Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Zdzisiek.

Panie Prezesie czy nie warto kontrolować pracowników stróży czy portierów , i przestrzegać k.p. Przecież Pan Prezes zatrudnia pracowników niepełnosprawnych z orzeczeniem 02-P. To są chorzy niepełnosprawni pracownicy . Wystarczy wprowadzić system pracy 6;00;do 14;00 , 14;00 do 22;00 , 22;00 do 6;00; albo 7;00 do 19;00 , 19;00 do 7 ;00. A nie zastraszać pracowników niepełnosprawnych jak nie będziesz pracował od 7;00 do 7;00 to do widzenia. Żaden zleceniodawca nie będzie płacił za spanie , ponieważ niepełnosprawny stróż czy portier ma orzeczenie 02-P. A kogo to obchodzi chyba ze Pana Prezesa , ponieważ ma Pan potężne dofinansowanie za tych dozorców. Usuwanie opinii nic nie da ponieważ będą nowe. Wystarczy dobra wola i kontrola przez Dyrektora ochrony i kierownika ochrony. A nie straszenie zwolnieniem z pracy, nie znajdziesz pracy w promilu 50 kilometrów czy i.t.p. Nikt nie jest przeciwnym aby ci niepełnosprawni pracowali , ale nie spali !. Tak Lekarz Medycyny Pracy pomaga ze by ten niepełnosprawny z orzeczeniem 02-P pracował ale jak mówi k.p.Czy trudno to zrozumieć . A nie jak jest. Prezes śpi , Dyrektor śpi Kierownik ochrony śpi to i niepełnosprawny też śpi. A zleceniodawca czy Podatnik z Olsztyna za spanie czy wyrządzone straty zapłaci.

Dziwny ta firma.

Czy rzetelny i dobry pracodawca usuwa wpisy . Odpowiedz NIE. To czego boi się zły pracodawca .Odpowiedz Prawdy o tym ze jest zły . Dziękuje.

Były Pracownik.

A co na to Panowie Dyrektorzy Olsztyńskiej Filharmonii ! Zezwalają na pracę niepełnosprawnym portierom na 24 godzinne system pracy. I pozwalają na spanie Brawo. To może Ci Panowie Dyrektorzy zapłacą z własnej kieszeni za spanie.

Kontrola niepełnosprawnych .

Zakłady Pracy Chronionej zatrudniają niepełnosprawnych pracowników z orzeczeniem 02-P, Depresja itp. 04-O narządu wzroku. Zleceniodawcy z tego tytułu mają ulgi za tych psychicznie chorych pracowników . Ale to są kombinatorzy ,żeby w nocy mogli spać blokują telefon. Dlatego chcą pracować po 24/ 96 . Przychodzi taki do pracy na 7 rano wytrzymuje np; Filharmonii Olsztyńskiej do 22 ej jak nie ma goście hotelowi idą spać. A nie daj bóg jak obudzisz takiego to tragedia . Nawet warczą na gości hotelowych. To są chorzy ludzie nie wiadomo co im odwali. Nie mają kontroli ze strony Pentagram. Nie mają kontroli ze strony Kierownictwa Filharmonii , ponieważ kierownik administracji prowadzi dodatkowo bufet a Technik BHP o 15 ;30 do domu. Czy można pozwolić na samowole. A może Dyrektorzy Olsztyńskiej Filharmonii zakupią tych niepełnosprawnych stróżą poduszkę i kocyk i nie będą przymykać oko jak śpią na kanapie w holu Filharmonii. Nie po to płacimy podatki za ochronę obiektu żeby chorzy psychiatrycznie mogli się wyspać. i po 24 godzinach w tym 5 godzinach spania iść na 96 godzin wolnego i następnie tak samo a kasa płynie za spanie. Dziękuje.

Kazik
@Kontrola niepełnosprawnych .

Też bym tak chciał pracować ! I wyspany wracać do domu. A tak na marginesie , Lekarz Medycyny Pracy z ulicy Dworcowej już nie wystawią lewych zaświadczeń to kto teraz robi te oszustwo. Jaki Lekarz Medycyny Pracy wydaje zaświadczenie że chorzy z chorobami psychiatrycznymi mogą pracować po 24 godziny w dobie pracowniczej i w godzinach nocnych w jednej osobie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Do B.H.P.

Jakim celem jest zatrudnianie niepełnosprawnych pracowników z depresją czy z narządem wzroku w charakterze strażnika po 24 godziny doby pracowniczej . Przecież w nocy śpią , wyłączają albo wyciszają telefony , A jak w nocy ktoś zadzwoni to dostanie wiązankę ze obudził. To jest świadome przyzwolenie na spanie , ponieważ Prezes i jego ekipa lekceważy kontrole obiektów w godzinach nocnych. Np; Filharmonii Olsztyn jest dwu poziomowy garaż niech nie daj bóg coś się stanie , co robi strażnik ma wyciszony telefon i śpi. Filharmonia opłaca cało dobową ochronę nie zupełnie do końca , ponieważ pieniądze idą z podatków Olsztyniaków. Jak włączy się alarm śpiący strażnik nie wie o co chodzi dzwoni po Dyrektora. A przecież jest Kierownik Administracji , Inspektor B.H.P. To jest Patologią i tragedią żeby pracownik , strażnik pracował np; 24/ 96 godzin i po 96 godzinach odpoczynku przychodził znów przebimbać 16 godzin , 8 przespać . !2 godzin na dobę Dyżuru dla niepełnosprawnego strażnika ochrony , przy Monitorach z Depresją czy z narządem wzroku to i tak za dużo. A nie strażnik jest zmęczony wycisza telefon albo wyłącza i kładzie się spać albo godzina 22;30 wychodzi z filharmonii i zostawia filharmonie otwartą i robi sobie spacer z muzykami filharmonii.około 15 minut filharmonia jest bez opieki.Rozumiem ze to są niepełnosprawni a gdzie nad tymi strażnikami kontrola. ze strony Filharmonii i Pracodawcy. Nawet kamera założona w portierni nic nie da . A może Dyrektor Filharmonii zakupi poduszkę i koc na kanapę w holu Filharmonii . Nie po to płacimy podatki , żeby wynagradzać śpiochów strażników.Dziękuje.

Kazik

Pamiętam jak na obiekcje pracował facet niepełnosprawny Szefostwo dało mu pozwolenie na układanie grafików. Grafiki układał jak w praktyce pod siebie. Ponieważ pracował dodatkowo w charakterze pracownika ochrony w Olsztyńskim Markecie . Pracowaliśmy od Pon -Piątku po 16 godzin , soboty - Niedziele po 24 godziny. Ten facet tez nie odbierał telefonów , wyciszał , a jak odebrał to obrażał osoby które dzwoniły, albo sprawdzały czy strażnik jest czujny. Panie i Panowie niepełnosprawni pracownicy ochrony , ja też walczyłem nie o dyżury po 24 godziny na dobę , tylko po 12 godzin na dobę . A jak wy chcecie pracować po 24 godziny na 72 godziny albo 96 godzin , to nie wyciszajcie telefonów i nie śpijcie. godzicie się na pracę po 24/96 godzin , to do pracy trzeba być sprawny. To każdy by tak chciał , od 7 rano do 23 godziny się przemęczyć a następnie sobie podrzemać do 4 czy 5 rano.

Były pracownik ochrony.
@Kazik

Ja powiem tak ! Praca po 24 godziny doby pracowniczej to pasuje pracownikom ochrony . Ponieważ mogą w pracy się wyspać . Ze strony Pentagramu nie ma żadnych kontroli czy pracownik śpi czy czuwa . Pracownik ochrony to wykorzystywał nawet nie odbierał telefonów a jak odebrał to obrażał ludzi ze nie dają spać. Ponieważ chciał być wyspany do pracy w ochronie w drugiej firmie ochrony. Tak samo robi jego koleżanka albo kobieta . Tez nie odbiera telefonów albo wycisza chce się wyspać, ponieważ tez ma dorywczą pracę w zakładzie który ochrania. Dziwi mnie to że Pentagram to honoruje. Sam daję przyzwolenie na pracę po 24 godziny /48/96. Dlatego dużo firm rezygnuje z ochrony przez Pentagram Olsztyn.

