Opinie o Pap-Trans Piotr Brożek w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pap-Trans Piotr Brożek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pap-Trans Piotr Brożek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pap-Trans Piotr Brożek w Wałbrzych

Typowy kocioł

Jeździł małolat na wannie ciekawe kto teraz będzie jeździł? Podobno nie ma kursów bo żądają dużo kasy dlatego się dzieje taki (usunięte przez administratora)

@Typowy kocioł

Uczciwego chłopaka (usunięte przez administratora)z wanny bo domagał się o naprawę. Tu głuchy telefon szybko działa. Słyszałem że podobno został rezerwowym. Gdzie jakiś nieudacznik nie może to jego wysyłają. Chłopak jest naprawdę wporzo. Tak na marginesie jeździł na wannie a firma dała ogłoszenie że poszukują kierowcy na wanne a chłopak jeździł. Jakie to jest (usunięte przez administratora)żenujące.Ja na jego miejscu bym się zwolnił uniosł ambicją i niech sobie jeździ ten co dał ogłoszenie. Żeby tylko wiedział jak go (usunięte przez administratora)obgadują. (usunięte przez administratora)maskara gościu fajny wszędzie pojedzie a się (usunięte przez administratora)

Szofer
@JanuszTejFirmy

Przecież to był niedoroz.inięy chłopaczek któremu mamusia dała na prawko :)

Stały pracownik
@Szofer

Ja go lubiłem był naprawdę spoko gość. Nie palił,nie pił a takich się ceni. Tyle miesięcy jeździł i nic nie (usunięte przez administratora) Przyszedł nowy na wanne po małolacie jeździć to na dzień dobry (usunięte przez administratora) wage w Żarowie:D a niby taki doświadczony. A ty swoje prawko w chipsach znalazłeś? Powiem ci tak ja go tam nie bronie ale naprawdę dobrze jeździł bo sam widziałem wielokrotnie. Cofał na strzała.

@Szofer

Spójrz na siebie i na innych. Co macie za manie jak młody przyjdzie to jak baby na zielonym rynku (usunięte przez administratora) rąbiecie. Nie popieram twojej opini. Jest sprzeczna i fałszywa. Dobrze że odszedł bo (usunięte przez administratora) taki w tej firmie że szkoda słów.

M
@Stały pracownik

Słabszego kierowcy niż ten malolacik nie widziałem, tak się jarał ze jeździ a ma tyle lat, ale kompletnie nie ogarniał techniki jazdy, mimo ze jeździł tyle razy z różnymi kierowcami

Lolo
@M

Mówi to ktoś kto ma problemy z podjechaniem pod rampę:D Małolat zawsze cofał dobrze i nie będę tego komentował bo szkoda jęzora strzępić. Jarał się bo miał iskrę bożą do jazdy jeździł z pasją a nie z musu tak jak niektórzy bo są już wypaleni zawodowo.

@M

Teraz o nim piszecie. Gdzie wasza odwaga? Jak pracował to mu nikt w oczy nie powiedział. A w internecie każdy może pisać. Ja mam swoje zdanie na ten temat. Po prostu był za porządny i tyle w temacie.

M
@JanuszTejFirmy

Malolacik sam sobie wystawia te komentarze

Szofer
@M

Te dobre opinie o tym młodym to tylko dam młody może pisać :)

K
@Szofer

Heee dobra sugestia. On nawet nie wie że o nim piszemy

Staśiu
@Typowy kocioł

Zwolnił się bo nie dawał rady .Małolat każdemu dawał piwa żeby przymykali oko na jego jazdę był słaby nie umiał cofać .to byl bananowiec którzy rodzice dali na prawko i kupili mu auto i kozakuje kim on nie jest bo się wozi fura i co on nie potrafi może podać rękę wieśkowi ich jazda jest na takim samym poziomie i rozwinięcie mózgowe !!

Bolek
@Staśiu

Czuć zazdrość:) jeździł ale nic nie rozwalił jak inni zawodowi w tej firmie. Przynajmniej nie dawał się dumać na wypłatach. Dobrze że się zwolnił nie pasował do tego świnarniku tutaj.

Weichu
@Staśiu

Maślak widzę że się podszywasz pod kogoś i zazdrościsz komuś. Dobre???? że piwa stawiał. Sam nie pił to pijakom stawiał ale oczy w słup. Cały czas jeździł sam i nic nie rozwalił na międzynarodówce. A nie tak jak ty całe życie w podowójnej na Dortmund. Sam byś gdzieś pojechał na Francje czy Szwajcarię to byś co najwyżej kloca zrobił ze strachu. Siedze tu od lat i obserwuje. Nie mają wnuków to kupili auto. Kogo tu tak w oczy kuje? Kto bogatemu zabroni?

Stary wyżeracz
@Staśiu

Jeżdże w tej firmie od lat i mogę tylko napisać że wielokrotnie tego chłopaka widziałem. Jeździ Scanią chłodnia. Nówka auto widać V8 też mu zazdroszczę ale jestem zawzięty jak co niektórzy w tej firmie. Chłopak sobie dobrze radził. Nie miał problemów z jazdą jak na świeżaka. Po co tak kłamać że nie umie jeździć że piwa kupował. Z tej zazdrości to wam grzdyl z gardła wyskoczy. Po prostu był za porządny bo on nie pił,nie palił też mu radziłem aby się zmywał bo tu niczego się nie dorobi. A z tego co wiem i mi wysłał że zdał pozytywnie egzamin certyfikatu kompetencji zawodowych zrobił prawko na autobusy. Ma łeb na karku. Wszystkie w tym wieku. Po co gadka z pustego do próżnego jak i tak go tu nie ma.Poruszając temat auta to co wy (usunięte przez administratora)?????????? Do pap transu przyjeżdżał samochodem ojca a teraz sobie kupił białe Volvo SUVa z salonu bo widziałem gadałem z nim. Wziął sobie na raty bo dobrze zarabia. Po co tak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)? Owszem macie racje ja też mu zazdroszczę że jeździ chłodnia Scania V8. Jak by nie umiał jeździć to by nie dostał nowej Scanii spod igły i by nie śmigał na międzynarodówce na Skandynawie. Widziałem go tyle razy tą Scanią jak jechał lewym. Poszedł jak torpeda a nie tak jak my jeździmy na starych autach. Młodzik full wypas Scania ledy V8 a my dalej ksenonówy. Po prostu umie się w życiu ustawiać i nie porównujcie go do naszego Wiesia. On od początku nie dawał się (usunięte przez administratora). A tu takich potrzebują żebyś był naprawdę szanujmy się w tej firmie a będzie nam lżej.

Axa
@Staśiu

Nic nie potrafił wjeżdżał w piasek i potem problem bo nie może wyjechać i trza było go koparka wyciągać jeździł słabo i problem z cofaniem duży miał za każdym razem ochroniarz musiał mu pokazywać i go na kierować żeby innych aut nie rozwalił taki kierowca jak z wieskia zawodowiec .popisywał się tylko i kozaczyl bo kasa od starych na prawko dali , auto kupili i pewnie chatę . Bananowiec żal mi takich nie do rozwinientych ludzi jak on czy Wiesiek szczytują się co oni nie potrafią a tak na prawdę to puścić ich w daleką trasę to walą w gacie . Wolę być nie zależny i sam na wszystko zarobić a nie patrzeć na rodziców żeby dali.a ten bananowiec wystawia ręce po kasę

Stary wyżeracz
@Axa

Taką nieprawdę może tylko napisać zazdrosny Cygan z Biedy. Bajkopisarzu ożeń się bogato to ci teście dadzą. Powodzenia.

@Axa

Sobolewski przestań takie głupoty pisać. Po co taka zawiść? Po prostu pochodzisz z biedowskiej rodziny i tyle:) Na co takie bajki pisać;) Stać ich to kupili. A ciebie nie stać bo musisz na rodzine pracować i tyle. Młody dobrze sobie radził i szybko się uczył i naprawdę dobrze jeździł i nie jeden w naszym wieku nie ma takich umiejętności. Bądźmy szczerzy. Niektórzy w tej firmie to zamiast jeździć powinni się dobrze miotłą operować a nie wsiadać za kółko. Jedni nie mają daru do jazdy a drudzy mają iskre boża do jazdy tak jak miał ten chłopak. Dobrze że odszedł bo był za porządny do chlewu:)

@Adamlo

Jaką tam macie atmosferę, że tyle niepochlebnych wpisów o kimś, kto już odszedł? Mi się to nie uśmiecha, aczkolwiek ogłoszenie na mechanika wygląda ciekawie - oferują 3000-5000 zł brutto. Jak tu wyglądają kwestie podwyżek, w związku choćby z rosnącym stażem pracy?

