Opinie o Inter Metal Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Metal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Metal Sp. z o.o. w Inowrocław

Ano ano

Największy (usunięte przez administratora) w Inowrocławiu. Chodzi o cynkownie. Mistrzami są osoby które mają zerowe pojęcie o pracy na tym stanowisku. Powinni być zwolnieni za (usunięte przez administratora)w pracy. Gnają ludzi jakby ludzie zawieszali bułeczki na trawersy a nie słupki, bariery i profile które są bardzo ciężkie. 3 miesiące w takim trybie pracy i każdy ma rozwalone plecy i musi chodzić na tabletkach do pracy tak wyglądają realia pracy w Inter matalu na cynkowni. (usunięte przez administratora) na wypłatach, ukraincy są lepiej traktowani niż polacy. I osoby które wchodzę w (usunięte przez administratora)tym śmiesznym liderom też nie mają złych wypłat. Więc jeśli nie masz godności to firma jest idealna dla Ciebie. Osoby które naprawdę tam robią robotę, chodzi o zawieszanie i ściąganie detali z trawersów są najmniej szanowani a powinno być odwrotnie. Wymiana liderów dużo by poprawiła w tej firmie ale na to nie ma co liczyć. Ponieważ tak zajeżdżają ludzi i robią tym wyniki że góra myśli że w firmie jest wszystko wporzadku. Także omijać szerokim łukiem ta firmę. Dużo tam nie zarobisz a zniszczysz swoje zdrowie.

Mlody białe
@Ano ano

Liderami są Sebastian Paweł i Ten z białego przy kompie. Pracowałeś tam w ogóle? Albo myślisz liderow z mistrzami z Jarkiem Jackiem i Robertem

Majster Maniek zamiast zwrócić uwagę wszystkim Ukraińcom, jak i Damianowi Spawaczowi o słuchawkach, czepia się młodego który i tak już długo nie popracuje. Wyzywa jak tylko coś mu się nie spodoba, nawet jak nie dodacie głupiego początku "Majster" Takie zachowanie nie powinno się pojawiać w pracy. Skandal!!!

Tak. Ze słuchawkami chodzi o to, że niektórym osobom majster nie zwraca uwagi na założone słuchawki bezprzewodowe, a na takiemu jednemu młodemu, który już z nami nie pracuje, zwracał uwagę cały czas. Między pracownikami zależy, ale zazwyczaj jest dobra atmosfera. Ale trzeba uważać, bo jeden fałszywy ruch i cię zaczną spisywać na straty. P.S. Mówi się, że to ten młody, który z nami już nie pracuje, pisze niesprzyjające dla firmy opinie na temat majstra, Ukraińców i jednego polskiego spawacza. To nieprawda. Młody nie miał nawet pojęcia kto to pisał. Ale gdy większość się dowiedziała (co najlepsze, od niego samego, który się poprostu zainteresował sprawą), zaczęła sypać pomówieniami w stronę tego młodego właśnie z takimi oskarżeniami. Takie pomówienia w pracy powinny być niedopuszczalne!

Kasia Nowy wpis

Faktycznie technolog pod taką presją pracuje ? Że aż wymóg mają z tym specjalny w ofercie że trzeba być zdolnym do pracy pod presją czasu, ale to w czym problem, czasu jest za mało? No chciałabym wiedzieć, zanim się przyjmę.

Hej ja mam pytanie dot. palarni, macie jakieś wyznaczone miejsce tak? bo ktoś niżej pisał o karach jeśli się pali w złym miejscu.. chciałbym próbować dostać się na ślusarza i zaciekawiły mnie w sumie te dodatkowe świadczenia socjalne, co ciekawego firma zaoferuje oprócz stałej stawki?

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wyglądają zarobki na stanowisku obróbka metalu na produkcji ??

Jakieś rozliczenia personalne widzę. Panowie, lepiej napiszcie, jakie to wynagrodzenie + premie ma operator krawędziówki? Ponoć firma szkoli i płaci stażowe, ale ciekawe, czy za staż jako operator w innych firmach, czy za całą wysługę lat (usunięte przez administratora) :3

Firma Inter Metal Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śmieszny

Znudzi Ci się kiedyś? Nudne już to się zrobiło. Byś mógł w końcu podać przykład albo mieć jakiś argument

Glówny

Każdego stalkera można znaleźć . Także jeżeli myślisz że jesteś anonimowy zza swojej klawiaturki to się grubo mylisz . Szkalujesz uczciwego człowieka,przekrocz granicę a znajdą cię szybciej niż myślisz . Dziwię się że jeszcze nikt nie zgłosił tego do biura . Właściciel nr tel i lokalizacja urządzenia a także nr IP wskaże bez problemu co to za tchórz .

Wonz
@Glówny

Mylisz sie. Nie zostalo podane ani imie ani nazwisko. Wiec nie ma osoby poszkodowanej. Po za tym firma nie moze wystapic w cudzym imieniu. Ta strona moze udostepnic dane IP tylko osobie o ktorej jest mowa i to na wniosek organow. Prosze zapoznac sie z regulaminem.