Podatnik z Olsztyna.

Do Prezesa ! Panie Prezesie Pentagram w portierni Filharmonii zamontowana jest Camera . Ale co jest że Pana niepełnosprawni pracownicy ochrony , wyciszają telefony albo po godzinie 22 ;00 nie odbierają. Mam podejrzenie ze śpią . Uważam ze jest tym niepełnosprawnym pracownikom praca po 24 godziny doby pracowniczej za ciężko. W systemie pracy równoważnym jest dopuszczenie do pracy 24 godziny doby pracowniczej, ale dla pracowników pełnosprawnych . Jaka to jest ochrona jak pracownik niepełnosprawny pracuje od 7 rano do 22 wieczorem to jest 15 godzin i już nie ma siły i zasypia . . A wyciszanie czy świadome nie odbieranie telefonu pokazuje ze nie ma już siły . Dlatego proponuje Panu w prowadzić system pracy od 7 rano do 19 po południu i od 19 po południu do 7 rano następnego dnia. To jest nie dopuszczalne żeby ochrona po 22;00 czy 23;00 godzinie spała świadomie.

Piotr.

-Waldi-. Przecież jak zatrudnia się niepełnosprawnych , trzeba się z tym liczyć ze zostawi obiekt i pójdzie spać , albo do domu.. Firmę Pentagram interesuje dotacja za niepełnosprawnego pracownika . Najlepsze orzeczenia to Znaczny i Umiarkowany. Tylko tak się zastanawiam jak nazywają się lekarze Medycyny Pracy , którzy zezwalają na prace po 24 godziny doby pracowniczej dla chorych ludzi. Filharmonia do obiekt który utrzymują podatnicy . Dziwię się Urządowi Marszałkowskiemu i Dyrekcji Filharmonii ze zatrudniają niepełnosprawnych pracowników.

Waldi

Strażnicy z obiektu filharmonii Olsztyn dostali w portierni Camerę . Ma to zapobiec spaniu . Ale ich to nie przeraża jak spali tak śpią. Przecież praca po 24 godziny w dobie wyczerpuje. Przecież śpiochy mało nie pobili niepełnosprawnych pracowników którzy chcieli pracować po 12 godzin. Nawet Dyrektor i jego kierownik nadzoru zwolnili tych pracowników. Czy jest kontrola ze strony kierownika nadzoru nie ! Kierownik też chce spać. 19.Pażdziernika 2019 r .godzina godzina 21;50 pracownik ochrony zostawia otwartą portiernie i w towarzystwie dwóch Pan robi spacer . Spacer zaczyna od Z.U.S następnie kołobrzeska , Kościuszki , przy Joczu i z powrotem do Filharmonii . 15 minut obiekt z otwartą portiernią . ochrony brak. A kierownik nadzoru śpi. Tragedia i Patologia.

Nowa

Witam Chciałabym dowiedzieć się jaki trzeba mieć stopień niepełnosprawności, żeby móc zacząć pracę w firmie ochroniarskiej Pentagram

@Nowa

Im bardziej jesteś niepełnosprawny tym lepiej. Najlepszy ochroniarz to głuchy, ślepy i do tego kulawy. Masz pracę gwarantowaną.

02-P
@Nowa

Mieć Znaczny lub Umiarkowany. ( Choroby psychiatryczne lub alkoholowe.) I układy z kadrą kierowniczą żeby dostać dobry obiekt. Na którym można pospać . Ponieważ chorzy na depresję muszą pospać. I donosić . Najlepiej zadzwonić do Filharmonii w Olsztynie i tam wasz nauczą jak donosić i do kogo i o której godzinie iść spać na kanapę w Holu filharmonii .

