Opinie o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

W dzisiejszych czasach 60 zł na wyjeździe to porażka firmy pracując za granicą na polskiej stawce. Znam firmę pracowałem długo i jak widać nie zmieniło się nic dalej stawka w złotówkach nawet zmiana dyrekcji nie pomogła może to i dobrze że od nowego roku będzie coraz mniej ludzi skończy się może oszukiwanie kłamanie wciskanie ludziom kitu na temat płacy i pracy w tej firmie bo nie widać nowych pracowników każdy omija szerokim łukiem z kim nie rozmawiałem drodzy koledzy współczuję wam myślę że warto zastanowić się nad rozmową z przełożonym o zmianie stawki wynagrodzenia może to poskutkuje poprawą warunków płacy. Myślę że problemem tej firmy nie jest to jacy są ludzie ludzie pracują i będą pracować każdy z nich znajdzie sobie pracę problem leży po stronie kierownictwa kontraktu drogi dyrektorze tutaj proszę szukać winnych obecnej sytuacji w której znajduje się firma i porozmawiać z ludźmi co się działo przez ostatnie 6 do 8 lat dlaczego ci wszyscy ludzie uciekli i dlaczego nie chcą wrócićpozdrawiam

@60

60 złotych netto? A firma daje jakieś premie ?

Hej, a czemu masz o nich takie złe zdanie?

Spawacz

A te mochery co pracują w Bremen to zaufani zolnierze Adama jeden drugiego podpierała i jak zobaczę Badura na hali to o własne cienie się zabijają i po kątach się chowają

zaloga

firma podziękowała swoim zaufanym pracowniką za rok pracy a ostatnie miesiące w okresie pendemii. Rozłąki z rodziną, stresy i wieie niewiadomych a w nagrodę ,-10% ze stawki godzinowej. Czy ta firma nie ma wstydu? !!! Pewnie obniżki poniosą tylko pracownicy, a cały management dostanie podwyzki!! wstyd ,wstyd !!!!

rostock
@zaloga

ale was ładnie robią w balona, firma nigdy nie szanowala pracownika obniżki stawek,! to cios ponizej pasa, pewnie ta obnizka przeloży sie na wydajność z Nowym Rokiem firmy daja podwyzki a tu obnizki hehe to nieporozumienie

nikt
@rostock

Nie do pomyślenia, obniżki stawek!? Co to za firma!

Julia
@nikt

Info na szczęście przeterminowane raczej od dwóch lat mogło się polepszyć, co nie? ;p

62 plus
@Julia

Firma ma najniższe stawki niestety to nie przeterminowane nadal stosują obniżki.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Biurwa

Dzień dobry. Jak z atmosferą i pracą w biurze? Jest oferta pracy w księgowości. Warto?

@Biurwa

Szkoda SOBIE głowy zawracać. Są lepsze firmy i co szanują pracowników. NIE POLECAM.

Aha, a jesteś w stanie wymienić, dlaczego nie warto pracować w księgowości firmy? Bo ja mam silne wrażenie, że to komentarz pracownika produkcji, który się rozpędził i wszędzie wszystkim odpisuje o swoim niezadowoleniu. Zwróć uwagę, że praca w finansach może się różnić od tej na produkcji. Kasą, atmosferą, możliwościami rozwoju itp.

Cześć widzę was codziennie i współczuję i co teraz zrobicie jak was naciskają na przymusowe szczepienia. W niemieckich firmach nie takich nacisków i ogólnie jest to zabronione wiem ze wszyscy sie boicie znam firme bo w niej Pracowałem. Pomogę wam i zgłoszę to do odpowiednich miejs które zajmuja się tym zajmuje. To nie zgodne z prawem i takie naciski to (usunięte przez administratora)

zły

Jak przypomina adwokat Natalia Serwińska z Kancelarii Prawnej Graś i Wspólnicy, szczepienia na COVID-19 nie są obowiązkowe, są dobrowolne. Zatem pracodawca nie może przymuszać pracownika do zaszczepienia się, a pracownik może odmówić przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. – Na podstawie obecnie obowiązujących przepisów (m.in. ustawy o prawach pacjenta oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, ale także zgodnie z RODO), wszelkie dane dotyczące zdrowia pracownika, za wyjątkiem badań okresowych i wstępnych, objęte są tajemnicą lekarską. Podobnej ochronie podlegają także zaświadczenia o szczepieniu, zaś przepisy kodeksu pracy wyłączają informacje o szczepieniach z zakresu badań lekarskich pracowników. Mając to na uwadze, pracodawca nie może wymagać od pracowników czy nawet kandydatów do pracy, obowiązkowego zaszczepienia się na COVID-19. Pracodawca nie może też stawiać warunku zaszczepienia jako wymogu decydującego o przyjęciu kandydata do pracy, bo może to stanowić przejaw dyskryminacji i narażać pracodawcę na odpowiedzialność odszkodowawczą. Odmowa zaszczepienia się nie może również stanowić podstawy do zmiany warunków zatrudnienia, ani dyskryminacji pracownika, jak też nie może być powodem rozwiązania z pracownikiem umowy o pracę – wyjaśnia adwokat.

jolanta2759@gmail.com

Mojego partnera też zmusili szantażem , albo się szczepisz i jedziesz do Francji albo tu pracy dla ciebie nie będzie.Za testy musieli zapłacić z własnej kieszeni, a po wyjeździe dostali w dniu 07.02.2022, że dostaną jedynie 70% pensji. Reszta później, czekaj tatka latka , dziś 21,02.2022 i dalej nic.

bum
@jolanta2759@gmail.com

Zmusili? Wypłata 70% ? To jakies kpiny!

Jakie są widełki zarobków spawacz? Np w Flensburgu

@Spawa

Czy można 200 h i 10000 netto wyciągnąć? Wystarczą emotki za odpowiedź.

@Spawa

Chłopie ty pytasz się o zarobki w tej Firmie .Daj SOBIE spokój z tym (usunięte przez administratora) tu wszyscy uciekają A Ty pytasz o zarobki. Masz chleb to na bułki nie zarobisz w Muhlhanie. To Najgorsza firma w Polsce już. Że wszystkiego okradali. Pewnie jeszcze planują żeby pracownicy placili i zabierali za soboty 500+dla firmy. Także niepolecam i nie polecaj NIKOMFNIKOMUIRMY.TAM SA SAMI SKORUMPOWANI RZACICIELE. TA FIRMA POWINNA JUZ DAWNO NAZWĘ ZMIENIĆ NA NOWĄ JESTEŚMY ZLODZIEJAMI PRACUJECIE ZNAMI.BEDZIECIE (usunięte przez administratora) .ZERO SZACUNKU DLA ORACIWNIKA PRACOWNIK JEST NIKIM W TEJ FIRMIE ZWYKŁYM PAROBKIEM. TAKA PRAWDA. Tak że szukaj kolego lepszej firmy A są jeszcze.

lolo

jakos nikt badury nie podymał widze cały i zdrowy gdzie ten odważny ciul pytam tak groził,janczak tez sie smieje a jazyna normalnie kwitnie ponizyli ludzi i wygrali bo pachołki siedzą i dalej za połowe stawki ryją

bronowicka
@lolo

jestem tu i widze dalej zabawy z telefonami po kiblach.wypisywanie bzdur jacy oni pokrzywdzeni na stołuwce też płacz mała pęsja jak usłysza flęcburg bedzie wyjazd badura sie smieje bo telefon sie gotuje mam swoich odpowiada ale dzwonia idioci obrucił sie i poszedł. Janczak szuka do smazenia kiełbasy stawiania wudy da 20 centów podwyszki tylko cv złożyc i do bremen na kastink. ŻENADA.

@lolo

Jakie są stawki dla spawaczy?

zainteresowany

czy firma oferuje premie za dobrze wykonaną pracę?

urobiani głupcy
@zainteresowany

W tej firmie nie są przewidziane premie dla zwykłego pracownika, premię są dla tz. poganiaczy( bo to nie są majstrowie) trzeba to mówić głośno. Pracownicy firmy Muehlhan za dobrą i szybciej wykonaną pracę w nagrodę zostają wysyłani na urlopy wypoczynkowe których nie chcą w danym okresie ,( bo są do tego ,,zmuszani"), dodatkowo zabiera się im nadgodziny co w konsekwencji prowadzi do sytuacji że zarabiają jeszcze mniej niż sobie na to zapracowali. Godziny które zostają w formie premii lądują na kontach osób zarządzających w firmie jak również na ROR poganiaczy. To cała prawda o systemie premiowania w firmie. Natomiast pieniądzę zawsze są na inne sprawy jak np. każdy ,,poganiacz" ma do dyspozycji samochód firmowy oczywiście z kartą do tankowania . Ludzie mają już dość takiego traktowania i otwierają oczy !!! Firmy obce pracujące z nami co raz głośniej się z nas smieją i dają dobre rady, trzeba walczyć z niewolnictwem i nie uczciwym traktowaniem. W Lurssen werft tylko jeden kierownik wydziera mordę na pracowników i wszyscy wiemy kim jest, Niemcy nawet zwracają na to uwagę i powtarzają ; są odpowiednie środki i instytucję żeby z takim człowiekiem zrobić porządek ale wszystko zależy od nas. Może już czas chłopaki !???

ojciec
@urobiani głupcy

firma nie daje paczek dla dzieci ktore maja rok bo to chyba nue dzieci wedlug firmy , taka to wlasnie firma zeby tylko jak najmniej dla robola nie maja wstydu,zero premi omijac z daleka

bum
@zainteresowany

bo to prawda nie ma premi w firmie

spawek
@urobiani głupcy

nic dodać nic ująć

Załoga

Witam a ten gamoń kierownik z Flensburg dalej tam jest?przecież ten człowiek nie ma żadnego pojęcia o pracy. Potrafi tylko drzec mordę i ganiac ludzi.A najlepiej to mu wychodzi zarabianie na przewozie ludzi. Tankowal za kartę firmową oczywiście do auta firmowego A ludzi kasowal za przejazdy i to nie mało. Miał tupet,słyszałem że nawet przynosił rachunki z batonikami żeby mu firma zwróciła powinien ktoś mu zwrócić uwagę albo pociągnąć do odpowiedzialności. Bierze takie pieniądze A jeszcze kantuje na paliwie.A co mają powiedzieć takie Panie w biurze które dostają dużo mniej.Panie prezesie proszę tego pana B....... kiepskiego kierownika .Proszę znaleźć rozwiązanie. Przecież to nie wpływa na dobra atmosferę w firmie

@Załoga

Flensburg ma jakieś problemy i nie ma tam Pana ,,przewoznika",ale oczywiście firma go wysłała teraz do Rostock żeby tam robił gnój.Do diabła ja czegoś nie rozumiem i chyba zarząd też nie.Przecież firma ma dużo pracy teraz i w planach a dalej trzymacie tego pseudokierownika z Flensburga.Przecież wszyscy wiedzą że sa problemy z znalezieniem pracowników.Dobry ruch, ostatnie podwyżki,ale kolejna sprawa to kierownictwo kontraktów.Jest w tej firmie parę osób które by się nadawały na to stanowisko.Te osoby mają kompetencje,wiedzę i praktykę.Mają podejście do pracownika i są po prostu ludzcy.Przecież pan kierownik z flensburga nie jest w tej lidzę.On się nie nadaje i nic nie potrafi,tylko drze mordę i wprowadza terror.To może były dobre metody w czasach jak nie było pracy i trzeba było gonić ludzi aż tracili oddech.Panie Marku w tych czasach to się nie sprawdza.Przecież przez tego pana pseudokierownika macie dodatkowe problemy żeby pozyskać pracownika. Powiem tak,ludzie którzy nie pracowali w firmie mówią tak ,,może i bym się zatrudnił ale jak pomyślę sobie że trafie do tego pana B ry,to dziękuje za taką pracę.Więc ma Pan odpowiedz i temat do przemyśleń. To na prawdę nie jest człowiek na te czasy,teraz trzeba dobrego menadzera i fachowca a co ten facet potrafi?Tjak jak już tu ktoś napisał,najlepiej to dorabianie na przewozie ludi,na załatwianiu rozliczenia ,kindergeld itd itd. Tym się zajmował,a proszę się go zapytać o produkcje i jak jest jakiś problem to niech zaproponuje rozwiązanie.Zero pomocy,a najciekawsze jest to ,że przez tyle lat to by się małpa już nauczyła ale nie on. Dlatego się pytamy czy ktoś podejmie jakieś działania?Potrzeba zmiany personalnej n tym stanowisku.Ni e wiemy,może firma się przywiązała do tej osoby,wiec nie trzeba go zwalniać.Może znajdziecie dla niego jakies stanowisko żeby nie drażnił i odstraszał już pracowników. A może dać go do montera na pomocnika i czegoś się nauczy,zna język to będzie troche pomocny.Jest wiele rozwiązań,ale to wybór zarządu.Pewne jest że jeżeli on sprawuje stanowosko kierownicze,to działa na niekorzyść firmy.Ludzie nie chcą się przyjmować i to w dużej mierze przez tego Pana.Są w firmie różne osoby na stanowisku kierowniczym i nie ma co na nich narzekać. Ale te persona niestety psuje cały ten system. Prosimy żeby to przemyśleć a do ludzi taka informacja.Chłopaki nie dajcie się wyrolować i nie trzeba mu płacić za przejazdy sa inne opcje.Przecież ten facet dostaję grubą kasę za swoja pracę a zawsze mu mało. To by było na tyle i chcemy żeby ta firma istniała,a bez nowych pracowników moze być problem. Ludzie się starzeją i chorują,a nowi się nie pchają do nas i mówimy dużo w tym winy tego pana kierownika i jego opinii która krąży po szczecinie i okolicach. Pozdrawiamy

@Załoga

Witam,zapomniałeś dodać jak owy Pan zajeżdza auta firmowe i się tym chełpi,przecież to nie poważne.Chwali się że firma robi mu generalkę w aucie bo zajechane jest i oczywiście dostaje kolejne.A osoby które z nim jezdziły wiedzą o co chodzi.Jak wygląda ta jazda i jego zachowanie i niebezpieczenstwo dla niego i pasażerów.Rekordy przejazdu też należą wszystkie do niego.Ciekawe czy jakby jezdził za swoje czy również by się tak zachowywał.Najlepsze jest jak to siedzi niemcą na (usunięte przez administratora) w czasie jazdy i wyzywa a jak już wyprzedzi to włancza spryskiwacz na te auto co jest za nim i również pyszcza różne epitety. Normalny człowiek tak się nie zachowuje.Facet ma jakieś problemy,jest wybuchowy i impulsywny również ma takie podejscie do swoich podwładnych pracowników.Może kupi sobie przenośny spryskiwacz i będzie jeszcze w ludzi pryskał oczywiście w akompaniamencie swoich epitetów. To nie jest facet który się nadaję na stanowisko kierownicze. Wszyscy o tym wiedzą a udają że jest dobrze.Prosimy o reakcje albo apel do tego Pana kierownika. Spróbuj się zmienić,pomagaj ludzią doradzaj,bądż pomocny.Czy to takie trudne?Czekamy chociaż ciezko uwierzyć w to,ze ten człowiek się zmieni. Pozdrawiamy

A ten jeszcze pracuje?

robol

nic dodać nic ująć

PRS
@Załoga

Tacy ludzie piastuja stanowiska kierownicze ! O co tu chodzi?!

młody

to prawda?

robol
@Załoga

Świetnie ktoś zobrazował tego osobnika.

z północy

to ciekawe rzeczy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Były

Tak i dodatkowo w niemieckim duńskim i rosyjskim. Wszystkie jednocześnie!

Zaszczepieni

W niektórych krajach takich jak USA, Australia, Brazylia czy Zimbabwe firmy mogą wymagać od swoich pracowników zaszczepienia się przeciwko Covid-19. Jednak w Unii Europejskiej nie ma podstaw prawnych, by o tym, czy szczepionka jest obowiązkowa, decydował prywatny pracodawca.W Niemczech pracodawcy nie tylko nie mają prawa wymagać szczepień, ale również pytać o to, czy pracownicy zdecydowali się zaszczepić. Mimo że inne kraje UE nakazują szczepienia w przypadku niektórych grup zawodowych, Niemcy unikają zmuszania kogokolwiek do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi.

Covid
@Zaszczepieni

IG Metall, Przemysłowy Związek Zawodowy Pra- cowników Branży Metalowej Wilhelm-Leuschner-Straße 79, 60329 Frankfurt am Main Telefon: +49 69 66 93 0 | Fax: +49 69 66 93 28 43 www.igmetall.de

PIP
@Zaszczepieni

Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie ul. Pszczelna 7 71-663 Szczecin Porady telefoniczne 91 431 19 29 Telefony: 91 431 19 30 - Sekretariat 91 431 19 32 - Fax

@PIP

Mam pytanie, czy bezpośrednio ktoś z waszej firmy ( przełożony) was zastrasza? Czy wymaga od was poświadczeń w sprawie szczepień itd itd? To ważne, bo jezeli dochodzi do takiej sytuacji to jest definitywne łamania praw pracowników i ludzi i silna forma mobbingu z strony pracodawcy. Najlepiej zgłosić zaistniałą sytuację do PIP Polska i odpowiednik tej instytucji w Niemczech. Ewentualnie do Rzecznika Praw Obywatelskich na terenie Polski i Niemiec. Proszę przedstawić aktualną sytuację oczywiście z uwzględnieniem nazwiska osób które się do tego przyczyniają. Są odpowiednie podmioty i środki zaradcze na przeciwdziałania wobec takich firm, osób itd itd. To karygodne łamanie wszelkich norm. Proszę działać również anonimowo.

Robol
@załoga

Tak kierownik kontraktu Pan Badura na rozprowadzeniu uświadamiał pracowników że z dniem 1.X będzie sprawdzał czy posiadamy certyfikaty szczepień. Również dawał do zrozumienia że brak takiego certyfikatu będzie skutkowało utratą zatrudnienia.

nowy

jakos sie kreci jestem dumny z pracy ze ja mam byle jak najdłużej mało robie i kase mam pozdrawjam

@nowy

Człowieku na warzywach na sortowni 13 euro płaca zarobisz wieciej jak u nich.A spawacze i monterzy tyle na stoczni dostają zastanówcie się co robicie i za jaką kasę bo w Bremen w stilconie szmaciarz zarabia wieciej jak człowiek który ma pojęcie o pracy a te tępe c.h.uje na majstrów wysyłają (usunięte przez administratora) co nie maja pojęcia gdzie są..... obudź się (usunięte przez administratora) J e b a n y bo za chwile wszystko szlak strzeli

spawek
@nowy

pewnie jesteś z tej firmy co muehlhana podnajmuje bo tam właśnie tak jest a stalaki musza na to pracować

Krytyk

Zadko wchodzę na tą stronę ale jak czytam to dzieci w szkole mają lepszą inteligencję. Wszyscy piszą narzekają ale papugi nikt nie otworzy i nie powie prosto w oczy bo jest osrany!!!tylko pisze jeden z drugim bzdury. Źle to się zwolnij A nie biadolisz. Wszyscy czekają jak jakiś jeleń się znajdzie i zamiesza A potem się smieja6z niego że ma już przerabane. Wszyscy mądrzy przy stole na hotelach.jacy LUDZIE taka kadra. Powiedz zrób A nie piszecie. Wszystkim zle A WSZYSCY pracują gdzie sens i logika. Stanice nie róbcie pokaż jeden z drugim i resztą że w załodze jest SOLIDARNOŚĆ A nie każdy się ogląda aż ktoś wyjedzie pierwszy i będzie się każdy śmiał z niego. MACIE odwagę pisać wyjdź i powiedz NIE ROBIMY CHCEMY ZMIAN. POKAŻ ZE UMIECIE MÓWIĆ A NIE TYLKO PISAĆ I OPSERWOWAC INNYCH. I IDIOTYCZNE KOMENTARZE WYSYŁAĆ. WSZYSCY TAK POKRZYWDZENI A PIERWSI NA WYJAZD SIĘ PCHALI TAK TAKA PRAWA.

staruch
@Krytyk

wszyscy są zadowoleni , to Ty coś bredzisz ,,!!!

nowy

jak firma padnie gdzie te sieroty pujdą

lolo

czy to juz koniec badury i janczaka co te (usunięte przez administratora) teraz zrobią?byli kryci pracy koniec co dalej pytam.

Beda pracowali jako doradcy Pinokia. Haaaa

ciekawy

Wymień niektórych, chętnie się dowiemy

Pani Badura

Oj ktoś chyba dostanie bilet wylotu z miasta ... Pan Badura będzie dymany .!!! Wiemy że to czytasz więc zwalniaj się i wyginaj do kopalni (usunięte przez administratora) .!!!!

Były

A Pinokio to jeszcze jest?

Wymagają znajomosci angielskiego?

@Marek

Tak i do trgo trzeba jeszcze znać niemiecki i francuski.

Stary31
@Marek

Daj sobie spokój za 10 euro to w polce w Lidlu lepiej zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.