Opinie o PEKAES SA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PEKAES SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PEKAES SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PEKAES SA w Szczecin

Poczatkowo firma byla w porzadku. Zmienili sie prezesi, dyrektorzy i zaczal sie wyzysk Nie polecam, o jakiejkolwiek podwyżce nawet po kilku latach pracy można pomarzyć. O dobrym slowie od przelozonych rowniez. Klienci odchodza na potęgę, dostając 200%podwyżek za transport. Rosnące wymagania, charytatywne nadgodziny, zero socjalu. Dobre na pierwsza prace, gdziekolwiek pozniej pojdziesz bedzie ci lepiej.

Serio
@Anna

Boże, chroń tych pokrzywdzonych ludzi przez tą firmę! Jakie straszności tu piszą o niej, ojej! Żeby zachować choć jotę powagi tego durnego wpisu, mogłaś nie przeginać z tą 200% podwyżką - to już mnie śmiech wziął do rozpuku, ale cię poniosło w złości :-)))))))))))) Zdrówka życzę! psychicznego oczywiście :-))))))))

KalaPy
@Anna

nikt Ci nie kaze tam pracować za (usunięte przez administratora) to ze zostajecie nadgodziny za friko to wasza wina . to że jesteście nadgorliwi i robicie wszytko za wszytkich to tez wszak wina a później latanie po oddziale i narzekanie . wydaje się niektórym ze są niezastapieni . każdy jest zastąpiony a zwłaszcza taka osóbka . jak odejdziesz to na twoje miejsce zatrudni pekaes 2 osoby i da im więcej kasy . po 20 latach ci nie podziękuja. przestań latać jak że sraczka i odpUSC. jak będą zalgości to w końcu kogos będą musieli zatrudnić do pomocy .

Pawel

Firma, oparta na Panu(usunięte przez administratora)). Nie szanuje pracowników,

poczta

w tej firmie mamy do czynienia z (usunięte przez administratora)na codzień a od świeta jestes uchaaany a dni swiatecznych nie brakuje

stefan

a widać juz coś?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PEKAES SA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
ijuz

słaba ta firma i trąci nadal zeszłą epoką. dlatego nowa czy stara pani dyr nic nie wskura a próba zrobienia Schenkera skończy się w czarnej i tu niecenzuralne słowo. Przyjmuje zakłady ile zagosci w haosie?

niki
@ijuz

obstawiam 9 miesiecy

@niki

Jest już 4 to jeszcze troszkę trzeba wytrzymać bo wszystkie słupki dalej na czerwono i nowy kt też nie pomoże

Tonik

Dziwna taka cisza na forum. Dlatego, że dobrze się pracuje?

@Tonik

BARDZO DOBRZE słupki rosną na zielono brawo My

spedytorek
@Tonik

Cisza przed burza. Nowa Pani Dyrektor to i czas na zmiany

@spedytorek

Wysoko się nosi A nie wyglada

Cześć dostałem propozycję pracy w Pekaes szczecin jako przewoźnik, ktoś może coś podpowie dobrze średnio daj sobie spokój (usunięte przez administratora) słyszałem tylko że są nowe żądy i nowi ludzie w każdym dziale

Pedro

Gdyby było tak jak niektórzy piszą to na forum by wrzało od wpisów a tu cisza od dawna!!!

@lejce, nie do końca się tu z Tobą zgodzę, pracowałem już na paru magazynach i nie jest to tak oczywiste. Zwłaszcza jeśli chodzi własnie o firmę głównie zajmująca się magazynowaniem. Rotacje są dość duże, bo sama praca nie zawsze może okazać się lekka. Ale akurat dla nich wielki plus, za umowę o pracę.

wise

Koledzy - magazynier to najlepsze stanowisko w tej firmie szczególnie w szczecinie dyr. pojęcia nie ma o pracy magazynu i się nie czepia można coś na boku ukręcić. Pozostałe stanowiska to lipa na resorach. Nie wiem co za benefity opisaliście wyżej bo wszystkie prezes wyciął. Kiedyś owszem były. Mają likwidować tez stanowiska biurowe, wiadomo oszczędności trzeba wykazać dla nowego właściciela, uważam ze to duże ryzyko włazić do tej firmy chyba ze jako magazynier jak wspomniałem wcześniej

leo
@wise

Zbyszku H., właśnie dlatego to już koniec! Już się nie przejmuj magazynem.

info

ck właśnie się nie dostał na to stanowisko, więc w złości napisał, co napisał; od niego opinii normalnej nie dostaniesz...

ck

2500 brutto w kielceach na wozku po paru latach pracy brak premii coraz gorszy socjal tylko dodatek do godz nocnych ale (usunięte przez administratora) godziny pracy...praca sama w sobie ok

kick

Podbijam, też szukam pracy na magazynie, najlepiej na widlaku.

siaki

ale pięknej formuły żeś użył "taki", no tylko przetłumacz ze swojego na nasze :-)))

taki

I ja tez nie polecam

gogo

Nie polecam Pekaes sa Szczecin jako miejsca pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PEKAES SA - Szczecin

• Jak się pracuje w PEKAES SA?

Zobacz opinie na temat firmy PEKAES SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PEKAES SA