Małgosia Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Małgosia Sp. z o.o.

admin 2015-08-14 13:34
Jesteś zainteresowany pracą w firmie Małgosia Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
były pracownik 2016-04-01 00:36
Nie życzę nikomu pracy tam, najniższa krajowa, zleceniowka, koszmarne nastawienie pracodawcy do pracownika, sklep otwarty w wigilie do 18.00 a w sylwestra do 22.00, bo przecież pracownik nie ma własnego życia. Na zmianie 2 osoby nawet wtedy gdy rucj jest ogromny, po to żeby zaoszczędzić na ilości pracowników, ale za to te dwie osoby nie mają czasu nawet na 15 min przerwe. Generalnie robota dla kogoś kto szuka pracy na chwile, albo nie ma wyboru, zerowa możliwość rozwoju, nie polecam.
NoName 2016-07-19 16:01
Widzę, że prawie wszystkie opinie zostały usunięte :D Jeszcze jakiś czas temu można było ich poczytać dużo więcej - oczywiście tych negatywnych. Okropna atmosfera, szefostwo chamskie, a do tego brak jakiejkolwiek organizacji. Nie polecam ! i proszę nie wierzyć pięknym słowom rekruterki..
Alania 2016-10-02 10:22
A ja bardzo dobrze wspominam prace w Małgosi
pracownik x 2017-02-04 19:55
Jako były pracownik też nie polecam.
Praca często po 7 dni z rzędu. Czasem brak wolnych weekendów przez cały miesiąc ,,(bo nie ma ludzi").
Potrącanie z pensji za wszystko co się da. W firmie nie ma czegoś takiego jak ,,straty". Towar spadnie, opakowanie pęknie- płacisz. Różnica kasowa 0.01 zł, drukowany dokument. Grosz zabierają z pensji. To samo z nieściągniętym nabiałem, o krótkim terminie spożycia. Produkt x kosztuje 5 zł, czyli po przecenie kosztowałby 2,5. Zabierają z pensji te pierwszą kwotę. Opakowań 10, czyli 50 zł potrącają.
Pracujesz jako kasjer a musisz być też ochroniarzem. Ktoś coś ukradnie, potem pretensje do Ciebie, bo przecież są kamery, lustra. W święta sklepy otwarte. Na Głogowskiej nawet 24h. Pracownik nie ma życia.
Atmosfera nie do wytrzymania. 15-minutowa przerwa to fikcja. Wyjście do toalety w czasie pracy trudne. Zakaz picia wody na sklepie. Praktycznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o Małgosia Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małgosia Sp. z o.o.