Opinie o alphabet.pl - Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Alphabet Polska Fleet Management. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alphabet Polska Fleet Management o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alphabet Polska Fleet Management w Warszawa

Ekspert

Co sądzicie o pomyśle, żeby od maja każdy zdawane auto było jeszcze dokładniej sprawdzane i każda micro rysa była uwzględniana w wycenie, zawsze to dodatkowy zarobek dla firmy i tak klient nie będzie protestować.

Ale dlaczego ?
@Ekspert

Dotyczy też to naszych służbowych fur ? Ostatnio kilka razy wypad w góry sobie zrobiłem i parę rysek z przytarciem się samo zrobiło. Chciałem to jakąś pastą przykryć ale jeszcze gorzej wyszło :(((( Kiedy będą nam wymieniać auta na nowe ?

Po co ?

Po co dodawać merytoryczną opinię skoro i tak zostanie wykasowana. Znani jesteście z tego tak więc nie ma co tracić czasu wchodząc na waszą stronę. Jest FB i to wszystkim wystarcza. Tam pracodawca nie ma konta premium . Błahahahahahaha !!!!!!!

ekspansja

Szukamy nowych osob chetnych do otworzenia salonu aut poleasingowcyh naszej firmy, zainteresowanym powinno sie chciec dokladnie czyscic i przygotowywac auta do sprzedazy.

Elekro i3
@ekspansja

Otwierając nasz salon autpoleasingowych zarobicie dużo!!!!!

kawka
@ekspansja

Wystaczy tylko deklaracja, ze sprzedasz 100 samochodow miesiecznie i ze bedzie Ci sie chcialo czyscic auta i otrzymasz wsparcie przy otwarciu nowego punktu Alphabet-u.

Madmaxx
@ekspansja

Witam, a do kogo trzeba się zgłosić żeby taki punkt otworzyć? Ciekawa oferta

czworka

Trzeba w przyszłym miesiącu obniżyć ratę leasingu poprzez zakup nowych aut demonstacyjnych w salonach BMW, wtedy nadal pozostaniemy pierwszym właścicielem.

Leszno

Czy w Alphabet Polska Fleet Management są szkolenia zewnętrzne?

Nikt

Nie wypowiem się za wszystkie działy, ale przez rok widziałem tylko jedno takie szkolenie. Nie liczyłbym na zbyt wiele.

polerka

Jak masz zdawac auto w Swarzedzu to dogadaj sie z tamtym kierownikiem to za 2 tysiace niech ci poloza na lakier taki srodek po ktorym nie widac zarysowan i zaden rzeczoznawca tego nie wylapie i nie bedziesz musial dodatkowo placic przy zdawaniu auta.

Giro
@polerka

Mamy lepsze środki czyszcząco konserwujące niż samochody. Dla chętnych do kupna więcej informacji na miejscu w salonie.

Twardy
@Giro

Dzisiaj albo jutro podjadę i kupię 3 kartony tej chemii. Dostanę upust?

Jk

Stawiamy na wypożyczalnie aut, powinniśmy im obniżyć ceny leasingu.

O2

Dzięki Eva za podpowiedź, na pewno to zrobię przed oddaniem.

ups

Zauważyliście, że jak się kupuje auta które stoją w oddziale w Swarzędzu przez salon w Warszawie to jest taniej.

Bartek

Niestety nawet dobre firmy będą miały swoich hejterów. Myślę, że zmieni się to jak minie epidemia.

bumer

Wszyscy moi znajomi zwracają wcześniej auta Alphabetu, lepiej teraz nie pchać się w dodatkowe koszty.

Witam ostatnio byłem na rozmowie w sprawie pracy. Proszę o informacje jak sama praca w firmie? Jak atmosfera? Czy można liczyć na dobre zarobki na stanowisku specjalisty?

Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Warto?

@Zainteresowany

Czy zdecydowałeś się na aplikowanie do Alphabet? Jeżeli tak ,to zechcesz podzielić się wrażeniami z procesu rekrutacji? Interesuje mnie to, jak wyglądały poszczególne etapy i przede wszystkim ile trwał cały proces od złożenia CV do podpisania umowy.

Magi

Lepiej auta kupować na aukcjach Alphabetu niź u ich podwykonawców. Co sądzicie o nowym oddziale firmy w Swarzędzu?

Garwolin

Przy kupnie waszego auta poleasingowego w oddziale czy na aukcji w obu przypadkach powinny być chociaż umyte.Ta firma dziwnie rozgranicza klienta.

@Garwolin

Rozumiem, że ta sytuacja trochę Cię poddenerwowała. Ale chyba tego typu sprawy najlepiej jest wyjaśniać w sposób bezpośredni. Czy kontaktowałeś się zatem z jakimś Przedstawicielem firmy? Na stronie Alphabet widziałam, iż aktualnie szukają tam nowych pracowników, którzy zasilą ich zespół. Podobno tworzą przyjazną atmosferę pracy oraz zapewniają pracownikom warunki do rozwoju. Czy tak jest w rzeczywistości? Bardzo Was proszę o weryfikację tych informacji.

@Aleksandra

Wszystkie zakupione auto czy na aukcjach czy u przedstawicieli powinny być czyste wewnątrz i na zewnątrz. No chyba,że ktoś nie chce to nasz dodatkowy zysk.

Dobra atmosfera, stabilna praca, konkretne benefity. Warto aplikować, a już zwłaszcza jak się porówna z konkurencją ;)

@Marta

O konkurencji się tu nie wypowiadamy. Bardzo serdecznie Ci jednak dziękuję za Twoją opinię odnośnie warunków zatrudnienia w Alphabet Polska Fleet Management. Tym bardziej, że tak na prawdę niewiele wiemy na temat tej firmy jako pracodawcy. Wspomniałaś coś o konkretnych benefitach. A mogłabyś je wymienić? To ważna kwestia, dlatego o nią dopytuję.

Aleksandra

Alphabet Polska Fleet Management na swojej stronie internetowej zachęca przyszłych kandydatów o pracę takim hasłem: Tworzymy przyjazną atmosferę pracy oraz zapewniamy naszym Pracownikom warunki do rozwoju. Czy ktoś z Was mógłby podzielić się opinią, jak te kwestie wyglądają obecnie w firmie?

Jaka jest opinia teraz? Może ktoś się wypowie kto pracuje tu

Norbert

Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do napisania tego tekstu!!

Dawno nikt z pracowników Alphabet Polska Fleet Management nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Rysiek

Najlepszy pracodawca u którego pracowałem

Zostaw merytoryczną opinię o Alphabet Polska Fleet Management - Warszawa

• Jak się pracuje w Alphabet Polska Fleet Management?

Zobacz opinie na temat firmy Alphabet Polska Fleet Management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alphabet Polska Fleet Management?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alphabet Polska Fleet Management?

Kandydaci do pracy w Alphabet Polska Fleet Management napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alphabet Polska Fleet Management
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wołoska 22 A
    02-675 Warszawa