Opinie o Dioxid Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dioxid Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dioxid Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dioxid Sp. z o.o. w Krosno

Agnieszka

@nick patrik Widzę, że firma Dioxid na swojej stronie nie zawiera żadnych informacji na temat tego, co może zaoferować swoim pracownikom. Nie otrzymałeś takiej informacji podczas rozmowy rekrutacyjnej? Szczególnie kwestia zarobków powinna zostać podczas niej poruszona. Może inni pracownicy zechcą podzielić się swoimi informacjami na powyższe tematy? Czy sytuacja z brakiem umów jest nagminna?

nick patrik

witam czy ktoś wie jak tam sytułacja z umowami ? bo zaczołem tam pracować a nic nikt nie wspomina o umowie, i jak tam z zarobkami

Agnieszka

@Ukraina A jakie to dokładnie są te "machloje"? No i druga rzecz. Skoro twierdzisz, że w firmie Dioxid występuje mobbing, to może po prostu powiesz w jaki sposób konkretnie go uświadczyłeś? Bo zakładam, że wiesz to z autopsji. Widzisz, jest to poważny zarzut, więc chciałabym Cię prosić abyś jakoś swoją opinię uargumentował, aby ta była bardziej wiarygodna.

Kamil

Nie narzekajcie, że dwie osoby są w stanie zmienić firmę!!! trzeba pracować!

Donald T
@Kamil

anonymous , twoja wypowiedz nie wnosi nic do tego tematu, tutaj chodzi o oferty pracy a nie o wylewanie żalu, jeżeli coś nie wyszło to jest tylko Twoja wina, a nie szefa czy innych osób , najpierw trzeba poszukać winy u siebie , a jak nie wyszło szukać innej pracy, przecież w Krośnie jest setki miejsc pracy, choćby w Hucie szkła , powodzenia .

Rozgarnięty Rafał
@Kamil

Filip : Pracownicy ?? Jacy pracownicy ,chyba kpisz . Myślisz że niejaki Grzogorz malina[właściciel] liczy się ze zdaniem pracowników.... Nie kpij sobie Kamil: Ty też sobie nie kpij - ile tam pracujesz .... Jak było z rozkręcaniem nowego działu po przeniesieniu sie do innego budynku. Ile osób było na szkoleniu w UTC ? Co sie z nimi stało , choć tak dużo zrobili ? Ktoś za najniższą , najlepiej z grupą i z lewą umową ma wykonywać części do samolotów i jeszcze się pod tym podbijać i brać odpowiedzialność KJ. Jak już tak bardzo chcesz wiedzieć to powiem Ci jak było . Orientujesz sie może jakiej firmy i jakości jest sprzęt pomiarowy [średnicówki itp..] Odpowiem : Mitutoyo , a wiesz jakie malina chciał kupić ? - najtańsze ....;p . Druga sprawa -dlaczego za daną prace pracownik nie zarabia tego co taki sam pracownik za taką samą prace w UTC Aero.... ? Skoro koszty są dokładnie identyczne .Chwile tam popracujesz to wtedy się wypowiesz

Marian

DonaldT : A Twoja wnosi ? Nie wiem czy zauważyłeś , ale strona ma na celu wyreżenie swojej opinii na temat : Opinie o Dioxid Sp. z o.o. Skoro uważasz inaczej to Huta Cie przyjmie - tam właśnie potrzebują takich jak Ty.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dioxid Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Filip

Pracownicy w bardzo dużej mierze mają wpływ na atmosferę w firmie. Może tu jest sedno problemu?

Tak ,trzeba pracować ale w uczciwych i normalnych firmach i co ważne iść do pracy ze świadomością że praca tam będzie przyjemnością a nie wiecznym stresem.

Mirona

Czy Dioxid ma jakieś nowe oferty pracy? Widziałam jedynie ofertę Specjalisty ds. zapewnienia jakości.

Agnieszka

Zainteresowani pracą w Dioxid Sp. z o.o.? Sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma: http://www.dioxid.com.pl/praca

dfgbh

no ja tez sie dziwie ze ktos by sie zgodzil zeby wlasnie na takich warunkach pracowac..umowa to podstawa

luka

Pracowałem w malbudzie - ale szef ten sam. Na początku gość mi się spodobał nawet nie wiem dlaczego. Robiłem tam dwa i pół miesiąca i wolę robić na czarno za te same pieniądze niż u niego. On zaczął podnosić na mnie głos, to i ja zaczynałem się głośno i stanowczo odzywać. Faceta zamurowało, że zwykły pionek może wygarnąć wielkiemu panu prezesowi. Aby zrobić robotę to trzeba było prywatne narzędzia nosić z domu. I zawsze mało, mało, mało. Facet ma z osiem różnych firm, wykupił pół rynku w Krośnie, ludźmi by orał jak klecha hołotą w X wieku. Książkę by można napisać ale po co. Osobiście, nawet jakbym miał nóż na gardle - to wolałbym butelki po fosach zbierać niż tam robić, a każdy jak chce - tak zrobi. Nie chcesz - nie wierz, ale popytaj ludzi po firmach budowlanych, albo o podobnym profilu w okolicy.

ciekawy

to ile kolega weźmie w łape po 20 dniach = jak 300 za 10 dziennie hapsnie ? 6 tys ? dobrze licze ?

Pracownik2 GoodRich

Do Pracownika: eh koleś koleś - sam jesteś traktowany jak jeden ze stada baranów-wypowiadając te słowa sam nie zdajesz sobie sprawy ,że jako polernik mógłbyś zarabiać 2 a nawet 3x wiecej. [polernik zarabia śr 5-7 tyś + premia] Gdybym powiedział "murzynowi" ,że należy mu sie 200 to by tak myślał - I Ty myślisz podobnie-... Wypunktujmy z górnej póły 1.Brak BHP z prawdziwego zdarzenia(takiego jak powinno być) 2.Fikcyjne 5S - (dla zmyły) do tego bezprawne kary "FOD" 3.Brak nowego -(sprawnego sprzętu) 4.Brak porządnych masek ( z filtrem węglowym ) 5.Brak Pralni 6.Nie przestrzeganie zasad związanych z "AS" 7.Brak odpowiedniego przepływu powietrza + nieodpowiedne oświetlenie 8.Śmieszne przebrania na lakierni - w stylu 'Jarosław -zakład bez klamek' 9.Kontrola Chipowa- "ktoś" wie o której idziesz sikać - i ile sikasz 10.Bezprawne kamery ---bez zgody pracowników 11.Umowy śmieciowe.....[no comment] 12.Śmieszne wypłaty - [niekiedy niższe niż najniższa - zdarzają sie nieterminowo] 13.Jeden pracownik musi robić wszystko. Na kilku stanowiskach lub stanowczo za dużo. 14.Pracodawca-krzyczy na poszczególnych pracowników - i gestykuluje w sposób obraźliwy 15.Zamist zapłacić lepiej swoim -ściąga pracowników od nas z Good.... i teraz ci powiem najciekasze [ nie musisz nic robić 30 na godzine wpada- 10h= 300 :) ] Można by tu jeszcze wiele dopisać -ale po co Pozzdrowienia z GoodRich

Tymczasowy

Heh zaleciało mi u przedmówcy słowami szefa produkcji Piotra lub polernika Roberta - Piszesz jak jest od kąd pracujesz czy jak jest po zmianach ? Lidera ?Do których przez długi okres czasu dążył cały sztab ludzi - [czyli jakieś 3 osoby] + oczywiscie oszukiwani ,czyli polernicy Zmiany w wyrabialności materiałów ściernych -czy to nie jest wg ciebie lekka przesada?- I czy zauważyłeś może jak się tam traktuje innych ludzi ? Bo że za picie polernik niewyleci to nic nowego ... Wiec po co pić winko w firmie inko jak mozna w pracy .... xD Zauważyłeś jak się prezesso zachowuje? - Jak się czepia bezpodstawnie i klnie na pracowników ? Jak wnosze z Twojej wypowiedzi przedmówco - iż jest to Twój zakład życia ? Tylko powiedz ile tak pociągniesz ? Ile będziesz pchał wózek ? Zamiast na nim jechać.

Coś mi się wydaje że poprzednie komentarze to jakaś pomyłka, mi tam dobrze nie narzekam , mam wszystko co mi się należy , nigdy nikt mnie nie oszukał , płatności każdego miesiąca 10 tego , premia wyrobiona, ale jak komuś sie robić nie chce to pisze bzdury,wiec jak sie komus nie podoba to na przystanek pić winko w firmie inko :)

kuba

obiecują kokosy, a jest jak zawsze

stary wyga

Strzaszy zwolnieniami - to fakt - mnie tez ten typ mobingu dopadl , wymieniać jak sprzątaczki. Umów im nie zmieni bo nie chce oddawać kasy,którą dostał za nich z UP= co za tym idzie doświadczenie zawodowe związane ze zmieną stanowiska pracy im nie urośnie..... Bo na papierku tego nie ma... Dodam,że: -Pracownik musi skończyć wcześniej zlecone zadanie -bez względu na to ile to będzie trwało- po czym musi posprzątać stanowsko pracu-bo wszyśniej do domu nie pójdzie ( rozumię popsrzątaś SP , ale po 8 godzinach - bo za tyle płaci , a nie po 10 ,16 ,27 jak bywa - skoro i tak rano wraca pracownik na swoje śmieci ma nowe siły i może to zrobić. Wymaga systemu 5S - mało kto wie co to jest -jedni mieli z tego szkolenie inni nie- ale wymaga od wszystkich . Regulamin 5S napisany z błędem ( 1 punkt z = Shine co oznacza blask,połysk -sosłownie w 5S sprzątanie ) Wystawianie ocen za swoją prace i za stanowisko . Jakim cudem gość chce mieć zrobioną robotę jak każe wypełniać papierki które zajmują przeciętnemu człowiekowi od 20 do 60 min {5s+ oceny+ przewodnik + MPS } Stanowczo jak poprzednik odradzam tę firmę każdemu .Gdy ktoś niespodoba się szefowi produkcji lub liderowi -tępią gotak aby sie zwolnił [coś w rodzaju fali w starym wojsku-jak ktoś był to wiek jak to wygląda } Niekiedy dobrych pracowników wywalali :( A radził Wam stary, dobry polenik, który aktualnie poleruje w Rzeszowie - z dala od tego krośnieńskiego prywaciarskiego syfu ... System pracy -godziny sztuk -zresztą zaniżone o 50% Można polerować- ale nie TAM !

znanylubiany

potwierdzam powyrzsze opinie i dodam tylko tyle,wlascicel to kawal,reszte zostawiam dla was, pozdro

Rzecznik

potwierdzam. opinie poprzednika. jedna wielka ....!!!!!

Odradzam !!! Dioxid Sp z.o.o.Ul Mięowicza 8a.

Zostaw merytoryczną opinię o Dioxid Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Dioxid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dioxid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dioxid Sp. z o.o.?

Dioxid Sp. z o.o.
  • Michała Mięsowicza 4A