Gall Anonim
@Wonz

To sobie pomyśl jakim jesteś człowiekiem. Myślisz że zapoznałeś się z regulaminem i czujesz się bezpiecznie że możesz obrażać innych ludzi. Z premedytacją pisząc swoje wymysły nie umiejąc tego udowodnić. Było podawane imię była ksywa. Niema drugiego takiego na cynkowni. Dobrze wiesz że Siarka nie pójdzie na żadną policję bo jest ponad tobą i dawno strawił i wysrał takich tchórzy jak ty. A regulaminy są po to żeby je łamać :) wiesz ile czasu potrzebować może jakikolwiek haker i jaką sobie życzy kwotę za taką blachostke ? Nawet jeszcze nie jesteś świadom jaki podstawowy błąd popełniasz za każdym razem " mężczyzno" pisząc swoje kłamstwa. Ale to tylko i wyłącznie czas. Trzeba mieć odwagę i charakter a takie zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Trzymaj się ANONIMIE :) Widocznie wstydzisz się samego siebie. Albo tak się odkleiles że nawet nie pamiętasz jak się nazywasz. Do zobaczenia w pracy hahahah ANONIMIE !! Razem zjemy obiad na stołówce i udawajmy że jest pięknie. Pozdrowienia " kumpel"

Na stronie firmy widzę ofertę pracy na stanowisko operatora maszyn CNC. Wymagana jest gotowość do pracy 3 zmianowej. W jakich godzinach? I z jaką częstotliwością te zmiany się zmieniają? Dzięki firmie można liczyć na dofinansowanie do karnetu na basen i kart MultiSport. Jaka część zostaje opłacona?

@Guido

Witam. Praca 3 zmianowa to stndart 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 22:00 - 6:00 Plus soboty i niedziele jak potrzeba

Alka

A możesz zreferować, czemu ma dać spokój? Guido podał suche fakty, a Ty odradzasz, ale robisz z tego zagadkę. Nie po koleżeńsku trochę, kolego..

daf
@@Guido

puknij się w główkę soboty dla chętnych chcesz to idziesz nie to nie i nie mów takich farmazonów jak się nie znasz lub nie robiłeś niedziela zakład zamknięty co do samej pracy nie che się wypowiadać bo są różne działy,różna atmosfera itp

Merkury

Jak wygladaja zmiany na ocynku? Trzy zmiany? Soboty, niedziele?

Trzeba go tytułować bo inaczej krzyczy na ludzi? O co chodzi ze słuchawkami? Trzeba je nosić przy pracy? A jak z relacjami między pracownikami? Atmosfera ok i można się dogadać? Chciałbym się przyjąć i zależałoby mi na bezkonfliktowym towarzystwie.

PRACOWNIK

Praca dla ludzi chcących pracować. Praca przy stali więc praktycznie wszystko ciężkie, czasami trzeba samemu coś wymyśleć żeby się nie narobić. W ostatnim czasie firma przechodzi powolne zmiany ze średniowiecza do dwudziestego pierwszego wieku. Za nieprzestrzeganie BHP i palenie papierosów w nie wyznaczonym miejscu jest zabierana premia. Pracować trzeba praktycznie całe 8h, z kierownikiem produkcji idzie się dogadać co do stawki i wcale nie trzeba lizać (usunięte przez administratora).

@PRACOWNIK

Jedyny wpis pracownika, co nie zmienił się w kropki i jest konkretnie i na temat napisany. Jakie mniej więcej zarobki są ślusarza? Bo resztę to pisali w październiku: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do programu sportowego, dofinansowanie z ZFŚS. Ale kasa, kasa jaka, to przecież ważne :)

Jaka jest kultura pracy w Inter Metal Sp. z o.o.?

Były Pracownik

Na spawalnii jest ciągły (usunięte przez administratora) majstry zamiast się przyłożyć do swojej pracy, mają pracowników w poważaniu. Nawet trudno sobie wyobrazić, jak za parę miesięcy lub nawet lat, będzie wyglądała aktualna praca. Wszędzie od wała Ukraińców a Polaków tylko garstka. Progres (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy, które się należą za nadgodziny, ogólnie dramat. Gorzej niż za czasów PRL'u Nie polecam, unikajcie z daleka.

Cześć, wciąż "mile widziane" doświadczenie na ślusarza narzędziowego? Tak jak pisali w tym ogłoszeniu, które mi wyskoczyło do nich, jakoś sprzed miesiąca. Mam 4 lata zawodowego, nie licząc szkoły. Na jakie zarobki mogę liczyć?

W jakich godzinach te zmiany na operatora prasy krawędziowej? Jest ogłoszenie opisane, obowiązki wymogi i w ogóle, ale takiej informacji nie podali, tylko wspomnieli, że 2 są. Dlatego musze się do was odezwać z prośbą o informację :)

Lider Piecowy 2

W tym wypadku wiemy jaka jest prawda. Jaka legenda? Jeśli ktoś nawymyśla byle bzdury na twój temat muszą być w jakimś % prawdą? Mamy wszyscy ręce i możemy sobie spokojnie odgarniać popiołki

byly pracownik

Co za bzdura .Siara wzorowy pracownik a nie jak ta swięta dwójka popychana przez pana Jacka B.(który nie ma pojęcia o tej pracy)ale rzadzi każdym oraz okłamuje górę ale wszystko jest okej bo tonaż sie zgadza.DYREKTOR+JACEK B=BRAK OSOB DO OPRACY W 2024

romek

dobrze wiemy,ze to co jest napisane na siare ,to klamstwo , zapewne pisze pan MISZCZ jacek,b ktory sie msci bo ktos ma wieksze pojecie od niego ,ktorego on nie ma w ogole pracujcac na ocynkowni.PRECZ DZIADU i daj ludzia normlanie pracowac a nie w stresie!!!!!

Bialy

Tomek i Paweł to osoby które współpracują od lat i ciągną to (usunięte przez administratora) do przodu- szacun dla nich! A to że zazdrośni ludzie nie mogą tego znieść widać po komentarzach- sam nic nie potrafisz zrobić to (usunięte przez administratora)

Anty pracownik

Jeżeli tam nie pracujesz to tym bardziej nie wiesz jak jest. Nie wiesz kto jakim jest człowiekiem i twoja szybka odpowiedz wskazuje na jedno. Powiadomienie jedno za drugim :) pozdrawiam. Popytaj ludzi z cynkowni a dowiesz się całej prawdy a nie szukasz odpowiedzi w komentarzach które moze pisać każdy z podwórka. A wybielić można słupki barierki

Anula

Klimacik, widzę, jak w sowieckiej Rosji. Podejrzenia, oskarżenia... Panowie, dajcie znać, czy dobrze rozumiem, że u Was na produkcji pracują także panie? Czytam ogłoszenie z pracą operatora krawędziówki i tam jest wszędzie napisane: będziesz robiła/robiła. W dodatku firma obiecuje przyjazne wdrożenie. Jak widzicie kobiety na zakładzie? Może my wprowadzimy lepszą atmosferę? :D

Oliwa sprawiedliwa

Niestety ale wiekszosc o nim to prawda... Stanowiska nie dostanie ktos kto ukrywa co sie dzieje na produkcji. Kwestia czasu jak stwierdzisz "a jednak to byla prawda". To ze ktos z twarzy na takiego nie wyglada nie znaczy, ze tak nie jest. Pozdrawiam

Jeśli zacząłem pracować od 30 listopada, to czy mogę liczyć na wypłate 10 grudnia? Czy będe musiał poczekać do Stycznia?

Czy w Inter Metalu panuje aż takie zamieszanie? Zaczynam mieć wątpliwości pod względem zatrudnienia się tam.

Ano ano

Ja w swojej wypowiedzi poruszałem temat liderów zmian a nie suwnicowych. Więc proszę czytać ze zrozumieniem. Jak dla mnie to suwnicowi tam powinni być liderami bo mają największe pojęcie o pracy i rozumieją drugiego człowieka i wiedzą ile co waży. Więc czy to Paweł S, czy Sebastian obaj mają wiedzę i rozumieją nas szarych ludzi i z pewnością nie muszą parzyć kawki bo wiedzą tych liderów zjadają. Z kawką to chodziło mi o tych co najmniej zakładają i ściągają a dostają wypłaty większe od tych którzy naprawdę tam zasuwają.

Mlody białe
@Ano ano

Szukają Ślusarza narzędziowego od zaraz. Wspominacie tu o minimalnej krajowej, takie zarobki też są na tym stanowisku? Nie idzie nic więcej wynegocjować? Piszą o możliwości rozwoju zawodowego, faktycznie tak jest, czy to pic na wodę, że tak to określę? Sprzęt w jakim jest stanie? Firma zapewnia dobre narzędzia?

Julia

Chłopak chce się przyjąć na spawacza metodą 135. Doświadczenie spore ma, pracował za granicą, a w ofercie piszą, że jeśli ktoś jest "swieżakiem" to go przyuczą. To daje mi do myślenia, czy są w stanie zaproponować dobre wynagrodzenie dla kogoś z doświadczeniem? Ktoś już pytał o to stanowisko kilka miesięcy temu, znowu kogoś szukają czy po prostu nie ściągnęli go ze strony? Byłabym mega wdzięczna za jakieś info od was, jak tu się obecnie pracuje. PS ktoś był zły, że karają za nieprzestrzeganie przepisów bhp. O co chodzi, czemu to taki minus pracy tutaj? Nie powinno być to plusem? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Metal Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Inter Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Metal Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.

Inter Metal Sp. z o.o.