Ekom Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Ekom Sp. z o.o.

Zdegustowany 2012-02-02 14:20:37
Ekipa w magazynie fajna,zgrana wszystko w porządku..niestety jak to bywa w tego typu firmach pensje dziadowskie a coś takiego jak \"premia\" (celowo wzięte w cudzysłów) bywa ale(usunięte przez administratora) odebrała mi jakiekolwiek chęci do pracy w tej firmie. Pracownik w ogóle niedoceniany co niestety pomału staje się normą w naszym kraju. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) i resztę ekipy. ;)
Brak słów 2012-02-16 13:33:39
Witam. Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Kiedyś w Ekomie panowała wręcz Idylla. Od 12 miesięcy pomimo ciężkiej pracy i licznych obietnic, człowiek nie zobaczył nawet jednego dodatkowego grosza.(usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-12-29 15:13:53
Pracowałęś w tej firmie?
kierowca 2014-12-30 06:22:33
Wypisujesz bzdury, pracuję w tej firmie. Jeżeli ktoś do roboty podchodzi jak trzeba, to Go traktują jak trzeba i zarobi dobrze.Obaj są wymagający,ciekawe co Ty byś zrobił jakby pracownicy rozbili Ci 4 auta w ciągu 1 miesiąca albo wypalili auto na rejonie? W Strumieniu nie startowali w przetargu( zaglądnij na stronę Gminy,tam to piszą- wypisujesz nieprawdę)a komornicy ich kont nie zajęli wypłata jest zawsze o czasie- kłamiesz!!!
kierowca 2014-12-31 08:03:34
Z ojcem to żył w zgodzie, nieraz przyjeżdżał do firmy, auto złamali bo naładowali trawę na sam przód , a Ciebie to też zwolnił za co ? skoro tak się rozczulasz chyba Ci żal? Czemu nie podasz prawdziwego imienia swojego tylko się ukrywasz pod jakimś tam koala?
koala 2014-12-31 10:03:21
mi jego nie tylko tych ludzi co jebie na niego piekna paulinke sarenke a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizesz mu ze go bronisz sierote

kierowca 2014-12-31 12:04:42
Wiesz- nie bronię jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo piszę jak jest, a Ty jesteś wściekły bo tam już nie pracujesz! Załóż sobie swoją firmę to inni na Ciebie będą pracować. Będziesz
szefem a inni będą o Tobie pisać ( tak jak Ty o Nim).Nawet imienia swojego nie podajesz , żałosne!!!
Karol Garbacz - zwolniony po L-4 2015-01-01 21:35:48
koala - nie dyskutuj z nim, to przecież Janota. Kto by o nim napisał coś pozytywnego.
Karol Garbacz - zwolniony po L-4 2015-01-01 21:41:37
a ty czemu nie podasz swego imienia -szefie? już jesteś kierowca
koala 2015-01-02 18:34:29
janota to zebrok podajevsie za kierowce i mysli ze blyszczy
Gość. 2015-10-27 10:22:02
Witam. Chciałem się dołączyć do opinii forumowiczow o firmie ekom z siedzibą w odrodzonej. Przepracowałem tam 2 miesiące. Praca nie powiewm nie należała do lekkiej. Na początku wlasciciel traktował wszystkich po rownu rozmawiał spokojnie. Aż jednego razu na odprawie była to drugą zmiana zaczął krzyczeć po nas jak furiat. Wyzywac nas od najgorszych że na nasze miejsce ma 100 nastepnych. Ale to nic pewnego dnia zapisywał ludzi na sobotę do pracy. Oczywiście sam ustalał że jedną sobota jest obowiązkowa ją też znalazłem się na tej liście. Niestety pech chciał że dzień wczesniewczesnie j źle się poczulem. Wiesz zadzwonił em do niego że nie przyjdę ponieważ źle się czuje. Powiedział że w porządku życzył mi szybkiego powrotu do zdrowia. Po paru dniach wrocilem do pracy. Ni z tad ni z owad za wezwał mnie do biura i pytał dlaczego nie byłem w pracy. Ja zdziwiony jego pytaniem mówiłem mu że byłem chory skoro usprawiedliwienia się telefonicznie myślałem że sprawą została załatwiona. Niestety okazało się że nie. W prost do oczu powiedzial że jego to nie interesuje miałem być w pracy. Pokazał mi plik podań od osób oczekujących na pracę i w perfidnym tonem powiedział że na moje miejsce ma 100 ludzi. Mało tego powiedział że w związku z tym że przyszedłem do pracy zwalnia mnie za 2 tygodniowym wypowiedzeniem. Po dwu tygodniach zmienił zdanie dał mi szansę. Ale ją i tak się zwolnilem bo miałem dość jego i jego firmy.
Gosc 2015-10-27 22:44:12
To było parę lat temu. Każdego pracownika traktuje gorzej niż śmiecia. Ja mam inną pracę i jestem zadowolony. A ten typ co chwilę daje ogłoszenia bo ludzi niema w pracy. Sam se jest winien.
Karol Garbacz 2016-03-20 16:57:27
Sprytnie zrobili. wykasowali moje wpisy, a zostawili podpis pod cudzymi
zzz 2016-05-13 12:24:40
haha takich akcji jeszcze nie widziałem, by na forach ludzie się w detektywów bawili. :) orientuje się ktoś może czy Ekom zmienił branżę?:)
Zostaw swoją opinię o Ekom Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekom Sp. z o.o.