Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.

Czerniewice

Opinie o Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.

xxhaxx 2013-11-15 17:16:06
zarobki?JALMUZNA
szczerze!!! 2015-02-16 11:05:27
Omijać! Omijać! Cała prawda bajzel na całego! Jeśli nawet ktoś ma nadzieje że w jego przypadku będzie inaczej, jest w błędzie. Omijać! Omijać!
nick 2015-05-21 16:29:58
Z panem ... to nie da się nawet ubić muchy w kiblu, kopalni gówna wynalazca..
już po 2015-10-26 14:28:04
Ludzie na inwentaryzacjach w LeroyMarlin zarabiają więcej na godzinę niż tam w biurze. Taki plus, że przynajmniej płaci. Pracownik jest nikim, musi codziennie robić nadgodziny. Polityka jest taka, żeby człowiek tam nie czuł się zbyt pewnie, a nawet czuł się niepotrzebny, a co nie zrobisz to i tak źle. Pracują tam ci którzy muszą, bo nie mają innej opcji.
Aron 2015-11-04 16:36:58
Witam tego miejsca nie można nazwać zakładem pracy ogólnie mówiąc pracą...Stanowczo bardziej pasuję określenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarówno jeśli chodzi o transport jak i prace które odbywają się na terenie firmy. Człowiek który prowadzi tą firmę który odpowiada za tych ludzi którzy tam pracują albo udaje że jest niepoczytalny albo ma poważne problemy natury psychicznej bo inaczej tego wytłumaczyć nie można... W firmie wywierana jest ogromna podkreślam ogromna presja psychiczna na pracownikach co bardzo negatywnie wpływa na ich stan zdrowia bo chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć że praca w ciągłym stresie pod naporem obelg i wyzwisk jeszcze nikomu dobrze nie zrobiła co za tym idzie wpływa tez negatywnie na efektywność pracowników. Firma jest wypłacalna choć system płatności nie jest do końca przejrzysty trzeba zwracać uwagę na co się godzisz i co podpisujesz myślę że Państwowa Inspekcja Pracy powinna zainteresować się tym co dzieje się wewnątrz firmy i delikatnie przytemperować nadpobudliwy charakter pana Marcina J. jak i szanownej małżonki. Myślę że wszystkim to wyjdzie na dobre i jemu i pracownikom zmniejszy się rotacja w firmie a jest ogromna co też świadczy o warunkach jakie tam panują.Jeśli chodzi o kierowców to w zasadzie nie mam większych zastrzeżeń jedni przychodzą drudzy odchodzą bardziej bym skrytykował system pracy i zwrócił uwagę na czas pracy kierowców także tak to wygląda choć nie ma co ukrywać że jest garstka "Judaszy" którzy za przysłowiową garść srebrników skrupulatnie informują szefa kto z kim i dla czego(serdecznie pozdrawiam Pana Jarka z warsztatu) ta sama sytuacja tyczy się biura tu swoje ukłony kieruje w kierunku wiecznie naburmuszonej Pani Kasi fałszywie uśmiechniętej Pani Basi i przesympatycznego Pana Grzegorza którego serdecznie pozdrawiam. I tak naprawdę to nie ma co więcej pisać bo nie ma o czym chciałbym jedynie zaznaczyć że to co tu przeczytaliście nie ma na celu postawienia firmy w złym świetle jedynie daje wam zarys sytuacji jaka tam panuje z którą Ja osobiście się spotkałem i to na tyle a to czy Ty zechcesz tam pracować czy nie to już Twoja decyzja. Pozdrawiam i szerokości przyczepności "koledzy"
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o. 2016-04-19 08:30:50 [pracodawca]
Polish Agro ma się dobrze :) obecnie skoncentrowało się bardziej na branży owocowej natomiast na początku 2014 roku utworzyliśmy nową firmę Professional Thermo Logistics Sp. z o.o., która specjalizuje się w transporcie.
Ki! 2016-04-27 10:05:21
Nie jest prawdą, że pracują tam tylko Ci którzy nie mają innej perspektywy. Na początek zarabia się standardowo, ale po jakimś czasie są podwyżki i jest całkiem ok. Rotacja wśród kierowców jak wszędzie tak to już jest ze ludzie przychodzą i odchodzą czasem i wracają. Ogólnie przez to ze od Ciebie wymagają można się naprawdę bardzo dużo nauczyć.
lekin 2016-05-09 09:41:21
czy Kierownik warsztatu musi mieć prawo jazdy u nich?
Zostaw swoją opinię o Professional Thermo Logistics Sp. z o.o. - Czerniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.