PEKAES SA

a ja polecam
taki 2015-01-08 08:17
lipa z pataratajnią
siaki 2015-01-09 22:13
ale pięknej formuły żeś użył "taki", no tylko przetłumacz ze swojego na nasze :-)))
kick 2015-10-24 19:42
Podbijam, też szukam pracy na magazynie, najlepiej na widlaku.
ck 2015-11-13 09:50
2500 brutto w kielceach na wozku po paru latach pracy brak premii coraz gorszy socjal tylko dodatek do godz nocnych ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] godziny pracy...praca sama w sobie ok
info 2015-11-18 15:04
ck właśnie się nie dostał na to stanowisko, więc w złości napisał, co napisał; od niego opinii normalnej nie dostaniesz...
wise 2015-11-18 17:26
Koledzy - magazynier to najlepsze stanowisko w tej firmie szczególnie w szczecinie dyr. pojęcia nie ma o pracy magazynu i się nie czepia można coś na boku ukręcić. Pozostałe stanowiska to lipa na resorach. Nie wiem co za benefity opisaliście wyżej bo wszystkie prezes wyciął. Kiedyś owszem były. Mają likwidować tez stanowiska biurowe, wiadomo oszczędności trzeba wykazać dla nowego właściciela, uważam ze to duże ryzyko włazić do tej firmy chyba ze jako magazynier jak wspomniałem wcześniej
leo 2015-12-11 17:01
Zbyszku H., właśnie dlatego to już koniec! Już się nie przejmuj magazynem.
Marek 2016-05-11 22:45
@lejce, nie do końca się tu z Tobą zgodzę, pracowałem już na paru magazynach i nie jest to tak oczywiste. Zwłaszcza jeśli chodzi własnie o firmę głównie zajmująca się magazynowaniem. Rotacje są dość duże, bo sama praca nie zawsze może okazać się lekka. Ale akurat dla nich wielki plus, za umowę o pracę.
Anna 2017-04-06 12:52
Poczatkowo firma byla w porzadku. Zmienili sie prezesi, dyrektorzy i zaczal sie wyzysk Nie polecam, o jakiejkolwiek podwyżce nawet po kilku latach pracy można pomarzyć. O dobrym slowie od przelozonych rowniez. Klienci odchodza na potęgę, dostając 200%podwyżek za transport. Rosnące wymagania, charytatywne nadgodziny, zero socjalu. Dobre na pierwsza prace, gdziekolwiek pozniej pojdziesz bedzie ci lepiej.
Serio 2017-06-02 22:15
Boże, chroń tych pokrzywdzonych ludzi przez tą firmę! Jakie straszności tu piszą o niej, ojej! Żeby zachować choć jotę powagi tego durnego wpisu, mogłaś nie przeginać z tą 200% podwyżką - to już mnie śmiech wziął do rozpuku, ale cię poniosło w złości :-)))))))))))) Zdrówka życzę! psychicznego oczywiście :-))))))))
Zostaw swoją opinię o PEKAES SA - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES SA