Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

Misiu

Jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu w oddziale na legionow??

Różowa pantera
@Misiu

Utrzymanie ruchu jest tam ok chyba pod każdym względem.

@Edek czy zdarzyło się coś co sprawiło, że masz taką opinię? Może to była incydentalna sytuacja? Zachęcam do rozmowy na temat obecnej sytuacji w TRW. Czy jest coś o czym warto wspomnieć na forum? Każda opinia na temat jakości i atmosfery pracy, wynagrodzeń i procesu rekrutacyjnego będzie pomocą dla osób poszukujących zatrudnienia u tego pracodawcy.

@gbur czy jesteś zainteresowany aplikowaniem do TRW na jakieś konkretne stanowisko. Wiesz, coś na temat prowadzonych obecnie procesów rekrutacyjnych i możesz podzielić się tą wiedza z innymi na forum? @Abdul96 czy jesteś obecnym pracownikiem TRW? Czy możesz szerzej opisać, jak wygląda praca w tej firmie? Piszesz o zmuszaniu - to poważne oskarżenie. Czy pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach w sobotę? Możesz o tym wspomnieć w swojej wypowiedzi.

Co się dzieje aktualnie w TRW? Wasze opinie m.in. poruszają kwestie dotyczące norm, które Waszym zdaniem są trudne do wyrobienia. Czy w tej firmie funkcjonuje system premiowy za realizację planu nałożonego przez nią? Co moglibyście również powiedzieć o ewentualnych podwyżkach w tym miejscu? Te informacje będą bardzo ważne dla osób interesujących się zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Kontroler Finansowy
Częstochowa
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
babcia1977

staram się o pracę w SSC na Legionów. Praca z niemieckim. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tej pracy? Jak się pracuje jaka atmosfera, czy w ogóle warto? Praca ma być zdalna z domu po okresie wdrożenia.

przy takiej pracy wytwarzają się jakieś substacjie chemiczne ?

sumo

a linia zwijacza volkswagena jest jeszcze bo podobno jeden koleś miał tam część ludzi wysrzelać

Abdul96
@sumo

Podobno jest na uniwersum przeniesiona, bo tam gdzie była poprzednio, mają powstać espeery (SPR) I ciekawe po co to skoro i tak ludzi brakuje, no chyba że Ukraińcy przejmą na tym zakładzie 3/4 liń bo już coraz ich więcej przybywa, co tydzień to pare osób na pomarańczowo chodzi. No może przesadziłem ale raz czy nawet dwa razy w miesiacu to napewno.

a to prawda

Ponoć na legionow jakiś gosciu zszedl na lini jakos tak na poczatku stycznia?

prawda to?

Ponoc byl gruby strajk w trw na legionow? I grube podwyzki wywalczone?

Różowa pantera
@prawda to?

Strajk ? Co Ty nie ma tu chętnych wszyscy tylko gadają że będą strajkować A bali się podpisać listę żeby stażowe wróciło. Podwyżki 200 minus chorobowe i w lipcu 50 zł.

JONNY
@Różowa pantera

Tak będzie strajkować dyrekcja bo związki przekształciły się w biuro podróży śmiech na sali jakie to związki są w TRW

Hajto
@Różowa pantera

Nowi pracownicy dostali małe stawki, a jeszcze podwyzki mniejsze dostali np o połowę - tak zwiazki walcza!:(

tchórzostwo i lizusostwo

robiłem tam z kobietą co kiedyś jak tak zwalniani ludzi powiedziała źe ona może pracować jako coś za połowę wypłaty.

Truskawka na torcie

Witam, mam pytanie, Są zatrudnienia z InterKadry na Legionów? Czy tylko z samego Worku? Proszę o odpowiedz.Z góry Dziękuję.

