Vitroszlif

Częstochowa

Opinie o Vitroszlif

anonim 2011-06-09 17:07:54
Warto to iść do dużego koncernu, taki jak TRW w cz-wie, ale nie jakiś witroszlif gdzie właściciel decyduje o wszystkim i to on musi o wszystkim wiedzieć i decydować - dlatego nie ma prawa ta firma się rozrosnąć i dobrze funcjonować. Jeżeli zacznie się rozrastać to zaczniemy powoli obserwować upadek - bo pan gienek musiałby siedzieć w pracy po 60 godzin dziennie teraz jest to ok 20 to się jeszcze wyrabia, ale prawda jest taka że on wie wszystko i nie słucha nikogo. Teraz wiem dlaczego dobre firmy upadają, często jest to tylko przez jedną osobę, która otacza się ludźmi, którzy tylko mu przytakują i nikt nie powie właścicielowi, że robi głupoty bo się boją.
ac 2016-02-06 13:42:54
masz racje ten gosciu nie da sobie nic powiedziec zawsze ma racje choc zdaje sobie sam z tego ze jest w bledzie/to dziwny czlowiek. w sumie nie jest taki najgorszy gdyby nie byl taki uparty
Zostaw swoją opinię o Vitroszlif - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitroszlif