Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek

Wałbrzych

Opinie o Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek

merc 2014-03-17 12:22
dla kawalera owszem troche zajazd jedyny plus to kasa na czas i zapomnij o weekendach
Marek 2016-09-18 15:13
Czytam ogłoszenia pap transu i śmiać mi się chce 250 zł jak tam wypłata uznaniowa jakieś godziny kilometry i nikt nie wie, za co ciągle się czepianie spedytorów sami nie ogarniają roboty i kierowca ma robić za nich jazda na oucie weekend w tranie to płaca tylko ze nikt tego nie widział nigdy, bo się nie doliczysz szkoda czasu i nerwów
Gregory 2017-06-30 18:33
Dla mnie praca ok, kasa się zgadza, fajna atmosfera ludzie spoko szef też. Ale jak ktoś pisze że praca ma same wady to widać że szuka pracy w biurze albo w jakimś innym miejscu lub mu się pracować nie chce. PRACA SUPER PECAM!!!
Zostaw swoją opinię o Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek