Opinie o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefabet-Białe Błota S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefabet-Białe Błota S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Zbychu

Pracuje parę lat i ostatnio wypłaty na czas i podwyżki mają być a jak nie będzie to Idę na kierowcę podobno szukają za dobrą kasę

Zenek

szkoda

Latający Holender

Z tego co wiem to WSZYSCY pracownicy dostali na konto zaległe pieniądze. Pytanie czy Ci co nie pracują od jakiegoś czasu też? No i wypłaty są na czas !!! :-)

SHREK
@Latający Holender

No super nareszcie coś idzie ku lepszemu najważniejsze ,że wynagrodzenie jest płacone na czas za ciężka pracę !!!! To jest dobry news dla tej firmy!!!

Czy jest zmiana na korzyść w firmie?

Firma Prefabet-Białe Błota S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR SUWNICY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zainteresowany pracą

W dzisiejszych czasach coś nie tak ,kiedy nie ma ludzi do pracy bo pracują w krajach UN ,a na portalach ogłoszenia po rosyjsku . Nic z tego nie rozumiem ? Czemu nie ma oceny firmy? Co zrobić by ocenić firmę wg. gwiazdek ? Nie można zaznaczyć oceny czemu???

......
@Zainteresowany pracą

Zainteresowany chcesz się zatrudnić w tej firmie...to życzę ci powodzenia...ludzie po dzień dzisiejszy nie otrzymali zaległych wynagrodzeń a pracodawca tej firmy ma to gdzieś....

PRACOWNIK
@......

Dziękuję za info już wszystko wiem - nie będę pracował za free . Ha ,Ha. tyle pracy jest wszędzie w naszym kochanym kraju. Już nawet nawet zatrudniają z innych państw myślę ,że wiesz kogo mam na myśli . Dzięki ,że się odezwałeś . Życzę Ci pracy za godne wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę z Twojej strony, a przede wszystkim za pensję ,która Ci się należy NA CZAS!!! Brak mi słów bo pracowałem w kraju UE tam to jest nie do pomyślenia!!!ŻYCZĘ POWODZENIA .DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ!

@......

Baaardzo dzięki za info -już się ogarnąłem i mam pracę za godziwe wynagrodzenie i pensję na czas . Nie zamierzam pracować za free, i jakąś zaległą nie wypłacaną pensję to jest chore!!!!! Chyba zaczynają doceniać polskich pracowników bo nie wielu im zostało ha,ha. Pozdrawiam ludzi ciężkiej pracy. Nadmienię ,że dostałem też 2 oferty pracy w kraju Unii, ale jestem patriotą . Dobrze jest jednak mieć zawsze asa w rękawie.!

Firmy praktycznie nie ma. Nie ma zaległych pensji. Byli pracownicy wprowadzani są w błąd. Czy PRO czy BUD jeden syf, ci sami ludzie, ten sam kapitał, te same problemy.

Zainteresowany pracą

Kiedyś na podstawie postów była realna ocena firmy ? Nie wiem o co chodzi ? Czemu to służy ? Naprawdę nie wiem jak jest prawda???

Zainteresowany pracą

Nic nie wiadomo z tych e-maili - czy zakład istnieje czy jest jakiś prefabet PRO jakiś chaos zapanował .Byłem zainteresowany pracą ale nie złożę CV bo nic nie wiadomo co jest grane . Wpisy też takie jakieś chaotyczne . Nie wiadomo o co tu chodzi ???

JASTRZĄB i spółka

Proszę nie mylić "Prefabetu" z "Prefabetem PRO", który produkuje płyty i czasami konstrukcję i co najważniejsze regularnie wypłaca wynagrodzenie oraz płaci kontrahentom.

@JASTRZĄB i spółka

Dobre

Zawiedziony

Zdecydowanie nie polecam, wielkie złodziejstwo, zaległa pensja z kwietnia nadal nie zapłacona, pewnie nigdy nie jej na oczy nie zobaczymy. Omijać szerokim łukiem!!!

On
@Zawiedziony

Było minęło.

.......

Na takiej podstawie że pracownicy nie otrzymali po dzień dzisiejszy zaległych wynagrodzeń i płatności za nadgodziny.....

Krzych

Jest 1 wrzesień, a pensji za kwiecień jeszcze nie ma !!!! i pewnie nigdy nie będzie :(

Lidia

Czy ktoś z forumowiczów mógłby odpowiedzieć na pytanie o stan firmy - niektóre komentarze sugerują, że zakład został zamknięty. Na stronie www nie ma takich informacji. Ta wiadomość będzie istotna dla osób, które poszukują pracy.

..........
@Lidia

Jak ludzie lubią pracować za darmo albo czekać za pieniędzmi które nie wiadomo kiedy zostaną wypłacone to niech się zatrudniają w prefabecie.......

xxx
@Lidia

Pani Lidio kochana po co pytasz ? .Jest 4 strony komentarzy o jej działalności i jeszcze masz jakieś wątpliwości.?????

janek

cos sie poprawilo w firmia za Pana Sokola?

janusz

Czy ten zakład jest uciążliwy dla pobliskich mieszkańców (hałas, pył). Pozdrawiam

Stary pracownik

Szkoda zakładu taki zakład z tradycjami i z dobrą renomą .Przecież budownictwo dobrze stoi w dzisiejszych czasach! Niektórzy pracownicy pracowali od czasów powstania zakładu. Serce im pęka!

Ciekawy

Czy ktoś z wewnątrz mógłby powiedzieć jak wygląda sytuacja na produkcji? Czy linie produkcyjne działają normalnie, czy może są wstrzymane?

Były Darka

Widać, że Pan Dariusz wybrał trafnie na wiceprezesa człowieka z doświadczeniem.... w doprowadzaniu przedsiębiorstw do upadku.

PABLO

Szkoda firmy z 120 letnią tradycją i renomą .Pracowały tu całe pokolenia ludzi oddanych tej firmie. Przecież budownictwo jest na topie i dobrzy fachowcy też. Smutek i gorycz w sercu bo pamiętam ten zakład jak dobrze sobie radził i i ludzie mieli zarobek . Łza się w oku kręci jak się to czyta.

Zza płotu

Brawo! a nawet aplauz na stojąco dla prezesów, członków.., dyrektorów. Ryba zawsze psuje się od głowy... Tak zniszczyć, roztrwonić, rozpieroLić za przeproszeniem przedsiębiorstwo ze 110 letnim doświadczeniem?! Zapłaćcie ludziom, którzy poświęcili całe życie w imię.... wody, piachu i cementu.

Zadowolony prezes

juhu, firma uratowana, ludzie przyszli w sobotę do pracy ???????? Obiecuję wam drodzy pracownicy że postaram się zapłacić za ten dzień ciężkiej pracy. Brawo Wy

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Białe Błota S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Prefabet-Białe Błota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabet-Białe Błota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prefabet-Białe Błota S.A.