pracownicy linii produkcyjnej ( poza województwem opolskim i dolnośląski trzeba szukać bo tam może jeszcze nie znają ZPC :) elektromechanik. Każdy popracuje chwile i w nogi bo wszędzie jest lepiej........

frank777

właśnie przeczytałam o "rezygnacji" ze stanowiska (usunięte przez administratora) Dość długo to trwało. "Świta" chyba też niedługo zniknie.

Trendy@€&
@frank777

No chyba też sami zrezygnują bo takie sformułowanie jest teraz na topie.????????????

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agata

@bolo, regulamin, o którym wspomniałam znajduje się tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Kwestie dodawania komentarzy zostały w nim szczegółowo uregulowane. Pytasz o konkretne sytuacje, w których coś może zostać usunięte, jednym z nich jest, np. naruszenie czyichś dóbr osobistych.

Loganorytm€€€€
@Agata

Piszesz bzdury poczytaj sobie niektóre wpisy, są tam użyte imiona, inicjały i nikt tego nie usuwał.

Agata

@Ony2345 każde forum, jak rownież to na którym się wypowiadamy ma swój własny regulamin, którego łamania mogą kończyć się kasowaniem komentarzy w całości lub ich fragmentów. Każdy ma prawo do własnej opinii, jednak by uniknąć takich sytuacji warto się z nim zapoznać.

bolo

Konkretnie jakich sytulacji?

humorzasty

Panie (usunięte przez administratora) , usuwanie komentarzy nie pomoże trzeba szanować i doceniać pracowników to wtedy odwdzięczą się tym samym

Onnaaa9988

Kto moźe zrobiç dużo szkody i komu? Pisz ze zrozumieniem xxx.

polio
@Onnaaa9988

(usunięte przez administratora) Cz poradzili by sobie na produkcji utworzyc zmiane z tymi madrymi zrobic szybki przezbrojenie szybkie mycie i zrobic 6 ton

waga

Dlaczego usunęliście taką opinię od "małej"- Tak ułożonego człowieka jak (usunięte przez administratora) już nie znajdą. Szacunek do człowieka oraz pełna kultura, cieszę się, że uwalnia się z tego ciężko zarozumiałego zakładu. Znowu prawda w oczy kole, że najlepsi pracownicy już odeszli ?

ksawery

Kogoś bardzo boli że (usunięte przez administratora) est tak chwalony i usuwa jego inicjały, przecież same dobre rzeczy o nim piszemy, był świetnym kierownikiem przez wiele lat, chyba (usunięte przez administratora) że o nim nic dobrego nikt nie napisał ???? Ha,ha

Onnnaaaa9898

(usunięte przez administratora) Sam nic nie robi, dosłownie nic. Ale dopóki będzie pod skrzydłami pewnej osoby nikt mu nic nie zrobi. Już dawno powinien wylecieć a pracuję dalej czy to nie dziwne.

beti

To szukam pracy, jeżeli Pan (usunięte przez administratora) i to tylko Pan (usunięte przez administratora) jeszcze został z kierownictwa szanującego człowieka. Bardzo mi żal, że Pana (usunięte przez administratora) nie będzie. Nikt nie miał tyle szacunku do swojej zmiany jak on, tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i tyle wiedzy....................................

pracownica

Życzymy Panu (usunięte przez administratora) sukcesów w nowej pracy i normalnych pracodawców. Był Pan naprawdę dobrym kierownikiem któremu nie były obojętne problemy innych. Dziękuje

pracownik żelek

witam wszystko wszystkim a kto poznał nową kierowniczkę działu (usunięte przez administratora) . wszystkie winy zwala na pracownice a tak naprawdę nie ma żadnej wiedzy oprócz tego jak u dyrektora na ściemniać na panie które mają pojęcie nie wiem jak ma być dobrze w zpc jak tacy ludzie żądza tym (usunięte przez administratora) niech pan się przyjrzy temu bo żenujący poziomi wiedzy tej pani ale to chyba pan już wie

abcd

Takie wykształcenie jakie ona ma nie idzie w parze z kulturą osobistą bo inteligencji się nie nabywa z inteligencją się człowiek rodzi

milka
@abcd

dobrze powiedziane z czekolady szybko sie jej pozbyli ale z tymi wyksztalconymi tak jest niby ich ucza na studiach ale kultury za grosz ich nie ucza do niczego dobrego to nie prowadzi

Przyjaciel

Kto odchodzi ? Tomek ?? Nie wierzę, tyle lat razem. Szkoda.

humorzasty

Słyszeliście Ci nowinę ??? Kierownik T.S. odchodzi :( :(

ktosik

Następna osoba z wielkim doświadczeniem na produkcji i wieloletnim stażem pracy żegna się z ZPC...( T.S.) kiedy dyrektorzy się obudzicie???? dlaczego pozwalacie odejść takim osobom ???

xxx

Odra ma się bardzo dobrze, od kiedy przyszła Monika i zrobiła porządek jest ok wszyscy zadowoleni

pracownikkkkkkk
@xxx

To chyba jakiś żart, sama to pisałaś pani kierownik?

@pracownikkkkkkk

To już pożartować nie można, sorki Monika myślałam że wszędzie Cie wsadzali byś uzdrawiała sytuacje na wydziałach , to ją uzdrowiłaś czyż nie

@xxx

Hahaha tak tak wsadzili ale Monice ha

smutno

to prawda zpc spadło na psy, Ci co rządzą doprowadzili w otmuch dwa zakłady do ruiny, liczy się tempo, wykresik, procencik, tabelka, a człowiek jest niczym.... przykre to, ale karma wraca i kiedyś Ci są teraz wysoko, będą leżeć i płakać .... już mineły czasy gdzie człowiek z przyjemnością chodził do pracy, a szkoda

@smutno

Nie tylko zakład w Otmuchow ie ale także w Brzegu.

puk
@xxx

Zachfile tam bedzie syndyk masy upadloacowej a oni nie przebieraja q sierodkach

@puk

Odra ogłasza upadłość?

wykończona

Kierownik śmiechu warte,dyrektor śmiechu warte przyjdą i jak królowie idą po hali nie znają się na niczym wykończył gorzyczki wykoncza i nas.za nich siech się wezmą a nie zajmują się glupotami.nas sprawdzają a sami wynoszą garściami.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.