@Paweł

Bajki na OLX:) nie ma żadnych podwyżek tylko dużo godzin, pieniądze spod lady nie opodatkowane a podstawa na konto trzeba pilnować wypłaty i sobie zapisywać dni kiedy pracowałeś bo co druga wypłata się nie zgadza. A odejmowanie pieniędzy z godzin nocnych to NORMALNE w tej firmie. Kolekcjonujesz urlop za który szef nie chce ci zapłacić i nie możesz odebrać. Nie wolno jeździć płatnymi drogami tylko masz szukać objazdów i jeździć pod zakazy masz tak jeździć takimi drogami aby nie były tylko płatne. Ludzie tutaj pracujący to nie udacznicy bojący się gdziekolwiek indziej jeździć siedzą tu bo mają kredyty mieszkaniowe i gromadke dzieci na utrzymaniu i boją się rezygnować bo gdzie indziej zginą lub sobie nie poradzą. Większość kierowców to alimenciarze bo z podstawowy ich nie stać płacić a to że kasa pod stołem to nikt nie wie. Kto nowy przyjdzie pojeździ i ma rozum to po kilku tygodniach odchodzi z honorem i ambicją a tumany siedzą i jeżdżą za 1800 podstawy. Ludzie na warsztacie i w biurze to tukany z wątpliwym ilorazem inteligencji nie umiejącym nic załatwić a ci w biurze to tylko KU i HU umieją mówić ogólnie mówiąc to powinni pracować w rzeźni bo pięknie rzucają mięsem a szczególnie ekipa ze spedycji. Mechanicy chleją po kontach aby szef nie widział i kaszane odstawiają. Opony jakieś takie z odzysku mają przednią oś nożem nacinają bo szef Złotówka nie będzie kupował nowych bo woli sobie do nowego Merasia dołożyć. Jak chcesz zacząć tu pracować to znajdź najpierw dobrego psychologa aby po miesiącu pracy w tym (usunięte przez administratora) naprowadził cie na właściwy tor życia. Bo tu tylko nerwy stracisz i (usunięte przez administratora) zarobisz. Chyba że chcesz być poniżanym i zastrasanym że NORME masz wyrobić choćbyś miałbyś się zesrać. Pozdrawiam i odradzam!!!!!!!!!!

Kolo
@Adamlo

Ale jazda....hahahahah Sobolewski jeździ z maślakiem na Dortmund bo tylko to umie i to on takie ploty tu robi na każdego?! Tu jestem megaa zdziwiony! Wydawał się spoko ziomal ????️ Sobolówa to plociuch numer jeden w tej firmie. Uważajcie na niego bo tylko każdego umie obgadywać!!!! Wie jak ludziom uczciwie pracującym zaszkodzić. Bo to taki firmowy ślimak który się ślimaczy szefostwu i Dlatego ma dobrze. Już wiem. Ale jazda:D

@Kolo

Sam by nie pojechał :D miał się zwalniać podobno i dalej siedzi bo gdzie indziej sobie nie poradzi. Zresztą jak ma się kredyt i groamdke dzieci to się siedzi w takiej firmie. Pracuje aby tylko forsa była na hipoteczny xdddd. Każdego tu obgaduje to już taki typ człowieka.

Węgiel
@Adamlo

On tu każdego obgaduje tylko nie siebie. Każdy nic nie umie nic nie wie a firma to (usunięte przez administratora) Obgaduje nas a nawet Brożka że to nieudacznik bo firme ma po starym. Każdego obgaduje a ślimaczy się Brożkowi. Jak mu tu nie pasuje to niech idzie jeździć do Girteki z litwinami. Niedługo to będzie musiał otworzyć fabryke wazeliny może chociaż do tego się nada:)

Maweł
@Węgiel

Taki firmowy plotkarz... Trzeba zlewać gościa nie gadać z nim i nie będzie plotów. Z tego co wiem to po maślaku z którym jeździł w podwójnej też go nieźle obsmarował do innych. Taki typ charakteru...

Henryk
@Maweł

Dajcie spokój po co te ploty. Szanujmy się pracujmy w spokoju i tyle.

Jak wygląda praca w firmie Pap-Trans Piotr Brożek? Czy można liczyć na premię?

Adamlo

Możesz liczyć ale na podwyżke pracy.Jak.jest się niedorobionym snobem to się pracuje w tej firmie za super dolary.

