Opinie o Pap-Trans Piotr Brożek w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pap-Trans Piotr Brożek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pap-Trans Piotr Brożek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pap-Trans Piotr Brożek w Wałbrzych

Dick

Radek masz rację ja tam pracowałem 3 mc i odpuściłem nerwy i stres ludzie nie uprzejmi szef nie pilnuje swojego interesu i nie wie co się dzieje w firmie w zakladzie wyzwiska zero kultury ludzie o niskim poziomie

Janek

Płaca na czas to w dzisiejszych czasach chyba normalne. Jednak w wielu naszych firmach nie nauczono się szanować pracowników. Tak jest w Pap-Transie. Pracownik jest traktowany jak snopek zboża , przestawiany w/g widzimisię tzw.logistyki. Ale trudno od ludzi na niskim poziomie intelektualnym i moralnym wiele wymagać. Dlatego tyłu ludzi ciągle odchodzi a kolejni przychodzą i taka duża rotacja pracowników trwa i będzie tak nadal jak nic się nie zmieni. Szkoda, bo firma ma możliwości rozwoju ale nie przy takim zarządzaniu.

Rafał
@Janek

Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w Pap-Trans. Powiedz mi proszę czy pracownicy mogą tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Ciekawi mnie ta kwestia, daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Petro
@Janek

Co druga wypłata się nie zgadza. A pani kierowniczka ma pomysły i gadkę jakby podstawówki nie skończyła, albo była ograniczona.

Jack

Firma (usunięte przez administratora) mechanicy maja (usunięte przez administratora) jesteś umówiony na godzine np 12 to musisz czekać godzinę więcej bo każdy mechanik ma (usunięte przez administratora) młodzi nic nie umia wyzywają się tylko jak pujdzięsz do biura spytać że byłeś umówiony to go wola i przychodzi z fochem obrażony odradzam wymianę opon z dzieckiem ponieważ w zakładzie lecą ostre wyzwiska i przekleństwa mechanicy brak szacunku dla klienta (usunięte przez administratora) totalne nic nie umieją łażą po zakładzie w kółko szef chyba nie wie co się dzieje w firmie i jeszcze ten żekomo ochroniarz gruby w okularach czuje się jak by był kierownikiem brak wiedzy co się dzieje w zakładzie i czym zakład się zajmuje .brak słów .miałem wrażenie że ten zakład jest zakładem chronionym w zakładzie panuje (usunięte przez administratora) ,wyzwiska , przekleństwa ,brak szacunku dla klienta nikt nic nie wie jak chcesz wymienić opony to polecam każdy inny zakład tylko nie ten szkoda twoich nerwów

Weź weź

Typowy (usunięte przez administratora)i tyle jak chcesz być wykorzystany i robić godziny za śmieszne pieniądze a po za tym kolekcjonować urlop za który nie chce Ci potem zapłacić to przychodź...tutaj takich ludzi potrzebują auta szroty mechanicy to chyba na budowie wcześniej pracowali kasa pod stołem więc powodzenia..

Dozorca

dowolny

sss

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Joanna

Na jaką umowę obecnie można liczyć w Pap-Transie? Widziałam w ogłoszeniu, że jest to umowa o pracę, ale na jaki okres? Czy przynajmniej po jakimś czasie jest szansa na czas nieokreślony? Podpowiedzcie! :)

Robert

Czy macie jakiś sprzęt służbowy zapewniony przez firmę ?

Guma

Tragizm auta po wypadkowe najgorsze trupiszcza pieniądze marne praca tylko dla glupich szoszonów co i tak odchodzą

Wojtek

Czesto macie zmiany w ekipie pracującej ?

Sebastian

@Merc a ile dodatkowo jest płacone za te nadgodziny?

Mikoś

Podpowiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jaka atmosfera?

Miro

Może to nie jest wina firmy tylko "byłego "pracownika, że nie może pochwalić się pracą w tym miejscu?

wujek
@Miro

Jak jest na sortowni/przy prasie?

byly

Jak wszedzie aby czlowieka na maksa wyzyskac i na kasie wyrolowac.Lepiej juz swinie macac niz pracowac w tym zawodzie bo wszedzie tylko piekna gatka a pozniej co innego wychodzi.W prywatnych firmach to trumny mozna sie dorobic nic wiecej.

wujek
@byly

Szczegoly?Corobiles??

Gregory

Dla mnie praca ok, kasa się zgadza, fajna atmosfera ludzie spoko szef też. Ale jak ktoś pisze że praca ma same wady to widać że szuka pracy w biurze albo w jakimś innym miejscu lub mu się pracować nie chce. PRACA SUPER PECAM!!!

Czytam ogłoszenia pap transu i śmiać mi się chce 250 zł jak tam wypłata uznaniowa jakieś godziny kilometry i nikt nie wie, za co ciągle się czepianie spedytorów sami nie ogarniają roboty i kierowca ma robić za nich jazda na oucie weekend w tranie to płaca tylko ze nikt tego nie widział nigdy, bo się nie doliczysz szkoda czasu i nerwów

merc

dla kawalera owszem troche zajazd jedyny plus to kasa na czas i zapomnij o weekendach

Zostaw merytoryczną opinię o Pap-Trans Piotr Brożek - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Pap-Trans Piotr Brożek?

Zobacz opinie na temat firmy Pap-Trans Piotr Brożek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pap-Trans Piotr Brożek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pap-Trans Piotr Brożek?

Kandydaci do pracy w Pap-Trans Piotr Brożek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pap-Trans Piotr Brożek
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jurija Gagarina 20
    58-306 Wałbrzych