Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

eeee

Na żelki idą ludzie z żelek,które są na czekoladzie, i pare osób, które mają mniej niż 10 dni urlopu

xxx

Od dzisiaj?a po ile ludzi na zelki skoro tam tez (usunięte przez administratora) ma co robic

eee

Mieliśmy mieć postój od środy, ale mamy od poniedziałku, część ludzi idzie na żelki a część na urlopy, dlaczego majstrowie nie powiedzą, że mają być trzy zmiany tylko dowiadujemy się od konkretnych ludzi z biura

shrek
@eee

od poniedziałku? czyli już stoicie?

@shrek

od srody moze od dzisiaj a reszta idzie na zelki a ja sie pytam do czego tam?

cccc

A co tak (usunięte przez administratora) może myśleli że na walnym podejmą uchwalę o wypłacie dywidendy, a tu nic

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
+++

Gdzie ma być ten postój na jakim wydziale ?

www

Od 15stego bo teraz idzie linia robią zamówienie do Lidla

XXX
@www

Do 15 jeszcze dużo się może zdarzyć, może przyjdzie zamówienie z Biedronki i jakoś się przeciągnie. Po tym jak pozamiatali (usunięte przez administratora) to ten nowy będzie bardzo ostrożny ze stanami, aż mu braknie (usunięte przez administratora)

do czy od 15

www

I znowu postój od 15stego jestem ciekawy czy będą płacić postojowe pewnie nie tylko zabiorą nam urlopy które mamy a potem do widzenia

to ja

Jestws w bledzie.Wywiesc wywiezli,a magazyny pekaja w szwach.Otworz drzwi na magazyn to zobaczysz. (usunięte przez administratora) Ktos pewnie caluje po rekach przedstawicieli Biedronki, (usunięte przez administratora) Trzeba miec nadzieje,zeby bylo lepiej,bo teraz nie jest dobrze.

xxx

Wywieźli wszystko (usunięte przez administratora) !!!??

Taki był płacz że stany duże w magazynach, a tu proszę wywieźli i pracujemy dalej, w jakim celu ktoś robi nie potrzebny ferment, a my się tylko nie potrzebnie stresujemy

ciekawy

Jak po walnym -cisza przed burzą?

ty

To są żarty na pewno, ale dzięki za info

pp

Na surowcach

ddd
@pp

Na surowcach czy wyrobach gotowych?

gg

Czapkę drobnych

Po twoim wpisie widzę,że chyba pomyliło Ci się coś.

zainteresowany
@ja

Masz rację tu wszyscy coś kręcą i mieszają, a ja muszę wiedzieć ile dostanę na rękę jako magazynier

Nie jesteś w temacie, mleczko ma 4 miesiące

yyy

czyb to prawda że macie (usunięte przez administratora) gratulacje dla zarzadu zaraz będa (usunięte przez administratora) bo mleczko wasze ma nadal 3 miesieczny termin do spożycia

Manip ulowanie słupkami jest na krótką metę. Kiedyś braknie ruchu. Inwestycje w drugim półroczu? Ciekawe czy zakład będzie jeszcze istniał do tego czasu. Czarno to widzę.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.