Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Kodeks Pracy A Zarząd.

Tak siedzimy i się zastanawiamy. Wiemy o tym że niepełnosprawni chcą mieć pracę i pracować. . Ale nie można pozwolić na to ze zatrudniamy niepełnosprawnych z Orzeczeniem 01-U albo 02-P ( choroby psychiatryczne) po pierwsze; blokowali , wyciszali telefon ponieważ w godzinach nocnych chcą spać. Po drugie; wyzywali przez telefon jak ktoś w godzinach nocnych zadzwoni. Po trzecie; biegali za tą osobą która wydzwania w ich interesie i ich budzi ,żeby nie doszło do przestępstwa na obiekcie i tą osobę zastraszali czy chcieli pobić. Wiemy o tym że Pracodawca ma za takich niepełnosprawnych bardzo duże dofinansowanie z PFRON, ZUS , Urząd skarbowy. Ale tu największa wina stoi od nierzetelnych Lekarzy Medycyny Pracy, którzy dopuszczają takich niepełnosprawnych do pracy w ochronie mienia i osób.Przecież ci niepełnosprawni są zagrożeniem. Pracodawca oraz Zleceniodawca robi krzywdę tym niepełnosprawnym . Pytamy gdzie jest w nocy kontrola ze strony Pracodawcy tych niepełnosprawnych. Pytamy gdzie kontrola tych niepełnosprawnych stróży czy portierów.

List Referencyjny.

Świadczymy Usługi na naszą rzecz w zakresie: Całodobowej ochrony osób i mienia. Monitorowania sygnałów z systemu alarmowego sygnalizacji pożaru. Pentagram Sp.Z.O.O. realizuje usługi ochrony stałej i dorażnej ochrony. p.poż sposób odpowiedzialny i profesjonalny. Ale w nocy śpimy , nie odbieramy lub blokujemy telefony i Podatnika który w nocy naszych niepełnosprawnych strażników budzi , wyzywamy albo zastraszamy .Albo straszymy że Dyrekcja filharmonii dla podatnika który dzwoni poda do Sądu. Ponieważ Pracownicy Strażnicy niepełnosprawni obsługują hotel. Biorąc pod uwagę powyższy Fakt. My Olsztyńscy Podatnicy płacimy nie za ochronę ale za spanie.

@List Referencyjny.

Widzę tu w współpracę pomiędzy Dyrektorami A ochroną . Macie nie mówić co się dzieje A my pozwalamy na pracę po 24 godziny i oczywiście na spanie. A jak coś się wydarzy to my mamy za sobą Urząd Marszałkowski.

Wojownik.

Przykre zdarzenie było przy Olsztyńskiej Poliklinice. Były pracownik ochrony Pentagram ganiał starszego faceta. Powód że starszy facet nie dawał w nocy spać byłemu i obecnemu ochroniarzowi . Ponieważ wydzwaniał i nie dał mu na pilnowaniu obiektu spać. Narzuca się pytanie i odpowiedz . Ci niepełnosprawni ochroniarze uważają ze jak są niepełnosprawni , to mogą pracować 24/96 i jeszcze w nocy spać. I za spanie brać kasę . Facet chciał pomóc tym niepełnosprawnym budził ich , żeby nie doszło do tragedii . A ten biegał po parku z jego zdjęciem i wykrzykiwał ze jak on pracuje i ma służbę ten nie daje mu spać. Tak jest jak pazerność pracodawcy w zatrudnianiu chorych psychiatrycznie ludzi Dlatego apeluje do Zarządu Pentagram do zaprzestania buntowania chorych ludzi z Orzeczeniem 02-P . Ponieważ robią krzywdę nie dla tego co do nich wydzwania i  nie daje im spać w trakcje dyżuru tylko dla tych chorych niepełnosprawnych z Orzeczeniem 02-P . Którzy są agresywni i może to skończyć się wyrokiem Sądowym za pobicie czy i.t.p. Jeżeli taka osoba biega po postojach , parkach i wykrzykuje ze ten facet i pokazuje zdjęcie nie daje mu na dyżurze w ochronie spać. I Ze Dyrekcja  filharmonia Olsztyn zakłada dla Faceta  proces Sądowy ze nie daje spać pracownikom niepełnosprawnym ochrony w nocy  To niech Dyrekcja Filharmonii zapłaci z własnej kieszeni za spanie tych niepełnosprawnych a nie my Olsztyńscy podatnicy.. Panie Prezesie i Zarządzie facet za wasz wykonuje pracę i ten facet chroni obiekty budząc niepełnosprawnych pracowników ochrony, A wy napuszczacie na niego niepełnosprawnych pracowników ochrony. W ten sposób nakłaniacie tych chorych niepełnosprawnych do agresji. To już jest przestępstwem. Tak nie wolno robić. I teraz nie ma co się dziwić że niepełnosprawni wyłączają ,wyciszają telefon służbowy i śpią ponieważ Zarząd dał pozwolenie. A następnie napuszcza Prezes czy Kierownik na tych ludzi co pilnują dobra Olsztynian to znaczy Filharmonii. I co uważacie ze  niepełnosprawnego umieszczą w Zakładzie specjalistycznym czy w Areszcie . i będzie OK. I wy za to poniesiecie odpowiedzialność. Tak poniesiecie odpowiedzialność K.K. za namowy do zagrożenia zdrowia i życia.  dosyć tego .Dla was się liczy jak oszukać niepełnosprawnego i nie wypłacić za urlop wypoczynkowy , i godziny nadliczbowe . A jak niepełnosprawny się domaga , to straszenie ze  w promilu 50 kilometrów nie dostaniesz pracy , żaden Zakład ciebie nie zatrudni. A za takie traktowanie pracownika niepełnosprawnego Kierownik ma awans do Zarządu dba o firmę. To jest tragedia i patologia. Dziękuje.

@Wojownik.

Proszę o podanie wojownika o imienia i nazwiska tego pracownika ochrony , ponieważ jest niebezpieczny . Może dojść do tragedii.Niech to oceni lekarz psychiatra.

@Wojownik.

To ten nowy zarządu buntuje i zastrasza pracowników. Najpierw prezes napuszczal tych chorych psycholi brygadzistów A teraz pralkę przejął następny.

Marek.
@Zdzisiek.

Te pytanie do Pana Waldka albo Pana Bogdana. Zarząd dobrze wie jaka to osoba i na kogo tę osobę napuszczaja . Dziękuję.

Wojownik.

Tak się zastanawiam . (usunięte przez administratora)A ludzi którzy się sprzeciwiali tym bandyckim praktykom zwolnił z pracy. A czy dalej w raz z Prezesem powołują brygadzistów którzy za ich pozwoleniem robią tortury , wyzysk i poniżenie dla niepełnosprawnych pracowników. Trzeba tym ludziom powiedzieć stop.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Jan.

Doniosły mnie słuchy ze Dyrekcja Filharmonii chce ukarać byłego pracownika (stróża) za to ze w nocy nie pozwala spać pracownikom( Portierom) że ich budzi. Ale jak mówi Kij ma dwa końce.

Podatnik.
@Jan.

Brak telefonu na Portiernie filharmonii. To daje pozwolenie na spanie A nie ochrona obiektu.kto na to pozwala zleceniodawca i pracodawca . A kto za spanie zapłaci wiem Olsztyński podatnik.

@Jan.

Niech panowie jak są niewinni to niech się Sądzą. I niech nie zapomną o czerwonym dywanie dla Barona.

Pracownik ochrony z licencją.

Do stróży , portierów i.t.p. Art 33 ustawy o ochronie osób i mienia . Zdrowy rozsądek podpowiada. Z kolei niepełnosprawny pracownik pseudo ochroniarz to bardziej Oksymoron niż pożądana norma. np; śpiesz się powoli jest odmianą paradoksu o znaczeniu metaforycznym. Przykład oksymoronów.; sucha woda, ciemna jasność , czarny śnieg,gorący/ciepły lód.i.t.p. Wirtualna rzeczywistość, zimne ognie czy głupie mądrości. Proszę was pracuj i solidnie wykonuj swoje obowiązki.

Były pracownik.

Tak się zastanawiam . Dyrekcja najpierw wyzywa niepełnosprawnych Portierów cytuję. Do dziupli nie spać. Mamy tu jamniki i też jest słonica . A teraz pozwala spać, blokuje telefon.chroni.to jest coś dziwnego. Ale !

Karol.

Oczko nie martw się ! CBŚ i NIK . Jak chcesz mogą się tym zająć!!!.

Były pracownik.

Zez wie dużo o firmie. Mogę to wykluczyć na zawsze. Ktoś kto zna zeza powinien to poinformować albo Prokuratura zeza.oni są niebezpieczni.

Slawek.

Słyszałem że zarząd Pentągramu chce zniszczyć zeza . Najpierw poszły SMS do firm żeby zeza nie zatrudniać. A teraz chyba ktoś ma to załatwić po policjantowemu .Jak za komuny.

Niepełnosprawny.

Ja tu czegoś nie rozumie. Pentagram podaje ze biuro jest na ulicy Kleeberga 1/a A rzeczywiście jest Trasa Szewczenki 7 telefon 89 523-53-22. Jak w skład Zarządu wszedł Pan Bogdan ,To pracownicy niepełnosprawni dostali depresję i wylądowali w szpitalu. O co tu chodzi. To znowu Prezes znalazł za posadkę nadzorcę do gnębienia niepełnosprawnych pracowników. . Oj byli Milicjanci co się zwami dzieje.

Andrzej.

To nie jest tak !. Pan Bohdan to nie kierownik nadzoru , tylko jest w Zarządzie Pentagram Sp.z.o.o. tyle lat gnębił niepełnosprawnych , nawet zastraszał, donosił do innych firm . To teraz został członkiem Zarządu i niech ponosi odpowiedzialność. Prezes wie co robi . Ktoś musi odpowiedzieć!.

Dobra wiadomość.

Pan Dyrektor Olsztyńskiej filharmonii.oznajmił że niepełnosprawni pracownicy ochrony mu nie podlegają. I co chcą mogą robić. Mogę spać , nie odbierać telefonów to nie jego sprawa. Panie i Panowie z ochrony możecie już legalnie spać i blokować telefony.

Nie chcemy obcych.
@Dobra wiadomość.

I bardzo dobrze , ze nikogo to nie obchodzi , ponieważ chcecie żeby zapłacił Olsztyński podatnik. !. Firma Pentagram Sp.z.o.o . tez to lekceważy . To za spanie niech płaci , Dyrektorzy Olsztyńskiej Filharmonii , Prezes i Zarząd Pentagram Sp.z.o.o. i oczywiście Marszałek Urzędu Marszałkowskiego.z własnej kieszeni. Na Fundację .

Niepelnosprawny.

Winda dla niepełnosprawnych nie czynna A Pani z ochrony siedzieć okienku z telefonem i sobie wydzwania. Do cholery jasnej co sie w tej filharmonii dzieje.po zatrudniają spadło niepełnosprawnych lenia.

Kazik.

Proszę mi powiedzieć, nie ma już lekarza medycyny pracy przy ulicy Dworcowej. A teraz jaki następny skorumpowany lekarz wystawia zaświadczenie o zdolności do pracy.

Barbara
@Kazik.

Taka starsza Pani z ulicy jak się nie mylę to jest ulica Kajki. Bez problemu Mozesz mieć nawet orzeczenie 01 U .i dostaniesz na 3 lata. Ta jest grzeczna nie zbliża i wyzywa.

Podatnik.

Nie wiem co sie dzieje filharmonii w Olsztynie.Wiecznie nie czynna winda dla niepełnosprawny. Pracownicy ochrony śpią. Trzeba pokazać im gdzie ich miejsce . Nie będziemy płacić podatków na lenii pseudo niepelnosprawnych. Letnimi Nie chce się otwierać windy. Trzeba to przerwać.

Sławek.
@Podatnik.

Powinno być !. Nie letnimi tylko leniami. Przecież ci niepełnosprawni to chorzy ludzie na wzrok , depresję , nie, którzy mają prawo jazdy , własne auta. Biorą tabletki psychotropowe .poruszają się samochodami , i pracują po tabletkach całą dobę. I nie ma co się dziwić ze śpią. A podatnik na cwaniaków płaci. Ut(usunięte przez administratora) I co takiemu , za spanie kasa. A teraz korona wirus to nawet papierków nie pozbierają i windy nie otworzą leniwe hieny .

Artystka.

Pewnego dnia obserwowałam pracownice ochrony . Jestem w szoku . Po 24 godzinach ochrony chodziła po Olsztynie prawie do 12:30. Wniosek taki że śpi w trakcja pracy w ochronie. Ponieważ po 24 godzinach pracy była nie zmęczona i wyspana.

Elwira.
@Artystka.

Przecież to ta czarna z filharmonii. To sprytna kobieta. Ale co jej bronić jak sobie w nocy pośpi .Jak Dyrektor daje zezwolenie i przyzwolenie na pracę po 24 godziny w danym dniu. I jeszcze w holu filharmonii postawiona jest kanapa . Która zachęca na spanie. Najważniejsze jest aby się pracownik ochrony wyspał. A dobro filharmonii to niech się martwi podatnik albo zakład ubezpieczeń.

Pelnosprawny.

Czy pfron powinien dofinansować miejsce pracy dla pseudo niepełnosprawne który ma orzeczenie znaczne czy umiarkowane na wzrok czy pseudo psychicznie chorego. Odpowiem nie!. Jak można nazwać kogoś niepełnosprawny który pracuje po 24 godziny doby pracowniczej przy komputerach. To pelnosprawny nie da rady A ci (usunięte przez administratora) wytrzymują. Patologia i tragedia.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pentagram Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Bogdan.

Mozesz pracować krócej po 8 godzin .ale nie w Pentagramie . U nas pracuje się 24 /96/120 A jak nie pasuje do widzenia. I trzeba myśleć jak pracować i kiedy spać. Nie wiem kto to pisze ale jak by był cwany to by pracował i spał.ajak głupi to niech szuka pracy po 8 godzin. Dobranoc miłych snów zarząd jak podpodniecie na spaniu wybronił was.

Zdzisiek.

12/12Jest bardzo ciężko A 24 /96 Kia jest źle. Od 7 rano do 22 gej posiedzisz A od 22 gej do 5 rano pośpiesz. Masz płacone za godziny nocne i godziny snu. A jak jakieś włamania to jak masz orzeczenie 02-p to Prezes Ciebie wybroni .

Kolega janka

Jeżeli piszesz opinie i pracujesz , czy pracowałeś w tej firmie. Bądź czujny. Ponieważ Mozesz stracić pracę albo jak nie pracujesz nie mieć w Olsztynie pracy. I najważniejsze trzeba być bardzo uważnym żeby nie mieć problemu.

Do wiadomości.
@Kolega janka

Art 137 K.P. Dopuszczalne jest przedłużenie do 24 godzin w szczególnie uzasadnionych przypadkach nieprzekraczającego 1 miesiąca od pory roku i warunków atmosferycznych. To co Filharmonii Olsztyn są warunki Atmosferyczne że pracownik ochrony niepełnosprawny ochrony ma przedłużone do 24 godzin. Albo uczestniczy w akcji ratowniczej. Art 135 & 1 K.P. Do 12 godzin doby pracowniczej , jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy . Nie wiem na czym to polega i jaki przepis K.P. stosuje Prezes Pentagram że zatrudnieni niepełnosprawni przez kilka lat pracują po 24 godziny doby pracowniczej. Nie wiem dlaczego zleceniodawca tj. Filharmonia Olsztyn daje przyzwolenie na pracę po 24 godziny doby pracowniczej. Nie jest fizyczną możliwością żeby obiekt Filharmonii Olsztyn był rzetelnie ochraniany. Brak Kontroli przez Firmę ochrony Pentagram w godzinach nocnych daje pozwolenie na spanie a nie ochronę obiektu. Żaden niepełnosprawny czy pełnosprawny nie wytrzyma. Brak nadzoru w godzinach nocnych przez Firmę Pentagram , daje pozwolenie na spanie a nie ochronę obiektu. Wychodzi na to że Filharmonia płaci za spanie a nie ochronę . Proponuje grafik służb dla niepełnosprawnych pracowników ochrony. od 6;;00 do 14;00 14;00 do 22;00 22;00 do 6;; 00 . W soboty i święta może być od 7;00 do 19;00 i od 19;00 do 7;00; i kontrolę Nadzoru przez Pentagram. Nie może być tak że Pracownik ochrony śpi włącza się alarm Przeciw pożarowy , a straż pożarna stoi przy drzwiach a pracownik ochrony nie wie o co chodzi po przebudzeniu. Albo budzi Dyrektora Filharmonii. Dziękuje

Halina
@Do wiadomości.

Zajezdni tramwajowej nowy Prezes też doszedł do wniosku że za spanie nie będzie płacił.i już na zajezdni tramwajowej nie ma ochrony śpiochów.

Jan.
@Do wiadomości.

30 dni ochrony obiektu w tym 30 dni x 5 godzin minimum spania x 16 złoty brutto = 2400.00 złoty brutto. Tyle miesięcznie w prezencje dostaje od Olsztyńskich podatników Pentagram sp.Z.O.O w Olsztynie. Tak Olsztyński Urząd Marszałkowski szasta naszymi podatkami. Płaci nie za ochronę obiektu a za spanie. Ilu bezdomnych by miało posiłek. Brawo Panie Marszałku.

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.