Jasio2000

Pracuje tu ponad rok. Polecam wszystkim Moje sugestie dla Pentagram Sp. z o.o.: Polecam tego pracodawcę

Jolanta
@Jasio2000

Twój wpis, chociaż zachęca innych do pracy w firmie, jest bardzo krótki. Brakuje w nim rzeczowych informacji. Napisz więc proszę, z jakiego powodu polecasz tego pracodawcę. Co najbardziej Ci w nim odpowiada? Domyślam się, że praca jest zmianowa - czy przysługuje z tego tytułu jakiś dodatek za nocne godziny? Ponadto, czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom odzież i niezbędny sprzęt?

@Jolanta

Pracodawca zapewnia tylko spodnie koszulkę i poral. Nic więcej.

@Jasio2000

Jakie benefity i sawk płacowe feruje firma?

Snayper

Człowieku, jakie benefity, obudź się ????

Witam.

Witam Rezygnacji Planów Kapitałowych. Za na kłanianie przez Zarząd Pentagram Sp.Z.O.O. do rezygnacji P.P.K. jest przestępstwem za które grozi 30 tys złoty grzywny lub 2 lata więzienia. Dlatego zwracam uwagę dla Dyrektora Pana Dariusza i jego kierownika ochrony Pana Bogdana o zaniechaniu namawiania i zastraszania pracowników niepełnosprawnych o rezygnacji.

@Witam.

Też dostałem do podpisania kwot w sprawie rezygnacji z Planów Kapitałowych.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Pentagram Sp. z o.o.?

PREMIA? ?CO TO JEST?

Ufo

Praca w Pentagram zależy od obiektu i kierownika pod którego pieczą jesteś, Zarobki najniższa krajowa + dodatek nocny.BRAK WCZASÓW POD GRUSZĄ,DODATKÓW ŚWIĄTECZNYCH CZY PACZEK,Jedyne co od sb dają to częściowo za leki zwracają.

Antoni
@Ufo

Ile wynosi dodatek nocny o którym wspomniałeś? Czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Atmosfera w firmie jest Ok? Dzięki za więcej szczegółów.

@Antoni

Dodatek nocny za godzine to srednio 2zł.Pora nocna to 22-6.Wyplata na czas.

Helena
@Ufo

A jak z tą stabilnością w Pentagram, o którą pytał już użytkownik wyżej? Oferują umowę o pracę? Jeśli tak to na jaki czas?

Zainteresowany podatnik.

Dlaczego w upalne dni Dyrektor Olsztyńskiej Filharmonii zabrał dla niepełnosprawnych pracowników . ( Stróży , Dozorców ) lodówkę ? . Przecież ci niepełnosprawni zmuszani są przez Prezesa Pentagram , i Dyrektora i Kierownika ochrony do pracy przez 24 godziny na dobę. ( od 7 do 7 następnego dnia). Gdzie mają trzymać jedzenie ? Przecież P.F.R.O.N. dotuje tworzenie miejsca pracy. To gdzie zakup lodówki. Mam podejrzenie ze może Prezes , Dyrektor , czy kierownik ochrony zakupił dla siebie. Sezon letni się kończy lodówki nie ma ! . Prezes baluje w U.S.A. Dyrektor się głupio uśmiecha bo nic innego nie potrafi . A niepełnosprawnym pracownikom z orzeczeniem 02-P i 04-O kanapki zielenieją. A dotacje z P.F.R.O.N. idą do Prezesa ! To jest Patologią i Tragedią gnębić i poniżać niepełnosprawnych. A w nagrodę dostawać kasę potężną kasę.

niewolnik.

