Opinie o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefabet-Białe Błota S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefabet-Białe Błota S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w firmie Prefabet-Białe Błota S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

kandydat Nowy wpis

Czy zbrojenie jest kręcone ręcznie kluczem czy przy pomocy maszynki ?

Szymon Nowy wpis
@kandydat

Pytasz bo masz zamiar przyjąć się do firmy? Myślisz, że trzeba mieć doświadczenie, żeby aplikować, czy wszystkiego można nauczyć się już podczas pracy? Daj znać jak będziesz mieć info.

młody Nowy wpis
@Szymon

Najlepiej miec doświadczenie ale przyjmują też bez.

MATEK

Kilka dni temu nasza firma montowała płyty stropodachowe L = 9 m dostarczone przez PREFABET-Białe Błota. Dostawa materiału odbyła się zgodnie z umówioną godziną (nawet przed czasem). Jakość płyt była zdumiewająca. Naprawdę bardzo ładny materiał - optycznie i technicznie bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Montując takie płyty, Wykonawca ma pewność, że nie będzie musiał przy nich poświęcać dodatkowego czasu na naprawy, korekty lub inne zabiegi. Osobiście podziękowałem telefonicznie przedstawicielowi firmy PREFABET, za jakość dostarczonego materiału. Widać, że formy do produkcji są dobrej jakości, a ludzie dbają o technologię wykonania.

Mażena
@MATEK

A jakie wysokości Pan brał?

Bebe

Byłam pewna że jest to firma godna polecenia. Niestety Nie!

Maciej
@Bebe

Jak to mozliwe ze Pani jest nie zadowolona z Prefabetu SA skoro od 3 lat nic u nich nie mozna kupic????

Firma Prefabet-Białe Błota S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR SUWNICY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Firma jest w restrukturyzacji wszystko jest pod kontrolą nadzorcy sądowego nie ma możliwości pracy bez umowy wszystkie procedury są przeprowadzane książkowo

Pozdrowienia z zntk

Listwan obrabia kiełbachę frajerą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RJP
@Pozdrowienia z zntk

*frajerom jeśli już musisz używać publicznie takiego sformułowania- rób to bez wiochy ;)

Moim zdaniem firma jest w porządku, warunki są normalne i ze wszystkim można się dogadać. Być może w przeszłości były jakieś problemy, ja ich nie doświadczyłem.

Stella

@Bebe Byłoby dobrze gdyby padło uzasadnienie. Ja mam inne zdanie!

Lidia
@Stella

Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Bebe, ale Twój wpis jest tak samo nieuargumentowany, jak jej. Czy napisałabyś tu na GoWork.pl, dlaczego polecasz pracę w Prefabecie, oraz czy warto, Twoim zdaniem, słać CV na mail, podany na ich stronie w zakładce 'kontakt' - 'praca'? http://prefabet-bb.com.pl/

Feliks

Znalazłem informacje w internecie, że firma jest w restrukturyzacji. Warto starać się o pracę, są szanse na lepsze czasy?

Kazimierz. Cz.

Zamówiłem płyty na domek bo nie chciałem bawić się w monolit. Licząc robociznę i czas to wyszło podobnie. No i dostałem dwa tygodnie po telefonie. Moje sugestie dla Prefabet-Białe Błota S.A.: Dzwonić i rozmawiać. Lubię atmosferę w Prefabet-Białe Błota S.A. za: Szybkość realizacji zleceń

Lidia

@Komandos Dżordż, @Xxx, forum nie jest miejscem wzajemnego obrażania siebie. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Prefabet . Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Komandos Dżordż

Dzięki za pozdrowienia rudzielcu

Xxx

Pozdrowienia dla frajera Listwana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dariusz

Jaki jest powód tych przenosin? Czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Kazió Hełminiarz
@Dariusz

Bo tam rusza produkcja płyt drogowych pod nadzorem wykwalifikowanych majstrów. Na 8H pracy nadzorują 2h bo blisko do domu.

Paweu Burzyk

Zakład zostanie przeniesiony na Niwy do domu prezesa. A ja tam będę szefowal wszystkim ludziom ze spirola

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tomasz

W obecnej sytuacji kiedy brakuje ludzi do pracy firmy podnoszą wynagrodzenia!

Kierowca

Myśle o złożeniu CV na kierowcę, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Spirol

Jest dużo lepiej niż było rok temu, zobaczymy czy ta tendencja zostanie. Poduszek nie ma ha ha, ale kto wie może przyjdzie nam pracować „na miękko” ha ha

Mi od kilku miesięcy się dobrze pracuje i w miarę dobrze zarabiają mają być podobno poduszki. Oby tak dalej . Słyszałem że kierowców poszukują za dobrą kasę może pójdę na kierowcę lepsza kasa

Robol
@Nowy

Poduszki mają być coś tu nie rozumiem chyba ,żeby się przespać!!!! Ha ha Dobra firma ,że daję poduszki!!! zamiast podwyżek!

Rychu
@Nowy

Dobre to idź na kierowcę!!! Tak tak szukają bardzo dużo kierowców nawet w UE za Euro ! Wiadomo kto pisze!

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Białe Błota S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Prefabet-Białe Błota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabet-Białe Błota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prefabet-Białe Błota S.A.