Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Niepelnosprawny.

Moja kobieta pracuje w charakterze pracownika ochrony. Przed przyjęnciem do pracy lekarz medycyny pracy ocenił że jest zdolna. Po kilku latach pracy wylądowała w szpitalu dla psychiatrycznie chorych. Teraz mam dylemat .Chodzi o odszkodowanie od firmy za utracone zdrowie. Ponieważ praca po 24 godziny w dobie pracowniczej to doprowadza do poważnej depresji. Za niewole będą musieli zapłacić odszkodowanie. Dziękuję.

Projekt X.

Firma zatrudnia pracowników niepelnosprawnych z Orzeczeniem 02-P. 02-P.06- E . 12-C. Gwarantuje tym osoba zgodę lekarza medycyny pracy na pracę po 24 godziny non stop. Druga sprawa nie kontroluje tych pracowników w godzinach nocnych. Daje przyzwolenie na spanie od godziny 22 :00 do 5:00 rano. Nawet pozwala na blokowanie telefonu żeby w nocy nikt ich nie budził. A jak ktoś budzi firma ma układy w Prokuraturze i na policji i zastraszają tych co budzą w nocy stróża. Nawet zmieniają numery telefonu żeby nikt nie przeszkadzał w spaniu. Czy to zła firma która za spanie płaci nawet za godziny nocne , które są przespane .Ale jest warunek trzeba być wierny dla pracodawcy. A jak nie dostosujesz się to już masz przerypane. Firma Ciebie zniszczy . Mam wybór. Albo za spanie kasa brak nadzoru , albo spać w dni wolne od pracy z telefonem przy uchu i czekać na rozkaz. Masz być w pracy natychmiast. Wybór należy do Ciebie.

J-23 znowu nadaje.
@Projekt X.

Jeżeli firma czy zleceniodawca będzie chciała ukarać was za spanie proszę opisać. Wtedy zrobimy nagonki prasy TV. Dziękuję.

Projekt xxx .

Polecam pracę w tej firmie.Jest warunek orzeczenie Znaczne lub Umiarkowane. 01-U. 02-P. 06- E. 12-C. Masz zagwarantowania ochronie przy pracy 24/72. W godzinach od 22 :00 do 5:00 Mozesz spać i blokować telefony żeby nikt Ciebie nie budził. Że strony Prezesa i Zarządu masz brak kontroli.Jak wojownik w nocy będzie dzwonił i budził zadzwon to do Prezesa , kierownika . ochrony . Zarząd ma układy w Prokuraturze i w Policji i będą chcieli zastraszyć wojownika. Ale się tym nie przejmuj blokuje telefon. Polecam. Za spanie masz kasę.Ale jest warunek Music być wierny dla firmy . Być na każde zawołanie. Jak to zlekcewazysz masz przegrane funkcjonariusze M.O. Ciebie zniszczą. Zastanów się nad ofertą.

Maciek

Mam orzeczenie 02- P. I mam kłopoty z otrzymaniem zaświadczenia od lekarza medycyny pracy. Nie zezwala na prace w godzinach nocnych jednej osobie. A wy macie pożwolenie .Podajcie mi adres zapłacę ile sobie zarzyczy ten lekarz. Chcemy pracować A firma Nie zatrudnia tych co mają pozwolenie na godziny ranne.podajcie nazwisko i adres lekarza Pracy. Dzięki.

Sławek.
@Maciek

Podam. To jest . Na Rybakach Przychodnia . Na Kajki , tu nawet niepotrzebne jest Orzeczenie o niepełnosprawności. Masz od ręki zezwolenie na pracę. Tylko niech twój Pracodawca napiszę Pracownik ochrony. Ale jak dopisze to i tak dziewczyny podpiszą bez problemu na 3 lata.

Kazik.
@Sławek.

Tak nierzetelnì lekarze Medycyny Pracy współpracują z Pracodawcami. Ale nie za darmo. Zawsze było że Pracodawca miał opisać zakres pracy i.t.p. jakie posiada orzeczenie o niepelnosprawnosci . A teraz daje Pracodawca kasę dla nie rzetelnego lekarza Medycyny Pracy A ten od razu jest cudotwurcą i wylicza psychicznie chorego i zezwala na pracę 24 godziny doby pracowniczej. W ten sposób łamie przysięgę hipokratesa. (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
J-23.