Kołodziejczyk
@Adamlo

Jak bym był miły dla wszystkich to klękał bym przed dyrektorem ;) heheh

Nowy gosciu

Firma (usunięte przez administratora):( szef wciska niezłe bajki. Współczuję osobom tu pracującym muszą być bez wyjścia że nie umieją znaleźć sobie innej firmy.

Jack.P

W tym zakładzie pracują (usunięte przez administratora)i alkoholicy jeden gorszy od drugiego zakład pracy chronionej pracownicy nie myją się skaczą do bicia do siebie nie pracują , kradną . W zakładzie pijaństwo ,smród , (usunięte przez administratora) , wyzwiska i agresja . Szef gbur robi przycinki na wypłatach wiecznie się nie zgadzają wynagrodzenia zbierasz urlop za które nie chce płacić . Nie ma socjalu , w kiblu smród ,brak mydła ,brak papieru toaletowego na schodach i ścianach kiepowane fajki .w biurze ludzie na niskim poziomie intelektualnym tak jak inne pracownicy którzy grzebią przy taśmie w śmieciach po mechaników którzy nic nie umieją strach im dawać auta do naprawy tiry to tragedia rozwalone tak jak naczepy nic się nie trzyma ładu Agnieszka jest nie ogarnie umysłowo brak podstawowej wiedzy więcej ma tłuszczu niż rozumu w głowie ulubienica Dariusza bo łączy ich ten sam tłuszcz i choroba psychiczna oraz choroba nie zginających się kolan i grubych (usunięte przez administratora)pozdrowienia dla KNURA GRUBEGO BĘBNA , STACHA WIESNIAKA ZE WSI,BEZ ZEBNEGO KLAPCIATEGO, STAREGO LEMURA (usunięte przez administratora) KNURA !!!

Dozorca

dowolny

sss

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Hej, czy w firmie Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek płacą za nadgodziny?

Merc

Jasne że płacą, dlaczego mielibyśmy pracować za darmo ?

Kiedyś

Tak,tak płacą dolarami. Tak serio to jesteś wykorzystywany.

Dziwie się że taka pseudo firma najogólniej rzecz biorąc DZIAD-TRANS jeszcze istnieje. Wypłata spod lady podstawa na konto to najniższa krajowa. Ciężarówki to złomy po wypadkowe. Kupił nowe merce bez lusterek i się chwali na lewo i prawo. Chcesz być szmatą do podłogi to przyjdź do Pap Transu.

Stachu

Firma najogólniej rzecz biorąc jest (usunięte przez administratora). Pracownik jest traktowany jak śmieć, nie ma prawa do niczego do urlopu wiecznie z tymi problem Ma tylko pracować do zarąbania się. Za moich czasów było bardzo źle, ale słyszałem, że teraz jest jeszcze gorzej. Szczerze - nie polecam!

@Stachu

Czyli jest aż tak źle. Można powiedzieć że (usunięte przez administratora). Jak dobrze że się nie zatrudniłem. Jak pytałem się o stawke to jest to najniższa nie opodatkowana. Masakra.

Mariusz

Chcialabym poruszyc temat ciagle pijanego wulkanizatora i innych pracownikach którzy przy klientach piją w ukryciu i myślą że klient nie czuje woni alkoholu w powietrzu dlaczego ich szef nic z tym nie robi bałem się czy przykrecili mi kola i nie uszkodzili tarcz .czy w godzinach pracy można spożywać alkoholu . Czy ten warsztat spelnia wszystkie normy?? nigdy wiecej tam nie zajade i przestrzegam innych nie wiem czy ta usługa była robiona za szefa plecami bo chcieli se dorobić do wypłaty . mechanik w tatuażach proponuje późniejszę godziny przyjazdu na wulkanizację jak nie będzie szefa i zrobią to taniej

