Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Vitroszlif

Pracowałeś w firmie Vitroszlif i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-26 15:51:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podzielcie się swoimi przeżyciami z tym pracodawcą. Opowiedz innym pracownikom o zajęciach w spółce Vitroszlif, której siedzibą jest Częstochowa . Potencjalnemu pracownikowi ogromnie zależy na poznaniu opinii aktualnych pracowników na temat potencjalnego pracodawcy. Sieć jest dziś największym źródłem informacji, przyłącz się do budowy największego zaplecza informacji o pracodawcach.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-09 17:07:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Warto to iść do dużego koncernu, taki jak TRW w cz-wie, ale nie jakiś witroszlif gdzie właściciel decyduje o wszystkim i to on musi o wszystkim wiedzieć i decydować - dlatego nie ma prawa ta firma się rozrosnąć i dobrze funcjonować. Jeżeli zacznie się rozrastać to zaczniemy powoli obserwować upadek - bo pan gienek musiałby siedzieć w pracy po 60 godzin dziennie teraz jest to ok 20 to się jeszcze wyrabia, ale prawda jest taka że on wie wszystko i nie słucha nikogo. Teraz wiem dlaczego dobre firmy upadają, często jest to tylko przez jedną osobę, która otacza się ludźmi, którzy tylko mu przytakują i nikt nie powie właścicielowi, że robi głupoty bo się boją.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitroszlif

Twoj email:
Wiadomość: