Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o. w Radom

Damian

Radmir przy kozienickiej, tragedia zero warunków socjalnych, po jadalni dla pracowników produkcji latają myszy, szatnie nie ogrzewane łazienki tak samo, brak ciepłej wody nawet i oświetlenia. Robota na starych zniszczonych maszynach które mają przebicie prądu. Zero zainteresowania że strony zarządu liczy sie tylko ilość towaru. Stawka akordowa za psie pieniądze, ustawianie czy konserwacja maszyn która pracownik robi za darmo bo ma płacowe od sztuki. Kierownik który rozdziela pracę lepiej płatna dla swoich pupilkow. Spawalnia bez wentylacji, kable pod napięciem wystają że ścian. Dach podczas deszczu przecieka, a prezes udaje ze wszystko jest ok, dba tylko o pracowników magazynu którzy pracują po 5 godzin dziennie a zarabiają 4 razy tyle co pracownicy na produkcji. Nie polecam nikomu brud (usunięte przez administratora) nieposzanowanie człowieka, (usunięte przez administratora).

Greg
@Damian

Z tego co wiem firma stawia nową halę magazynowo-produkcyjną więc warunki socjalne na pewno się poprawią. Płaca akordowa oznacza, ze jak jesteś dobry to zarobisz naprawdę dobrze, ja nie narzekam:) A jak nie chce ci sie pracowac, nic nie umiesz albo jesteś wyjątkowo oporny na wiedzę...to wiadomo. A swoją drogą kim jesteś Damian? Bo nie pamiętam cię a pracuję na Kozienickiej od dobrych kilku lat?

Kuba
@Greg

Potwierdzam to co pisze Damian, ta firma to jakiś żart. Jakby wpadła tak inspeckja pracy to z miejsca zamykają bhp tam nie istnieje, nie da się normalnie pracować nawet kluczy brakuje czy podstawowych pojemników. Śmieszne jest zamiatanie wszystkiego pod dywan prze szefostwo. Co z tego że zrobią nowa hale jak władują tam te same stare złomy.

R-r Nowy wpis
@Kuba

Panie Karolu K. (vel.Kubo), bardzo nam przykro, że odniósł Pan takie wrażenie. Warunki nie są najlepsze, ale pracujemy nad tym i zapewniam Pana, że przechodzimy wszelkie kontrole BHP i PIP. Jesteśmy polską, uczciwie płacącą podatki i wynagrodzenia firmą, nie PMP z zachodnim kapitałem z której -ubolewamy- Pana zwolniono. 90% naszej załogi jest z nami od początku, czyli od ponad 30 lat. Życzymy wszystkiego dobrego, mniej hejtu, więcej życzliwości.

Anna Nowy wpis
@R-r

Mogą się Państwo odnieść do zarzutów o brak ciepłej wody i ogrzewania? To przecież niemożliwe, żeby takie coś przeszło jakąkolwiek kontrolę.

Halina Nowy wpis
@R-r

Jak często zdarzały się u was kontrole PIP, skoro "wszelkie przechodzicie"?

P Nowy wpis
@Anna

"Takie coś" działą od ponad 30 lat i ma się całkiem dobrze, zarówno ciepła woda, jak i ogrzewanie jest w zupełności wystarczające jeśli ktoś CHCE pracować. Zapewniam Panią, że kontrole są regularne.

Julka

Hej! Czy weekendy są więcej płatne czy ta sama stawka ?

gosia

Powyższe opinie dotyczą firmy Radmir Kacprzak i Spółka i nie mają żadnego związku z firmą P.P.H. Radmir sp. z o.o. , znajdującej się na ulicy Kozienickiej 97 w Radomiu. Prosimy nie mylić obu firm i nie wprowadzać innych w błąd.

Kuba
@gosia

Każdy będzie wiedział że chodzi o ta pseudo firmę jak zobaczy negatywną opinię na temat radmiru

gosia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
dawid

Porażka Roman drze sie cały czas Kamila przenosi te meble co pięć minut sześciu prezesów każdy mówi co innego zero współpracy nie szanują pracowników praca za pół darmo nie polecam

Bartłomiej

Faktycznie też tam pracowałem cwaniactwo praca w weekendy za darmo powinni zrobić coś z tym

rudy

rodzinna firma i nikt nie pracuje, nie szanują innych, okradają siebie nawzajem i jeszcze każą pracownikom oddawać, wypłata na raty, pod stołem, oszukują klientów i pracowników, omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o. - Radom

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kozienicka 97
    26-600 Radom
  • NIP: 7960035484 REGON: 5090440 KRS: 0000196932

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Radmir Sp. z o.o.