Bardzo negatywne a raczej bardzo złe doświadczenia jakie mnie spotkały w trakcie korzystania z usług tego zakładu . rozmowy z innymi klientami tego warsztatu oraz lektura wielu wypowiedzi na innych forach skłoniły mnie do otwarcia niniejszego wątku. Żyję już dużo ponad pół wieku ale z takim przypadkiem jeszcze się nie spotkałem. Właściciel warsztatu kłamie patrząc prosto w oczy, jego deklaracje i zobowiązania warte są zeszłorocznego śniegu, potrafi zamontować szrot zamiast nowej części a policzyć za nową, spowodować dodatkowe uszkodzenia, a nawet bez najmniejszych skrupułów wymontować z samochodu coś, co akurat jest mu potrzebne. Zawód mechanika samochodowego trochę tak jak lekarza jest zawodem zaufania społecznego. Partactwo ale również prymitywne oszustwo dokonane w celu osiągnięcia dodatkowego zarobku np. poprzez zastosowanie szrotu zamiast pełnowartościowej części przy naprawie układu hamulcowego lub kierowniczego w oczywisty sposób grozi zdrowiu i życiu kierowcy i pasażerów naprawianego samochodu.Myślę, że główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak szeroko dostępnej informacji o dobrych i złych mechanikach, przez co ani (usunięte przez administratora)ani partacze nie muszą dbać o opinię. Przy ogromnym wzroście ilości wszelkiego rodzaju pojazdów zawsze znajdzie się jakiś nowy naiwny klient, którego będzie można oskubać. W tej sytuacji forum internetowe może być bardzo skuteczne w walce z nieuczciwością i partactwem. Może ma ktoś w tej sprawie jakiś dobry pomysł.Z góry zaznaczam,że pomysły typu spisywać szczegółowe umowy naprawy, spisywać protokóły zdawczo odbiorcze przy przekazywaniu samochodu do naprawy itp itd. w przypadku małych lokalnych warsztatów jest po prostu nie realne.

Nowicjusz

Siema Jestem świeżo po egzaminie C+E czy warto iść do tej firmy? Czy idzie się dużo nauczyć min wdrożyć się w ten zawód? Chodzi mi że mój zmiennik wszystko mi wytłumaczy i pokaże bez nerwów? Ile wynosi płaca zasadnicza? Czy wypłata jest uwzględniona z pakietem mobilności? Jak wygląda tutaj ubezpieczenie? Czy szef tej firmy ubezpiecza pracownika najniżej czy można przystąpić do ubezpieczenia grupowego? Czy sprzęt ciągniki, naczepy są w dobrym stanie bo na zdjęciach wyglądają OK? Jak przebiega współpraca ze spedycją? Idzie się dogadać czy kierowca jest (usunięte przez administratora) dla nich? Pozdrawiam i czekam na szczere odpowiedzi. Bo po opiniach mam mocne wątpliwości aby nie wepchnąć się w przysłowiowe (usunięte przez administratora)

XXX

Firma dno ludzie na bardzo niskim poziomie pracują. w zakładzie panuje agresja , wyzwiska ,brak szacunku , ubliżania brak szacunku dla pracownika maszyny stare na wulkanizacji , warsztacie i prasach tylko brud i (usunięte przez administratora) brak szkoleń , badań , brak ciuchów i rękawiczek ,brak narzędzi do pracy i nic poza tym , wypłaty się nie zgadzają wiecznie brakuje, brak urlopu . Urlop się tylko zbiera i kolekcjonuje, w biurze ludzie nie kompetentni co nie umieją wyliczyć wynagrodzenia i boją się szefa , samochody i naczepy tragedia wyglądają jak by miały się zaraz rozlecieć strach jeździć na dalekie trasy .ochroniarze są nie ogarnięci nie wiedzą czym zakład się zajmuje , kierownik gbur ma na ciebie wyje***e ma cię za nic wiecznie mu nic nie pasuje w szatni brudno brak nawet mydła do mycia rąk , papieru toaletowego na wszystkim oszczędza .plaga szczurów biega po zakładzie .nie polecam nikomu pracy same nerwy i poniżanie

Lolo
@XXX

Dlatego małolat był najmądrzejszy i odszedł z honorem.

Ok

Racja,racja od złodziei z dala. To jest fakt. Opieprzają na każdej wypłacie.

Bulli
@XXX

Taka prawda niestety :(

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Pap-Trans Piotr Brożek? Czy oprócz pensji w wysokości około 1800 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Nie ma żadnej premii wogule zbierasz urlop za który ci nie chce zapłacić . Szef skąpy po mimo dobrych wyników pracy i każdy robi ponad normę . Nie docenia pracowników a wręcz przeciwnie on się patrzy żeby ci odciągnąć z wypłaty .w zakładzie agresja , wyzwiska , pijaństwo i ludzie wyglądają jak na głodzie narkotykowym . Ochroniarz na starcie skacze do ciebie i cię wyzywa .nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

JAa

Firma dno na rozmowie wciska ci właściciel bajki jaka ta praca wspaniała a w rezultacie to są inne realia w biurze osoby nie miłe jak by siedzieli tam za kare i byli zastraszani. na samym wstępie do zakładu słychać kłótnie i ostre wyzwiska ludzie którzy tam pracują wyglądają jak na głodzie narkotykowym i mocno skacowani .ochroniarz po otwarciu okienka na ciebie z (usunięte przez administratora)się wydziera i macha rękami jak miał by cię pobić w zakładzie biegają szczury pod nogami . Na wózku i koparce jeżdżą osoby które nie rozglądają się czy kłos idzie tylko jadą prosto na ciebie .w zakładzie panuje bałagan w pracownikach , biurze i mechanikach szef nie pilnuje interesu panuje agresja ,wyzwiska , pijaństwo oraz brud , smród oraz brudne toalety , brak podstawowych żeczy typu papier , mydło z WC śmierdzi i ta podłoga i schody co się klei i kiepowane pety na schodach i ścianach bo pracodawca ma gdzieś zrobienie palarni dla pracowników w czasie pracy tylko się muszą chować po kątach z żeby zapalić. W warsztacie mają narzędzia mocno z użyte co ledwo działają zardzewiałe i rozpadają w rękach bo dla kierownika liczy się wykonana praca i skasowanie kasy i nie liczy się z tym że pracownicy nie mają narzędzia , maszyny mocno z użyte ledwo działają tak samo jak auta i naczepy w kiepskim .brak ochrony typu rękawiczek , butów , spodni Samo to że na olx co 2 tygodnie jest dodawane nowe ogłoszenie powinno dać do myślenia. Wymiana ludzi tak często bo nikt nie wytrzymuje. Cieszę się że już mnie tam nie ma.

Ww

Z dala od tego pseudo warsztatu!!! Właściciel wciska ludziom mechaniczne bajki i (usunięte przez administratora) na duże pieniądze. Cokolwiek panowie z warsztatu dotkną musi być potem przez innych mechaników poprawiane. Piszę to na podstawie mojego doświadczenia i kilku innych osób. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Szczerze odradzam wszystkim uczciwym ludziom. (usunięte przez administratora) typu: "będzie pan zadowolony" - przyjeżdżasz i nie wiesz co cię spotka. A właściwie wiesz - drogo, źle i bez gwarancji. Prosta usługa rozrasta się do niebotycznych rozmiarów felgi porysowane nie mieli wulkanizatoży

Arrr

Zakład dno same wyzwiska i agresja , skakanie do bijatyk do klientów i pracowników ludzie którzy tam pracują to (usunięte przez administratora) nie szanują zakładzie pijaństwo pracownicy na kacu piją w czasie pracy . Mechanicy nic nie umieją Auta rozklekotane ledwo jeżdżą naczepy ledwo da się zapiąć . Ochroniarze agresywni skaczą do bicia z łapami . Od ochroniarza ( Z***cha) codziennie czuć won alkoholu ledwo co bełkocze i jest agresywny szuka zaczepki i nie ma nawet papierosa tak jak ten gruby w okularach wyzywa ludzi i jest agresywny . Ludzie w biurze że spedycji nie umieją z organizować pracy czyli nie ustalają trasy ani kolejności wydzwaniają w czasie wolnym pracownika żeby przyszedł do pracy bo nie ma komu jeździć (dobrze że toksyczna osoba odeszła z biura z spedycji to może będzie lepiej ) .szef to złotówka co nie każe jeździć autostradami bo nie będzie za to płacił mają jedzie wioskami okrężnymi trasami .brak socjalu brak diet , brak wszystkiego ,brak szacunku dla pracownika , szef nie szanuje pracowników tylko licza się liczby . brak mydła do rąk , papieru , prysznice rozwalone , brud w szatni i wc smród.brak palarni pracownicy palą po kontach przed szefem .w zakładzie pijaństwo na wulkanizacji , recyklingu u mechaników ,ochronie oraz pani sprzątająca .nie polecam w tym zakładzie pracy jak nie chcesz być poniżany i pracować w stresie . Także odradzam wymianę opon oraz naprawę auta ponieważ zamiast naprawy to bardziej zepsują

Złotówka
@Arrr

Wszystko co napisałeś to PRAWDA! To po co tam siedzicie w tym syfie? Zwalniajcie się niech szef złotówka pracuje sobie i jeździ z nieudolną spedycją. Pomęczy się ze swoimi złomami to zrozumie co funduje kierowcom. No tak jeleni do jazdy ma których nie brakuje a on tylko kase liczy. Zwalniajcie się bo jelenie są pod ochroną. Szkoda zdrowia i nerwów na tą pseudo firmę.

