Opinie o Amwin Sp. z o.o. sp.k. w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amwin Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amwin Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amwin Sp. z o.o. sp.k. w Września

inżynier

Współpracuję z firmą od jakiegoś czasu, to moja druga praca w życiu. Uważam, że amwin jest dobrze zorganizowany, bo ma dobry zespół. Kolega wiśnia niestety jest nieuczciwy, każdy wie o kogo chodzi, ale nie mogę podawać przez internet danych, bo takie rzeczy administrator portalu usuwa. Nikt kolegę nie zmuszał do współpracy, ale ponieważ nasza firma to jedna z lepszych firm na rynku, bardzo chciał się wzbogacić na dobrej renomie i organizacji, rozwijanej przez lata dzięki najlepszym ludziom. Na szczęście zespół jest tak dobry, że szybko eliminuje ze współpracy nieefektywnych, bo nikt nie chce robić na słabego lub niedopasowanego do kultury firmy, by nie ryzykować tego co zostało stworzone. Polecam firmę, ale tylko tym osobom, które zamierzają się rozwijać przez długi okres czasu oraz tworzyć z nami zespół, który pomoże nam osiągać jeszcze większe zadowolenie klienta, w efekcie korzyści dla wszystkich.

Łubudubu
@inżynier

Typowe tanie marketingowe formułki z wkładek do gazet dla gospodyń domowych ;-)

arek

Rozmawiają też z osobami świeżo po studiach. Mają system szkoleń, przygotowują inżynierów do pełnienia obowiązków na budowie a potem w roli kierownika budowy a inżynierowie z doświadczeniem trafiają od razu na budowę wspierając doświadczonych kierowników.

zadowolony

Współpracuję z firmą od lat, firma zorganizowana, realizuje dużo projektów, w tym roku podpisała dwa kontrakty ze starymi klientami. Ludzie zaangażowani w zadowolenie klienta.

kierownik

Spam dziękuję za zgłoszoną uwagę. W związku z tym, iż nie jest ona zgodna z prawdą, postaram się zaktualizować Twoją wiedzę. Od kliku lat firmę tworzą wyłącznie ludzie, którzy z tą firmą się rozwijali. W efekcie Amwin jest jedyną firmą w Wielkopolsce, z branży halowej i biurowej, która rozwija się od kilku lat dynamicznie, o czym świadczą wyróżnienia Gazeli Biznesu. Jest to możliwe, dzięki najlepszej kadrze z branży, która dostarcza inwestorom najlepszych rozwiązań i najlepszą obsługę i tym samym gwarantuje firmie ciągły wzrost. Przez ostatnie lata, na pracuj.pl, nie pojawiło się żadne ogłoszenie dotyczące poszukiwania kierownika budowy lub projektu więc Twoje stwierdzenie o tym, iż nie możemy nikogo znaleźć, jest zupełnie nie trafione. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, bardzo proszę, chętnie na nie odpowiem.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
jurek

Dla osób ambitnych, poszukujących długoterminowego rozwoju, bardzo dobra praca. Niestety dopiero podczas montażu można sprawdzić swoje zdolności do szybkiego rozwoju umiejętności, gdy posiada się taki talent wówczas ta praca daje możliwości wysokiego wynagrodzenia. To co jest wyjątkowe, to możliwość nauki w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie firmy, ponad 150 wybudowanych obiektów, najnowsze i różne technologie montażu prefabrykacji fundamentów, podwalin, konstrukcji stalowej, żelbetowej, drewnianej, ścian i dachu, elewacji hal i biurowców.

kieras

a u innych jeszcze krócej, słyszałem, że szukasz pracy... :)

kieras

Tak ostatnio odszedł z firmy AW, 18 miesięcy temu. Uczciwy, spokojny chłopak, ale stwierdził, że to nie praca dla niego.

Kieras2
@kieras

I dlatego pracuje już w konkurencji, czyli w branży

@Kieras2

No to jego trzecia praca w branży, co 2 lata nowa...

Gin
@kieras

no u was nie da sie dlugo wytrzymac :-))))

a
@Gin

Nie wszyscy mają równy potencjał na rozwój, dlatego zostają najlepsi... jak w każdej dobrej firmie.

daro
@kieras

W odpowiedzi na pytania dotyczące rotacji w firmie i zapytania o pracę na stanowisko inżyniera kontraktu mogę powiedzieć, że od kilku lat stanowiska menedżerskie w Amwin obsadzane są wyłącznie z awansu wewnętrznego. Jest to możliwe dzięki systemowi szkoleń z zakresu wiedzy i umiejętności, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w firmie, którzy przygotowują najlepiej wyspecjalizowaną kadrę. W związku z tym firma, od kilku lat, nie zatrudnia nowych osób z zewnątrz, na stanowiska kierownicze, ponieważ opiera rozwój zasobów w oparciu o własnych wychowanków, którzy najlepiej realizują wartości jakimi kieruje się firma w obsłudze inwestora. W efekcie osiągamy bardzo małą rotację pracowników o czym świadczy bardzo mała ilość ogłoszeń w portalach pracy. Wyjątkiem są ciągłe poszukiwania utalentowanych inżynierów budowy, po studiach, którzy mają szansę na awans, po zdobyciu odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Na początku kariery osoby te tworzą zespół wspierający starszych projektantów, kierowników budów i dyrektorów kontraktu. Ponadto firma oferuje nowym osobom ciągłe szkolenia pod okiem najbardziej doświadczonych menedżerów w firmie, którzy są odpowiedzialni za skuteczne wprowadzanie tych osób do firmy.

bartek
@daro

a co z pracą jako montażysta?