U.E. wprowadza zakaz dzwonienia pracodawcy do pracownikach po godzinach pracy. Ale firma ma swoich piesków którzy będą dzwonić za nich. Tu dzwoni Marcin , czy Tolek i.t.p .np. Anka masz jutro przyjść do pracy. Ponieważ kierowca Prezesa ma zawieść prezesa na imprezę. I co nie można złamać ustaw U.E. Polski chłopek że Wsi potrafi .

Pełnosprawny.

Z tego co mi wiadome. To w ochronie osób i mienia pracują niepełnosprawni. Tylko mnie dziwi jedna sprawa .Dlaczego jak widzę i słucham z Orzeczeniem 02-P jest przeważnie chłopstwo z terenów Wiejskich. O tych Miastowych nie słyszałem. Dziwne to jest ze ta Patologia leni opuściła wieś i od razu choroba depresja, alkoholizm.Obserwuję tę Patologię i widzę ze depresja i alkoholizm nie utrudnia im w zdobyciu prawo jazdy i poruszaniu się samochodem. Depresja i i.t.p. nie utrudnia w pracy w charakterze stróża, portiera w pracy po 24 godziny non stop. Ale jak tę patologię leni obudzisz w nocy to awantura len ma depresje bierze tabletki a ty lenia budzisz.I wtedy len staje się agresywny i walczy o swoje prawa. Najpierw się godzi na pracę non stop po 24 godziny non stop. następnie od 22;00 do 5;00 spać i za spanie brać kasę i depresja czy i.t.p. nie utrudnia upominaniu się o zapłatę za godziny nocne.Czy my Podatnicy Pełnosprawni mamy dalej pomagać tej Patologi leniwego chłopstwa ze Wsi. Dlaczego mamy płacić podatki na tą patologię leniwych chłopków. Wszyscy byś my tak chcieli spać w pracy i brać kasę. A nie daj bóg zadzwoń w nocy , to ciebie wyzwie od różnych i na dodatek z Prezesem firmy ochrony zgłoszą do prokuratury i na Policję. Ze budzisz stróża w nocy . To jest Patologią i Tragedią ..

Pan zawsze Pan.
@Pełnosprawny.

Ja się nie dziwię dla prezesa firmy ochrony.Poniewaz jak przez spanie pracowników straci obiekt to i kasę. To tak jak pić ćodzienie drogi alkohol i zajadać steki A później najtańszą wódkę i przecenione schab. Dlatego myśli że ktoś przestraszyć się skorumpowanych Policjantów. A tak nie jest . Alkohol to zły doradca Panie Prezesie. Więcej kontroli w nocy niepelnosprawnych stróżý aniezastraszanie przez kumpli Policjantów. A jak kumpel straci przez to pracę.

Emeryt
@Pełnosprawny.

To są chłopaki od tego Witosa. To jest tragedia chłopek Witos i jego chlopstwo z klamki i pianą wilka.

pracownik.

Ja nie narzekam .Po zwolnieniu lekarskim zmieniono mi obiekt dam flaszkę mam dobry grafik służb.zwrot za lekarstwa. Nikt jak narazie w nocy mnie nie budzi A jak budzi to tradycyjnie blokuje telefon.I sobie te trzy godzinki pośpię. A rano skasuje że były telefony. A jak Prezes i Zarząd dorwie tego co nie daje spać poda na policję. Niech żyje Pentagram .

Wojownik.

Do niepelnosprawnych pracowników stróżý. Będą nowe badania przez lekarzy Medycyny Pracy. Pracodawca to znaczy Zarząd Pentagram sp.z.o.o. będzie w skierowaniu musiała podać nazwę obiektu , ile godzin pracy , warunki pracy , obsługa monitory i.t.p. ile osob w godzinach nocnychbedzie na obiekcje. Niepelnosprawni z Orzeczeniem 02-P ( choroby psychiatryczne , alkoholowe ) będą co 1 rok powtarzac cbadanie. Lekarz Medycyny Pracy który podpisze zgodę bez zaświadczenia od Pracodawcy o warunkach pracy będzie traktowany jak przestępca który pomogą Pracodawcy w niewolenie i gwałceniu praw niepelnosprawnych pracowników. Oraz będzie tracić prawo o orzekaniu o zdolności do wykonywania zawodu. Niepelnosprawni którzy posiadają orzeczenie znaczne i umiarkowane 02-P i posiadają prawo jazdy będzie cofanie orzeczenie o niepelnosprawnosci także tym którzy z orzeczeniem 02P pracują non stop po 24/72 godziny. Będą również sprawdzani alkomatem na trzeźwość. Ponieważ często czuć od nich alkochol. Alkochol i tabletki psychotropowe z alkoholem wywołują u tych 02- P. Agresję. Co jest zagrożeniem dla osób przebywających na danym obiekcje. Dziękuję. Do Prezesa i Zarządu nie śpimy A robimy kontrolę tych chorych niepelnosprawnych.

Były pracownik.

Prezesa i Zarząd nie interesuje zy niepełnosprawny śpi czy chroni obiekt.Ale dotacje.za tego z Orzeczeniem: 02-P , 06 - E . 0-12 . A są bardzo duże pieniądze. A jak Ty sobie myślisz że Prezes będzie w nocy dzwonił czy jeździł po obiektach. A może Dyrektor czy kierownik ochrony. Im się wydaje że masz pracować A oni spać i z P.F.R.O.N brać kasę. Zleceniodawca nie podskoczy dla byłych Milicjantów. Ponieważ tym Miliciantom się wydaje że są bezkarni. Ale tak nie jest. Ci Policjanci którzy im pomagają są na widelcu idą zastraszanie mogą juz nie długo sprzątać place.

Były pracownik.

Prezes firmy pozwala na pracę po 24 nonstop dla niepelnosprawnych z Orzeczeniem 02-P. Chodzi o to żeby niepełnosprawny od 7 do 22 tylko drzemka A o 22 tabletki psychotropowe i spanie do rana. Kto chroni obiekt ? Odpowiedź Zakład ubezpieczeniowy. Kto dostaje dotacje z P.F.R.O.N. oczywiście że prezes Pentagram i zarząd. Kto w nocy robi kontrolę tych niepelnosprawnych stróżý nikt . Prezes śpi, dyrektor śpi, kierownik zarządu śpi. Kierowca Prezesa złamał mogą P.Z.U Zycie nie wypłaci odszkodowania ponieważ trzeba wypłacać za zniszczenia powstała przez spanie zarządu firmy i portierów. Tak działają firmy prowadzone przez byłych fukcionariuszy Milicji i ormo.

Kazik.
@Były pracownik.

Prezes śpi. Dyrektor śpi. Kierownik ochrony śpi. A co ja gorszy mam orzeczenie na choroby psychiatryczne , Zarząd dostaje dużą dofinansowanie . To też walne setkę i piwko i spać. A kto o zdrowych zmysłach wytrzyma tyle godzin bez snu. Ja mam grosze A ci z Zarządu maja worki kasy to niech sami pilnują. A jak ktoś się właśnie to napewno były mundurowy.

Były pracownik.

Mam pytanie. Czy nadal Waldek zatrudnia na brygadzistów chorych psychiatrycznie chłopaków i strażników wiezienictwa . Takich jak Zdzisiek , Janek i.t.p. którzy niewolą niepelnosprawnych pracowników. Tak jak Waldka przełożeni wykorzystywali jego. Tylko Waldek awansował A ci (usunięte przez administratora) robili ta za wolne dni.

Daniela.

Czy trolle że Wsi byli fukcionariusze M.O. nadal (usunięte przez administratora) na urlopach. Czy nadal jest to nagminnie łamanie praw pracowników. Pracownik niepełnosprawny to nie strajkujacy żeby to pąłką .

Marcin że Szczytna.
@Daniela.

Trzeba pilnować swego urlopu.a jak chcesz pracować u Waldka to trzeba pozwolić żeby Darek czy Bogdan odebrali trochę godzin za urlop. A jak się nie podzielisz to w profilu 50 kilometrów nikt Ciebie nie zatrudni. Trzeba było zatrudnić się w Milicji i teraz żyć jak Baron.

Mors.

Czy po zawale serca MOZNA być Morsem. NIE. A Z CHOROBA PSYCHIATRYCZNA TAK I NA DODATEK MIEC PRAW O JAZDY.

Były pracownik.

Janek Wiśniewski padł.A jego oprawcy żyją jak Barony .I dalej katuja takich niepelnosprawnych Janków .Na barykady i ukarać oprawców milicjantów. Janek Wiśniewski padł.

Helena
@Były pracownik.

Twój wpis jest trochę nie na temat i nie mówi niczego o tym, jak się pracuje w Pentagram. Jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to może napiszesz, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety pracy w tym miejscu?

Jagoda
@Helena

Ten wpis jest na temat .Janek Wiśniewski padł. I Ty też padniesz pracując w tej firmie.

Konstytucja.

Do niepełnosprawnych stróżý. Panie i Panowie jeżeli Pan Darek czy Pan Bogdan stosują wam nie rzetelne grafiki służb Możecie powołać się na art 218 k.k. O popełnieniu przestępstwa z Art 218 k.k. możecie zgłosić do Prokuratora lub Policji. To jest wasze prawo.

Muzyk były pracownik.
@Konstytucja.

Ale po co straszyć k.k lepiej dac prezent i mieć dobry grafik służby. Ja tak robiłem jak pracowałem na M.S.W. i następnie na M.P.K. Zawsze nie miałem problemu . Wolne i urlop kiedy mialem ochotę. A jak jesteś chytry to dostajesz kopa i pracujesz jak wielbłąd. Dasz prezent jest inaczej spróbuj.

Niepełnosprawna.
@Konstytucja.

Pracuje na ulicy Sikorskiego na bazie M.P.K. jestem zadowolona z grafików dyżurów. Mam blisko do domu. Mam radio, telewizor i.t.p. Panu Bagdanowi to nie przeszkadza. Łubu budu niech żyje zarząd Pentągramu.

Były pracownik.

Zauważyłem brak opini na temat pracowników ochrony w filharmonii w Olsztynie. Mam zapytanie na czyje polecenie były pisane te opinie. I telefony w nocy .

Jagoda

Na tej co nie pracuje.

Marcin.
@Jagoda

A Cha ! To ta osoba co już filharmonii nie pracuje. A gdzie teraz pracuje.?.

Beata.
@Marcin.

To A...? .przeciez te chłopy ja gnębił. Nie chcieli się zamieniać na służby.Ale teraz jest na innym obiekcje i też narzeka na grafiki dyżurów. Zawsze jej coś nie pasuje.dlatego chorzy ludzie nie powinni pracować jako portierzy.

Slawek.
@Beata.

To ten zezowaty nie dawał w nocy spać , i nie dawał spać pracownikom i kobietom z ochrony. A teraz wydzwaniać na M.P.K. gdzie pracuje Ania. Znowu Prezes musi poprosić kolegów policjantów o interwencję.Nikt nie ma prawa nas w nocy budzić.Nawet nie ma w nocy kontroli przez dyrektora i kierownika. A jakiś zezul będzie nas budził. Policja nam pomoże, TakPanie Prezesie.

Sławek.

Pracodawcy obowiązkiem jest .Szanować godność i inne dobra pracownika. Nie oszukiwać na urlopach. Dotyczy Pana Darka i Bogdana. Przeprowadzać kontrole pracowników niepelnosprawnych w godzinach nocnych. A nie spać. Dziękuję.

Kryptonim szef.

Co byś zmieniła i zmienił firmie Pentagram Sp.Z.O.O. po 1. Zarząd. 2 . Grafikowego , ponieważ robi grafiki za prezenty. 3. Powiadomił Prokuraturę nie w Olsztynie i C.B.A. I C.B.Ś.o przestepstwie gospodarczym. Zlikwidował bym te bandyckie firmy prowadzone przez byłych funkcjonariuszy komunistycznych Milicjantów.

Ipn.

Swego czasu po II wojnie światowej do U.S.A emigrowli rodziny Niemieckich bandytów. A teraz emiģruja do U S.A. dzieci Polskich Ubeków. Czego sie boją Polscy Ubecy.?

Były pracownik.

Czy jest prawda że niepełnosprawny pracownik ochrony z filharmonii jest chory. Prezes milczy Dyrektor Filharmonii też.?

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.