Paulina

Widzę ogłoszenie o pracy na stanowisku pracownika ochrony, czy ktoś wie czy kobiety mają szansę na to stanowisko tutaj?

Pewnie że masz szansę. Jeden już odchodzi. Więc poszukują

Lidia
@JanuszTejFirmy

a kobiety mają zagwarantowany jakiś kurs samoobrony? bo ja bym się zatrudniła ale jednak trochę się boję :(

Stachu
@Paulina

Pilnujesz firmy zamiatasz pilnujesz wagi , pracowników pijanych i się z nimi urzerasz chodzisz do biura bo pani Agnieszka nie umie nic załatwić i jest nie ogarnięta umysłowo urlopy zbierasz po nie puszcza cię wogule za które jest problem wypłacaniem pieniędzy wogule żadnych zasad zero socjalu zero badań zero kultury wogule porażka a szef traktuje cię jak robota wyzwiska i czasami agresja

Stały pracownik
@Stachu

Stachu masz racje. W tej firmie to swój swojego broni. Osoby pracujące tutaj są na najniższym poziomie intelektualnym. Ani rozumi,klasy i kultury. Ta firma to taki typowy (usunięte przez administratora) transportowy.

Donson

Nie ma już najbardziej toksycznej osoby w tej firmie :) Jest nadzieja że będzie trochę lepiej.

Edyta
@Donson

a o kim mowa? czy na miejsce tej osoby zatrudnią lub zatrudnili już kogoś nowego?

@Edyta

Szkoda słów na tą osobe. Robiła w spedycji.

Polek pak

Jak traktują młodych kierowców? Na początek jadzie się z kimś w podwójnej obsadzie? Jak to wygląda? Dostaje się umowe na okres próbny na ile miesięcy?

Furgo
@Polek pak

Dobrze :) Zatrudniają kogo popadnie i dają do doświadczonego kierowcy. Kierowca który szkoli młodego i robi za dwóch dostaje takie same pieniądze :(

@Furgo

Serio? To dla młodych na plus... Ile się tam zarabia?

Robur
@Paulina

Minimalne wynagrodzenie + diety. Każdą wypłatę trzeba dobrze sprawdzać bo często brakuje. A odejmowanie z diet dodatków np. za godziiny nocne to tutaj norma :( . Dla nowych kierowców żeby nabrać doświadczenia to dobra firma (zatrudniają jak leci, aż wstyd). Dla konkretnych, doświadczonych nie polecam.

Lidia
@Robur

a czemu brakuje w wypłatach? liczyć nie potrafią czy mają jakieś inne problemy z księgowością?

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Pap-Trans Piotr Brożek?

Radek

Nie znam innej firmy w której tak z pogardą traktuje się pracownika. Ludzie tam zatrudnieni są na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Sami siebie nie szanują wzajemnie. Szef jest ciamajdą, który ucieka przed kierowcami. Ignoruje pracowników m. in tym że nie mówi swoim pracownikom dzień dobry. Ogólnie chsmstwo i arogancka jak za PRLu. Ogólny bałagan

Nela

Byłam tam kiedyś moim prywatnym samochodem na warsztacie na tej firmie.to jak zwracali się do siebie mechanicy przy mnie wołało o pomstę do nieba .

Petro
@Radek

Ani klasy, Ani kultury, Ani rozumu :)

@Radek

To co, napisałeś, że są tutaj zatrudnieni pracownicy na bardzo niskim poziomie Intelektualnym. Czy to znaczy, że nie trzeba mieć doświadczenia czy też wykształcenia żeby się dostać do tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pap-Trans Piotr Brożek - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Pap-Trans Piotr Brożek?

Zobacz opinie na temat firmy Pap-Trans Piotr Brożek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pap-Trans Piotr Brożek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pap-Trans Piotr Brożek?

Kandydaci do pracy w Pap-Trans Piotr Brożek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pap-Trans Piotr Brożek
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jurija Gagarina 20
    58-306 Wałbrzych