Opinie o Elrem Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elrem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elrem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elrem Sp. z o.o. w Białystok

Qwerty Nowy wpis

Nie polecam. Jedyne roboty są przez APS, gdzie najgorsze pracę wykonują pracownicy Elremu. Pracodawca nie może zapewnić pracy na miejscu dlatego są ciągle wyjazdy poza województwo. Brak perspektyw rozwoju, oszczędności na każdym kroku. Więcej pieniędzy zarobi się w Biedronce na kasie niż w Elremie.

Bożena Nowy wpis
@Qwerty

A czym są te najgorsze prace? Nie wiedziałam że są lepsze i gorsze. Kto to ocenia

Abcd Nowy wpis
@Bożena

Jeśli ktoś nie pracuje fizycznie to się nie dowie. Pracownicy. Ludzie z elremu robią czarną robotę a APS bierze za to pieniądze.

Merkava Nowy wpis

To była fajna firma ale 15 lat temu kiedy robiła roboty dla elektrobudowy. Szczecinek linia do produkcji płyt diffenbachera, Suwałki turbina i geneator 7MWA, Bełchatów blok 858 MWA, Pałac Kultury Waszawa, Elektrofiltry Police Świecie,Ikea Bielsk Podlaski cała linia diffenbachera, Gdynia wymiana rozdzielnic 6kV, Estonia dwie linie kruszenia i transportu łupków bitumicznych, akumulator ciepła Bialystok, modernizacja trzech bloków EC białystok, Modernizacja stacji uzdatniania wody SUW 1 i SUW 2 EC Białystok, modernizacja Spalarnia Białystok dla elektromontażu Kraków, biomasa EC Białystok dla ELSTY Wieliczka i wiele wiele innych. Ciekawe jest to że mało kto o tym wie bo duże firmy jak APS przypisują sobie wszystko a to ludzie z ELREMU robili tą czarną robotę. APS robił system i to oni są najważniejsi HE HE. Koniec i kropka

Patryk

Mam tu świetna pracę, można zarobić bardzo dobre pieniądze, fajni ludzie, polecam ich.

@Patryk

Możesz napisać coś więcej ? Ile czasu tu już pracujesz? Można nauczyć się czegoś od pracowników ? Jak wygląda sprawa narzędzi ? Czy każdy ma swoje narzędzia typu wkrętarka itp?

Witam, interesuje mnie praca w Elremie, czy firma wysyła pracowników na kursy podnoszące kwalifikację? Czy miejsce pracy jest w Białymstoku ? Ile wynosi wynagrodzenie? Czy sprzęt w firmie jest nowoczesny nadający się do pracy ? pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Elrem Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Paca

Część a ile płacą na początek i po ile godz.sie pracuje i czy na miejscu praca czy wyjazdy

Dobra atmosfera, praca na umowę, możliwości rozwoju

Jarosław
@Marcin

Jakie są możliwe ścieżki awansu w firmie, powiesz mi coś na ten temat? Każda informacja o Elrem jest ważna dla potencjalnych kandydatów, warto dodać coś od siebie.

Henio

Od kiedy APS kupił tą firmę wszystko zeszło na psy. Nikt już się nie zna na robocie od prezesa począwszy.

Jarosław
@Henio

Zaniepokoił mnie Twój wpis. Co masz na myśli, pisząc o prezesie, że nie zna się na robocie? Coś konkretnego wpłynęło na Twoja opinię? Napisz coś więcej.

Apre

Odradzam prace w tej ,,firmie''. Pracodawca nie potrafi uposażyc pracownika w podstawowe narzędzia do pracy, samochody pożal się Boże. Rozpadajace się truchła. O zarobkach to nawet szkoda mówić. Dla doświadczonego pracownika o wysokich umiejętnościach proponują Max 13 zł brutto. Co jest skandaliczna stawka w dzisiejszych czasach. Omijać te ,,firmę'' szerokim łukiem.

admin

Jak wygląda praca w firmie Elrem Sp. z o.o. w danym dziale? Pracowałeś i wiesz? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Elrem Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Elrem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elrem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elrem Sp. z o.o.