Spam
@daro

Powiedzmy jak jest, nie możecie znaleźć nikogo, kto by chciał na tych warunkach pracować, więc "awans" wewnętrzny. Dobre....

robert

Gwarantuję, że nikt z firmy nie odszedł i nie został zwolniony - zespół jest doskonały. Nieuczciwych, którzy piszą inaczej, proszę o imię i inicjał nazwiska chociaż jednej osoby, która odeszła z Amwin w 2015 i 2016 roku? Dziękuję za brak odpowiedzi. Jestem dumny, że mogę tutaj pracować i do tego cieszę się, że w ostatnich latach nie ma bezproduktywnych osób, które zarząd musiałby zwolnić.

Szydełko
@robert

A proszę bardzo jeśli tylko jedno to zacznę alfabetycznie AW, mówi Ci to coś? Następne litery w alfabecie też mogę podać, ale po co, wszyscy wiemy jak jest ;-)

był
@robert

MW? wiceprezes?

Parrots
@był

Tak, właśnie. Tanie sztuczki, a uważa się za wielkiego marketingowca.

Wróbel

Pracownicy są wymagający, zbyt wymagający

daro

Polecam współpracę z doświadczonym zespołem i aplikowanie na różne stanowiska - może pojawi się jakaś nowa szansa. Zapoznaj się ze stroną internetową, na której pod linkiem hale, biurowce znajdują się realizowane projekty - na przykład w 2015 roku to 12 projektów budowlanych i budów pod klucz w zakresie obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców.

kieras

Co roku Amwin wychowuje czterech nowych inżynierów i projektantów z uprawnieniami, co oznacza, że w ramach ścieżki kariery i dwudziestu lat istnienia na rynku, nie musi zatrudniać menedżerów z zewnątrz, których sam wyspecjalizował w projektowaniu i budowie obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców, pod klucz.

@kieras

Dziwię się że tylko tylu skoro w firmie taka duża rotacja

grzegorz

Nie wiedzę, aby firma prowadziła jakąkolwiek rekrutację do biura, do tego słyszałem, że rekrutacja jest wewnątrz organizacji w formie awansu osób, które pracują od wielu lat. Od roku próbuję dostać się do pracy, jako doświadczona osoba, ale ciągle otrzymuję informację, iż tylko poszukują młodych inżynierów budowy, świeżo po uczelni.

alek
@grzegorz

a jakie masz doświadczenie zawodowe? I co chciałbyś robić zawodowo, bo my planujemy rozwój naszej firmy, więc może miałbyś szansę ;-)

archi

To prawda, biorą wszystkich, bo nie mają wyboru

jaro

gratuluję prelekcji na budmie, na temat bezpiecznej transakcji w zakupie gruntu, chciałbym zatrudnić się w dziale odpowiedzialnym za poszukiwanie gruntu w amwin, czy ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda?

julek

Pracuję w tej firmie i powiem że pieniądze na czas a zarabiam w zależności jak szybko montuję. Niestety na swój koszt usuwam wady dlatego muszę dbać o jakość. W poprzedniej firmie nie miałem przygotowanego dobrego sprzętu i pomimo doświadczenia nie miałem takiego wynagrodzenia.

apollo

Prawda, tylko kazdy sie boi, bowiadomo jak zarzad reaguje. My jestesmy najlepsi, my i my, nie mozna tego sluchac

u mnie było tak, że dostałem propozycję odpowiadającą mojemu doświadczeniu

Zawsze jest tak że osoba przeprowadzająca rozmowę próbuje Ci wmówić że nic nie umiesz i że jesteś na początku kariery i nie zasługujesz na konkretne wynagrodzenie.. resztę sobie dopowiedz... wystarczy iść na rozmowę

architekt

Ogłoszenie na architekta nie jest aktualne, osoba została zatrudniona i stąd wakat jest zajęty.

sprawdzający

Gratuluję!!! Firma AMWIN Nowoczesne Hale i Biurowce z Wrześni (woj. wielkopolskie) została uhonorowana certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z , władzą państwową i samorządami. Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest już po raz osiemnasty przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Celem przedsięwzięcia jest promowanie zasad etycznych w działalności biznesowej. Do tej pory certyfikaty otrzymało w sumie kilka tysięcy firm z całej Polski. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, dzięki przyjętej strategii firmy - bycia kompetentnym i bliskim dla Klienta. Elementem wyróżniającym nas na rynku jest to, iż Amwin nigdy nie prowadził oraz nie prowadzono w stosunku do firmy Amwin żadnych rozpraw sądowych, jak również Amwin nigdy nie zalegał z jakimikolwiek płatnościami wobec swoich dostawców i podwykonawców. "Przedsiębiorstwo Fair Play" to jeden z niewielu konkursów w Polsce, gdzie wszystkie podane przez przedsiębiorców informacje i dane są szczegółowo weryfikowane przez audytorów. Audyt odbywa się nie tylko w biurach firmy - rzetelność kandydata do tytułu Fair Play sprawdzana jest także w oparciu o współpracę z: urzędami wojewódzkimi, marszałkowskimi, urzędami pracy, bankami, organizacjami przedsiębiorców, US, ZUS oraz inspekcją pracy. Audytorzy badają m.in.: terminowość wywiązywania się ze zobowiązań wobec skarbu państwa oraz kontrahentów, warunki pracy, otwartość firmy na potrzeby i aspiracje zawodowe pracowników, rzetelność przekazów reklamowych, zaangażowanie w życie społeczności lokalnej itd. Uzupełnieniem oceny przedsiębiorstwa zgłoszonego do programu jest badanie ankietowe klientów i kontrahentów firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Amwin Sp. z o.o. sp.k. - Września

• Jak się pracuje w Amwin Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Amwin Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amwin Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Amwin Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amwin Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 212 ocen.

Amwin Sp. z o.o. sp.k.