Nowy ! Jakie masz Orzeczenie o niepełnosprawności . Na pewno znaczne albo Umiarkowane . A jeszcze napisz jaki lekarz wystawił ci ze zaświadczenie że wolno ci pracować samemu w nocy i w godzinach nadliczbowych. Na pewno ten z Dworcowej. Mobbing polega na tym ze Pentagram bez tego lekarza medycyny pracy z dworcowej by ciebie nie zatrudnił. Ale już Lekarz jest namierzony i będą sprawdzane zaświadczenia.

@niewolnik.

Słyszałem o tym "lekarzu" z Dworcowej - podobno pijak, ale co ma do tego pentagram? Pytałem o mobing w pracy. Na czym polega? Ja mam stopień umiarkowany. Dostaję pieniądze za dojazdy a nawet na zakup okularów. Mój kierownik zawsze dostosowuje grafik służb do naszych potrzeb. Wcześniej pracowałem w stomilu. Tam był prawdziwy mobing !!! Wydaje mi się,że niektóre wpisy na temat firmy są złośliwe. Nie wiem jak będzie później, ale w tej chwili jestem zadowolony z pracy.

@pracownik

Ten "lekarz"to (usunięte przez administratora) i prostak, raz przyjmował mnie po pijaku, potafi nawet zbliżać. Czasem odmawia wystawienia faktury.

kropeek

witam zamierzam startowac do pracy na sprzatanie autobusów, jak to wyglada? Mam orzeczenie umiarkowany

Xxx
@kropeek

Uciekaj jak najdalej grozi to kalectwem lub śmiercią

kropeek
@Xxx

dlaczego ? wyjaśnij

Harry

Dlaczego rekrutacje do firmy Pentagram na zajezdnię nie powstrzymują innych osób do opinii pozytywnej dlatego że biorą prosto z psychiatryka na zlecenie albo na grupę i za to tylko biorą pieniądze jeżeli dojdzie do wypadku gdzie osoba jest psychicznie chora i znęca się nad pracownikami w zakładzie zajezdnia MPK w Olsztynie to ciekaw jestem kto odpowie odpowiedzialność karną za to wszystko jak dojdzie naprawdę do tragedii pozdrowienia z art. Karnego dla Pana Jacka

Marcel

Zawsze można zmienić pracę jeśli firma z opinią dobrego pracodawcy jest złą!!

Leszek Mors wygryziony przez

Ja się tylko pytam ! Czy to prawda ze w Pentagramie pracuje się po 24 godziny zmiany dziennej. ! Po drugie czy jak chcesz urlop wypoczynkowy , to trzeba donosić na koleżanki lub kolegów z danego obiektu , lub dać prezent dla wystawiającego grafik służb ! Czy to nie jest Patologią czapkowaniem u kierownictwa żeby otrzymać urlop wypoczynkowy. Urlop wypoczynkowy to jest przywilej pracownika a nie pracodawcy i jego kierowników.

Sławek.
@Leszek Mors wygryziony przez

Zakłady Pracy Chronionej to firmy przeważnie prowadzone przez byłych oficerów czy zwykłych milicjantów , s-beków , u-beków i patologi. Do puki tej Patologi nie zabroni się pracy z niepełnosprawnymi pracownikami tak będzie. Im jest zawsze mało ! Nie po to pracownik niepełnosprawny pracuje żeby jeszcze dawać prezenty.

niewolnik Z.P.Chronionej.
@Leszek Mors wygryziony przez

To jest prawdą. Pracowałem na obiekcje M.P.K. Brakowało jednej osoby , kierownictwo przeniosło niepełnosprawnego pracownika z obiektu M.S.W Polikliniki . Tylko po to by chodził na urlopy , czy miał wolne soboty i niedziele na imprezy ponieważ grał na weselach. Tego pracownika też mieli dosyć na portierni M.S.W Poliklinika. Zwróciłem uwagę dla Kierownika nadzoru po co nam taki pracownik. A kierownik nadzoru powiedział tak ! Pan się nie nadaje na pracownika ochrony. Prawda w oczy kole ! Mam podejrzenie ze są dawane prezenty czy łapówki za dobry grafik służb , czy wolne czy urlop. Dziękuje !

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 72 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.