Kosplast Ewa Kubit

Kosowo

Opinie o Kosplast Ewa Kubit

pracownik 2015-08-13 18:47:28
bardzo niskie zarobki duze wymagania poprostu korzysta pani z porad prawnikow i wykorzystuje pani dziure w prawie oczywiscie prawnie jak dlugo te kursy egzaminy smieszne po godzinach pracy oczywiscie ma pani w tym interes jaki pozdrawiam
Pracownik 2015-11-17 11:52:12
bardzo duze wymagania, poniżanie pracownikow, zero szacunku dla pracownikow szczerze nie polecam
pracownik 2015-12-23 22:47:14
ten ostatni wpis to chyba zart /dwa poprzednie to prawda dodalo by sie wiecej ale po co .Przyjmni sie a sie szybko przekonasz.Nie polecam/
xxxx 2015-12-28 10:30:52
zgadzam się z tymi wypowiedziami tylko nie z tym że stabilne zatrudnienie i zarobki...ciekawe kto je ma .Nie polecam
pracownik 2016-01-18 12:28:57
praca w kosplascie to nie stabilna praca w kazdej chwili mozesz byc za bramą więcej tam kierowników jak pracowników Smieszne normy brane nie wiadomo skąd Niepolecam
jurny 2016-04-24 18:18:32
a moim zdaniem stabilna praca, ponieważ gwarantują to m.in. umowy o pracę, które się tam podpisuje przecież
Zostaw swoją opinię o Kosplast Ewa Kubit - Kosowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosplast Ewa Kubit