robol jak każdy tutaj

Pracuję od połowy roku na Legionów. Tak naprawdę jest to praca dla ludzi którzy nie oczekują od życia niczego więcej poza pracą. Pracując "normalnie" tzn. 5dni w tygodniu po 8h na 3 zmiany(!) zarobi sie śmiesznie niskie pieniądze nie przekraczające 2000zł. Cała praca nie jest adekwatna do płacy. Może zacznę od początku... Praca: Praca jest taka na jaką się pisaliśmy tzw. pracownik produkcji. Siedem i pół godziny stania przy maszynach, gdzie co jakiś czas dochodzi do "zmiany" żeby tam nie usnąć. Na "linię" najlepiej gdybyśmy przychodzili 10min wcześniej aby wszystko przyszykować, aby NORMA zeszła. Nikogo nie obchodzi czy jesteś chory czy nie. Boli Cie głowa? Leci z Ciebie zimny pot? Spokojnie, siadaj na stanowisku siedzącym i nawet nie próbuj przestawać pracować jak robot bo norma musi zejść. Dwie przerwy po 15min gdzie jeśli norma nie schodzi to można z góry 5min odjąć żeby nadrobić. Podczas pracy nie ma czasu dosłownie na nic, bez przerwy musisz sie ruszać (przez 7,5h). Chcesz skorzystać z ubikacji? Dobrze.. ale znajdź kogoś kto Cię zastąpi na danym stanowisku na czas 5min. Ludzie: Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka tak więc ludzi w TRW jest wiele... są ci którzy chcą zwyczajnie zarobić, wyjść, wrócić do domu. Jest też typ fanatyków którzy uważają tą pracę za najlepsze co ich w życiu spotkało, stawiają tą pracę ponad wszystko. Nie wmówisz takiemu że jest zwyczajnie w pewnym sensie swoim własnym niewolnikiem. Taki typ nie zwolni się, nie powie złego słowa na zakład zarabiając grosze, nie zrobi nic z własnym życiem. Chodzi na nadgodziny, chodzi w sobotę, niedzielę. Z tego co zauważyłem największą liczebność zajmują ludzie w starszym wieku którzy chcą popracować do emerytury. Z własnych obserwacji Ci ludzie są najbardziej gnojeni... Pracują tylko do emerytury, ze świadomością że ta praca nie ma jakiejkolwiek wartości. Boją się odmówić nadgodzin itd. Zawsze sie zgadzają chwile później klnąc pod nosem na lidera że ten każe mu przyjść. Każdy taki człowiek powie Ci żebyś jak najszybciej stąd uciekał. Miejsce pracy: Na hali dosłownie śmierdzi z toalet. Sztućce na stołówce zawsze mają na sobie jakiś nalot, to samo tyczy się kubków. Z maszynami zawsze jest coś nie tak. Przynajmniej dwa razy dziennie coś się zepsuje (oczywiście trzeba ten czas nadrabiać więc trzeba robić ponad normę która już na starcie jest chora). Ogółem pracy na dłuższą metę nie polecam. Za to polecam tym ludziom którzy w międzyczasie szukają normalnej pracy i nie chcą siedzieć bezsensownie w domu. Przyjmują praktycznie każdego a do dzisiaj zastanawiam się, czy ktoś w ogóle przeczytał moje CV. Zawsze jest problem z uzyskaniem urlopu na żądanie. Zmuszają do nadgodzin w stylu "Przyjdziesz w sobote? Nie? Masz przyjść". Brak wolnego czasu. Jeśli jesteś spoza miasta to nawet się nie fatyguj jeśli chcesz dojeżdżać do pracy sam. Podsumowując wszystko nie polecam tej pracy. Nie warto marnować swojego zdrowia, czasu(no chyba że ktoś nie robi w życiu dosłownie nic i nie będzie miał problemu w pracowaniu w każdą sobotę i niedzielę) Na początku każdemu się podoba lecz ta euforia mija po około trzech miesiącach pracy.

Bolek

A teraz na Leninów Dobry Pan Krzysztof i Pan Piotruś niewolnikom tyrającym po 12 godzin dają obiadki nie wspomnę o jabłuszkach tylko jakoś co do podwyżek nie są tak chojni

Lolek

Witam, ile może zarobić inżynier magister w trw?

KSIĄDZ MISJONARZ

byłem kiedyś na misji w KONGO. spotkałem tam Polaka co mi powiedział że uciekł tam przed TRW i teraz w końcu czuję się wolnym człowiekiem.

I love

Do dyrekcji i kierownictwa ZF TRW Mam pytanie dlaczego Lider nie może robić na linii.Nam każą pracować po 12 godz.,a liderzy tak na prawdę pół dniówki przesiedzą u analistek , a pół na uniwersum na palarni.Kierownicy ogarnijcie się co robią wasi pracownicy tak na prawdę jak by nie wiodący to nie potrafią liderzy nic.Rozumiem na 1 zm. ale na nocy przymierzają ciuchy w łazienkach....itp.nie długo nikt tu nie będzie pracować.bo inni harują a liderzy umieją dobrze grać przed kierownictwem jacy oni są zalatani -na papierosa.Lider to przede wszystkim powinien znać przynajmniej 2 języki,reprezentować swoją kulturę osobistą a nie traktować nas jak śmieci i tak zrobią za liderów robotę .lepiej się podrzeć na ludzi niż zakasać rękawy i pomóc ludzią na linii.Po co 2 liderów jak i tak na linii wiodący zamawiają potwierdzają latają za wszystkim bo i tak lider nie ma pojęcia gdzie uderzyć aby rozwiązać problem.

bogdan świączkowski

kolejne spotkanie byłych pracowników produkcji z legionów odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19 jak zawsze w tym samym miejscu

inny

Wie ktoś czy może będzie możliwość przyjęcia się w czerwcu na produkcjię przy ul rolniczej bo słyszałem że zwalniają co niektórych co są przez agencjię pracy bardzo proszę o odpowiedzi jeśli ktoś coś wie na ten temat

KSIĄDZ EGZORCYSTA

kiedyś namawiali mnie żeby iśc na Legionów wypędzić wszystkie złe duchy ale powiedziałem im że mogą to tylko sami pracownicy zrobić

KSIĄDZ SPOWIEDNIK

kiedyś spowiadałem kobietę osobę wiodącą na zwijaczu z Volksvagena. nie dostała ode mnie rozgrzeszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW