Opinie o Delikatesy Mięsne Prosiaczek w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Mięsne Prosiaczek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Mięsne Prosiaczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Mięsne Prosiaczek w Poznań

ttt

5 zł za h

Daria

klient

firma chyba pada... sklep ja Jagiełły jest zamknięty to samo ze sklepem na 28 czerwca... nie wiem jak 2 pozostale

prawda

Ta firma nie jest idealna a wypłata nie jest na czas

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Damian

Oj Hamilina nie udawaj innych ludzi na forum i tak wszyscy wiedzą że tylko ty piszesz tu pozytywne opine

Prawda

haha to nie żartuj sobie pracuje się tam fatalnie a zarobki małe Chyba że lubisz być poniżany a za swoją prace dostawać marne grosze

ll

haha ta firma jest tak fatalna jak jej wyroby nie polecam

ll

haha ta firma jest tak fatalna jak jej wyroby nie polecam

xxx

Mam nadzieje że ta firma nie długo ogłosi upadłość

mała

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ szefowa źle traktuje swoich pracowników,że pracownicy są wręcz przestraszeni gdy pracują.Warunki zatrudnienia są niezgodne z umową jeżeli chodzi o stawkę i godziny pracy.Za soboty jest w ogóle nie płacone a trzeba na nie chodzić.Szefowa wiecznie nie zadowolona z pracy pracowników,odnosi się arogancko i nie kulturalnie do swojego pracownika.Dołuje i gdy naprawdę chcesz podjąć pracę w tej firmie polecam mieć nerwy ze stali i siły.Trzeba zrobić dwa razy tyle niż cała warta ta wypłata.Nie da się wyrzyć za te pieniądze.Nie polecam kupować produktów ponieważ że składników z ktorych zostały zrobione są wszystkie po terminie za tanie pieniądze kupione.Pracownik nie ma nic do powiedzenia jeżeli szefowa tak powie to tak musi być.Urlopu nie dostaniesz i na umowę o pracę też nie warto liczyć.Jeśli chcesz mieć złe relacje z rodziną bo musisz wiedzieć w pracy z nad godzinami i wylądować w szpitalu to przemyśl wybór zanim podejmiesz pracę w tej firmie.Cieszę się,że już tam nie pracuje jedynie co żal mi pracowników bo obsada jest super jeśli oni tam jeszcze są a tak słowa kieruje do Pani Haliny:życzę Pani aby firma upadła i żeby się Pani opamiętała bo to kiedyś wszystko się na Pani zemści a wszelkie zło jakie Pani wyrządziła to prędzej czy później wszystko do Pani wróci ale z podwójną siłą i nikt do Pani nie przyjdzie pracować jak chce Pani tak robić.Pozdrawiam.

xxx

ludzie w tatuaż mogą być nosicielami wielu chorób

Lola

Nie radzie jeść w restauracji tam jest drogo śmierdzi piwem i wszyscy pracownicy posiadają tatuaże Szanująca się restauracja nigdy nie zatrudni ludzi ludzi z tatuażami

mika

Szefowa restauracji obiecuję 20 na / h a daję tylko 5 do tego jeszcze na marne premocje tej jej lokal to jakiś drogi bar z kiepską żywnością

zwolennik świeżych wędlin(tak hamlina,istnieją tak

Fajnie hamlina,że tu zaglądasz.Dogadać się można ,chyba po chińsku a jaka jest wyplata?Sama wiesz,żałośnie niska.

yachu

5 złotych na godzinę.Do tego dochodza benefity: wrzaski hamliny,zapachy reanimowanego miesa i współczujące spojrzenia klientów

mila

Ta firma jest tak fatalna jak jej wyroby

Jaro

wreszcie ta zła firma przestaje istnieć tacy szefowie firm powinni zniknąć z rynku pracy dziwne ,że szefowa do pracy chce tylko młodych mężczyzn pierw mieszkają w jej prywatnym domu , a jak się znudzi to wyrzuca

yachu

Warunki mają takie świetne,że powoli znikają z rynku.Hamlina,nie możesz zasnąć bo Alf napisał prawdę?

Migotka

Bardzo cieszy mnie że ta firma plajtuje

Alf

Pare krotkich faktow: - sklep prosiaczek przy placu wielkopolskim - zamkniety przez sanepid - restauracja green city ekspress przy placu wielkopolskim - zamknieta przez sanepid - sklep prosiaczek przy rynku wildeckim - zamkniety z powodu nierentownosci - restauracja green city ekspress przy rondzie rataje - nie zamknieta z powodu nierentownosci tylko dlatego, ze lokal jest jej i nie music placic najmu Ponadto wszyskie opinie o agresywnym charakterze tej pani, jak i o matactwach z wyplatami - prawdziwe Ta Pani wie o istnieniu takich stron jak ta i zdaje sobie sprawe, ze jej postepowanie wychodzi na jaw, dlatego zarowno sama, jak i przez zatrudnione osoby / znajomych probuje sie wybielac pozytywnymi komentarzami. Na szczescie nie trzeba nic wiecej robic, zeby ta nieuczciwa firma upadla, bo wlascicielka sama ja pogrzebie. Serdecznie odradzam tracenie czasu nawet na rozmowy kwalifikacyjne.

Tom co masz myśli

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Mięsne Prosiaczek - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Mięsne Prosiaczek?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Mięsne Prosiaczek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Mięsne Prosiaczek
1.5/5 Na podstawie 140 ocen.

Delikatesy Mięsne Prosiaczek