Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

nie warto pracowac dla tej (usunięte przez administratora) obiecuja po 3 miesiacach podwyzke kwoty a wcale tak nie robia. [usunięte przez moderatora] jak wol a nawet nikt tego nie zauwazy(chyba ze cos [usunięte przez moderatora] br /> nie zawracajcie sobie glowy ta firma.dorobicie sie tam garba niczego wiecej!!

Jest nowy majster z torunia,i pracuje na (usunięte przez administratora)

taki ktoś

Ja pracowalem w (usunięte przez administratora) prawie 10 lata wszystko jest pieknie jak sie pracuje,ale jak sie juz rozwiąże z nimi umowe i dostanie sie świadectwo pracy. To można przeżyc niezły szok ze sie pracowało na 0,5 etatu lub nawet 0,25 i o godnej emeryturze mozna sobie zapomniec tak samo o zasiłku jakim kolwiek. Radze Wam uciekajcie stamtąd póki możecie.

michał

ok! spieszę się teraz do pracy ale odezwę się na gg.

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
adrian

witam również. na gg mozemy pogadac nr 11464772

to fajnie! (usunięte przez administratora) skąd jesteś? Czy też będziesz nocował na czas kursu w hotelu?(usunięte przez administratora)

adrian

Witam. również wybieram się na te szkolenie 8sierpnia,11464772

No proszę:) Czyli jak chce się pracować, to idzie wszystkiego dokonać... Wystarczy tylko chcieć:) A nie jak niektórzy pracują tam tylko po to, żeby mieć na używki... Każdy ma swój rozum... Także pozdro dla zadowolonego pana:)))

ktoś

koleżanka - 2011-07-20 14:57:55 Witam. Mam pytanie, czy ktoś może pracował w Bremen? bo czytałam dużo opinii o Tunisie a o Bremen prawie nic. Mój kolega ma tam jechać. Tłumaczymy mu, że ma zrezygnować po tym co tutaj czytaliśmy, ale on uparty jest i nic sobie nie da powiedzieć. Chcielibyśmy wiedzieć jakie warunki są w Bremen. Z góry dziękuję za odpowiedz. W Bremen jest ok.

majki

Tak ja jade 8 sierpnia do gryfic na szkolenie. Mama tez mi odradza ale uparlem sie i jade;] trzeba spróbować

mam - 2011-07-21 19:54:27 witam! czy ktos jedzie na szkolenie 8 sierpnia do Gryfic? Mój brat jedzie. Co mnie i mame w ogóle nie zadowala...

Witam Powie mi ktoś o pracy w Redzie(nie wiem ja kto fachowo się pisze)dla kobiet da się tam wytrzymać.Chciałąbym jechać ale się cykam:)Pozdrawiam

mam

witam! czy ktos jedzie na szkolenie 8 sierpnia do Gryfic?

koleżanka

ja też jestem żoną

Byłam u męża w Sgel jako gość nie widziałam(usunięte przez administratora) tylko(usunięte przez administratora) ale w grupach męskich,bez kobiet oczywiście,bo kobiety mają hotel z drugiej strony.Dużo się mówi ,ale to nieprawda był chyba jeden przypadek ze facet zostawil żone dla innej ale juz go tam nie ma.Kochane ,a gdzie wasze zaufanie?

Mateusz

Dla Twojej informacji to ta strona nie służy do pisania kto kogo zdradził,tylko chodzi o informcje o pracy i zarobkach!!Ale zdradzani mężowie i żony zrobili sobie tutaj FORUM i większość wchodzi,aby poczytać,dowiedzieć się i się pośmiać:P [usunięte przez moderatora] Ja byłem tam(usunięte przez administratora)ylko słabi psychicznie ludzie jeżdżą (usunięte przez administratora)a marne(usunięte przez administratora)!!Wszystko jest dla ludzi [usunięte przez moderatora]

Michtech

Witam,jestem teraz na chorobowym.W firmie Milex pracowałem 2 miesiące,na dziale szynki w Rheda...Tonnies...Z powodow osobistych juz nie bede kontynuował tam pracy,ale dla zainteresowanych mogę powiedziec pare zdan o pracy i zkwaterowaniu itd...To nie była pierwsza moja praca i dosłownie z żadną inną pracą nie mogę jej równac.Jest to praca wyczynowa zarówno fizycznie jak i psychicznie,jak dasz rade wytrzymac 2 tygodnie to juz zostaniesz...Byłem na kursie w Górzycy w marcu 2011...W pracy przedweszystkim silna psychika.Cwaniaki odpadają najszybciej...Co do ludzi i ich zachowan bywa różnie jak to w życiu...Wszedzie ludzie sie zdradzaja itd tak ze to chyba nic dziwnego.Widziałem ktoś pisał ze wszyscy ze wszystkimi spią itd...bzdura kompletna.Sa hotele męskie,żeńskie i dla par...w sporych odległościach.do meskiego kobiety maja zakaz wstepu itd...Warunki najlepsze są dla par,bylem chwile z dziewczyna...polecam.Płaca początkowa (usunięte przez administratora)na reke,wychodzi około (usunięte przez administratora) miesiecznie.No to tyle;)

oz

Witam kto jedzie 27/06/2011 na szkolenie koło Gryfic ? pisac na maila [usunięte przez moderatora] pzdr :)

Real

Z jakiej firmy mieszkają tam kobiety??

Ale na neumarkcie kobiety chyba z facetami nie mieszkają?

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo