Radmir Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Radmir Sp. z o.o.

rudy 2015-02-07 10:59:00
rodzinna firma i nikt nie pracuje, nie szanują innych, okradają siebie nawzajem i jeszcze każą pracownikom oddawać, wypłata na raty, pod stołem, oszukują klientów i pracowników, omijać szerokim łukiem.
Bartłomiej 2015-08-12 23:27:50
Faktycznie też tam pracowałem cwaniactwo praca w weekendy za darmo powinni zrobić coś z tym
dawid 2015-08-12 23:43:48
Porażka Roman drze sie cały czas Kamila przenosi te meble co pięć minut sześciu prezesów każdy mówi co innego zero współpracy nie szanują pracowników praca za pół darmo nie polecam
gosia 2016-09-13 13:35:50
Powyższe opinie dotyczą firmy Radmir Kacprzak i Spółka i nie mają żadnego związku z firmą P.P.H. Radmir sp. z o.o. , znajdującej się na ulicy Kozienickiej 97 w Radomiu. Prosimy nie mylić obu firm i nie wprowadzać innych w błąd.
gosia 2016-09-13 13:45:09
Zostaw swoją opinię o Radmir Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radmir Sp. z o.o.